Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

69 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 105

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
DragonTM

Tiger and DeadFYou

Recommended Posts

Nick'as žaidime:MeskiuLTU

Giriamo administratorio nick'as žaidime:Tiger ir DeadFYou

Už ką giriate šį administratorių?:Tagi...  Esu gan senas slime serverio žaidėjas ir ką galiu pasakyti kai vėl atėjau į serverį matau Tiger. Tiger kiek pastebėjau yra aktyvus , mandagus , linksmas, labai padeda (Man padėjo kai reikėjo), na Tiger turi ir minusų, bet nei vienas nesame tobuli. Šitas pagyrimas yra labiau Tiger nes jis man žiauriai padeda slime nuo pat senų laikų kai jis dar buvo tik chat mod tad linkiu tau Tiger ko geriausio! Na o dabar DeadFYou aš tave giriu dėl to, kad esi bendraujantis padedi malonus ir bendrauji sumanim (annoying žaidėju) negaliu daug ko apie tave parašyti nes nelabai pažįstu tave, bet iš tavo bendravimo man tu atrodai malonus tai tau irgi ko geriausio! 

-Meskis

Įrodymai (nėra privalomi): Kam tie įrodimai jeigu tereikia biškutėli pastebėti administratoriu ir pagalbą.

  • Patinka 2
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Jezz, tokio pagyrimo seniai jau nebuvau gavęs, kažkas tikrai įdomesnio. Didelis didelis ačiū tau !!! 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

awwww<3kaip miela senai tokius negaudavau. Mane užaugino pats Slaimas , ir jų adminu komanda. Tikėkimės , kad ir toliau  taip Puikiai seksis 
Ačiū tau labai !!!! 


@DeadFYou brolau , eisim švęsti

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 59 minutes(-ių), MeskiuLTU rašė:

Na o dabar DeadFYou aš tave giriu dėl to, kad esi bendraujantis padedi malonus ir bendrauji sumanim

Sorry už įsikišimą ne su manim susijusį post'ą, bet tiesiog negalėjau nepacituot.
xd

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

hahaha kaip tiger sako : Good job !

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prisiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Jūs turite būti forumo narys norėdami komentuoti

Sukurti vartotoją

Prisiregistruokite mūsų bendruomenėje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau turite vartotoją? Prisijunkite.

Prisijunkite
Sign in to follow this  

×