Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

29 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 121

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Danielius1337

Dzygius unban what reason? x)

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: Borona
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Adminas kuirs unbanino Dzygiu (allegedly)
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Na, siandien Dzygius prasitarė, kad jį unbanino adminas, žinoma nepasakė, kai paklausiau kas unbanino, sarkastiškai atsakė "modelt", bet tai nėra tiesa. Kodėl rašau šį skundą galėtumėte paklausti, na, tam, kad įsitikinčiau, kad ponas Dzyga, buvęs chat moderatorius ar dar viršesnes pareigas turėjęs žaidėjas, nepaprašė draugo su admin pareigomis ubaninti jo. Jei taip iš tiesų nebuvo ir ponas Dzyga iš tikrūjų bandė "erzinti" mane kaip jis teigė, my bad. Tačiau aš noriu, kad kažkuri asmenybė turinti pareigas prisgetų nuotrauką ar kitokį įrodymą, kuriame aiškiai matosi, kad Dzygius nusipirko unbaną už savo lėšas. Ačiū.
Data: 2020/01/04
Įrodymai: 
modelt2.png.e9876c4048ef9bf5eb1e11b22edba3b9.pngmodelt.png.b97b06ecffa69396e7f6e87280f334dc.png

Redaguota nario Danielius1337
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), *Dzyga* rašė:

image.png.6c207e912a227228a388ae6651cad293.png

Tu, man esi niekas, aiškiai parašyta, noriu, kad adminas įkeltų nuotrauką ar kitokį įrodymą.

  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Jei adminas unban davė reiškias ne be reikalo. Viskas buvo nuspręsta su adminu, kad jam duotų unban.

Tema rakinama

  • Ačiū 1
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×