Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
tituzikasltu
2
modelt
3
parufka15
4
trypaloski
5
ismokpvpbotas
6
patrik
7
imback
8
skyfano
9
hackerislt
10
titas_katu
11
paulius909
12
rainis1
13
why_black
14
tukafe
15
jakeniuhs
16
turboo
17
lukas3000
18
sikee
19
rukantis
20
kuklius
21
pokemone
22
denas159
23
mc123
24
idk1
25
undine
26
gvidasyt
27
bikkie
28
159
29
eimis6989
30
lolas12233
31
beqnoi
32
fstaras
33
clairoz
34
blazinggamer
35
abruzis
36
rocketboysquad
37
videtanki
38
nedomini
39
wasabis
40
veteranas
41
multivis
42
sghyt
43
justzefyras
44
creepystranger
45
aidra
46
efka126
47
k1rt
48
samuxinas
49
afkefka126
50
deimuxas
51
dzygius
52
hahahahahahahah
53
babydede1
54
arnoldas
55
arneliz
56
kajoks
57
sausains
58
nojus1223
59
bum77
60
p1rikupas
61
unknow_ak
62
mantvydass1
63
tadeliux
64
katinas123
65
zirxas
66
praaaa
67
xxugnius123
68
nojus00005
69
fliperis
70
persikute
71
lebronggs
72
rikardas_uwu
73
energetinis
74
kajatonas
75
veger
76
ganja_pukiz
77
snargliaputys
78
efka26
79
sidabras
80
minionas
81
wasabis_afk1
82
ytachi
83
emkaemka
84
cnek
85
obamaltu
86
karolinachka
87
exgaminglt
88
alanas225
89
beatboxer1
90
viturysafk
91
gouxiukas
92
titas_katuafk
93
kentasyo
94
aironaspro31
95
thetinywizard13
96
ghumb3r
97
danieliukas123
98
bebrutkas
99
elias222
100
drivencashew
101
raigardulis
102
domantas420
103
pilietis
104
tubotasha
105
karolina_afk
106
alnas
107
emkaemkaafk
108
deimci
109
p1rikupasafk
110
majukas21
111
paulius_
112
girdi
113
zetukas
114
doviduna2
115
_gedis_
116
dragonoska
117
matuxas
118
slapas555
119
vaidotas
120
kietas
121
cookie
122
atamane
123
runkels
124
cookieafk
125
dompikelnis
126
resissit_uwu5
127
motis379
128
skyforteryt
129
dovidunaafk
130
gedisss
131
evaldas_ltu
132
vytux
133
gabeboo
134
propijus
135
projaktass
136
geimerispro456
137
zet
138
sh4dow
139
missbeach
140
nyanatsu
141
llukasz
142
aukse
143
adrii
144
meskius
145
ministras
146
granatokas
147
adrii1
148
indra
149
aariianna
150
mgrr
151
jasons
152
sipas
153
gintaras
154
reniuz
155
gilbertukas
156
ostqrso
157
m416girl
158
kavabunga
159
missbeachafk
160
emkaemkaafk2
161
danass
162
karbiratorius
163
roxy
164
kiyomy_
165
sawasafk
166
dolskis
167
grizas
168
vokietukasafk
169
manodede
170
tavomocee
171
gerybaiti
172
klavetura
173
yeh0nan
174
jutsuki
175
sidaslt
176
biordas
177
gucci
178
redbull
179
blooddole
180
rembo
181
remboafk
182
doosted
183
swixaslt
184
dragonoskaalt2
185
eimantukx
186
villkas_pvp12
187
zidaniok
188
seneliumbass
189
immbadd
190
grymbas
191
pistasgirmantas
192
xnixnox
193
atchodas
194
pufikas159
195
ignas321

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

195 iš 194 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 206

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

tiger

Atranka į ChatMod'us

Recommended Posts

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: Vaikenzo
  • Jūsų tikrasis vardas: Karolis
  • Jūsų amžius: 14
  • Trumpai apie jus: Esu draugiškas, mėgstu padėti žmonėms, seniau praleisdavau visą laiką prie kompiuterio, bet dabar atėjus šiltiems orams, išeinu dažniau į lauką, o šiaip dažniausiai padedu žmonėms tarp įvairių žaidimų.
  • Jūsų discord:♥Misty#8251
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Norėčiau išbandyti savo jėgas McSlime chatmoderatoriuose.
  • Ar mokate dirbti komandoje: Nelabai, bet esu gabus greit mokytis
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Patirties neturiu, bet galvoju kad čia išmoksiu kažkiek.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Padėjau dauguma žaidėjų.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Įvairiai pagal dienas, vieną dieną tik 1h kitą dieną 4h tai nuo 1-6h galim sakyt.
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: Nu kad užtektu ir kitiems žaidimams ir t.t tai gal apie 3-4d
  • Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
  1. reklamerį: Ban
  2. flooderį: Mute
  3. neleagalią veiklą: Ban
  4. skundą forume: Atrašyčiau į jį, jeigu žinočiau vykusią situaciją.
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute/Kick

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą: Padėti su šia problema, arba tiesiog padėt jeigu reikės mano pagalbos.
  • Ką darytumėte, situacijoje kai žaidėjas  "Tomas111" rašo:
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mute
  2. įžeidinėja administracijos narius: Mute jeigu labai tai ban gal
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Mute

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Buvau nes nežinojau kad negalima rašyti Sutaisysiu jūsų daiktus už +rep čia mano klaida buvo.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Nes esu draugiškas, padedantis, greitai mokausi, malonus, bet čia jums spręsti aš užpildžiau anketą nes tiesiog norėčiau patekt, o jums spręst pagal rezultatus 😉
  • Ačiū 1
  • Haha 7

