Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
virasss
2
modest123456
3
pipiriukazzz
4
altbienko
5
laumzhirgs
6
andrius147
7
aman1125
8
kaktusas
9
arneliss
10
efka126
11
bulldozegoes
12
legit
13
afkefka126
14
avinelis
15
mrcloudas
16
beprotisafk
17
rimtaskentas
18
karosas
19
bmw_prop_lt
20
austejalenta
21
karve2
22
agurkas
23
arnelissafk
24
efka26
25
egzorcizm
26
la
27
viturys
28
domantasgr
29
cnek
30
burundukas
31
ghosgar
32
gokuss
33
cnek1
34
arnasssafk
35
cnek2
36
viturysafk
37
klaudijus420
38
beprotisafkk
39
eri4az
40
pipiriukazzz_afk
41
thetinywizard13
42
domkazas
43
paprokas
44
bronius14

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

44 iš 190 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 99

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

tiger

Atranka į ChatMod'us

Recommended Posts

JustPabloxd

Deividas

19

EL MISKAS#5614

Žmogus iš Vilniaus. Kapoju mc nes neturiu ka veikt per ilgai lošiu ji. Pradedu teirautis savo gyvenimu.

Nes nieko daugiau neturiu ka veikt.

Turėjau kai buvo 12 nepamenu tik kokias ten pareigas turėjau.

būna kartais visa diena bet dažniausiai kokias 8-10val

4-5dienas

A)mute valandai

B)mute 30min

C)Pranešiu administracijai

D)Pažiūrėsiu koks skundas ir ar yra video kad tuom skundu įrodytu

E)mute 30min

Daug ka. Dienomis neprižiūrit pvp, nakti daug xray naudoja, kartais būna kad blokus iš pirmo kart negali kirst.

Mute dėsiu, o jai tai nepavyks tada administracijai parašysiu

• Patinka 1
  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Syaa
  • Jūsų tikrasis vardas: Ovidijus
  • Jūsų amžius: 15
  • Jūsų  Discord (privaloma): Wolfiux#0597
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Mėgstu tvarka, bendrauti su visais dalyvauti konkursuose aišku prižiurėti tvarka, Sportuojantis esu bet kai karantinas tai sedžiu prie kompiuterio kiauria diena ir net nenueinu nuo jo 
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Nu taip ataip žinau nebusiu išrinktas, bet dalyvauju CM RINKIMUOSE, kad gal bent kiek turiu šansų 
    Patinka prižiuret tvarka
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip bet ne daug ir manau su laiku tikrai viska išmoksiu esu bendraves ne su vienu ChatModu ir vis dar bendrauju 
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kol karantinas tai visa diena o be karantino tai nezinau 3-6h
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kiek tik reiktu kad ir tas 7 dienas
  • Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
    A) reklamerį: Mute 6val. Pasidaryčiau įrodymus(Screenshoot)
    B) flooderį: Išpirmo pasidaryčiau įrodymus tada mute 30min pasikartotu įvykis tada jau 1val.
    C) nelegalią veiklą: Padaryčiau įrodymus užmutinčiau, nusiusčiau irodymus i foruma kad nelegali veikla ir BAN UŽ NELEGALIA VEIKLA
    D) skundą forume: Žiūrint kokia situacija, jeigu kazka ižeidziau ar iskaudinau tai taip prisiimčiau kalte o jeigu apie neteisingus mutinimus ir panašiai tai parašyčiau už kokią priežasti gavo mute
    E) /skelbimas nesilaikymą: Mute nuo 15min iki 40min 
    Jei FLOOD į Skelbima/Globala tai irgi mute nuo 15min iki 40min jeigu pasikartotu tai reiktu atimti skelbima už dideli spam i Skelbima/Globala
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Nežinau serveris ir žmones normalus mokantis bendrauti tik kartais atsiranda tokiu pasipūtusiu kurie nori pamandravoti ir pagrasinti 
    O serveriui ka atnest gero tai net pats nežinau serveris ir taip yra geras. 
  • Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Mute 30min, O jeigu del kazkokiu problemu ar atnaujinimu tai palikčiau ramybeje
Redaguota nario Syaa
  • Teigiamas 2
  • Neigiamas 1
  • Haha 1
  • OHO 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime:Kaubojus
  • Jūsų tikrasis vardas:Eimantas
  • Jūsų amžius:12
  • Jūsų  Discord (privaloma):NeAntToRaunies#3705
  • Papasakote išsamiai apie save: Esu kaip sakiau Eimantas mėgstu krepšinį megstamiausias valgis cepelinai lasvalaikiu skaitau knygas. mokausi.
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:Kad padėčiau servui kuo galėčiau nubausti žaidėjus kurie nesilaiko taisyklių.Del to  ,kad padėčiau mutinti žaidėjus kurie nesilaiko skelbimo taisyklių ir jei hackintu nufilmuočiau ir nusiusčiau adminui.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Ne neturiu ,bet tai būtu mano pirmas kartas ir išmokčiau viska .
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Nu apie  3-4 valandas.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:3-5.
    A) reklamerį:Ištrynčiau chata ir užmutinčiau ar baninčiau.
    B) flooderį:Mute 30 minučių floodas.
    C) nelegalią veiklą:Mute 6 valandas neliagali veikla.
    D) skundą forume: Žiurint ar hackino žmogus ar nesilaikė skelbimo taisykliu jei nesilaikė skelbimo mute 30 minučių.
    E) /skelbimas nesilaikymą: Duociau isepjima ir mute.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Patarčiau labiau būti online ryte nes tada buna ,daug xrayeriu .
  • Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:.Mute 30 minučių be reikšmis skelbimas.
  • Neigiamas 1
  • Haha 6

