Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
strongas
2
tituzikasltu
3
modelt
4
parufka15
5
trypaloski
6
ismokpvpbotas
7
patrik
8
imback
9
skyfano
10
hackerislt
11
titas_katu
12
why_black
13
westas_
14
jumbo
15
justinns33
16
tukafe
17
jakeniuhs
18
turboo
19
sikee
20
rukantis
21
kuklius
22
pokemone
23
gelyte
24
denas159
25
undine
26
gvidasyt
27
frag_love
28
lithuania85288
29
immbad
30
jezus_kristus_69
31
lolas12233
32
beqnoi
33
krakadilyt
34
fstaras
35
clairoz
36
blazinggamer
37
filipinas
38
rocketboysquad
39
videtanki
40
nedomini
41
wasabis
42
veteranas
43
sghyt
44
findeljuego
45
rokas4567
46
justzefyras
47
aidra
48
efka126
49
k1rt
50
samuxinas
51
afkefka126
52
deimuxas
53
dzygius
54
hahahahahahahah
55
arnoldas
56
arneliz
57
kajoks
58
nojus1223
59
bum77
60
p1rikupas
61
pacas420
62
mantvydass1
63
tadeliux
64
katinas123
65
zirxas
66
mob
67
praaaa
68
gutz
69
nojus00005
70
fliperis
71
persikute
72
lebronggs
73
rikardas_uwu
74
energetinis
75
negrasmartis
76
kajatonas
77
veger
78
ganja_pukiz
79
snargliaputys
80
efka26
81
sidabras
82
minionas
83
wasabis_afk1
84
ytachi
85
emkaemka
86
cnek
87
obamaltu
88
karolinachka
89
alanas225
90
beatboxer1
91
viturysafk
92
titas_katuafk
93
kentasyo
94
aironaspro31
95
thetinywizard13
96
ghumb3r
97
danieliukas123
98
pingviniukas
99
bebrutkas
100
elias222
101
drivencashew
102
raigardulis
103
domantas420
104
pilietis
105
tubotasha
106
karolina_afk
107
alnas
108
emkaemkaafk
109
deimci
110
p1rikupasafk
111
majukas21
112
paulius_
113
girdi
114
zetukas
115
doviduna2
116
_gedis_
117
dragonoska
118
vaidotas
119
kietas
120
cookie
121
meli0d
122
cookieafk
123
dompikelnis
124
resissit_uwu5
125
frosty
126
motis379
127
skyforteryt
128
dovidunaafk
129
gedisss
130
hejyo
131
kominis
132
evaldas_ltu
133
vytux
134
gabeboo
135
projaktass
136
geimerispro456
137
gabr1usx
138
zet
139
sh4dow
140
missbeach
141
nyanatsu
142
diocane
143
aukse
144
adrii
145
meskius
146
ministras
147
granatokas
148
adrii1
149
indra
150
harik
151
mgrr
152
kmaile
153
jasons
154
sipas
155
gintaras
156
gilbertukas
157
ostqrso
158
m416girl
159
missbeachafk
160
klyzma
161
emkaemkaafk2
162
danass
163
karbiratorius
164
roxy
165
sawasafk
166
dolskis
167
grizas
168
vokietukasafk
169
manodede
170
tavomocee
171
gerybaiti
172
klavetura
173
yeh0nan
174
jutsuki
175
biordas
176
gucci
177
redbull
178
blooddole
179
rembo
180
remboafk
181
doosted
182
lumits
183
swixaslt
184
dragonoskaalt2
185
eimantukx
186
matuxas_afk
187
zidaniok
188
seneliumbass
189
grymbas
190
xnixnox
191
atchodas
192
pufikas159
193
ignas321
194
meatyfish