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: cookie
  • Jūsų tikrasis vardas: Deividas
  • Jūsų amžius: 15
  • Trumpai apie jus:  Tai esu draugiškas, moksluose nesiseka 😄
  • Jūsų discord: Nevermind#8177
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: norėčiau  išbandyti kažko naujo kaip Chatmod
  • Ar mokate dirbti komandoje: nelabai bet išmokčiau
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: neturiu
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): buvau keliams žaidėjams padėjęs 
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Vakarais 
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: Nu manau 4d arba 5d
  1. reklamerį: ban
  2. flooderį: mute
  3. neleagalią veiklą: ban 
  4. skundą forume: Parašiau kokia situacija ji užbanino 
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą:
  • Ką darytumėte, situacijoje kai žaidėjas  "Tomas111" rašo:
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: mute
  2. įžeidinėja administracijos narius: mute
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: mute
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: mute

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: buvau bet pats norėjau 
  •  Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: man nesvarbu ką pasirinks svarbiausiai kad atsiras Chatmod
  • Ačiū 1
  • Haha 7

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: 144vanagas
  • Jūsų tikrasis vardas: Justas
  • Jūsų amžius: 13
  • Trumpai apie jus: Esu draugiškas, padedu žmonėm.
  • Jūsų discord: Vanagas..#4608
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Norėčiau būtu ChatMod, nes žaidžiu serveryje jau kaip 5 wipe ir būdavo mano svajonė buti ChatMod.
  • Ar mokate dirbti komandoje: Taip
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Neturiu
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Padėčiau serveriui augti.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Serveryje praleidžiu kiek tik galiu vakare, dieną, ryte.
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: 4-5 d.
  1. reklamerį: Mute
  2. flooderį: Mute
  3. neleagalią veiklą: Pažiūrėčiau kokia problema ir spręsti kiek dienų ban.
  4. skundą forume: Ban
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą: Visada patarčiau jai kažką sugalvočiau.
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mute 
  2. įžeidinėja administracijos narius: jei kitus įžeidinėja nieko negaliu padaryti turi atstoti už save 
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: ignore
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Ne mano problemos jei jie pykstasi.

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Taip esu, netyčia parašęs skelbimą. Ban negaves
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Nebūtina manęs, nes tikrai būtu smagu gauti ChatMod rolę ir padėti visam serveriui :)
  • Ačiū 1
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: GuTz
  • Jūsų tikrasis vardas: Julius
  • Jūsų amžius: 14
  • Trumpai apie jus: Esu kilęs iš Vilniaus, daug laiko praleidžiu prie kompiuterio (ypač per karantiną),  bet kartu labai mėgstu važinėtis su dviračiu ar šiaip pasivaikščioti lauke.:)
  • Jūsų discord: guTz#0908
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes moku gerai dirbti komandoje, jeigu yra proga suteikti žaidėjui pagalbą, mielu noru ją suteiksiu, arba jeigu jos siekia mano pareigų kaip ChatMod'u limitą, parekomenduosiu kitus administracijos narius (pagalbą, adminus)
  • Ar mokate dirbti komandoje: Komandoje moku dirbti labai gerai, mano manymu sutarsiu ir šioje komandoje:)
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Patirties neturiu nebent mažuose discordo serveriuose kaip ChatMod'as.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Žinau, kad turiu ir blogos reputacijos, dažnai supykstu labai greitai, bet pažiūrėjus į mano forumo profilį esu pateikęs daug temų ( skundų) apie Cheaterius, ir daug jų buvo užblokuoti, ir kelis kartus buvau kitiems ChatMod'ams / Pagalbos nariams nusiuntęs kelias nuotrakas žaidėjų, kurie buvo naudoję /global ne pagal paskirtį. ( Prisipažįstu esu ir aš daug kartų) 😕
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kiek vieną dieną Mc.Mcslime.Lt serveryje praleidžiu nuo 2 iki 4 valandų. Kartais daugiau iki 6 valandų.
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: Į serverį galėčiau prisijungti kiekvieną dieną bent 2 valandas ir daugiau.
  1. reklamerį: Ban.
  2. flooderį: Kick, jeigu poto nesiliauja, mute.
  3. neleagalią veiklą: Ban
  4. skundą forume: Jeigu tai atitinka mano pareigas, atrašyčiau, padėčiau, jeigu negaliu padėti, praneščiau Pagalbos nariams arba Adminams.
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute.

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą: Nežinau, ar jau taip yra, bet ChatModai bei kiti Pagalbos nariai ir Adminai galėtų turėti Discord serverį, kuriame visi galėtu kalbėtis voice channelyje.
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mute, parašyčiau jam/jai/jiems, kad persiskaitytų skelbimo taisykles. 
  2. įžeidinėja administracijos narius: Ban.
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute.
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Mute abudu jeigu įžeidinėja vienas kitus, jeigu įžeidinėja tik 1 žaidėjas, irgi mute, bet jeigu neįžeidinėja, o tiesiog vartoja necenzūrinius žodžius, paprašyčiau, kad bendrautų kitokiais žodžiais.
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Taip, buvau daug kartų dėl /globalinfo nesilaikymo, bei 1 kartą buvau užblokuotas už įžeidinėjimą.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Jeigu gaučiau ChatMod pareigas, tikrai nuoširdžiai padėčiau žaidėjams suprasti taisykles, turėti geresnį laiką žaidžiant šiame serveryje. Žinau, kad turiu blogos reputacijos, nes dažnai įsikarščiuoju, bet prižadu, kad radau būda kaip to išvengti, tą pyktį nuslopinti, ir dabar visalaiką jo laikysiuos.:)
Redaguota nario GuTz
  • Ačiū 1
  • Neigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu

• sų vardas žaidime: Justas09
  • Jūsų tikrasis vardas: Justas
  • Jūsų amžius: 12
  • Trumpai apie jus: Esu draugiškas, 
  • Jūsų discord: Gotzx#0493
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Norėčiau išbandyti  šias pareigas
  • Ar mokate dirbti komandoje: Nelabai, bet greitai mokynuosi 
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Patirties neturiu
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Padėjau savo draugams
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 3h-2h
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: Nu kad užtektu ir kitiems žaidimams ir t.t apie 3d-4d
  • reklamerį: ban
  • flooderį: mute
  • neleagalią veiklą: ban 
  • skundą forume: Parašiau kokia situacija ji užbanino 
  • skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą:
  • Ką darytumėte, situacijoje kai žaidėjas  "Tomas111" rašo:
  • nereikšmingus pranešimus per skelbimą: mute
  • įžeidinėja administracijos narius: mute
  • vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: mute
  • vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: mute

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: buvau bet pats norėjau 
  •  Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: man nesvarbu ką pasirinks svarbiausiai kad atsiras Chatmod
  • Ačiū 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 13 valandos(-ų), tiger rašė:

img%5D

Sveiki, kaip matot pagal dabartinę situaciją, yra 2 ChatMod'ai. Daugumą narių buvo paaukštinti, keletas buvo nušalinti ar išėjo savo noru. Kadangi pastebėjom, jog pradėjo trūkti žaidėjų. Skelbiame atranką į ChatMod'us, kuri padės geriau atsirinkti bei nuspręsti, kurie žaidėjai yra verti šio posto.

