Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Dinda

[ Atmesta ❌ ] Kietasas Beqnoi

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: Meme
Peikiamo asmens vardas žaidime: Beqnoi
Už ką peikiate šį administracijos narį: free mute ! P.S Abu acc yra mano visiem zinomi 222-Meme . Noredamas parduot greiciau ferma per 2 acc skelbiau 
Įrodymai: https://prnt.sc/w1495r https://prnt.sc/w149n8 https://prnt.sc/w149uc https://prnt.sc/w14a7m

Redaguota nario Dinda
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Neatmetam fakto, kad jeigu tarkim tu nenusižengei "Nekopijuoti ką rašė kitas žaidėjas" , tai tada nusižengei "Intervalų taisyklei" nes užfloodinai chata su savo skelbimais per 2 acc. Tad pamastyk ką pats darai nerašynėjas ppk ir negaišęs kitų žmonių laiko.

Redaguota nario Coca
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Cituoti

 Ne vien tik mano skelbimai https://prnt.sc/w14lw5 !

aš apie skelbimus nieko nesakau. Aš tave užtildžiau ne dėl "4" skelbimų dėl /skelbimas antros eilutės

Redaguota nario Beqnoi

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 44 minutes(-ių), Beqnoi rašė:

aš apie skelbimus nieko nesakau. Aš tave užtildžiau ne dėl "4" skelbimų dėl /skelbimas antros eilutės

Chato as neuzfloodinau nes skelbimui ir /eme yra tam tikras laikas kas kiek gali rasyt .

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nesilaikai taisyklės - būni nubaustas. Niekas nežiūri ar čia tavo altas, ar kitas žmogus. Du vienodi skelbimai - mute

Prieš 1 valanda, Dinda rašė:

P.S Abu acc yra mano visiem zinomi

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 38 minutes(-ių), 00G rašė:

Nesilaikai taisyklės - būni nubaustas. Niekas nežiūri ar čia tavo altas, ar kitas žmogus. Du vienodi skelbimai - mute

Jie nera vienodi vienam skelbime pamirsau parasyt kaina kad uz 4m parduodu o kitam parasiau kame bedos ? tai tada leiskit ant 1 ipo per 1 acc tik po 1 skelbima rasyt

 

  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 13 minutes(-ių), Dinda rašė:

Jie nera vienodi vienam skelbime pamirsau parasyt kaina kad uz 4m parduodu o kitam parasiau kame bedos ? tai tada leiskit ant 1 ipo per 1 acc tik po 1 skelbima rasyt

 

Čia tik bandai apeiti taisykles ir išeiti be bausmės "darašydamas kainą"

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 39 minutes(-ių), Dinda rašė:

Jie nera vienodi vienam skelbime pamirsau parasyt kaina kad uz 4m parduodu o kitam parasiau kame bedos ? tai tada leiskit ant 1 ipo per 1 acc tik po 1 skelbima rasyt

 

Ne vieną kartą tai parašei kažkaip keista.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, 00G rašė:

Čia tik bandai apeiti taisykles ir išeiti be bausmės "darašydamas kainą"

Kas sake kad bandau apeiti taisykles ? Bausme gavau uz nieka skelbimai buvo normalus nei reklamavau , nefloodinau , skelbimu taip pat nekopijavau . O ka jus darytumet jai 5 zmones ir tapati skelbima parasytu ? pvz buciau  paprases kad padetu paskelbt kad greiciau parduot ferma ir visi parasytu ta pati  tai ka visus mutintumet ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 39 minutes(-ių), Coca rašė:

Db nick zmogaus noreciau gaut  nuo kurio nukopijavau !

Redaguota nario Dinda

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Dinda rašė:

Kas sake kad bandau apeiti taisykles ? Bausme gavau uz nieka skelbimai buvo normalus nei reklamavau , nefloodinau , skelbimu taip pat nekopijavau . O ka jus darytumet jai 5 zmones ir tapati skelbima parasytu ? pvz buciau  paprases kad padetu paskelbt kad greiciau parduot ferma ir visi parasytu ta pati  tai ka visus mutintumet ? 

Yeah, visus kurie tą patį skelbimą žodis žodin rašo mutinčiau.

O čia pyk nepykęs, bet vienodus skelbimus esi parašęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 6 minutes(-ių), Dinda rašė:

Db nick zmogaus noreciau gaut  nuo kurio nukopijavau !

Neapsimesk per durnelį. Nukopijavai 222 žinutę 1:1 .

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), 00G rašė:

Yeah, visus kurie tą patį skelbimą žodis žodin rašo mutinčiau.

O čia pyk nepykęs, bet vienodus skelbimus esi parašęs.

Tai kodel nemutinat ? Jusu nauji chatmod ateina i serva tsg afk pastovet  . Nu ok pradesiu is naujo tada tai kam man keltis /rankus tada kad negaleciau skelbimu daryt? Vienam sakyni parasiau kad parduodu ferma bet kainos neparasiau tai parasiau is kito accounto skelbima su kaina .

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×