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: MultiviS
  • Jūsų tikrasis vardas: Nedas
  • Jūsų amžius: Galima teigti 15.
  • Jūsų  Discord (privaloma): Nedasq#6969
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Visai neseniai grįžau į projektą su vienu iš tikslu, iš tiesų esu labai komunikabilus žmogus, stengiuosi bendrauti, esu linksmas, gerai nusiteikęs, kantrus ir žinoma patikimas. Iš tikrųjų gyvenime užsiimu įvairiausia veikla. Esu kaip ir bėgikas, lengvaatletis, žaidžiu krepšinį laisvalaikiu, žinoma laisvalaikiu mėgstu pažaisti kompiuterinius žaidimus ir visai neseniai pradėjau groti ukulele. Esu iš mažo Lietuvos miestelio šiaurės Lietuvoje. Patį žaidimą Minecraft pradėjau žaisti gal 2011 metais, bet su pertraukomis, teko matyti pačio minecraft'o evoliucija nuo pat mažų dienų, esu išbandęs įvairiausių projektų, o kaip survival projektas labiausiai įsiminė būtent šis. Šiame projekte žaidžiu nuo 2017 metų galo, o forumo paskyra sukurta tik 2018 pradžioje.
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Noriu išbandyti save, padėti serverio žaidėjams, padėti serveriui, o ne tik žaisti, stovėti AFK fermoje. Ir žinoma, kad šių pareigų tikrai nenoriu dėl tam tikrų privilegijų kaip "fly".
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Ne, dar neteko išbandyti "ChatMOD" pareigų, bet manau būtų tikrai puiki patirtis.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Šiuo metu serveryje mano aktyvumas sumažėjo, bet vis dar ateinu į serverį, smagiai praleidžiu laiką, įdedu kokį nors tai skelbimą, maždaug 2-3 valandas. Manau, kad visada atrasiu laisvo laiko, o ypač mano vaikystės žaidimui.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Manau, kad galėčiau skirti per savaitę visas 7 dienas, į dieną po 2-4 valandas.
    A) reklamerį: Visų pirma pasidarau įrodymus, duodu įspėjimą už /skelbimas ar /eme. O paskui susisiekčiau su administracija ir pateikčiau įrodymus, kad reklamuoja serverio chate. 
    B) flooderį: Pasidarau įrodymus, tikrai įsitikinu, kad buvo tas pats tekstas buvo parašytas po 4-5 kartus be jokio įsiterpimo, o tada užtildau iki 1 valandos.
    C) nelegalią veiklą: Užtildau (nežinau kiek laiko, serverio taisyklėse nerašo), pasidarau įrodymus, duodu įspėjimą. Ir apie tai praneščiau serverio administracijai, kad jis gautų atitinkamą bausmę (BAN)
    D) skundą forume: Jeigu skundas būtų skirtas man už (free mute, free įspejimą), žaidėjui pateikčiau įrodymus.
    E) /skelbimas nesilaikymą: Jeigu tai yra skelbimo taisyklių nesilaikymas žaidėją užtildyčiau, ir įspėčiau už /skelbimas.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Per paskutines dienas kiek teko matyti, tai labiausiai norėčiau, kad administracija labiau atkreiptų į žaidėjų prašomą pagalbą per /helpop, nes dauguma žaidėjų jos nelabai ir sulaukia, o komanda šiaip visą savo darbą atlieką pagal pareigas.
  • Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Jeigu tai būtų laiko tarpas 00.00 - 07.00 nieko aš jam nedaryčiau, nebent šio žaidėjo /skelbimas buvo naudojami keiksmažodžiai įžeidžiantis žodžiai. O jeigu situacija vyksta dienos metu nuo 08h iki 23h, užtildyčiau šį žaidėją ir pasidaryčiau įrodymus. (tiksliai nežinau kiek reikia užtildyti, nes tai nerašo serverio taisyklėse.)
  • Teigiamas 2
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Mano vardas zaidime, Taskytojas. Tikram gyvenime Domas, mano amzius 14. Mano discord Taskytojas#3784, 1. As esu labai aktyvus.  Zaidziu kokias 3h-7h i diena arba daugiau. Turiu seima .  Gyvenu.  Noreciau tapti Chatmod kad padeciau jums, ir  kad serveris butu dar Populiaresnis. As turiu daug patirties, zaisdamas kelis metus ir bunant Owner draugu is kito serverio jauciausi kaip Admin'as.  Serveryje prazaidziu apie 10h I diena (kartais afk  bunu)  As skirciau apie  4-7 dienas bunant Chatmod (Beveik visada 7) Jei pamatyciau reklameri mute duociau ir Clear chat. Floderi, mute nelegalia veikla jei hack (nezinau ar galeciau duoti ban jei galeciau duociau 7d ban jei ne tai aukstesniam rankui pasakyciau per discord.) Skunda forume , Nu issiaiskinciau kas kaltas ir jei galiu ban duociau ban o jei ne tai ne pasakyciau didesniam rankui) Jei skelbimo nesilaikymas, mute. Jei eitu kalba apie bendravima tai manau, bendrauti ir priziureti serveri.  Flonderis ? gal Flonder13 ir jei ka rasote tai duociau mute gal ? Jei admin tai gal I dc parasyciau jei ne Flonder13 o Flonderis tai mute.

• Haha 7

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 11 minutes(-ių), tiger rašė:

img%5D

Sveiki, atėjus šaltesniems orams smuko aktvyvumas, dėl ko buvo privalu imtis veiksmų, kurie stabilizuotų 'ChatMod' pareigų darbo našumą. Skelbiame atranką, kuri padės geriau atsirinkti bei nuspręsti, kurie žaidėjai yra verti šio posto.

Primenu,  paimsime 4 žaidėjus, kurie bus pasiryžę padėti mums!

Pagrindiniai reikalavimai: 

•  Amžius nėra svarbus faktorius, tačiau manome, jog bent 14 metų turintis asmuo, galėtų pretenduoti į pareigas.
  •  Būti susipažinusiam su forumo/serverio/discord'o taisyklėmis.
  •  AKTYVUMAS - būtinas.
  •  Atsakingumas bei padorus pareigų žinojimas.
  •  Savęs bei kitų žaidėjų gerbimas.
  •  Motyvacija siekti bei gerinti save, atsižvelgiant į žaidėjus ir administraciją.

Anketos reikalavimai:

•  Rašyti lietuviškomis rašmenimis.
  •  Atsakymus rašyti suprantamai. 
  •  Anketos kopijavimas - DRAUDŽIAMAS.
  •  Redaguoti anketą - DRAUDŽIAMA.

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime:
  • Jūsų tikrasis vardas:
  • Jūsų amžius:
  • Jūsų  Discord (privaloma):
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:
    A) reklamerį:
    B) flooderį:
    C) nelegalią veiklą:
    D) skundą forume: 
    E) /skelbimas nesilaikymą:
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:
  • Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:

Ačiū tiems, kurie yra suinteresuoti pildyti į šias pareigas bei prisiima visą atsakomybę. Pildyti anketas galite nuo 2021.02.06   iki 2021.02.15 + 00:00  ( tema automatiškai užsirakins).

Pagarbiai
MCSlime.LT administracija.