Primenu, paimsime 6+- žaidėjus. Viskas priklausys nuo jūsų aktyvumo bei noro padėti mums!

Pagrindiniai reikalavimai: 

• Amžius nėra svarbus faktorius, tačiau manome, pretenduojant į šias pareigas reikėtų turėti bent 14 metų.
  • Būtina būti susipažinusiam su forumo, serverio ir discord serverio taisyklėmis.
  • AKTYVUMAS - būtinas.
  • Atsakingumas bei padorus pareigų žinojimas.
  • Savęs bei kitų žaidėjų gerbimas.
  • Motyvacija siekti bei gerinti save, atsižvelgiant į žaidėjus ir administraciją.
  • Aktyvumas forume.

Anketos reikalavimai:

• Rašyti lietuviškomis rašmenimis.
  • Atsakymus rašyti suprantamai ir aiškiai.
  • Turėti discord paskyrą.
  • Anketos kopijavimas - DRAUDŽIAMAS.
  • Redaguoti anketą - DRAUDŽIAMA.

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime:Sutrausais. 
  • Jūsų tikrasis vardas:Nomedas. 
  • Jūsų amžius:14 metų. 
  • Trumpai apie jus: Megstantis pažaist, pasikalbėti. 
  • Jūsų discord: Sutrausais#5153
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Įdomu būtų pasižiūrėt, kaip sekstųsi jai kažkuo galėčiau serveriui. 
  • Ar mokate dirbti komandoje: Priklauso nuo kiekio žmonių. 
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Neturiu patirties, bet manau pasiklausinėjus patyriūsių žmonių įgaučiau kažkiek patirties. 
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Visko nepasakysiu, bet padėjau daugeliui žaidejų. Neseniai padėjau vienam žmogui su Slime ferma buvo pastatyta ne taip kaip reikia, tad improvizavom ir bandėm kol pavyko kažką pastatyt, kas veiktų bent 50%
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Nesu Minecraft mėgėjas didelis, galima sakyt kokia 6-8 valandas į dieną.
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: Apie 6 valandas į dieną
  1. reklamerį: Mute 4 valandas. 
  2. flooderį: Ispėčiau, o jai toliau rašinėtu Mute 30 minučių. 
  3. neleagalią veiklą: Ban iki 5 dienų. 
  4. skundą forume: Patikrinčiau ar tikrai taip buvo Ban iki 7 dienų
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute 30 minučių

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą: Pagelbėti bėdose, kuriose vietose nesuprato kolega.
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mute 30 minučių, priklauso ar nevartoja necenzūrinius žodžius. 
  2. įžeidinėja administracijos narius: Mute 2 valandas. 
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute 3-5 valandas. 
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Abudu žaidėjai gautų Mute 2 valandas.

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Užblokuotu dar neteko, bet užtildytu teko net 4-5 kartus dėl skelbimo taisyklių nesilaikymo. 
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Nesvarbu ar pasirinksite mane ar kažką kitą, bet tiesiog kaip ir minėjau dar neteko būt viršesniu nei paprastas žaidėjas, noriu išbandyt kaip sektųsi, jai nesiseks tikrai nesikankinsiu ir eisiu iš ChatMod pareigų.

Ačiū tiems, kurie yra suinteresuoti pildyti į šias pareigas bei prisiima visą atsakomybę. Pildyti anketas galite nuo 2021.04.14   iki 2021.04.21 + 00:00  ( tema automatiškai užsirakins).

Pagarbiai
MCSlime.LT administracija.

Redaguota nario Sutrausais
  • Ačiū 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: Loganas
  • Jūsų tikrasis vardas: Matas
  • Trumpai apie jus: Esu Darbštus, siekiantis tikslo, greitai nesuerzinamas,  greitai mokausi,  draugiškas, malonus.
  • Jūsų discord: Matzx#3892
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Megstu padėti, turiu labai daug laisvo laiko tai galvoju, kodėl nepabandžius savės, manau sugebečiau išbūtina ChatModu.
  • Ar mokate dirbti komandoje: Taip, manau man tikrai pavyktu.
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Neesu turėjas jokių pareigų minecraft'o serveriuose.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Negalečiau pasakyti, kad atnešiau jau ką nors gero į serverį nes į ji prisijungiau tik užvakar po ilgos pertraukos 
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 2-6valandas per diena, seniau būdavo, kad būnu serve net ilgiau
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: tikriausiai daugeli darbo dienų po 2-6valandas.
  1. reklamerį: Mute 30 minučių, jai pasikartotu Mute 24h 
  2. flooderį: Kick: Nebefloodink, jai pasikartotu mute 1-2h
  3. neleagalią veiklą: Praneščiau aukštesnio rango žmonėm
  4. skundą forume: Sureguočiau į jį ir bandyčiau padėti kuo galečiau.
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute 30min : /globalinfo

1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Tai tikriausiai /mute Tomas111 30 /globalinfo
  2. įžeidinėja administracijos narius: /mute Tomas111 120 Administracijos ižeidinejimai
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Tikriausiai Jai man į privačias žinutes tai tikriausiai nieko nes neesu jautrus tokiem dalykam.
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: /Mute tomas111 60 Žaidejų ižeidinėjimai.