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

194 iš 194 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 206

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

tiger

Atranka į ChatMod'us

Recommended Posts

• Jūsų vardas žaidime: PruXy
  • Jūsų tikrasis vardas: Emilis
  • Jūsų amžius: 17
  • Trumpai apie jus: Emilis, 17 metų, mėgstu žaist įvairius žaidimus, dabar šiuo momentu daugiau laiko praleidžiu minecrafte, patinka paprikolint su draugeliais. Mcslime projektą pradėjau žaist nuo 2018-2019 žinoma pažaisdavau ir išeidavau dėl veiklos trūkumo. Gerosios charakterio sąvybės: draugiškas, linksmas, komunikabilus, žinoma yra daugiau, bet ant vietos sumastyti nelabai išeis. Blogosios charakterio sąvybės: Įkyrus, griežtas, greit susinervuoju, bet minecrafte tikrai nerodau to pykčio 😄 
  • Jūsų discord: PruXy.#9183
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Pretenduoju į šias pareigas, nes noriu pasibandyti save aukštesnėse pareigose, noriu pasitikrinti ar sugebėčiau tvarkytis su žaidėjais, nes jų tikrai nemažai yra, ir manau puiki proga būtų pasikelti savo patirtį, na žinoma noriu ir padėti projektui sumažinti tuos spamerius ir t.t 
  • Ar mokate dirbti komandoje:Manau sugebėčiau.
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Taip turiu, esu kelis kartus buvęs csgo projekte pirktiniu adminu 😄 na bet still, kad ir pirktinis, bet atsakomybė kaip ir tapati, komandos tos pačios, iš ten truputi pasisėmiau patirties, bei išmokau keleta klaidų, taip pat buvau keleta mėnėsiu minecraft serverio Savininkas, žaidėjų buvo 30-50 čia jau maximumas 😄 iš to serverio taip pat pasisėmiau nemažai patirties, na bet savininkas tikrai ne man, nelengva buvo tvarkytis ir su pluginais xujinais ir dar žaidėjam spėt padėt, manau chat-mod kaip tik man būtų 😄 
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Na jei teisingai pamenu 2018-2019 metais čyterius gaudydavau, na kiek ten nedaug ir pagavau max 10, bet tiek ir tesistengiau 😄.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Prieš wipe praleisdavau po 2-3 val lyg ir gal daugiau, net nepamenu jau, o šio wipe'o tai tik vakar pradėjau žaist 9h praleidau jei gerai pamenu. na 2-3-4h tikrai praleidžiu.
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: Na tai tikriausiai skirčiau visą savaitę, po 2-3h, na tik tuo atvėju jei ne namie būčiau, tai tik ant vakaro susijungčiau, bet praleiščiau pora valandu vistiek manau.
  • Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
  1. reklamerį: Užmutinu 24h ir pranešu administracijai su įrodymais, kad nubaustu kaip priklauso.
  2. flooderį: Duodu įspėjima, po duoto įspėjimo jei toliau floodina pasidarau įrodymus ir mutinu 30min.
  3. nelegalią veiklą: Mutinu 24h ir pranešu administracijai su įrodymais, kad nubaustu kaip priklauso.
  4. skundą forume: Jei skundas skirtas man, pateikiu įrodymus jei turiu.
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: Pasidarau įrodymus ir mutinu 30min

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą: Atneščiau dėžę alaus, prikolinu, nenoriu prisibazarint. Na manau jūsų administracija turi nemažai patirties ir taip, o aš čia su minimaliai patirties, ką aš jums galiu patart 😄 gerkit vandens, būkit linksmi.
  • Ką darytumėte, situacijoje kai žaidėjas  "Tomas111" rašo:
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mutinu 30min
  2. įžeidinėja administracijos narius: Mutinu 6h
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Oj tikrai nemutinčiau, aš nelabai įsižeidžiantis žmogus tuo labiau žaidime, jei jis man pila visus iš tėvų išmoktus žodžius, tai man gaila tik jo, nuskriaustas ir taip žmogus gyvenime, jei toks nepatenkintas ir išsilieja žaidime.
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Įspėju Tomas111 žaidėją, jei ir toliau taip elgiasi pasidarau įrodymus ir mutinu 30min

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Dėja, bet taip, užblokuotas buvau už xray pora kartu, na bet dabar nebegadinu sau linksmumo žaidžiant ir nebenaudoju, patikra galit atlikt visada, duokit žinot jei norit :D, O užtildytas ne, niekada.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Skaičiau keleta anketu, palyginus su manim tai aš nieko gero kaip ir neparašiau, tai net negaliu dryst teigt, kad aš geresnis už kitus, na bet esu aktyvus, draugiškas, darbštus.
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 3

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: SuperGoldas
  • Jūsų tikrasis vardas: Airidas
  • Jūsų amžius: 18
  • Trumpai apie jus: nu visi apie mane manau jau pakankamai žinot 
  • Jūsų discord: turit visi
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: laikas grįžt į pareigas
  • Ar mokate dirbti komandoje: yes sirrr
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: čia turiu daug patirties, nuo cm iki /op. Kitam serve irgi op buvęs.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): daug realiai padėjęs su serverio priežiura, daug rastų klaidų, daug visko.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 3-4h kažur
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: kožna dieną, po 3-4h manau.
  1. reklamerį: mute ir pranešu pagalbom/adminam. 
  2. flooderį: mute už flood. 
  3. neleagalią veiklą: mute ir pranešu pagalbom/admin
  4. skundą forume: jei papeikimas, tai tvarkingai atsakau į viską su įrodymais. Jei skundas žmogui, tai patikrinu įrodymus ir atitinkamai nubaudžiu.
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą: šiaip moku labai dirbti komandoj, tai manau vėl sugalvotume kokių naujų eventukų ar dar ko. 
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: mute.
  2. įžeidinėja administracijos narius: mute ir pranešu pagalbom. 
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: ignore arba mute, pagal tai, ką rsšo.
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: įspėčiau abu.