• Jūsų vardas žaidime: niekasmelagis
  • Jūsų tikrasis vardas: Nedas
  • Jūsų amžius: 14
  • Jūsų  Discord (privaloma): //Pelkiu Vanda//#6342
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu gana nesenai atsikriaustias į sį projektas. Esu draugiškas, bendraujantis, padedantis. Turiu savo nuomene pripažystu klaidas jei jos būna. Gerbiu kitų nuomone. Bebiajo patinka žaisti kompiuterinius žaidimus ilga laika praleidziu minecraft projektuose.
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Norėčiau padėti žaidėjam bei padeti komandai šalinti cheaterius
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Esu buves ChatMod mažiasneme projekta. Atsakinėdavau į pagalba. Bei padėdavau komandai mažinti zaidėjus su cheatais/auto clickeriais/bei kitomis palengvinančiomis programomis
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kolkas praleidžiu gana dar neilga laika. Kadangi kiekvienam pradėti yra sunku ir pasiryšti viska iš naujo farmint ir pns tad praleidziu koki 30min 
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Tai būdamas pareguose būčiau aktyvus per savaite buciau on apie 12-19 valandu. Žiurint ar nebūtu kokiu svarbiasnių reikalu kuriuos reiktu atlikti
    A) reklamerį: Mute
    B) flooderį: Mute
    C) nelegalią veiklą: Pranešti adminam/banint ( su irodimais )
    D) skundą forume: Bandyti aiškintis kas buvo prašyti ar filmuotos medžiagos.
    E) /skelbimas nesilaikymą: Mute
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:
  • Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Norėčiau prisijunkti prie komandos ir padėti serveri daryti kuo kokibiškesni bei pelningesni.  Jog šie šaunus adminai nesustotu uždaryti projekta 🙂
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

Clashas

Jaunius

14

Clashas#1600

Esu iš alytaus, dažniausiai praleidžiu  namuose prie kompiuterio.Minecraft'u pradejau domėtis nuo 8-9metu.žaidime praleidžiu per diena 7-8h(žinoma ir naktimis žaidžiu nemažai).

Noriu tapti ChatModu,del to kad galečiau sudrausmint žaidėjus.Arba Padėti naujokams serveryje.

Nesu buves jokiam.Bet butu malonu pabandyti.

Serveryje aš nelabai žaidžiu nes pradejau žaist Modinta.

Manau kiekviena diena.

A)Mute

B)Mute

C)Pasitarčiau su adminais

D)Pirma paklausčiau ar yra įrodymai.Ir tada spresiu problema

E)Mute

Tai turbut daugiau minigame darytum eventu,ir šeip smagiai praleist laika.

Mute.Bet jei toliau tesis tai kreipsuosi y adminus.

Redaguota nario Clashas
  • Haha 6

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 15 minutes(-ių), tiger rašė:

img%5D

Sveiki, atėjus šaltesniems orams smuko aktvyvumas, dėl ko buvo privalu imtis veiksmų, kurie stabilizuotų 'ChatMod' pareigų darbo našumą. Skelbiame atranką, kuri padės geriau atsirinkti bei nuspręsti, kurie žaidėjai yra verti šio posto.

Primenu,  paimsime 4 žaidėjus, kurie bus pasiryžę padėti mums!

Pagrindiniai reikalavimai: 

•  Amžius nėra svarbus faktorius, tačiau manome, jog bent 14 metų turintis asmuo, galėtų pretenduoti į pareigas.
  •  Būti susipažinusiam su forumo/serverio/discord'o taisyklėmis.
  •  AKTYVUMAS - būtinas.
  •  Atsakingumas bei padorus pareigų žinojimas.
  •  Savęs bei kitų žaidėjų gerbimas.
  •  Motyvacija siekti bei gerinti save, atsižvelgiant į žaidėjus ir administraciją.

Anketos reikalavimai:

•  Rašyti lietuviškomis rašmenimis.
  •  Atsakymus rašyti suprantamai. 
  •  Anketos kopijavimas - DRAUDŽIAMAS.
  •  Redaguoti anketą - DRAUDŽIAMA.

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime:
  • Jūsų tikrasis vardas:
  • Jūsų amžius:
  • Jūsų  Discord (privaloma):
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?:
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:
    A) reklamerį:
    B) flooderį:
    C) nelegalią veiklą:
    D) skundą forume: 
  • Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:

Ačiū tiems, kurie yra suinteresuoti pildyti į šias pareigas bei prisiima visą atsakomybę. Pildyti anketas galite nuo 2021.02.06   iki 2021.02.15 + 00:00  ( tema automatiškai užsirakins).

Pagarbiai

imkservetele

Aidas

15

Fluxer ツ#5143

Žaidėjes iš Mcslime serverio minecraftui skiriu daugiau laiko nei savo asmeninems reikalams, bei duomiuosi jūsų serveriu, aktyvus.

Norėčiau tvarkyti chata padėti žmonėm su bėdomis bei labiau artėti prie pareigų kuo aukštesnių.

Turėjau gal 2-ose serveriuose  tik nelabai pamenu koks tai buvo projektas, bet pareigos buvo aukšos.

Turiu 2 mc paskyras, pagrindinė (imkservetele) bei kita senei naudota praeitų metų jūsų serverio projekto paskyra. (o į dieną drąsei  3-10h, gavus pareigas praleiščiau daugiau laiko.

Papildomoms pareigoms skirčiau apie 1-3 dienas

A) mute 60min

B) mute 30min

C)  Praneščiau serverio žmonėm kurie turi aukštesnes pareigas nei aš ( Admin t.t)

D) Peržiūrėčiau skundą, pateiktą informacija, video medžiagą.

E) mute 30min

Daug ko įneščiau ko dar nėra serveryje,  Dienos metu kai daug iš administracijos yra off naudojami clientai auto clickeriaii etc... pvp metu,  naktimis nė kq mažiau čheateriu x-ray etc... bei serveris turi kelis laggus, trūkumus,

Iš pradžių būtų dedamas mute o jei ir toliau spamintų, dėl  tolimėsnių veiksmų kreipčiaus į Aukštesnes pareigas turinčius žmones (Adminus t.t)

• Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidimeHuliganas
  • Jūsų tikrasis vardas: Deimantas , bet draugai vadina Deimiu. 
  • Jūsų amžius: 16
  • Jūsų  Discord (privaloma): Deimis#4093
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):  esu paprastas vaikinukas mėgstantis sportuot, fule mėgstu pažaist daug laiko skiriantis žaidimam bet daugiausiai laiko dabar skiriu mc.mcslime.lt karantinas gi mokaus, siekiantis tikslu draugiškas greit susibrendrauju su žmonėm neesu labai mėgstantis konfliktuoti. 
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: na pirmiausiai tai norėčiau išbandyti save ir padėti kažkom serveriui. Noriu palaikyti tvarka per /skelbti ir per /g
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: šiaip tokiame projekte kaip mc.mcslime.lt dar neteko imti dideliu pareigu bet mažesniose serveriose esu turejas pagalba, admina tai manau susitvarkyčiau. 
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje?  (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): slime praleidžiu daug laiko vien iš /pt Huliganas galima pasakyt kad esu aktyvus žaidėjas. 
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: tiek kiek laiko bučiau prisijunges.
    A) reklamerį: ispėjimas  o jaj toliau kartojasi parašyčiau aukštesniom pareigom. 
  • B) flooderį: mute. 
    C) nelegalią veiklą: praneščiau aukštesniom pareigom. 
    D) skundą forume: stipriai nesusinervinčiau tiesiog įkelčiau įrodymus už tai kad skundas nebutu pagrįstas. 
    E) /skelbimas nesilaikymą: mute. 
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: manau kad viskas yra tvarkoje su administracija. Visi draugiški stengiasi padėti kuo gali. 
  • Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: mute. 
Redaguota nario HuLiGaNaS
  • Teigiamas 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: brazas
  • Jūsų tikrasis vardas: Gabrielius
  • Jūsų amžius: 17
  • Jūsų  Discord (privaloma): Dyzelis🚬#0001
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu Gabrielius iš Šilutės Rajono, man yra 17 metų. Minecraft'a kai ir visi manau ilgai žaidžiu Patinka laisvalaiki leisti su draugais, bet didžiają gyvenimo dalį praleidžiu prie kompo. Dabar kai tas nuotolinis yra tai dar ilgiau praleidžiu. Užsiimu ir kitokia veikla kaip piešimas, fotografavimas. Nusimanau daug ką apie mašinas tai tenka ir prie jų padirbėti su tėvuku, tai tiek manau. 🙂
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriu?:  Manau trūksta tokių moderatoriu kad va prižiurėtu serveri, padėtu kitiems žaidėjams ir žinoma adminams.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Dar neteko niekur užimti tokių pareigų, nes nelabai norėjosi, bet pagalvojau reiktu pabandyt kodėl gi ne.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Žaidžiu kiekviena diena ir kai turiu laiko, po maždaug nuo 1-3val, bet jeigu tapsiu chat moderatoriumi galimai skirsiu ir daugiau laiko.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Į savaite manau po 3-4d po keleta valandų.
    A) reklamerį: Iškickinčiau ir žinoma parašyčiau už ką ir įrodymus turėčiau.
    B) flooderį: užtildyčiau ir pasidaryčiu tam įrodymus už ką ir kada.
    C) nelegalią veiklą: Parašyčiau adminui, pasidaryčiau įrodymus ir manau Adminai patys nuspręs ką daryti su juo.
    D) skundą forume: Pasidomėčiau, poto pasižiūrėčiau jog yra tam įrodymu ir pateikčiau.
    E) /skelbimas nesilaikymą: Jeigu žaidėjas nesilaikyti taisyklių tai duočiau įspėjima ir užtildyčiau kuriam laikui ir turėčiau įrodymus.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Manau daugiau pozityvo ir mažiau tokio irzlumo. Gyvenimas gražus aišku nėra jsi toks ir rožėm klotas.
  • Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Jeigu butu reikšmingas kažkam tas skelbimas, o jeigu ne tai pasidaryčiau įrodymus, ir užtildyčiau kuriam laikui.
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Vagis
  • Jūsų tikrasis vardas: Modestas
  • Jūsų amžius: 12
  • Jūsų  Discord (privaloma): Modestazzs#9086
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Mano Vardas Modestas man 12 metų ir esu iš Kauno. Šitame serveryje (mc.mcslime.lt) žaidžiu jau apie 2-4 Savaites ir man šis serveris labai patinka dėl to, nes yra: PvP, Survival. Man tai labai patinka gali kurti savo Rezidencijas it t.t.
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Aš noriu tapti dėl to, kad galėčiau užtildyti žmones kurie i Chat rašo to ko neturėtu būti chat'e, nes gi yra ir mažesnių vaikų. Tai tiesiog noriu tapti dėl to, kad chat'e būtu tvarka.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Turiu patirties Šitame serveryje ir jei kas nors ko nors klaustu tikrai padėčiau ir neignoruočiau.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Serveryje praleidžiu per diena apie 2-5 valandas gal ir per mažai, bet kartais galiu ir ilgiau pabūti serveryje jei tik reiktu.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: nu per savaitę tai apie 4-6 dienas, nes reikia ir asmeninio laiko.
    A) reklamerį: Pirma Užtildyžiau, Padaryčiau įrodymus ir nusiųsčiau Savininkui ir tada jis sprendžia ką toliau daryti.
    B) flooderį: Iškarto Užtildyčiau kokiai 40 minučių jei vėl pradėtu flood tai vėl užtildyčiau didesniam laikui.
    C) nelegalią veiklą: Padaryčiau įrodymus ir jei turėčiau galimybe tai uždėčiau Ban, o jei neturėčiau tai susisiekčiau su Savininku.
    D) skundą forume: Dėl skundo forume tiesiog įsitikinčiau ar tikrai taip buvo jei taip tai tada Susisiekčiau su Savininku.
    E) /skelbimas nesilaikymą: Užtildyčiau 1 valandai dėl /skelbimas nesilaikymo.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Apie bendradarbiavimą nelabai ką galėčiau patarti, bet jei labai reiktu tai tikrai patarimą duočiau į tam tikra temą.
  • Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Duodu Mute 20 minučių jei po to laiko vėl taip pradėtu daryti tiesiog didesniam laikui Užtildyčiau ir atimčiau galimybe rašyti /skelbimas .
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: AssNaRock
  • Jūsų tikrasis vardas: Gediminas
  • Jūsų amžius: 19
  • Jūsų  Discord (privaloma): Son Gokas
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu tvirtas homoseksualus vyras turiu drauga. Neslepsiu megstu padrozti. Slime serveryje losiu jau ilga laika sita bendruomene yra mano antra seima.
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Slime serverio chate yra daug homofobijos chate. Neslepsiu bet man patinka kai zaidejai stato gero dydzio spenpelius prie mano reso.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Patirties turiu  daug su vyrais ir moku juos patenkinti, dirbu maksimoj grusciku tai turiu gera supratima klientu aptarnavimo scefore.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Nuo 2h iki 3h
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: As bunu penkias is sesiu dienu per savaite online maziausiai po 2h ar 3h per diena aisku ne vienu prisijunhgimu
    A) reklamerį: Banx
    B) flooderį: Duociau ispejima nenaudelui
    C) nelegalią veiklą: Pataginciau Lietuvos policija
    D) skundą forume: Pranesciau zmogui kuris yra atsakingas uz foruma
    E) /skelbimas nesilaikymą: Mute i pute
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Galeciau atstovauti homoseksuales mazumas sioj bendruomenej 
  • Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Gauni mute ir ispejima nenaudeli

Ačiū tiems, kurie yra suinteresuoti pildyti į šias pareigas bei prisiima visą atsakomybę. Pildyti anketas galite nuo 2021.02.06   iki 2021.02.15 + 00:00  ( tema automatiškai užsirakins).