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Neesu buvės užblokuotas
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Negaliu realiai pasakyti kuom aš galečiau būti geresnis už kitus bet manau sugebėčiau atlikti savo pareigą 
  • Ačiū 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: TuAhuenas
  •  Jūsų tikrasis vardas: Edgaras
  • Jūsų amžius: 15
  • Trumpai apie jus: Esu paprastas žmogus kuris praleidžia serveryje apie 4-5h per dieną, esu draugiškas, mandagus, na ir t.t.
  •  Jūsų discord: EdgaraS `#8644
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes kiek pastebėjau serveryje yra daug taisyklių nesilaikymu, YPAČ RYTAIS, na dar norėčiau ir aš prisidėti prie Adminictracijos
  • Ar mokate dirbti komandoje: Esu buvęs csgo serveryje adminas, tai kaip ir moku.
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: taip turiu patirties iš csgo serverių iš kitų minecraft serverių.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): serveryje esu draugiškas, mandagus, padedu adminictracijai (Keldamas įrodymus)
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 4-5h 
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: 5-6d 
  1. reklamerį: Pasidarau ss, užmutinu, perduodu įrodymus Pagalbai arba Adminui
  2. flooderį: Pasidarau ss ir užmutinu
  3. neleagalią veiklą: Padarau ss, užmutinu, perduodu įrodymus Pagalbai arba Adminui
  4. skundą forume: Jei čianais kalbama apie nusižengtas taisyklęs čhate tai užmutinu padarau ss ir numetu įrodymus į ta skunda ir paprašau vieno iš adminu užrakinti tema.
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: pasidarau ss ir užmutinu 30min, jei vėl tai pasikartoja 60min

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą: Na tai galėčiau atnešti, ryštinga darba, prižiurėčiau serverio čhata, ir pnš.
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: pasidarau vėl ss, ir mutinu 30min
  2. įžeidinėja administracijos narius: ss ir mute 1h iki 2h
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: ss ir mute 1h
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: ss ir mute 30min

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Serveryje buvau labai mažai užtildytas, bana esu gavęs todėl nes prie tigerio kabinėjausi ;d
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Nes atnesčiau į mcslime serverį ryštinga darba, ir draugiškuma, mandaguma ir šiaip labai norėčiau būti vienas iš adminictracijų.
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: PVPWARSPRO
  • Jūsų tikrasis vardas: Denas
  • Jūsų amžius:12
  • Trumpai apie jus: Esu draugiškas,nepasiduodantis, geranoriškas.
  • Jūsų discord: nesnaudi-su_audi#8506
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes mano svajonė būti Chatmod ir  Tikiuosi patekt ir būt pats geriausias.
  • Ar mokate dirbti komandoje: Taip moku.
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Taip turiu esu turejes ant kitų servu adminas esu buvęs.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Taip esu pasakes apie hakus klaidas bugus pinigų 😄
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 2 vaibus
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms:kiek vieną dieną po 2-4h.
  1. reklamerį: Ban
  3. neleagalią veiklą: Ban
  4. skundą forume: Tai ppadedu kuom tik galėciau jei tik man išeitu.

1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: užmūtint
  2. įžeidinėja administracijos narius: Mutint arba banint bet retas dalykas tik kelioms dienos.
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse:Mute arba Ban
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Pirma ispejimą paskui mute

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Taip esu banintas uz hakus bet jei pateksiu niekada nebehakinsiu ir mute uz flodinima.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Nes kitas gali konors nezinoti neturėti patirties žaidime ir gali pridaryti nesąmoniu, bet aišku ir man turbūt reiketu truputi pasimokyti.
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: M4tukas, prašiau prieš kelias savaites pakeisti forumo nicką, parašiau į emailą, nepakeistas :(
  • Jūsų tikrasis vardas: Matas.
  • Jūsų amžius: Man šiuo metu yra 15.
  • Trumpai apie jus: Esu Matas, esu gan draugiškas žmogus kuris geba už save kovoti. Atsako už savo padarytus veiksmus (Jei jie blogi). Esu mandagus. Mėgstu žaisti krepšinį ir visokius kitus sportus, be jų prisėdu prie kompiuterio prisėsti prie mcslime ar kokio GTA V.
  • Jūsų discord: Matas#0838
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Šiame projekte žaidžiau ir ankščiau, bet kadangi buvau dar jaunesnis, nebuvo šanso pabūti kažkuo daugiau šiame serveryje. Esu turėjęs "Legenda" statusą, bet ji kaip ir nieko daug nesuteikdavo. Visiems kaip ir man visados norisi išbandyti kažko naujo, tai štai ir esu aš. Noriu prisidėti prie serverio chato priežiūros, turiu motivacijos padėti kitiems žaidėjams projekte.
  • Ar mokate dirbti komandoje: Esu nekartą turėjęs pareigas, bet jos buvo susijusios su SAMP. Tad dirbti komandoje problemų neturėčiau.
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Jeigu kalba eina apie "ChatMod" pareigas ar kažką panašaus susijusia su ja tai - ne. Kaip ir minėjau praeitame punkte, turėjęs ne kartą tokių pareigų projektuose, jos būdavo susijusios su "čyterių" gaudimų, forumo priežiūra, direktorių rinkimu. (RP) Bet viskam yra pirmas kartas, gavus šias pareigas tikrai turėčiau priprasti prie jų per greitą laiko tarpą.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Ankščiau dar (~2018-19) turėjau Legenda pareigas, su jomis kuo daugiau mėgdavau padėti žaidėjams, duoti jiems mano gaunamus /kit, duoti pinigų kiek uždirbdavau ir dar daug ko.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Bent pusę kovo ir balandžio mėnesio manau serveryje kasdien praleisdavau po 1-3h. Aktyvumas nėra didelis, bet suteikiu tiek laiko - kiek turiu.
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: Darbo dienomis serveryje galiu prisijungti dieną / link vakaro ir praleisti kelias valandas jame. Savaitgalį būčiau aktyvesnis.
  1. reklamerį: Pagal mane pirmai jį užmutinčiau, jeigu neturėčiau (BAN) komandos ir praneščiau jums, kad jį užblokuokite. Bet jei BAN komanda suteikta, užbaninčiau.
  2. flooderį: Suteikčiau tam tikro laiko užtildymą.
  3. neleagalią veiklą: BAN.
  4. skundą forume: Na jeigu skundas būtų susijęs su chatu ir būtų teisiklingas tam tikra mute ar kitu nubaudimu nubausčiau žaidėjus kuriuos skundžia, bet jeigu tai būtų koks cheateris, manau palikčiau Pagalbai.
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: Pirmąjį kartą įspėjimas su taisyklių supažindinimu / Tam tikro laiko užtildymas.

