Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

25 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

MyliuServa

Peikiu Calijero

Recommended Posts

Nick'as žaidime: ItsNoaher

Peikiamo administratorio nick'as žaidime: @Calijero

Už ką peikiate šį administratorių?: Už neaktyvumą esant serveryje. Manau šitas asmuo neturėtu turėti "CM", nes jis netinkamas šioms pareigoms, nieko nemutina, jei mutina tai jau mutina klaidingai. 

Įrodymai (būtini, kitaip papeikimas bus atmestas): Įrodymai, kad jis buvo serveryje: https://prnt.sc/kieoau, Įrodymai, kad jis nieko nemutina: https://prnt.sc/kiestj, Įrodymai, kad jis klaidingai mutino: http://prntscr.com/kietgb

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Kavenskas rašė:

Keista net, koks žaidėjams (o gal tik jaunikliams, turintiems nuoskaudas) pasidarė svarbus serverio chatas ?

Prašyčiau tavęs nefreepostinti. Ačiū

Redaguota nario ItsNoaher

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

tik viena praleidu, iškart puola ss daryt. serve buvau visiškai vienas. Jus biški atsikabinkit nuo manęs. Visa dieną serve būnu, visų nesužiūrėsiu, kiek spėju tiek. Ne tik chat prižiūriu, bet ir kitiems padedu klausimais ar patarpininkauju.

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tikriausiai nežinojo, bet pasakau dabar. 2 žinutės nieko nereiškia, 
Spam skaitosi nuo 3 tokių pat žinučių.
Flood skaitosi tada kai žmogus be sustojimo spamina į chatą.

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Calijero rašė:

tik viena praleidu, iškart puola ss daryt. serve buvau visiškai vienas. Jus biški atsikabinkit nuo manęs. Visa dieną serve būnu, visų nesužiūrėsiu, kiek spėju tiek. Ne tik chat prižiūriu, bet ir kitiems padedu klausimais ar patarpininkauju.

Tavo serveryje pirmenybe yra prižiūrėti chat'ą. Po to jau padėti su klausimais, ir jei ką tau nereikia tarpinikauti tam yra tarpininkai :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), Calijero rašė:

tik viena praleidu, iškart puola ss daryt. serve buvau visiškai vienas. Jus biški atsikabinkit nuo manęs. Visa dieną serve būnu, visų nesužiūrėsiu, kiek spėju tiek. Ne tik chat prižiūriu, bet ir kitiems padedu klausimais ar patarpininkauju.

ir dar primačiau, kad rašei viena praleidau. Čia nevienas ir ne du, kur aš spamminau, keikiausi ko nemutinai? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, ItsNoaher rašė:

Tavo serveryje pirmenybe yra prižiūrėti chat'ą. Po to jau padėti su klausimais, ir jei ką tau nereikia tarpinikauti tam yra tarpininkai :) 

Pats aiškei net screenshot'e matai, kad vienas serve esu, o kaip ta pirmenybė atrodo man įdomu, supažindik.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Calijero rašė:

Pats aiškei net screenshot'e matai, kad vienas serve esu, o kaip ta pirmenybė atrodo man įdomu, supažindik.

Koks skirtumas, kad tu vienas tai ir mutink kas pažeidinėja. Kam tau to cm? Jei tu nieko nemutini, o užsiiminėji savo reikalais.

Redaguota nario ItsNoaher

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Va, butent prideda zmones i CM. Nors jie visiskai nieko nesupranta, taisykliu nezino, buna neaktyvus serveryje. Na cia jau nesamoninga, kitiems sanso neduoda. Renka tik neismanelius.

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Pritariu šiam papeikimui, šis cm neturėtu turėti šio post'o, nes jis tam netinkamas. Mane jis mutina, o kai ItsNoaher parašo nesamonę nemutina.. Labai man keista..

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Pritariu šiam papeikimui, šis cm neturėtu turėti šio post'o, nes jis tam netinkamas. Mane jis mutina, o kai ItsNoaher parašo nesamonę nemutina.. Labai man keista..

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Calijero rašė:

Vistiek tau nepaeis, išsisukti, jei savininkai, tikrai bus normalus. Nes nemutini tu nieko, iš šito neišsisuksi niekada :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 5 minutes(-ių), Calijero rašė:

Nes ItsNoaher Jau seniai ignore'intas.

O supranti, kad budamas cm, negali ignore dėti kitiems? Nes nematysi, kai jie pažeidinės taisyklės :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, ItsNoaher rašė:

O supranti, kad budamas cm, negali ignore dėti kitiems? Nes nematysi, kai jie pažeidinės taisyklės :)

dalis tiesos yra, bet tokius konfliktinius, kaip tu- ignoruoju. Nesiveliu i beprasmius ginčus.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Calijero rašė:

dalis tiesos yra, bet tokius konfliktinius, kaip tu- ignoruoju. Nesiveliu i beprasmius ginčus.

Konfliktinis ne prieš visus esu, bet prieš tave tai taip. Nes tu įjungi savo ta supista dūra ir stumi, ale ,kad esi kaip pagalba ir padedi žaidėjams :DD

  • Supykęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 valanda, ItsNoaher rašė:

Štai dar radau, kur jis nemutina šio asmens: http://prntscr.com/kietya

Bet tu rimtai kausas? 2 zinutes - ne floodas, 3 zinutes viena salia kitos - floodas. Kame beda ???

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 37 minutes(-ių), vilmantas rašė:

Pritariu šiam papeikimui, šis cm neturėtu turėti šio post'o, nes jis tam netinkamas. Mane jis mutina, o kai ItsNoaher parašo nesamonę nemutina.. Labai man keista..

Tai reiskias dirba, jeigu gavai mute. :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Dirbti pradeda kai supranta jog laikas arba kai jau būna parašyta jog žaidėjas muted, jis tai pakartoja:D 

Redaguota nario SuperGold
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×