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: porą metų be banų tai tiksliai 
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: nes turiu daug patirties, visi puikiai mane žino.
  • Patinka 2
  • Ačiū 1
  • Haha 2
  • OHO 2

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: P0klas
  • Jūsų tikrasis vardas: Deividas
  • Jūsų amžius: 2005 04 12  16metu 
  • Trumpai apie jus:  esu deividas man ira 16metu gyvenu pakruojo rajone  esu draugiskas linksmas suprantantis  jei kaska prradejau darit visada padarau ir stengios viska gerai atlikti
  • Jūsų discord: deividas#4157
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: noriu kasko naujio patirti ir seip jau senei noriu patekti kat padeti  servui pries hackus nes ju labai daug ir jie sukcieudami zaize 
  • Ar mokate dirbti komandoje: taip 
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: ne neturiu butu cenai pirmas kartas ir tikios papulti 
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): ne nieko neasu padares serveri   
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):  seip daznai bunu serve bet jei reike dar dazneu buti galiu drasei  nes dazneusei bunu dabar prie pc ir zaiziu 
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: nu kasdien pastaruoju laiku jiungiosiu i serveri praleiziu apie 2h 3h
  1. reklamerį: mute 
  2. flooderį: ispejimas 
  3. neleagalią veiklą: mute padarau ss ir siunciu kas gali baninti 
  4. skundą forume:  jei as galiu kaska padarit stengiosiu padarit   
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą:  duodu ispejima ir dedu mute 30min 

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą: nz stenkceusi kat butu ko mazeu citeriu serve kat tie kurie be hack butu jiem idomu zaisti  kai nera hacku 
  • Ką darytumėte, situacijoje kai žaidėjas  "Tomas111" rašo: ziurint ka raso  jei kaska reklamuoja ar izeidineja tada mute darau ss kat jei reiketu irodit kat tureceu irodimus 
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: mute  30min ir padarau ss 
  2. įžeidinėja administracijos narius: mute 12h ir padarau ss
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse:  darau ss ir mute 12h
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: mute 2h uz izeidinejima  
  • Ačiū 1
  • Haha 2
  • OHO 1

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: AFK_STOCK_UP
  • Jūsų tikrasis vardas: Dovydas
  • Jūsų amžius: 17 
  • Trumpai apie jus: Vardas Dovydas man 17,gimiau kova,zodiako ženklas avinas
  • Jūsų discord: Dovis#8259
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Idomios pareigos
  • Ar mokate dirbti komandoje: taip
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Neturiu
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Nieko
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 1-2h
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: 7valandas+
  1. reklamerį: Greit išvalyčiau chata,ir mutinciau 24h,ir nusiusciau proof pagalbai arba admin
  2. flooderį: Mute 2h
  3. neleagalią veiklą: Mute 12h + /warn arba nusiusciau proof pagalbai arba adminui jog bana gautu
  4. skundą forume:  Jei tai susija su izeidimais ir vyskas sutampa su forma,mutinciau
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: 30min mutes

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą:
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Ispečiau arba mutinčiau 30min
  2. įžeidinėja administracijos narius: Mute,arba nusiusčiau proofs pagabai arba adminui jog bana gautu
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:Ispejimas

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Niekada
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Nes esu pasirenges laikiti serveryje tvarka,bet gera aktyvuma,bet sutarima pries kitus
  • Ačiū 1
  • Haha 3
  • OHO 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: ANotMW
  • Jūsų tikrasis vardas: Mykolas
  • Jūsų amžius: 14
  • Trumpai apie jus: Esu draugiškas
  • Jūsų discord: ..MW#7736
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Noreciau isbandydti savo jegas 🙂
  • Ar mokate dirbti komandoje: Taip
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Taip bet mazdaug discordo serveruose
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Kolka nieko bet pasistengsiu buti geras chatmodas 😉
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Labai daug
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: 6 - 5 dienas per savaite
  1. reklamerį: mute arba kick
  2. flooderį: kick arba mute
  3. neleagalią veiklą: warn arba ban
  4. skundą forume: mute arba warn arba nieko
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute arba kick