1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Uždėčiau tam tikro laiko užtildymą.
  2. įžeidinėja administracijos narius: Taipogi užtildymas, arba užblokavimas.
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Užtildyčiau.
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Įspėčiau pradžioje, kad nesikeiktų, jei žmogus neklauso nurodymų - mutė.
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: 
    Spoiler

https://mcslime.lt/index.php?/topic/2701-unban-currylt/

• Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Rinktis manęs nebūtina, visiems suteikti vienodi šansai gauti šias pareigas, bet jų siekia tik tie kurie tikrai jų nori. Aš jas noriu išbandyti ir pasižiūrėti kas iš tikro tas "ChatMod". Pasirinkus mane tikrai bus prašymų padėti ir keli klausimai apie pareigas, po kiek laiko jų vis mažės ir tikriausiai tapsiu aktyviu chat modu.

Sėkmės kitiems.

• Ačiū 1
  • Teigiamas 6
  • Neigiamas 2
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: 3dwaz
  • Jūsų tikrasis vardas: Edvardas
  • Trumpai apie jus: esu malonus greitai mokantis zmogus, gerbiu kitu nuomone.
  • Jūsų discord: e_duck_x#8726
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: megstu minecraft, daug laiko skiriu slime serveryje, megstu bendrauti su kitais zaidejais
  • Ar mokate dirbti komandoje: taip, moku
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: karta esu buves neperpoluliariausiame serveryje adminu, manau savo pareigas atligdavau gerai
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): dazniausiai padedu kitiems zmonems patariu ir atsakau i ju klausimus
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): apie 2-7h per diena
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: kekviena savaites diena skiriu apie 2-7h
  1. reklamerį: kick is serverio jei pasikartoja mute 24h
  2. flooderį: kick: nebefloodink jei pasikartoja mute 2h
  3. neleagalią veiklą: pranesciau adminam ar kitiems aukstesnio ranko zmonems
  4. skundą forume: sureguociau ir bandyciau padeti
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute 30 min

1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą:/mute tomas111 30 min: global info
  2. įžeidinėja administracijos narius:?mute tomas111 2h: administracijos izeidinejimai
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: jei mane izeidineja privaciomis zinutemis tai /mute tomas111 2h: administracijos izedinejimai
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: /mute tomas111 1h zaideju izeidinejimai

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: ne nebuvau
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: negaliu pasakyti kuom as geresnis, bet manau puikiai atlikciau savo pareigas
  • Ačiū 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: nedwix 

Jūsų tikrasis vardas: Nedas

Jūsų amžius: 14

Trumpai apie jus: Esu iš tauragės, esu linksmas ir pareigingas žmogus. 

Jūsų discord: Nedwix#4889

Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Noriu palaikyti serveryje tvarka. 

Ar mokate dirbti komandoje: Taip. 

Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Turėjau "Mod" role anglų serveryje. Kuriame būdavo 2000-3000 žmonių. Sekėsi puikiai

Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):

Padedu žaidėjams, pranešu apie kažka kas pražengia serverio taisykles

Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Tiksliai nepamenu bet bus apie 2-3 metai. 

Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: Darbo dienomis Ryte ir vakare. 

Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:

reklamerį: Jei nesusija su serverio veikla - mute. 

flooderį: mute. 

neleagalią veiklą: ban. 

skundą forume:  Atkreipčiau dėmesį ir bandyčiau viska sutvarkyti kad nebūtų nusiskundimų. 

skelbimo ar global chat nesilaikymą:

Mute.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą:  Padėčiau kokioje situacijoje jei tik prireiktų. 

Ką darytumėte, situacijoje kai žaidėjas "Tomas111" rašo:

nereikšmingus pranešimus per skelbimą: mute. 

įžeidinėja administracijos narius: ignore arba mute

vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: ignore arba mute

vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Bandyčiau apraminti, neklausytų-mute. 

Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Buvau užmutintas nes vietoj 2 skelbimų idėjau 3, už tai nes kartą su serveriu prisidėjau prie "test" rašymo serveryje

Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Manau aš atneščiau gerio ir taikos, ir be ChatMod ar Pagalba, padedu serverio žaidėjams. 

• Ačiū 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: Justas27
  • Jūsų tikrasis vardas: Justas
  • Jūsų amžius: 18
  • Trumpai apie jus: Esu jaunas, darbštus, komunikabilus žmogus. Gimiau ir gyvenu Žemaitijoje, todėl esu užsispyręs ir noriai siekiu išsikeltų tikslų.
  • Jūsų discord: Justas27 #9608
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Pretenduoju į šias pareigas, nes turiu patirties Minecraft serverių priežiūroje.
  • Ar mokate dirbti komandoje: Gebu dirbti komandoje. Dvi vasaras dirbau restorano komandoje skirtingose pareigose, kurios reikalauja komandinio darbo, taip pat bendradarbiavimo išmokė mokykla, darbas rajono laikraštyje bei darbas fotografijos srityje.
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Kaip ir minėjau, turiu patirties. 2015 metų vasara teko dirbti šio serverio "prižiūrėtojas" pareigose.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Kaip rašiau aukščiau, teko dirbti prižiūrėtoju, todėl ir pagalbos, ir nuobaudų išdalinta nemažai, o pradėjus žaisti vėl 2021 metais reikėjo apsiprasti prie atnaujinto minecraft ir pačio serverio sistemos, todėl pagalbos nesugebėjau suteikti tiek daug, dėl tuo metu mažo žinių bagažo.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): vidutiniškai esu serveryje 5-6 dienas per savaitę ir praleidžiu nuo 30min iki 5-6 valandų.
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: Galėčiau skirti 4-5 dienas, praleistas laikas serveryje priklausys nuo nedorybių kiekio esant prisijungus.
  1. reklamerį: jei reklamuojas kitas serveris: ip ban kaip senais gerai laikais.
  2. flooderį: įspėjimas arba mute.
  3. neleagalią veiklą: ban arba ipban
  4. skundą forume: jei suprantama situacija, su mielu noru pagelbėčiau. Nesikišu į reikalus, kur neturiu pakankamai žinių.

