Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

135 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Deiviss1

Neteisingas užblokavimas.

Recommended Posts

Vardas žaidime: Povillas
Jus užblokavo: Flonder13
Priežastis: Pagal Flonder13, aš kasinėdamasis xrayinau, bet tikrai taip nebuvo, prieš baninant turėjo patikrą padaryt, ir jai bučiau atsisakęs tik tada užblokuot. Prie adminu nebučiau naudojas xray , o jai ir bučiau tai tikrai deimantu nekasčiau ? Po paskutinio bano nenaudoju išvis čytų ?    
Kodėl turėtum būti atblokuotas: Nes neteisingai buvau užblokuotas. Ir banina ne mane vieną ?
Įrodymai (Privaloma): https://imgur.com/vhO0MuR 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Deiviss1 rašė:

Tai ko patikros nedariai? 

kam ją daryt jei akivaizdžiai matosi, kad xrayinai?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Aš tau akivaiždiai stovėdami viens prie kito ir per dc bučiau ekraną pašherinęs ir butum mates kad vpšh legit, net prie resourcs pack bučiau parodęs kad neturiu jokio resours packo susiejančio su xray, 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tai kodėl tada manes nebaninai ? nes aš už jo kasinėjaus irgi būtum sakės, kad xrayinau bet tu nematei aš puse deimantu radau 15kaškur gal daugiau o aš nekasiau rodžiau Povilui

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Enrikas rašė:

Tai kodėl tada manes nebaninai ? nes aš už jo kasinėjaus irgi būtum sakės, kad xrayinau bet tu nematei aš puse deimantu radau 15kaškur gal daugiau o aš nekasiau rodžiau Povilui

ne neiškasei tu 15 ?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tu jau kiek žmonių užbanines visiškai už nieką, baninimo paskirtį dar ir pasityčioji, banini tik tuos žmones kurie visalaik perką unbanus, EIK BUTELIUS RINKT DAUGIAU UŽDIRBSI....nevertas tu tokiu pareigų NEVERTAS, esi šiukšle paskutine, ir manau daug kas iš tavo kolegų pasakytu ??

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Flonder13 rašė:

ne neiškasei tu 15 ?

Tai ir sako kad nekasė o man rodė, akiniai per silpni?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Deiviss1 rašė:

Tu jau kiek žmonių užbanines visiškai už nieką, baninimo paskirtį dar ir pasityčioji, banini tik tuos žmones kurie visalaik perką unbanus, EIK BUTELIUS RINKT DAUGIAU UŽDIRBSI....nevertas tu tokiu pareigų NEVERTAS, esi šiukšle paskutine, ir manau daug kas iš tavo kolegų pasakytu ??

?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Flonder13 rašė:

?

Netgi iš saves juokas imą ane? Tai tarkim kai prieš kelias dienas užblokavai ir sakiai jog visos fermos xrayintos? tai kodėl viskas gražintą? NES TU NETEISINGAI ATLIEKI SAVO DARBĄ, ir darai tai ką tu nori o ne pagal taisykles, tai kodėl nebeižeidinėji žaidėjų blokuojant? Pizdako gavai?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 6 minutes(-ių), Flonder13 rašė:

ne neiškasei tu 15 ?

Tai tu skaityti moki ką aš parašiau nes nelabai matau kad tu tai moki

.

Redaguota nario Enrikas

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), Deiviss1 rašė:

Netgi iš saves juokas imą ane? Tai tarkim kai prieš kelias dienas užblokavai ir sakiai jog visos fermos xrayintos? tai kodėl viskas gražintą? NES TU NETEISINGAI ATLIEKI SAVO DARBĄ, ir darai tai ką tu nori o ne pagal taisykles, tai kodėl nebeižeidinėji žaidėjų blokuojant? Pizdako gavai?

nes draugelis spawnerius pirko ir tau ferma permete, del ko dariau isvada, kad tau resas priklauso ir tavo spawneriai. 
 

Prieš 2 minutes(-ių), Enrikas rašė:

Tai tu skaityti moki ką aš parašiau nes nelabai matau kad tu tai moki

.

Perskaičiau, tai darau išvada, kad tu irgi čytinai jam pasakinėdamas kur yra deimantai

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Flonder13 rašė:

nes draugelis spawnerius pirko ir tau ferma permete, del ko dariau isvada, kad tau resas priklauso ir tavo spawneriai. 

Išvada tu išvada ble :DDDDDDDDD Isigilink visu pirmą tada daryk tai kas priklauso, tada padariai klaida ir dabar taspats , kai su boba gulėsi irgi klaida padarysi kai po metų ribiorniką turėsi DDDD Kai abu buvom vpšh buvom legit.... 

gali kad ir dbr EnrikassLTU patikrą padaryt , nieko visisškai nieko nerasi klounas :DD 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), Flonder13 rašė:

nes draugelis spawnerius pirko ir tau ferma permete, del ko dariau isvada, kad tau resas priklauso ir tavo spawneriai. 
 

Perskaičiau, tai darau išvada, kad tu irgi čytinai jam pasakinėdamas kur yra deimantai

Tai jei užbaninsi žinok negerai tau bus ateik i discorda gali patikra padaryt ?

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 minutes(-ių), Flonder13 rašė:

nes draugelis spawnerius pirko ir tau ferma permete, del ko dariau isvada, kad tau resas priklauso ir tavo spawneriai. 
 

Perskaičiau, tai darau išvada, kad tu irgi čytinai jam pasakinėdamas kur yra deimantai

Jis net iš servo nebuvo atsijunges, puikaii šitą dalyką galit matyt, ir dabar pat patikrą padaryt nevykelį.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@modelt man smegenis skauda nuo tokių kelmų. tark savo lemiamą žodį.


tema rakinama, nes skaitydamas prarandu smegenų ląsteles

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Situacija zinoma su Povilu ir cheatimu. Asmeniskai nuo manes bana buvai gaves ? . Atmesta. Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×