download.gif

Redaguota nario ANotMW
  • Ačiū 1
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: mob
  • Jūsų tikrasis vardas:  Vilius
  • Jūsų amžius: 16 metų.
  • Trumpai apie jus:  Kaip ir minėjau esu Vilius. Paprastas žmogus, pernelyg neišsiskiriantis iš visų, tačiau turiu tvirtą savo nuomonę, turiu savas savybes, tad esu komunikabilus, mandagumus, darbštus bei kantrus. Visada stengiuosi išlikti linksmas ir pozityvus, nepalieko žmogaus nelaimėje, visada stengiuosi padėti kuo tik galiu. Per savo gyvenimą esu susidūręs su begalę klaidų, vienos iš jų buvo labai rimtos, kitos iš jų buvo silpnos, nesvarbu ar tą klaidą buvo didelė ar maža, tačiau iš jų visų bandau mokytis ir to nekartoti. Laisvalaikiu, tai daugiausia laiko skiriu draugams, kompiuteriniams žaidimams, bei hobiams, likusia dienos dalį praleidžiu dirbdamas, bei mokydamasis.
  • Jūsų discord: kZi#7776
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Šios pareigos reikalauja didelės atsakomybės, ChatModeratorius nėra paprastą rolė, kad galėtum sau leisti daryti ką nori ir pasirodyti, kad tu esi "kietesnis, viršesnis" už kitus, bet tu esi tas pats žmogus kuris turintis rolę atlieką savo pareigas.
    Save noriu išbandyti šiame serveryje, bei galima sakyti kotoi sritį. Puikiai suprantu visas serverio taisykles, esu gan aktyvus, padedu serverio žaidėjams betkokiais užduodamais klausimais. Noriu, kad nebūtų vien ta rolė CHATMOD uždėta, kad galėtum įnešti savo darbą į projektą nevien prižiūrėdamas serverio chat'ą.
  • Ar mokate dirbti komandoje: Taip.
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Taip, patirties turiu. Esu buvęs CM, kaip pirmam kartui manau sekėsi visai neblogai. Turėjau keleta nesklandumų su komandomis, tačiau viskas išsiprengė puikiai, pati  CM komandą man padėjo su visomis bėdomis,
    dabar tas komandas puikiai moku ir net sunku pagalvoti, kaip anksčiau aš jų nemokėdavau. CM prabuvau 2 mėnėsius iki kol išsiskirsė kolektyvas, serveris pradėjo taip galima pasakyti(mirti), tad ir aš nusprendžiau netemti gumos ir išeiti savu noru.
    Projektą palikau ne dėl komandos, bet del serverio "mirties". Dar esu buvęs ir kituose online žaidimuose CM ar Admin. 
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):  Esu padėjęs serverio žaidėjams visais jiems iškilusiais klausimais. Sevreryje esu sutikęs keletą naujokų, padėdavau/patardavau jiems. Kai kurie iš jų nemokėdavo išsikviesti pagalbos, naudotis ./helpop, detaliai jiems papasakodavau apie viska. Esu pranešęs  keleta žmonių kurie užsiminėja nelegalia veikla(bandė platinti virusą serverio žaidėjams).
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):   Serveryje praleidžiu 4-6h per dieną. Aktyvumas priklauso nuo dienos ir noro žaisti. Savatgaliais praleidžiu mažiau, nes nevisada būnu namie. 
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: Serveriui skirčiau visas 7 dienas, kadangi dabar dirbu visas 7 dienas per savaite prie kompiuterio, tad nepraleisčiau progos ir serveryje apsilankyti. 
  1. reklamerį: Pasidaryčiau įrodymus,(manau lengviausia su F2), tada tam žmogui skiriu laiką, kad jis būtų užtildytas ir išvalau chat'ą. Tada įrodymus nusiunčiu aukštesnio rango atstovui. 
  2. flooderį: Įsitikinčiau, kad ten tikrai flood'as, tik tada pasidaryčiau įrodymus ir užtildyčiau pilietį. 
  3. neleagalią veiklą: Pasidaryčiau įrodymus, užtildyčiau žaidėją iki 2h, jeigu nelegali veikla vyktų per /skelbimas duočiau ir skelbimo įspėjimą. Tada praneščiau už mane aukštesnio rango žmogui.
  4. skundą forume: Na iš pradžių persiskaityčiau skundą ir pažiūrėčiau ar jis atitinka papeikimo anketos taisykles, jeigu neatitinka papeikimas greičiausiai bus atmestas ir teks pildyti iš naujo. Išsamiai paaiškinčiau visą situacija, bei pateikčiau įrodymus. 
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: Pasidaryčiau įrodymus, žaidėją užtildyčiau už /skelbimas arba /globalchat pažeidimus atitinkančiomis bausmėmis. Viskas priklauso nuo nusižengimo, jeigu pažeidimas būtų stambus žaidėjas dar gautų /skelbimas įspėjimą.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą:
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Pasidaryčiau įrodymus ir užtildyčiau Tomą 30min už /skelbimas.
  2. įžeidinėja administracijos narius: Pasidaryčiau įrodymus ir užtildyčiau Tomą 12h už administracijos negerbimą.
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Pasidaryčiau įrodymus, bei užtildyčiau už necenzūrinius žodžius - 30min. 
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Pasidaryčiau įrodymus, užtildyčiau Tomą nuo 1h iki 12h už žaidėjų įžeidinėjimus. Kitam žaidėjui patarčiau naudoti /ignore komandą jeigu tai vyktų per asmenines žinutes(/msg).
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Ne.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą:  Visų pirma, niekada dar nesu turėjas konflikto jokio konflikto su jūsų serverio žaidėjų per visus 3 metus žaidimo. Turiu patirties, esu save išbande ir kituose projektuose su šiomis pareigomis ir niekada nebuvau girdėjas nusivylimo žodžio iš serverio žaidėjų ar administracijos, tad ir čia norėčiau save išbandyti. 