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą: kiek laiko praleidžiu serveryje, nieko blogo nepastebėjau, todėl neturiu ką patarti.
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: mute
  2. įžeidinėja administracijos narius: mute, ban ar net ipban priklausomai nuo situacijos
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: įspėti, o jei nesiliauja vartoti necenzūrinių žodžių: mute

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Nebuvau
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Turiu ilgametę patirtį minecraft žaidime bei šiek tiek patirties prižiūrint serverio tvarką.
  • Patinka 2
  • Ačiū 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime:Baidanas
  • Jūsų tikrasis vardas:Lukas
  • Jūsų amžius:19
  • Trumpai apie jus:Esu iš Vilniaus, laisvalaikiu praleidžiu nemažai laiko prie kompiuterio, bet palieku laiko ir savo hobiui Muay Thai. Labai patinka bendraut su kitais žmonėmis, esu komunikabilus žmogus, greitai išsprendžiu problemas tiesiog pakalbant su žmonėmis. Esu darbštus ir pirmą pabaigsiu darbą kurį pradėjau, o po to pradėsiu kitą. Mėgstu kačialkoj metalą stumdyti.
  • Jūsų discord:cannabis and hashish#0811
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas:Norėčiau padėti šitam serveriui ir palaikyti jame tvarką, nes žaidžiu ir žinau jį nuo pat vaikystės. Šis serveris vienas iš įdomiausiu kuris paliko kažkokį prisiminimą apie minecraft'ą.
  • Ar mokate dirbti komandoje:Tikrai taip, nes dauguma žaidimų kuriuos žaidžiu yra komandinio tipo. Dirbti komandoje vienas iš įdomiausių dalykų kurie galėtų būti, nes su gera komanda galima pastatyti nesugriaunamą imperiją kuri veiks kaip laikrodis.
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau:Tikrai turiu patirties, nes su draugais esame sukūrę gana daug serverių įvairių žaidimų pavyzdžiui: sampo, to pačio minecraft'o, counter strike 1.6 ir daug kitų.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):Bandau padėti kitiem žmonėm jeigu jie kažko nežino, jeigu pamatau klaidų pranešu adminam.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Serveryje žaidžiu tikrai ne daug, bet šios pareigos suteiktų motyvacijos žaisti daugiau ir daryti tvarką.
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms:Pagridine darbo dienomis ryte ir vakare, o laisvalaikiu ryte ir per pietus.
  1. reklamerį:Mute 3 valandom ir pranešimas administracijai
  2. flooderį:Mute 1 valandai
  3. neleagalią veiklą:Praneščiau administracijai
  4. skundą forume: Pabandyčiau padėti, jeigu nepavyktu praneščiau administracijai.
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą:Mute 30 minučių

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą: Mano manymu net šiuo metu administracijos bendradarbiavimas yra pakankamai neblogas. Atneščiau gerų emocijų, padėčiau išspręsti daugumą problemų, padėčiau pasitarti kaip kils sunkumų ar sunkensnių problemų.
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mute 30 minučių
  2. įžeidinėja administracijos narius:Mute 1 valandom, jeigu kartojasi mute 3 valandom 
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse:Pasistengčiau nekreipti dėmesio ir pabandyčiau susitarti, jeigu nepavyktu mute 30 minučių
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:Jeigu global chate arba skelbime  mute 30 minučių, o jeigu paprastame chate pabandyčiau susitarti jeigu nepavyktu mute 30 minučių.

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl:Ne
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Nes būsiu tikrai užmotyvuotas ir man patiks tas dalykas ką aš darau, bandysiu daryti viską kuo geriau. Stengsiuos nedaryti klaidų.
Redaguota nario Baidanas
  • Patinka 3
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 14 valandos(-ų), tiger rašė:

Redaguoti anketą - DRAUDŽIAMA.

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: grincas
  • Jūsų tikrasis vardas: Ernestas
  • Jūsų amžius:12
  • Trumpai apie jus: Esu iš Kauno raj. Esu draugiškas ,nekenčiu mokyklos.
  • Jūsų discord:grincas#2600
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: norėčiau padėti šitam puikiam projektui.
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Neturiu patirties ,bet tikrai būčiau aktyvus ir prižiūrėčiau serverio chata.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):apie klaidas nesu pranęšes ,nes dar nei vienos nerądes ,bet žaidėjams tikrai padedu jeigu ko paklausia.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):apie 3-4 valandas manau ,bet jiegu gaučiau CM praleisčiau tikrai daugiau
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: visas dienas bent po 4 h
  1. reklamerį: įspėjimas/padaryčiau ss jei pasikartotų kelčiau į forumą
  3. neleagalią veiklą: filmuočiau/ss ir į forumą
  4. skundą forume: atidžiai jį peržiūrėčiau ir įvertinčiau situacija
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute 30min

1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: mute 30min
  2. įžeidinėja administracijos narius: mute 
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: mute

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Esu gavęs bana dėl xray , bet tikuosi ,kad vistiek turiu šansų patekti
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Esu draugiškas tikrai padėčiau bėdoje būčiau aktyvus;).

• Ačiū 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 17 valandos(-ų), tiger rašė:

img%5D

Sveiki, kaip matot pagal dabartinę situaciją, yra 2 ChatMod'ai. Daugumą narių buvo paaukštinti, keletas buvo nušalinti ar išėjo savo noru. Kadangi pastebėjom, jog pradėjo trūkti žaidėjų. Skelbiame atranką į ChatMod'us, kuri padės geriau atsirinkti bei nuspręsti, kurie žaidėjai yra verti šio posto.