Pagarbiai

• Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu

nketa:

• Jūsų vardas žaidime: NbexXD
  • Jūsų tikrasis vardas: žadvydas
  • Jūsų amžius: 14
  • Jūsų  Discord (privaloma): NeBruzink#7100
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu aktyvus , dėmesingas , atsakingas. Nedarantis neigiamos itakos žaidėjams bei esu draugiškas.
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Nes turėčiau daugiau motyvacijos žaisti ir turėčiau daug veiklos padėčiau žaidėjams ir reguliuočiau kaip sakoma čata.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Ne , neturiu 
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):  nuo 5 iki 10h
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: į sav. po 4-5d.
    A) reklamerį: Pasidaręs įrodimus nusiusčiau aukštesnes pareigas užiamančius narius arba administracijai 
    B) flooderį:  Pradžiai duočiau įspėjimą kad nefloodintu poto jei taip dar kartotusi užmutinčiau
    C) nelegalią veiklą: Pasidaręs įrodimus nusiusčiau aukštesnes pareigas užiamančius narius arba administracijai 
    D) skundą forume: Jeigu tai būtų skundas man jog mute  uždėjau/iškikinau tai pateikčiau įrodimus 
    E) /skelbimas nesilaikymą: užmūtinčiau bet pradžiai manau duočiau ispėjimą
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:  Na atnešt šiuo metu kaip ir nėra ką atenešt bet einant laikui apsipraščiau šiose pareigose ir gal ką nors sugalvočiau...
  • Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:  Nu jeigu kalbant apie flonder13 tai užtildyčiau o jeigu flonderis fake tai galima kickint ar banint už fake paskyra ar kažkaip ten panašiai...
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Calijero
  • Jūsų tikrasis vardas: Ramūnas
  • Jūsų amžius: 20
  • Jūsų  Discord (privaloma): Calijero#9018
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Paprastas žmogus, lengvai bendraujantis. Gyvenime nieku neužsiimu vien tik žaidimais. Išlaiko mane tėvai, nes darbo neturiu. Esu užkietėjas Minecraft'eris jau daugelį metų (8 metai gal net daugiau). Turiu ilgus plaukus.
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Chatmod pareigos dabar turi daugelį atnaujinimų. Patogiau mute'int ir t.t. Norisi grižti i šias pareigas, nes patirčiau naujovių šiame projekte būnant Chatmod.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Teko užimti Chatmod ir Pagalba pareigas šiame projekte. Pilnai išmanau šias pareigas ir turiu daug patirties
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Grižau i serverį 01.13.2021 ir per tą laiką mano playtime 8d 2h. (194h) per tą laiką afk beveik nebuvau. Tai Apytiksliai 8h per dieną.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Įprastai kiekvieną dieną, bet niekada nežinosi aplinkybių, tai 5d. per savaitę užtikrintai.
    A) reklamerį: išvalau chat'ą ir nedelsiant dėti grieščiausią galima mute laikotarpį.  Visus įrodymus perteikt, kas užbanintų.
    B) flooderį: Atitinkamai, koks Flood. 30min-2h
    C) nelegalią veiklą: 2h ir siūsti įrodymus galintiems banint.
    D) skundą forume: Atitinkamai nuo skundo, jei dėl mutinimo, tai pagal priežastį mute, kitų atveju Tag'int Admin ar pagalba, kuris pasirupintų.
    30min mute
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Sunku į šį klausimą atsakyt, nes neesu tarp jų ir nežinau kokią padėtis, Bet apskritai bendradarbiavimas reikalauja bendravimo tarpusavyje ir siekti tų pačių tikslų, ką ir atneščiau ar patarčiau administracijai.
  • Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Mute 2h ir pranešt Flonderiui (Admin), kad banintų jei ne jo Account. 

Redagavimo priežastis: Pamiršau ištrint porą žodžiu.
Redaguota nario Calijero
  • Patinka 1
  • Teigiamas 2
  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: GysLa
  • Jūsų tikrasis vardas: Domas
  • Jūsų amžius: 16 metų.
  • Jūsų  Discord (privaloma): 420#5950
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Na tai esu ganėtinai paprastas asmuo, nesiskiriu nuo kitų, pačiu principu esu vienodas, niekada neišsikeliu savęs į aukštumas, turint pareigas, ar esant paprastu žaidėju, mano manymu visi privalo būti lygūs, kelios papildomos komandos, ar privilegijos nieko nereiškia. Gyvenime užsiemu sportu, lankausi sporto salėje, papildomas užsiemimas manau būtų krepšinis, ir dar keletas sporto šakų. Kalbant apie save, nemėgstu savęs girti, bet pabrėžti privalau jog visada išsikeliu autoritetą-(us), esu mandagus, iškalbingas, komunikabilus, visada esu motyvuotas nepasiduoti, draugiškas, ir t.t.
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Šias pareigas užimti noriu, nes bėgant laikui, norisi save išbandyti kaškur kitur, išbandyti kašką naujo. Turiu tikslą padėti ir kiek įmanoma labiau pagerinti kokybę sau ir kitiems žaidėjams, palaikant tvarką serveryje ir panašiai.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Su patirtimi pasigirti tikrai negaliu, šios srities pareigų kolkas neesu turėjąs.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Na šiuo metu, įpatingai esant karantinui, serveriui skiriu tikrai nemažai laiko, papraščiausiai jaigu atsižvelgus valandomis darbo dienom gautūsi maždaug nuo 6 iki 10 valandų, savaitgalio metu prisidėtu papildomai po 2-4 valandas. 
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Manau jog nebūtų kam pakišti kojos, todėl drąsiai galėčiau skirti nuo 6 iki visų 7 dienų.
    A) reklamerį: Pasidaryčiau įrodymus, ir užtildyčiau.
    B) flooderį: Pasidaryčiau įrodymus, atsižvelgčiau į situaciją ir pagal tai tam tikram laikui užtildyčiau.
    C) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau įrodymus, ir atsižvelgęs į situaciją užtildyčiau iki 5 valandų.
    D) skundą forume: Jaigu skundas būtų skirtas užtildyti ar kaip kitaip nubausti serverio žaidėja, tai ir atlikčiau, tačiau jaigu skundas skirtas man, pateikčiau reikiamus įrodymus, už ka paskyriau bausmę.
    E) /skelbimas nesilaikymą: Už skelbimo taisyklių nesilaikymą užtildyčiau žaidėją, ir nuo situacijos suteikčiau arba iki sekančio karto ne, skelbimo ispėjimą.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Idėjų manau reikėtų pagalvoti, su bausmėmis dabartinė komanda puikiai susitvarko, tai manau kaip ir viskas kolkas gerai ties tuom.
  • Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Pasidaryčiau įrodymus ir užtildyčiau, nebent skelbime nebūtų keiksmažodžių, ir būtų laiko tarpas nuo 00:00 iki 07:00 tuomet viską palikčiau kaip yra.

