Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

130 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
ph0rkyz

[ Priimta ✅ ] peikiu geimeri pagalba

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: nezaidziu bet jei losiu kartais tai "dedebosas"
Peikiamo asmens vardas žaidime: nyykta mano mazule bet cia diskorde
Už ką peikiate šį administracijos narį: nori pizdulei gaut ar kazkas yra as nezinau jus paklauskit jis mane pradejo provokuoti ir izeidineti nu tipo as atgal saunu bet pradejo konfliktuot galvojo pagerejes gal ant bazaro jis bet nelabai sori kai visada uzraustintas krc
Įrodymai: 
6e3d6618b1871451c63e96ff6cc25b8c13.png
1519e29480be7ed0e5f5fedbb25372b2296.png

Redaguota nario ph0rkyz
  • Patinka 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 3
  • OHO 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Nikita pasiaiškink, nes žiūriu mūsų gautu įspėjimu žodžiu neklausai, pradėjai atsibosti, jeigu taip ir toliau kartosis nespėjes surinkti 3 įsp skrisi lauk.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Pats matomai pradėjai konfliktą, nematau niekur, kad būtum "dariushkinas" ir panašiai, viskas ką matau tai ph0rkyz ir some weird nick, ko tu čia prie manęs prisikabinai tai nesuprantu. lol

  • Patinka 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

kas cia per atmazas:DDDDDD kiek metu dc nicks mano toks budavo ir praktiskai visi taip kreipias i mane ir nereik cia db slanga lauzyt is saved ciuvasxddddd

  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

nes nu as jau tipo chill del nikitos ir del jo bff weedo pastoviai pizdavodavaus gaves gal 15banu? Idk pradejo atsibost , baigdavis viskas tuom ,kad neatlaikydavo garo ir is lempos uzdedavo warnus ant keiksmazodziu,is jo perspektyvos tipo suprantu kodel taip daro, kas turetu galimybe bet dabar ju nei uzgaulioju nei ka pajuto kazkokia galia gal nezinau nezinau

  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Parodyk vietą kur buvai įžeistas. Nebuvo jokios provokacijos iš mano pusės, pats savo nelogišką litaniją paskaityk pirmą ?

O, kad neįleiskit dariuskino buvo komentaras tai jis neutralus.

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

"komentarus neutralus" ka ,tu jau sakiniu isvystit negali jokios logikos,jeigu jau neturi jokiu argumentu pries savo klouniskus veiksmus geriau nieko daugiau ir nerasyk tiesiog :DDDD
 

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png



cia konkretus bandymai isprovokuot ir durnam suprast, nu bet gal tu dievo apdovanotas lilsleepo fanas kitaip tiesiog pavertes mastyma savo nz spreskic adminai nes cia jau orinius komentarus raso 

Redaguota nario ph0rkyz
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tau rašo papeikimą, o tu negali net susitvardyt ir nieko nerašyt, tai koks iš taves pagalba ir pavizdingas komandos narys kitiems žaidėjams? 

https://prnt.sc/w123x4

 

PAPEIKIMAS PRIIMTAS. ADMINISTRACIJOS NARYS GAUNA +1 ĮSPĖJIMA! 
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×