Primenu, paimsime 6+- žaidėjus. Viskas priklausys nuo jūsų aktyvumo bei noro padėti mums!

• Amžius nėra svarbus faktorius, tačiau manome, pretenduojant į šias pareigas reikėtų turėti bent 14 metų.
  • Būtina būti susipažinusiam su forumo, serverio ir discord serverio taisyklėmis.
  • AKTYVUMAS - būtinas.
  • Motyvacija siekti bei gerinti save, atsižvelgiant į žaidėjus ir administraciją.
  • Aktyvumas forume.

Anketos reikalavimai:

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime:
  • Jūsų tikrasis vardas:
  • Jūsų amžius:
  • Trumpai apie jus:
  • Jūsų discord:
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas:
  • Ar mokate dirbti komandoje:
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau:
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms:
  1. reklamerį:
  2. flooderį:
  3. neleagalią veiklą:
  4. skundą forume: 
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą:

1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą:
  2. įžeidinėja administracijos narius:
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse:
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl:
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą:

Ačiū tiems, kurie yra suinteresuoti pildyti į šias pareigas bei prisiima visą atsakomybę. Pildyti anketas galite nuo 2021.04.14   iki 2021.04.21 + 00:00  ( tema automatiškai užsirakins).

Pagarbiai

Prieš 17 valandos(-ų), tiger rašė:

img%5D

• AKTYVUMAS - būtinas.
  • Aktyvumas forume.

Anketos reikalavimai:

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime:NegrasMartis
  • Jūsų tikrasis vardas:Martynas
  • Jūsų amžius:14
  • Trumpai apie jus:Padedu žaidėjmas ,esu draugiškas ir žaidziu sita serveri apie 3metus
  • Jūsų discord:Marciuz#7593
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: noriu būti ChatMod susidomejau šiomis pareigomis nes galečiau padeti kitiems žaidejams ir atsakyti i ju klausimus
  • Ar mokate dirbti komandoje:taip žinau visas komandas 
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: nesu buves chatmodas ,bet norėčiau išmeginti
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): taip esu pranešias apie buga kaip pabėgt per pvp ir esu pranešias apie daug čhyreiu
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):4-10h
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: jei niekur neišvykčiau manau apie 4-7d dabar žaidziu kiekvieną dieną
  1. reklamerį:mute 3h
  2. flooderį:mute 30min
  3. neleagalią veiklą: mute ir praneščiau Pagalbai/admin kad juos užbluokuotu
  4. skundą forume: meginčiau isiaiškinti esama situacija ir tada pagal tam tikra situacija nubausčiau
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą:mute 30min

1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą:mute 30min
  2. įžeidinėja administracijos narius: mute 1-3h
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: meginčiau jam paiškinti, kad taip nedarytu ir paklaust kodėl tai daro, jei tai nesiliautu mute 30min
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:jei per skelbimus mute 30min o jei per chata tai mėginčiau liepti nustoti jei ne mute 30min

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: esu buves uzbanintas uz cheatus bet per savo altus daugiau nebecheatinu ir necheatinsiu
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: esu tikrai labai aktyvus žinau ka reikia daryti tam tikromis akimirkomis ir tikrai padečiau žaidejams kai jiem reikes pagalbos

Pagarbiai

• Ačiū 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: Tautvydas_LT
Jūsų tikrasis vardas: Tautvydas
Jūsų amžius: 15
Trumpai apie jus: Esu paprastas, linksmas, draugiškas vaikinukas iš Kauno. Laisvalaikiu dažniausiai užsiimu savo mėgstama veikla tai žaisti kompiuterinius žaidimus. Šiek tiek apie mano gerasias savybęs. Esu tikrai darbštus žmogus, kuris mėgsta dirbti komandoje. Labai mėgstu tvarką ir taiką tarp žmonių, nes nemėgstu dalyvauti konfliktuose.
Jūsų discord: .Seniukas#4864
Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Manau, kad šioje srityje man neblogai sektusi, tad bėdų tikrai nebus.
Ar mokate dirbti komandoje: Žinoma.
Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Turiu patirties, bet ne minecraft serveriuose, bet turėjau gan didelę patirtį Fivem Projektuose.
Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Bugų nesu radęs. Žaidėjams esu padėjęs ne kartą ir ne du.
Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 4-7h
Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: 4-5 dienas.
Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
reklamerį:
Užtildyčiau 12h arba /reklama nick + pasidaryčiau įrodymus, bei išvalyčiau chatą /valyti ir nusiųsčiau įrodymus Pagalbai arba Adminui.
flooderį:  Užtildyčiau nuo 15min iki 1h + pasidaryčiau įrodymus F2.
neleagalią veiklą: Užtildyčiau 2h + pasidaryčiau įrodymus, bei praneščiau Pagalbai arba Adminui.
skundą forume:  Jeigu skundas susijęs su manim skundą išsprendžiu, jeigu ne su manim pranešu žmogui kuriam skirtas skundas.
skelbimo ar global chat nesilaikymą: Užtildyčiau 15min, bei pasidaryčiau įrodymus F2.

Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą:
Galėčiau padėti su serveriu, nes esu turėjęs šiokį tokį projektą.
Ką darytumėte, situacijoje kai žaidėjas  "Tomas111" rašo:
nereikšmingus pranešimus per skelbimą:
Užtildyčiau 30min, bei skelbimo įspėjima + padarau įrodymus su F2.
įžeidinėja administracijos narius: Užtildyčiau nuo 1h iki 12h + padarau įrodymus su F2.
vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Užtildyčiau nuo 1h iki 12h + padarau įrodymus su F2.
vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Užtildyčiau nuo 1h iki 12h. Jeigu per /msg parašytų, tai parašyčiau tam žaidėjui, kad padarytų /ignore nick + padarau įrodymus su F2.

Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl:
Nebuvau užblokuotas, buvau tik užtildytas keletą kartų.
Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Esu malonus mokantis dirbti komandoje, mėgstu padėti žaidėjams įvariais serverio klausimais.