•                                                                                                                              Good luck visiems!
  • Patinka 2
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 3

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: WashTub
  • Jūsų tikrasis vardas: Henrikas.
  • Jūsų amžius: 16
  • Trumpai apie jus: Esu gan senas Minecraft žaidėjas, tikriausiai save jau skaityčiau veteranu. Esu draugiškas, su manimi labai lengva bendrauti, suprantu savo klaidas ir dažniausiai suklydęs bent kartą, pasimokau iš savo klaidų.
  • Jūsų discord: Myciokas#1620
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Slime'o serveryje matau daug negatyvo, daug žmonių, kurie negali laikyti liežuvio už dantų, tad manau reikia tokius žmones paauklėti.
  • Ar mokate dirbti komandoje: Tikrai taip.
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Patirties turiu, bet iš senų laikų. Su dabartinėmis tendencijomis nesu dirbęs, bet juk visko galima išmokti.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Manau taip, tik išskirtinio atvejo nepakartočiau.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Seniau žaisdavau ištisai, bet paskutiniu metu, net nebuvau įjungęs Minecraft'o, bet aktyvumo turiu.
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: Bent jau po pora valandų manau būtų įmanoma. Tik ne savaitgaliais.
  1. reklamerį: Baninčiau, nes jeigu reklamuoja kitą projektą, nematau jam potencialo žaisti šitame projekte.
  2. flooderį: Jeigu asmuo nesusivoks pats, kad jis daro blogai ir neapstos, bus užmutintas.
  3. neleagalią veiklą: Iš pradžių išsiaiškinčiau kas vyksta, kodėl taip daro, gal pradžiai būtų kažkaip sutvarkoma, gal žmogus pasitaisys, duoti įspėjimą, o jeigu tai pasikartotų baninčiau.
  4. skundą forume: Išsiaiškinčiau dėl ko yra rašomas skundas, galbūt tai gali būti ir mano klaida, o jeigu asmuo neteisus, pateikčiau argumentų, kodėl ir kaip viskas įvyko.
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: Pradžiai duočiau įspėjimą, o jeigu tai tesis ir toliau, mute.

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą: Nežinau dabartinės situacijos komandoje, galbūt mano manymu komandoje yra viskas tvarkoje. Na, o jeigu komandoje bus nesklandumų, galbūt galėsiu kažką patarti ar pataisyti.
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Įspėčiau, kad skelbimai yra ne tam skirti, bet jeigu žmogus nesusivoktų, manau skirčiau mute.
  2. įžeidinėja administracijos narius: Išsiaiškinčiau, kodėl jis taip daro, o paskui jeigu tai bereikšmiškai daro, skirčiau mute.
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Įspėčiau, kad tai daryti yra neetiška, o jeigu jis nesuprastų, tiesiog užmutinčiau. Jeigu žmogus nesusitvarko su savo agresija, mano manymu tai yra jo problema, o ne kažkieno kito.
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Įspėčiau gal, kad mažiau keiktūsi, visgi manau projekte žaidžia daug vaikų, kurie mato tai ir išmoksta naujų blogų žodžių.

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Kiek pamenu, ne.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Manau kiekvienas asmuo yra išskirtinis, kiekvienas turi savo gabumų, pliusų ir minusų, nežinau, dėl ko tiksliai turėčiau būti išrinktas, bet galbūt su savo draugiškumu ir šeip savivoka pritapsiu prie komandos.
  • Ačiū 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa į "ChatMod" pareigas.

- NojusKietas

• Jūsų vardas žaidime: NojusKietas
  • Jūsų tikrasis vardas: Nojus
  • Jūsų amžius: 16 metų
  • Trumpai apie jus: Sveiki, taigi kaip ir viršuje galėjote matyti tai man yra 16 metų, esu Nojus. Esu komandiškas, draugiškas, sąžiningas, atidus, darbštus, greitai reguojantis į kažkokia pažeista taisyklę chate. Tokį slapyvardį susikūriau įdomumo dėlei, aišku kai kurie gali pagalvoti, kad kitapus ekrano sėdi 10-metis vaikas.
  • Jūsų discord: Nojus#0049
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes norisi padėti serveriui, bei įgauti kažkokios naujesnės patirties.
  • Ar mokate dirbti komandoje: Taip moku.
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Nei kartos ne esu buvęs MineCraft projekte chatmoderatorius, bet ne esu visiškai žalias, tad nebūčiau visiškai pasimetęs.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Labai kažko labai naudingo neįnešiau į šį serverį. Kai pamatau serveryje klaida nebandau klaida pasinaudoti jeigu tai įmanoma, kad gauti kažkokios naudos. Apie klaida pranešu/pranešiu administracijai, kiek galiu tiek ir padedu serverio žaidėjams, gal būt kažkas nežino kokios komandos ar kažkas panašiai, tai tiek ir padedu, nes šiuo metu būdamas serverio žaidėju nelabai kuom ir galėčiau padėti daugiau.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Skirtingai kartais per diena galiu praleisti iki 8 valandų, o kartais tik apie 2-5 valandas, bet būtų įvairiai nebūtų tiksliai kiek praleisčiau per dieną, bet tikrai palaikyčiau aktyvumą serveryje. Bet artėja vasarą tai nebūčiau kiaura dieną prie kompo, visgi vasarą, jeigu kažkur išvykčiau kažkokiam ilgesniam laikotarpiui praneščiau administracijai. Bet grįžęs parodyčiau aktyvumą, kad atpirkti savo neaktyvumą.
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: Nuo ~40 / ~56 valandų per savaitę.
  1. reklamerį: Įspėjimas arba mute visam laikotarpiui. ( jeigu reklamuoja kita projektą, be įspėjimo mute. )
  2. flooderį: Jeigu tai pirmas kartas asmuo bus įspėtas, jeigu bus įspėtas keletą kartu, ir toliau floodintu, tada būtų skiriamas mute, kuris gali teikiamas nuo 15 minučių iki 1 valandos.
  3. neleagalią veiklą:  Priklauso ir nuo nelegalios veiklos, kuria atlieka. Mute nuo 30 minučių iki 6 valandų, tada praneščiau aukštesnio rango žmonėms, negu chatmod, kurie žinotu ką daryti toliau, kaip nubausti/kiek laiko.
  4. skundą forume: Jeigu skundas būtų susijęs su manimi bandyčiau išspręsti ir pasižiūrėti už ką peikia, galbūt aš esu kaltas, ir tai buvo padaryta mano klaida. Net nebandyčiau neikti, jeigu tai būtų mano klaidą kalte prisiimčiau sau. Jeigu skundas nesusiejąs su manimi, bandyčiau išsiaiškinti bėdą, jeigu aš ar chatmod  pareigos turintys žmonės galėtu padėti. Jeigu tai nebūtų susieją su manimi/mumis ( chat mod ) praneščiau administracijai kuriu pareigos aukštesnės už mano/mūsų ( chat mod ).
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute 30 minučių. - /globalinfo