• Teigiamas 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: TakeDump
  • Jūsų tikrasis vardas: Daivaras
  • Jūsų amžius: 16
  • Jūsų  Discord (privaloma): Amos#7777
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu gan aktyvus, domiuosi sportu ir kita fizine veikla. Laisvalaikiu prisėdu prie kompiuterinių žaidimų. Laiko serverio chat priežiūrai turiu į valias. Nemėgstu žmonių kurie giriasi ir kitaip save aukština.
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Noriu prisidėti prie pagalbos tiek administracijai tiek serverio ir tiek žaidėjų gerovei, esu nusiteikęs pradėti chatmod darbą slimemc projekte, esu nusiteikęs efektyviai reaguoti ir atitinkamai bausti taisyklių pažeidėjus.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Tikrai taip, ne tik chatmod pareigose bet ir administravime, administravau vieną amerikiečių serverį, serveris uždarytas jau senai, bet tai nebuvo serveris kuriame žaidžia tik administracija, vakarais susirinkdavo apie 80-100 žmonių. Į administratoriaus pareigas pasikėliau būtent nuo chatmod, po chatmod į moderatorių ir tada pakilau į administratoriu, visa tai man užtruko apie 1mėn. Taigi patirties pas mane tikrai nemažai, buvau panašaus administravimo lygio ne tik minecraft, bet ir kitose žaidimų platformose kaip fivem, rust. 
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): darbo dienomis visaip, pagal nuotaika, bet bent po 2valandas tai tikrai. Savaitgaliais taip pat pagal nuotaika, bet ta pati sąlyga bent 2 valandos minimum. Mano aktyvumas gali siekti iki 5valandų per dieną.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Žaidžiu šiame projekte kiekvieną dieną be tokių pareigų, o su pareigomis mano aktyvumas dar net ir pagerėtų.
    A) reklamerį: Laikinas mute, pasidarau aiškius įrodymus, siunčiu aukštesnio rango administracijai ir jie skiria bausmę, keik žinau IP BAN
    B) flooderį: Pasidarau įrodymus, jog papeikimo atveju galėčiau pasiaiškinti ir skiriu bausmę pagal padaryta žalą chat'e ( iki 1val ).
    C) nelegalią veiklą: Laikinas mute, pasidarau aiškius įrodymus, siunčiu aukštesnio rango administracijai ir jie skiria bausmę, keik žinau IP BAN 
    D) skundą forume: Jai apie mane, tai įkelčiau įrodymus kuriose aiškiai būtų matoma priežastis/jo pažeidimas. Įrodymus darau visalaik, galima sakyti visą savo žaidimą recordinu nuo pradžios iki galo.
    E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidarau įrodymus, skundo atvėju jog būtų galima pasiteisinti ir skiriu jam laikiną mute ( iki 1val) priklauso pagal pažeidimą
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Net nenutuokiu, neatėjęs nepatarsiu, turiu apsiprasti prie administracijos, bendradarbių, aplinkos ir prie viso kito, tada tokiu atvėju galėčiau teikti pasiūlymų 
  • Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Geras klausimas, nes rašoma jog žaidėjas, savaime aišku pasidaryčiau įrodymus, duočiau laikiną mute ir kreipčiausi į administracija ( aukščiau ), kad pasiklausti kodėl yra žaidėjas vardu flonderis, nes kiek žinau yra toks administratorius vardu flonderis, to pasekoje jai žmogus apsimetinėja administratoriumi jam yra skiriame griežtesnė bausmė, bet jai administratorius nusižengia tada tokiu atvėju su įrodymais kreipiuosi į savininką ir praneščiau jog administratorius pažeidinėja taisykles.
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: MilerisKNG
  • Jūsų tikrasis vardas: Audrius
  • Jūsų amžius: 20
  • Jūsų  Discord (privaloma):  mXiller#2087
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Šiuo metu dirbu trumpalaikį darbą ir laukiu egzaminų, kad galėčiau juos perlaikyti. Moku gerai šnekėti angliškai ir lietuviškai, su rusų sunkiau. Kadangi dirbu iš namų, tai turėčiau daug laiko žaisti, nes jau gerai sutariu su žmonėmis. Į konfliktus nesiveliu, mėgstu palaikyti gerus santykius su žaidėjais ir padėti jiems iškilus pagalbos. Galima sakyti, kad didžiąją dalį praleidžiu prie kompiuterio, nes taip smagiau gyventi.
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Čia jau ne pirmas kartas  kada bandau  tapti ChatMod'eratoriumi, tačiau tikiuosi, kad pasiseks šį kartą, nes žaidžiu kiekvieną wipe ir pasikeliu max fermas ir jau nebėra ką ir bedaryti, todėl tapus ChatMod'eratoriumi atsirastų daugiau veiklos ir tada bandyčiau būt ir top 1 ties pinigais ir t.t. Jau gerai sutariu su keliais administracijos nariais, tai būtų daug paprasčiau užimti tokias pareigas.  
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Oficialiai, kad užimti tokias pareigas, tai ne, tačiau esu daug girdėjęs apie tai ir žinau visas taisykles, o jei ne visas, tai iki pabaigos pildymo jau tikrai žinosiu. 
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kadangi nuo wipe pradžios praėjo mėnesis, tai mažai, tačiau kaip ir minėjau jau, gaudamas pareigas tikrai praleisiu po 3-5 valandas, o savaitgaliais žymiai daugiau. 
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Galėčiau skirti visas dienas, tačiau yra ir aplinkybės, kai iškyla reikalų, kaip mokymasis, darbo krūvis, tai tomis dienomis galiu ir neprisijungti. 
    A) reklamerį:  Užtildyčiau visam laikui su priežastimi "reklameris", pasidaryčiau įrodymus ir perduočiau administracijai, kad užbanintų reklamerį. 
    B) flooderį: Užtildyčiau 20 minučių su priežastimi "Flood" ir pasidaryčiau įrodymus.
    C) nelegalią veiklą: Užtildyčiau valandai laiko su priežastimi "Nelegali veikla", pasidaryčiau įrodymus ir perduočiau administracijai.
    D) skundą forume: Jei skundas apie neteisingą mute, dėl mano kaltės, įkelčiau į forumą įrodymus. Tačiau, jei žaidėjas parašytų skundą po 24 valandų  nuo nusižengimo, nieko nedaryčiau. 