• Ačiū 2
  • Teigiamas 6

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Kyyyssa
  • Jūsų tikrasis vardas: Aidenas
  • Jūsų amžius: 16 metų
  • Trumpai apie jus: Esu atsakingas, punktualus, didžiąją laiko dalį praleidžiu prie kompiuterio, turiu gerus kompiuterinius įgūdžius.
  • Jūsų discord: Kyyyssa#4018
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Esu labai aktyvus, atsakingas, turintis patirties kituose serveriuose. Manau būčiau tikrai naudingas prižiūrint serverio tvarką.
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Taip, esu sėkmingai sukūręs Minecraft aktyvų serverį, kurį teko išjungti po 3 metų dėl lėšų nepakankamumo. Taip pat esu buvęs kito žaidimo serverio prižiurėtojas (serveris nelietuviškas)
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Esu padėjęs kitiem serverio žaidėjams kilus nesklandumų (dažniausiai dėl fermų statymo), taip pat padėjau pagalbai ,,padėti" serverio žaidėjui išspręsti problemą susijusią su ,,Discord" ir tuo pačiu ,,mcslime'' serveriu.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Darbo dienomis - 4-6h, ne darbo metu - 5-9h
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: 5-7 dienas
  1. reklamerį: Išmesčiau iš serverio prirašydamas įspėjimą. Po 3 pasikartojimų - ban 2d.
  2. flooderį: Išmesčiau iš serverio prirašydamas įspėjimą. Po 3 pasikartojimų - ban 2d.
  3. neleagalią veiklą: ban 5d.
  4. skundą forume: atidžiai peržiūrėčiau ir matant aiškius ,,cheat'' ar kitus neleistinus dalykus naudojant serveryje - ban 7d.
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute 30min.

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą: Esu konikabilus, moku dirbti komandoje, siūlyčiau savo įdėjas bei pritarčiau arba nepritarčiau kitų idėjoms.
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: mute 30min. priežastis - netinkamas skelbimo/global naudojimas
  2. įžeidinėja administracijos narius: mute 2h. priežastis - administracijos įžeidinėjimai.
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: mute 30min. priežastis - žmonių įžeidinėjimas
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: mute 30min. priežastis - keiksmažodžių vartojimas

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: užblokuotas nebuvau, buvau užtildytas kelis kartus dėl /global taisyklių nesilaikymo
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Kaip jau rašiau, esu labai aktyvus, konikabilus, draugiškas, sąžiningas. Turiu patirties dirbant tokį darbą bei turiu didelį norą padėti kitiems
  • Patinka 2
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Mano Ingame Nickname:RocketBoySquad

Mano tikras vardas:Eimantas Pilipaitis

Man 10 tikuos tinka.

Apie mane man patinka zaidimai kaip minecraft ir visa kita einu megot apie 10 valanda vakaro kartais 2 ryto kolas mokykloje aktivus bunu discorde kalbu patinka kalbeti ir visa kita.

Mano discord:RocketBoy#3906

Pretenduoju nes sakyciau noreciau padet kitiems ir taip padeti serveriui jai gerai atsakiau.

Sakyciau su komandomis ismokciau po truputeli.

Jai sakyciau del patirties tai esu tokem serveryje buves administratoriu ir sakyciau gerai priziurejau serveri.

Apie serveriui naudingo esu padejas keliems zmonem del scam patirties.

Isviso serveryje as prazaides 30dienu sitam wipe ir zaidziu i deina po 3-4val.

pareigomis nezinau priklauso jai netureciau darbu su mokykla, bet tikrai patarciau zmonem ka daryti su scam, apgavimais visa kita.

del spamerį

, reklameri, flooderi, neigale veikla, skundimasis forume, skelbimu , global nesilaikyma , ispejimas ir mute priklauso ka raso , ir  mute 30min arba prklauso ka dare.

jai Pvž Tomas111 kai jus raset pradziai paprasyciau pakalbos pvz Biordenzo kad pasiaiskintu ir tada mutinciau arba paprašyciau Biordenzo kad banintu.

Esu buves užbluokotas del scamu ir uztildytas del netinkamu rasymu bet tikrai pasikiauciau.

Ir kodel mane turetumet pasirinkti nes nu jai nebusiu pasirinktas vistiek nors pandziau bet jai taip tai priklauso ar kitas zmogus butu geras ir padetu serveriui bet jai apie mane tai tikrai padeciau ir buciau aktivus forume priziureciau kad zmones naudotus serverio taisklmes ir klausytu pagal taisykles. 

Aciu Kad turiu leidima pabandyti :)

• Ačiū 1
  • Teigiamas 1
  • Haha 6

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Incomnit
  • Jūsų tikrasis vardas: Mantas
  • Jūsų amžius: 16m
  • Trumpai apie jus: Esu kaunietis, linksmas, pasiruošes padėti, groju būgnais, aktyviai sportuoju.
  • Jūsų discord: Čipolinas#7857
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Dėl to nes manau, kad būtent aš padėsiu serveriu vėl tampti didžiam.
  • Ar mokate dirbti komandoje: Taip moku.
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Esu kelis kartu buves adminu mažuose minecraft ir fivem projektuosia dauguma jau nebegyvi, dėl to nes savininkas neskyrė tam daug dėmesio.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Prigavau daug čyterių, padėjau keliems žaidėjams.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): apie 2,5-4h per  diena.
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: 6dienas per savaitę.
  1. reklamerį: mute 2h uz reklama
  2. flooderį: mute 1h uz flood.
  3. neleagalią veiklą: mute 6h kai ateitu zmones kurie gali banint 6d ban 
  4. skundą forume: mute pagal nusizengima arba apie 1h
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute 30min

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą: Padėčio suefektyvinti cheat patikras zinau viena triuka su kuriuo matosi labai paprastai ar cheats.
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: mute 30 min
  2. įžeidinėja administracijos narius: mute 12h
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: mute 6h
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: mute 2h

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Buvau uzblokuotas del xray 1 kartas, del nelegalios veiklos 1kartas ir global info 1 kartas
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Nes as zinau, kad tik as sugebesiu islaikyti serveryja taika ir patenkintus bei laimingus zaidejus
Redaguota nario Incomnit
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.