1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Būtų skirtas mute nuo 30 minučių iki 1 valandos.
  2. įžeidinėja administracijos narius: Būtų skirtas mute nuo 6 iki 12 valandų, už administracijos įžeidinėjimą.
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Įspėjimas, jeigu toliau vadins necenzūriniais žodžiais bus skiriamas mute nuo 15 minučių iki 1 valandos.
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Įspėjimas, mute nuo 15 minučių iki 1 valandos.

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Ne nei kartos, nebuvau užtildytas ar užblokuotas.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Nes žinau, kad tikrai išlaikyčiau savo aktyvumą serveryje, jeigu kažkas būtų, kad kažkur išvykčiau ar kažkas panašaus, kad negalėčiau būti serveryje, visados praneščiau. Tikrai nemanau, kad būčiau vienas iš pyktų chatmoderatoriu, bei tikrai žinočiau ką darau tikrai nebus taip, kad žaidėjas bus nubaustas už nieką, ar neteisėtai. Iškarto gal būt nebūčiau visažinis, nes būčiau naujas tokiuose pareigose, bet manau žinau tikrai pakankamai. Esu sąžiningas bei tikrai norintis padėti serverio žaidėjams.
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime:sss
  • Jūsų tikrasis vardas:Mindaugas
  • Jūsų amžius:17
  • Trumpai apie jus:Esu iš Vilniaus, lausvalaukį leidžiu su draugais laukė, taipogi sėdžiu ir prie pc, žaisdamas įvairiausius žaidimus, csgo,mc, ir t.t.
  • Jūsų discord: ssssss#0217
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Seniai norėjau išbandyti save kaip chatmodą.
  • Ar mokate dirbti komandoje:Tikrai taip.
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Ne, bet viskas su laiku.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):Daug bugu, klaidų esu pranešęs, savininkui. Padedu žaidėjams, daug pas mane i resą jų ateiną 😄 tai numetu pinigėli, ar daiktų.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Dabar sėdžiu prie rimtų projektiniu darbu serverije, t.t dydeli statiniai, tai šiuo laiku serverije laiko praleidžiu labai daug, o kai pabaigiu. apie 1-2h
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: Viskas priklauso, ar aš užimtas ar ne, bet primetu, apie 1-2d
  1. reklamerį:Mute 7d. Pasidarau įrodymus, pranešu administracijai
  2. flooderį:30min mute.pasidarau įrodymus
  3. neleagalią veiklą:7d Pasidarau įrodymus, pranešu administracijai
  4. skundą forume: Atitinkamai, koks skundas, jai dėl free mute, ar kažką tokio panašau, kai mūtinu, visalaik darysiu Screenshota, tai elementariausiai numetu jam įrodymus, dėl ko jis gavo tą mute.
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: 45min mute pasidarau įrodymus
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą: Daugiau komunikacijos. 
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą:30min mute. Pasidarau įrodymus
  2. įžeidinėja administracijos narius: Mute 12h pasidarau įrodymus
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute 12h pasidarau įrodymus
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Įspeju, kad po dar vieno keiksmažodžio gaus mute.

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Labai daug kartu, ir dėl ivairiausiu priežasčių.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Net nežinau 😄, esu gan aktyvus, tais laikotarpiais. Esu draugiškas, mėgstantis pabendrauti, ir padėti.
  • Ačiū 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Rikardas_uwu
  • Jūsų tikrasis vardas: Rikardas
  • Jūsų amžius:13
  • Trumpai apie jus: Esu iš panevežio rajono.Lankau Boksa
  • Jūsų discord: Bulve ♥#1701
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes noriu padaryti kad serverije nebutu netvarkos
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Neturiu
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Labai padėjas kažkam nesu , bet ten itemu daves esu
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Žiurint kada savaitgaliais ilgiau o darbo dienomis po 1h minimium
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: Nemanau kad skirčiau kaip kiti sako 7 dienas . Manau aš skirčiau 4d
  1. reklamerį: Ban
  2. flooderį: Mute
  3. neleagalią veiklą: Ban
  4. skundą forume: Jei jis keikiasi mute
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą:  Nežinau :)
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą:
  2. įžeidinėja administracijos narius: Ban
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute+Ban
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Mute