    E) /skelbimas nesilaikymą: Užtildyčiau 30 minučių su priežastimi "skelbimas" ir pasidaryčiau įrodymus.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Pirmiausia, praneščiau apie klaidą ties žodžiu "papasakote" anketoje, nes kiek girdėjau tokio žodžio nėra. Po to palaikyčiau serveryje tvarką ties chatu, kai būsiu aktyvus ir patarti administracijai, jei reiks patarimo. 
  • Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Užtildyčiau 30 minučių su priežastimi /skelbimas. ir pasidaryčiau įrodymus. 
  • Patinka 4
  • Teigiamas 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: Bedo
  • Jūsų tikrasis vardas: Vitalijus
  • Jūsų amžius: 18 metų.
  • Jūsų  Discord (privaloma): Bedo#3898
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Na ką galiu pasakyti, kad esu paprastas žmogus, kuris domisi įvairiais dalykais, (Bet labiau į ateitį ir panašiai). Y savo darbą žiūriu atsakingai, ir bandau viską datelei išsiaiškinti, taip kartais tai nepavykstą to padaryti ir tenka suklupti bet čia manu yra geras dalykas, kad mes mokomės iš savo klaidų, Taip pat esu kantrus žmogus niekur nelekiu kažką daryti kai nieko tiksliai neapgalvoju, visų primą pagalvoju ar man apsimoką tą daryti ar ne. Kalbant apie kolektyvą ir bendravimas su kitais žmonėmis manau, kad tai sugebu daryti (aišku čia mano nuomonė), kitiems žmoniems gal ir neišikčiau bet gi yra visokių žmonių. Galime pereiti į mano laisvalaiki ką aš veikiu ir panašiai ir šiektiek papasakoti. Nuo 18 metų kai suėjo pradėjau gyventi vienas, dėl to iškilo klausimų daug tai tenką kartais rimtai pagalvoti. Pradėjau studijuoti savo ateities darbą jai galima taip sakyti, na jai norit sužynoti ką, tai manau galit ir privačiai paklausti. Bandau skiekti užsibreštus savo dalykus, ir juos nepaleisti pagalvodamas (oi man čia nepasiseks aš nieko nebenoriu, ne aš kaip tik negalvoju apie tokius dalykus ir pnš). Šiek tiek gal ir pakišo koja dėl mano traumos ką buvau planavęs aš ateitį, bet nesuklupau ir teko pasirinkti kai ką kita, Galime prieiti ir prie traumos nes manau čia būs žmonių kurie  sakyks ( oi kas čia per inva***as ir panašiai) Ne tai nėra kažkas su galva kaip sakant negerai ir pnš. Tai yra su mano stuburu, kuria patyriau būdamas 16 metų, kai dar užsiemiau sunkiają atletiką, manau daugelis žino šitą sporto šąka.  Taip reikėjo gal metus laiko pabūti be sporto, daktarai buvo sakę, kad turėsi keisti ir nebegalėsi gryšti į čia sporto šąka. Taip aš pasitikėjau daktarais ir pasirinkau  kai ką kitką. Kur rašiau viršui tai (studijas) kuriems manau gal ir yra įdomu kokia bet tik privačiai tenoriu atskleisti. Na manau, kad užteks šiendienai mano situaciją kalbėti ir galime prieiti prie kitų dalyku.
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Tapti  ChatMo'eratorium nėra tai paprastą rolė, kad galėtum sau lėisti daryti ką tik panorėjęs ir pasirodyti, kad tu esi aukčiau galvą prieš kitus žmonės. Ne tai tu esi tas pats žmogus kuris turintis rolę atlieką savo pareigas ir nėra kažkas ko tu neturėm daryti ir žiūrėti kaip (atrodo tau dzin). O kodėl aš pasirinkau pildyti čia anketą, kad išmėginčiau savė kitoi sritį.Ir aišku, kad nebūtu vien ta rolė CHATMOD uždėta ir panašiai, kad galėtum inešti savo darbą ir į projektą, ne vien sėdėdamas  online serveriuke ir žiūrėti į chat'ą.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Galiu pasakyti tai, kad "Minecraft' žaidimą buvau palikęs gal būt virš metų, bet tau tai nekišą koją. Gal prieš pusantrų metų esu buvęs kaip 'Prižiūrėtojas', bet aišku neminėsiu kur ir dabar ėjau pasižiūrėti ar vis dar jis gyvas šis projektas dėję neberadau, tai manau buvo dar vieno žmogaus sukurtas serveris, kad tik pašvaistyti laiko ir jy smagiai praleisti.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Serveryje dabar gan būnu aktyvus nes gi 'KARANTINAS' tai maždaug apie 2-5h. Savaitgaliais gal būt ir mažiau bet čia priklauso nuo mano dienos ką aš darau.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Tikrai galėčiau manau ir kas dien pabuti online serveryje. Bet kaip ir minėjau viršui, kad priklauso nuo dienos ką aš veiksiu ir panšiai, 'Bet gi karantinas galime ir ilgiau praleisti savo laiką kodėl gi ne).
    A) reklamerį: Manau pasidarau įrodymus, (manau lengviausia su F2) tada tam žmogui skiriu laiką, kad jis būtu užtildytas, ir išvalau chat'ą.Ir po to jau nusiučiu žmogui kuris gali jy rimčiau nubausti.
    B) flooderį: Kaip dabar žaidžiu serveryje, tai matau, kad iš karto užtildo žaidėjus, tai manau pasidarau įrodymus, kad nebūtu paskui, kad užtildei žmogų ir neturi įrodymu, ir jis tave peikia, tai manau čia jau mano klaida būtu.
    C) nelegalią veiklą: Pasidarau įrodimus, užtildau žaidėją, nusiunčiu žmogui, kad galėtu jy rimčiau nubausti. Kaip sakant (Kaip taisyklėse parašyta tai ir jy nubaustu, nes ChatMod'as nemanau, kad gali viską padaryti).
    D) skundą forume: Jai tai mane liečia bandau žmogui viską išsamiau papasakoti ir išsiaiškinti kodėl jis man būtent rašė, (Jaigu ten užtildžiau žmogų o jis galvoja, kad neteisingai ir jis eina rašyti skundą, tai turėčiau būti pasidaręs įrodymus ir įkelti jam, kad jis matytu ką blogai padaręs buvo ir verdiktą priimtu žmogus kuris turi ar aš kaltas ar jis).
    E) /skelbimas nesilaikymą: Užtildau žmogų su įrodymais kaip ir minėjau. Ką butent jis blogai padarė.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Na dar neteko bendrauti su administracijos nariais,  tai dabar kolkas nieko  blogo netučiu prieš juos. Bet ateitį būtu viskas dėtaliau ir aiškiau.
  • Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Užtildau tą žaidėja pasidaręs įrodymus. Kuris pažeidė taisyklės.
  • Patinka 2
  • Teigiamas 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Dumtraukis1 

