Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

77 iš 133 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 133

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Roxit

free ban

Recommended Posts

Vardas žaidime: Roxit
Jus užblokavo: 00GXD
Priežastis: kad viešinau fb nors neviešinau , pagal 12 straipsni taisykliu už paviešinima dedamas banas bet adminai man negali pateikti irodymu ir atmeta mano anketas  taip pat turiu irodymus kaip m0dii grasino kad mane užbanins perma ban for free 
Kodėl turėtum būti atblokuotas: Nes tai yra nesamone kad free banina manau neturėtu taip būti 
Įrodymai (Privaloma):http://prnt.sc/xxh3tc

image.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

image.png.439b1f29eb768185956ea9ae2a003458.pngGrasinai kad paviešinsi fb, klausei, kas jo norėtu.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

visu pirma negrasinau o prikolinau buvom su froger per mc draugai ir šiaip žiejom kitu reakcijas visu antra nepaviešinau .

Redaguota nario Roxit
s
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

"Lietuvos Respublikos Konstitucijos 22 straipsnyje nustatyta, kad žmogaus privatus gyvenimas neliečiamas; asmens susirašinėjimas, pokalbiai telefonu, telegrafo pranešimai ir kitoks susižinojimas neliečiami; informacija apie privatų asmens gyvenimą gali būti renkama tik motyvuotu teismo sprendimu ir tik pagal įstatymą; įstatymas ir teismas saugo, kad niekas nepatirtų savavališko ar neteisėto kišimosi į jo asmeninį ir šeimyninį gyvenimą, kėsinimosi į jo garbę ir orumą." 

Realybei, tai jau galvotum, kaip čia išsisukti. O dabar matom, kad viešinį žmogaus fb ( kad ir ant prikolo ) - bet tu darai.



 

Įrodymai yra
Unbano nėra

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×