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Tyšku buvau čytinau
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: nu nes aš aktyvus . Nolife'inu ši game 24/7
  • Ačiū 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime:sddsx
  • Jūsų tikrasis vardas:Irmantas
  • Jūsų amžius:18
  • Trumpai apie jus: Na, esu ramus ir paprastas žmogelis, kuris mėgsta žaisti žaidimus, ir žaidžiant juos pagelbėti kitiems. Tokiu būdu ūgdyti savo bendravimą, ir atsakomybės jausmą bei, žinoma, padėti serveriui. 
  • Jūsų discord:MindFucked#1340
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Pretenduoju į šias pareigas, nes patinka padėti žmonėms, šiuo atvėju galėčiau padėti ne tik žmonėms, bet ir pačiai "Staff" komandai bei serveriui.
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Patirties turiu, esu "Rust"  EU projekto "chatmod'as"(9 months) (15k+ members) ir projekto serveriuose ir discord'e. Kiek pastebėjau tik, kad taisyklės šiek tiek skiriasi, bet tai neiškels problemų.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Žaidžiau dar tik porą dienų, todėl "pasireikšti" dar nespėjau.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kaip jau sakiau žaidžiu tik porą dienų, todėl negaliu pasakyti konkretaus laiko, bet manau po 2h+ pražaisčiau tikrai kasdien.
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: Viskas priklauso nuo aplinkybių, discord'e galėčiau teikti pagalbą kasdien, o pačiam serveryje manau būtų viena ar dvi dienos, kai nebūčiau visiškai aktyvus.
  1. reklamerį:IP BAN.
  2. flooderį: Mute.
  3. neleagalią veiklą: Pranešimas administracijai- Ban/IP Ban.
  4. skundą forume: Atsižvelgčiau į skundo aplinkybes, ir palei jas atlikčiau tam skirtus veiksmus.
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute.

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą: Tai, vienas iš patarimų būtų atskiras discord chanell'is, tai padėtų administracijai lengviau bendradarbiauti. Nežinau ar toks yra, bet manau jog tokio tikrai reiktų.
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą:Mute
  2. įžeidinėja administracijos narius: Mute/Ban
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse:Mute
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:Mute

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Kažkada gal ir buvau, tačiau nepamenu, o jeigu ir buvau tai turbūt smulkmeniška priežastis.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Negaliu sakyti, jog būtent mane turite pasirinkti, nes nežinau kuo kiti pretendentai pasižymi, tačiau, manau, jog aš išsiskirčiau savo patirtimi, racionaliu mąstymu, ir tuo, jog nuosprendį darau, profesionaliai t.y. nekreipiu dėmėsio ar nusižengimą padaręs asmuo yra priešas, draugas, ar kokios mano emocijos buvo tuo momentu - visi lygus.
  • Ačiū 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime:Blokas
  • Jūsų tikrasis vardas:Adomas
  • Jūsų amžius:14
  • Trumpai apie jus:Esu iš Vilniaus, laisvalaukį leidžiu su draugais, taipogi praleidžiu daug laiko, žaisdamas įvairiausius žaidimus, csgo,mc...
  • Jūsų discord: ADOMUX#7702
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Seniai norėjau tapti chat mod ir kontruoliuoti chatą
  • Ar mokate dirbti komandoje:TAIP
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Nedaug tikiuos jos įgįti
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.)Esu pranešęs daug klaidų savininkui. padedu žaidėjams.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Dabar žaidžiu daug apie 5-6h
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms: apie 2-3d
  1. reklamerį:Mute 7d. Padarau įrodymus, pranešu administracijai
  2. flooderį:30min mute.padarau įrodymus
  3. neleagalią veiklą:ban 7d Pdarau įrodymus, pranešu administracijai
  4. skundą forume: Atitinkamai, koks skundas, jai dėl free mute, tai kai mūtinu, visalaik darysiu Screenshotą, tai tiesiog  parodysiu jam įrodymus, dėl ko jis gavo tą mute.
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: 45min mute padarau įrodymus
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą: Daugiau komunikacijos. 
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą:30min mute. Padarau įrodymus
  2. įžeidinėja administracijos narius: Mute iki 12h padarau įrodymus
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute iki 12h padarau įrodymus
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Įspeju, kad po dar vieno keiksmažodžio gaus mute.