• Jūsų tikrasis vardas: Nedas 

• Jūsų amžius: 14 

• Jūsų  Discord (privaloma): Nedas123#9404 

• Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Aš paprastas žmogutis esu iš Vilniaus ir mokausi mokykloje ir nieko nesiskundžiu nes pažymiai geri. Esu draugiškas, bendraujantis  ir padedantis kitiems žmonėms. Visada mokausi ir pripažįstu savo klaidas, manau kad tai ChamMod’ui yra labai gera savybė.  

• Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: ChatMode'ratoriumi noriu tapti vien dėl to kad noriu prisidėti ir tobulinti serverį kartu su kitais žmonėmis. 

• Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip, WayOUT projekte buvau išrinktas i ChatMod’o ir sargybos direktoriaus pareigas. Neturėjau nė vieno įspėjimo. 

• Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 2-4h 

• Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kiek reikėtu, laiko turiu daug 

A) reklamerį: Pasidaryčiau įrodymus, ištrinčiau chat, užmutinčiau ir įrodymus siunčiu prižiūrėtojui  
    B) flooderį: Pasidarau įrodymus ir mutinu 15-45min 
    C) nelegalią veiklą: Užtildyčiau valandai laiko su priežastimi "Nelegali veikla", pasidaryčiau įrodymus ir perduočiau administracijai. 
    D) skundą forume: Jei skundas apie neteisingą mute, dėl mano kaltės, įkelčiau į forumą įrodymus. Tačiau, jei žaidėjas parašytų skundą po 24 valandų  nuo nusižengimo, nieko nedaryčiau. 
    E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidarysiu įrodymas ir užtildysiu 30min  

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Mhm, dar neteko susidurti su administracija ir dar labiau bendrauti. Pakolkas negaliu atsakyti bet manau kad visai administracijai reikia laikytis iš vien ir mokėti vienas su kitu bendrauti.  

• Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Užtildyčiau 30 minučių su priežastimi /skelbimas. ir pasidaryčiau įrodymus. 

• Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Seksomanas
  • Jūsų tikrasis vardas: Rolandas
  • Jūsų amžius: 14 Bet jau 05 05 bus 15
  • Jūsų  Discord (privaloma): Pisliukė#2090
  • Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Esu paprastas niekuo neišsiskiriu iš  kitu. Man patink muzika ( EDM Dubstep Rave Trap ), anime ( Dabar žiurau naruto, Attack on titan 4sez bei Dr Stone),  ir aisku Minecraftas. Mėgstu bendrauti esu draugiškas kartais drovus. Lengvai susirandu draugu (Per minecrafta dažniausiai). 
  •  Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Jau nuo senai pradėjo nervuoti visi chat spammeriai ir cheateriai tai noriu padėti prieš juos kovoti. (Jau ne pirmas kartas pildau anketa keliuose Minecraft Serveruose
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Gaila bet dar neturejas 
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Savaitgaliais yvairiai taip 4h-7h Darbo dienoms 4h-5h
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Stenkciausi kekviena diena nors po 3-4h
    A) reklamerį: Išvalyčiau chat ir įspėčiau žaidėja nereklamuok
    B) flooderį: Mute 30 min /skelbimas 
    C) nelegalią veiklą: Mute 30 min /skelbimas
    D) skundą forume: Gerai persiskaityčiau ir apžiurėčiaų  
    E) /skelbimas nesilaikymą: mute 30 min /skelbimas
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Manau atneščiau daugiau juoko bei bendravimo kartu.
  • Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: mute 30 min už /skelbimas nesilaikyma 
  • Teigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: wasabis
  • Jūsų tikrasis vardas: Nedas
  • Jūsų amžius: Rytoj 16.
  • Jūsų  Discord (privaloma):Forsaitas#3772
  • Papasakokite išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):Esu draugiškas,bei bendraujantis žmogus,mėgstu žaisti su draugais,palaikyti tvarka žaidimuose bei realybėje,Taip pat turiu daug hobiu. Esu darbštus bei tvarkingas žmogus.
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Mėgstu palaikyti tvarka,užimti gan aukštas pareigas. Ineštį i serverį daugiau bendravimo su kitais žaidėjais.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Neturiu bet labai norėčiau igauti naujos patirties šioje srityje.
  • Savaitgaliais serveryje praleidžiu maždaug apie 8h o darbo dienomis po 4h.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 7 Dienos per savaitę.
    A) reklamerį: IP ban. Ištrinčiau chat.
    B) flooderį: Mute iki 1h
    C) nelegalią veiklą: Pvz drop party tai užblockavimas iki 12h arba ban iki 2d
    D) skundą forume: Užblokavimo laikas priklauso nuo nusižengimo.
    E) /skelbimas nesilaikymą: Mute 30min
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Galėčiau atnešti daugiau pozityvumo bei bendravimo,net ir naujų minčių,galbūt ir patarimų.
  • Mute už skelbimo nesilaikyma 30min.
Redaguota nario wasabis
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime:  Indiras
  • Jūsų tikrasis vardas: Indiras 
  • Jūsų amžius: 17 
  • Jūsų  Discord (privaloma): Indiras#0001
  • Papasakokite išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas):  Sveiki, esu Indiras iš Dzūkijos. Esu paprastas žmogutis, turiu porą išskirtinių savybių -, esu multitaskeris, šiek tiek pasižymiu lyderystėj. Esu raštingas žmogus, mėgstu skaityti ir rašyti, visada išdėstau mintis sklandžiai ir suprantamai. Esu žmogus, kuris vertina laiką. Laikas yra labai svarbus indikatorius tiek darbo kokybei, tiek man, turiu susikūręs savo dienotvarkę ir taip susidėlioju savo planus tiek realiame, tiek virtualiame pasaulyje. Esu neutralus ir pozityvus žmogutis, mėgstu spręsti problemas.
  • Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Noriu tapti ChatMod'eratoriumi, jog padėčiau tvarkytis Administracijos nariams su chat'o problemomis.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Patirties neturiu, tai bus pirmas kartas.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 3-5 valandas.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  Savaitgaliais galėčiau sau leisti prabūti serveryje visą dieną, darbo dienomis laiko kiekis būtų šiek tiek mažesnis.
    A) reklamerį: Pasidaryčiau įrodymus, užmutinčiau taisyklių pažeidėją 60 minučių. Uždėčiau įspėjimą už /skelbimas arba /eme nesilaikymą. Kuo skubiau praneščiau Administracijos nariams.
    B) flooderį: Pasidaryčiau įrodymus. užmutinčiau taisyklių pažeidėją 30-čiai minučių.
    C) nelegalią veiklą: Pasidaryčiau įrodymus, užmutinčiau taisyklių pažeidėją 60 minučių. Kuo skubiau pažeidėją perduočiau aukštesnėms jėgoms, tai yra Administracijai.
    D) skundą forume:  Į skundą atsakyčiau su visais turimais įrodymais (ekranvaizdžiai ir vaizdinė medžiaga).
    E) /skelbimas nesilaikymą: Pasidaryčiau įrodymus, užmutinčiau taisyklių pažeidėją 30-čiai minučių ir įspėčiau už /skelbimas taisyklių nesilaikymą.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Aš manau, jog atneščiau šiek tiek daugiau pozityvumo į komandą.
  • Žaidėjas  "FLONDERIS" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Visų pirma atsižvelgčiau į skelbimo išsiuntimo laiką, nes nuo 00:00 - 07:00 žaidėjai nėra užtildomi, nebent bus pažeistos kitos /skelbimas taisyklės (Įžeidinėjimai, keiksmažodžiai), pasidaryčiau įrodymus, užmutinčiau taisyklių pažeidėją 60 minučių ir uždėčiau įspėjimą už /skelbimas taisyklių nesilaikymą.
  • Patinka 2
  • Teigiamas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.