Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

4 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 6

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Danielius1337

Dzygius grief

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: Borona
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Dzygius
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Susitarėme, kad už 5 tūkstančius in-game valiutos sudėlios vandenį mano fermoje. Atėjęs, pradėjo dėlioti, bet pamačiau, kad nesigaus, kaip planavau, tad pasakiau, kad pagalbos nereikės. (žaidėjas buvo pridėtas į mano rezidenciją, kadangi turėjo sudėlioti vandenį) Tuomet Dzygius paprašė 2 tūkstančių in-game valiutos už "sugaištą laiką", mat jo laikas labai brangus ir svarbus. Aš parašiau, kad mes taip nesitarėme, pinigų neduosiu ir tada Dzygius pradėjo rapint mano rezidenciją, kas ir matoma video. Taipogi, video pradžioje, matomas chat box'as, kur buvo kalbama apie 2 tūkstančius ir apie, tai, kad nereikės jo pagalbos.
Data: 01/03/2021
Įrodymai: https://www.youtube.com/watch?v=4icaViNu9n4

Redaguota nario Danielius1337

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sako ateik, padėsi duosiu 5k, atėjau, padėjau ką reikėjo, ir sako ai ne, sugaišau laiko, ir nieko nedavė, sakau duok bent 2k, nedavė, nu tai biški nugrioviau dirto, kad aikvotu ir savo laiką, + pats uždėjo rese teises ir nenuėmė.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 8 minutes(-ių), Danielius1337 rašė:

Jūsų vardas žaidime: Borona
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Dzygius
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Susitarėme, kad už 5 tūkstančius in-game valiutos sudėlios vandenį mano fermoje. Atėjęs, pradėjo dėlioti, bet pamačiau, kad nesigaus, kaip planavau, tad pasakiau, kad pagalbos nereikės. (žaidėjas buvo pridėtas į mano rezidenciją, kadangi turėjo sudėlioti vandenį) Tuomet Dzygius paprašė 2 tūkstančių in-game valiutos už "sugaištą laiką", mat jo laikas labai brangus ir svarbus. Aš parašiau, kad mes taip nesitarėme, pinigų neduosiu ir tada Dzygius pradėjo rapint mano rezidenciją, kas ir matoma video. Taipogi, video pradžioje, matomas chat box'as, kur buvo kalbama apie 2 tūkstančius ir apie, tai, kad nereikės jo pagalbos.
Data: 01/03/2021
Įrodymai: https://www.youtube.com/watch?v=4icaViNu9n4

Rapint tavo rezidenciją? 2stackus dirto išgrioviau, čia tau skaitos rapinimas? Wake up ir + pats kaltas kad nemoki nuimti permissionu res'o, sugaišai mano laiką, ir turėjai mokėt, nes pats sakei, kad sumokėsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, *Dzyga* rašė:

Rapint tavo rezidenciją? 2stackus dirto išgrioviau, čia tau skaitos rapinimas? Wake up ir + pats kaltas kad nemoki nuimti permissionu res'o, sugaišai mano laiką, ir turėjai mokėt, nes pats sakei, kad sumokėsi.

Nekeičia fakto, kad griefinai rezidenciją.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

banned 3d nes žalos nebuvo padaryta itin daug

tema rakinama

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×