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: esu gavęs mute dėl flood 
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Esu gana aktyvus. Esu draugiškas, mėgstantis pabendrauti, ir padėti.
Redaguota nario Blokas
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Jumbo
  • Jūsų tikrasis vardas: Vygantas
  • Jūsų amžius: 18
  • Trumpai apie jus: Esu paprastas per daug neišsiskiriantis iš kitų vyrukas, esu bendraujantis, mėgstantis humora, paslaugus, komunikabilus. Pagrindiniai hobiai: žaisti žaidimus bei klausytis muzikos, arba bendrauti su kitais žaidžiant žaidimus ypač per Discord.
  • Jūsų discord: Vygantas#0122
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes kaip ir minėjote aukščiau šiuo metu yra tik 2 Chat moderatoriai, todėl norėčiau prisijungti prie jų ir jiems pagelbėti prižiūrėti serverio žaidėjus,kad šie su kitais žaidėjais bendrautu mandagiai.  Kitas dalykas norėtusi prisidėti prie serverio ateities ir gerovės.
  • Ar mokate dirbti komandoje: Tikrai taip, ne tik moku, bet tai man labiausiai ir patinka.
  • Ar turite patirties? Jeigu taip, papasakokite plačiau: Šiuo metu šioje srityje neturiu, bet visada esu pasiruošęs naujiems iššūkiams ir su jų susitvarkymu.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): ilgoka laiką nelošiu, o prieš „leavinimą" tikrai buvau radęs ne viena bug'a ir apie jį pranešęs administracijai (dažniausiai pranešdavau per „Skype"),. Na su žaidėjais kitokia pozicija kadangi nelabai magėjai yra pasitikėti gan naujais nickname, bet kurie prašo tikrai su malonumu jiems padedu.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Su aktyvumu tikrai tiksliai negaliu atsakyti, bet aktyvumas tikrai didelis (lošiau už kita paskyra kur turėjau „HERO" paslaugą, bet labai trūko skraidymo režimo nutariau pasiimti „LEGEND"" ) apytiksliai mano aktyvumas per dieną dieną traukia apie 8 valandas kartais daugiau kartais mažiau priklauso nuo dienos užimtumo.
  • Kiek dienų ir laiko per savaitę skirtumėte pareigoms:  7 dienas per savaite, realiai kiek būčiau žaidime tiek būtu susikoncentruota į pagalba žaidėjams, bei prižiūrėti, kad šie bendrautu su kitais žaidėjais pagarbiai. Stengčiausi kuo daugiau savo žaidimą suderinti su pagalba kitiems žaidėjams, bei prižiūrėti juos nuo blogų kėslų.
  1. reklamerį: Visų pirma užtildyčiau žaidėja kiek įmanoma daugiausiai pasidaręs įrodymus, išvalyčiau chat'a ir  tada stengčiausi suveikti jam užblokavimą nuo serverio.
  2. flooderį: pirmiausia žaidėja įspėčiau, bet jeigu jam tai būtu nemotais tada užtildyčiau ~10 minučių, na manau jeigu ir tai nepadėtu laikas vis didėtu.
  3. neleagalią veiklą: Pasidaryčiau įrodymus užmutinčiau žaidėją, bei išvalyčiau chat'a ir stengčiausi, kad žaidėjas būtu kuo greičiau užblokuotas žaidime.
  4. skundą forume: Pirmiausia priklausytu koks būtu skundas jeigu būtu mano jėgom t. y. dėl blogų /skelbti, /global naudojimų stengčiausi kuo greičiau į tai sureaguoti ir užtildyti žaidėja už jo padarytus nusižengimus.
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą:  Pasidarau įrodymus ir stengiuosi kuo greičiau užtildyti žaidėja, bet jeigu pasibaigus užtildymui jam būtu nemotais ir toliau tą patį darytu užtildyčiau didesniam laikui, bei uždėčiau įspėjimą už skelbimo arba global chat'o taisyklių nesilaikymą.

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą:  Atnešti galėčiau savo sugebėjimus į jūsų komanda kurioje padėčiau prižiūrėti servery nuo „blogiuku" kurie kenkia serveriui šiuo metu nuo reklamerių, flooderių ir kitokių blogiuko, o su laiku gal ir labiau prisidėčiau banindamas „Čyterius"
  1. nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Uždėčiau „mute", jeigu pasibaigus užtildymui toliau jam tai būtu nė motais užtildyčiau dar kartą tuo pačiu uždėdamas įspėjimą. Aišku prieš užtildydamas pasidaryčiau įrodymus. 
  2. įžeidinėja administracijos narius:  Užtildyčiau žaidėja bent 30 minučių, o jeigu jam tai būtu nė motais pasistengčiau, kad jis būtu užblokuotas žaidime kuriam laikui pailsėtu ir pagalvotu ką blogai daro.
  3. vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Užtildyčiau žaidėją už įžeidimus o jeigu po „mutes" jam būtu vis tiek tas pats pasistengčiau jog būtu užblokuotas žaidime.
  4. vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:  Užtildyčiau kokioms 20 minučių, kad šis pagalvotu ką blogai padarė ir praeitu noras įžeidinėti kitus.

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl: Į šį klausimą tiksliai negaliu atsakyti, kadangi iš senų laikų nelabai pamenu o šiuo metu tikrai nebuvau užblokuotas.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus, o ne kitą pretendentą: Pirmiausia esu tikrai gan aktyvus ir motyvuotas žaisti, bei padėti kitiems serverio žaidėjams, bei gabus būčiau suderinti savo žaidimą su pareigoms skirtomis užduotimis susidoruoti.
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 3

Dalintis šiuo pranešimu

Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.