Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

2 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 2

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

OneThree

Pasiulymas

Recommended Posts

Jūsų slapyvardis žaidime: kqus
Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): Serveriui
Kuo šį idėja bus naudinga: Naujokams
Detalus pasiūlymo aprašymas: Mano pasiulymas kad atėjus į serverį naujam žmogui, už spawn ribų prasidėtų ''immortality'' laikas, tai pvz. žaidejai negalės tavęs žudyti 30min ir apskritai negalėtum take'int damage. Žinau, kad būna tokių situacijų, kad kaip ateina naujas žmogus visiškai nežaides minicraft, pasiema /kit eilinis išeina už spawn ribų ir kas nors  ji suseka ir nužudo, ir išeina supykęs. Manau tikrai leistų žaidėjams susirasti res'us, rasti truputį material'ų. Laikas galėtų nebūtinai būti 30min gali būti ir mažiau tiesiog pateikiau kaip pavyzdį. Ačiū, kad skaitėte ir parašykite ar ši idėja jums būtų i naudą.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Yra komanda /exit kur nuteleportuoja tave už spawn ribu, ir gali drasiai res'a susikurt per 2sec parases /res auto.  PRIEŠ. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 20 minutes(-ių), Bedo rašė:

Yra komanda /exit kur nuteleportuoja tave už spawn ribu, ir gali drasiai res'a susikurt per 2sec parases /res auto.  PRIEŠ. 

Aš ta pilnai suprantu, bet nuteleportuoja nevisada kur nori, o su šiuo timer'iu gali susirasti tobualią vietą.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Vienkartinis variantas, Tikrai neverta kurt ar ieškot tokio plugino, vien dėl to nes labai retas variantas, kad naujokas mirtų wild'uose. Labai lengvai abusinamas pasiūlymas - Daugiau bėdų, nei naudos iš tokio.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 valandos(-ų), OneThree rašė:

Aš ta pilnai suprantu, bet nuteleportuoja nevisada kur nori, o su šiuo timer'iu gali susirasti tobualią vietą.

Tai parašius /exit išteleportuos tave kitur ir tada galėsi ieškotis kur tau patinka . Nematau aš čia ėsmės dabar kažką daryt, sukt galvos dabar dėl tokio menknieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Pasiūlymas nebus įgyvendintas.
Trūksta apklausos bei balsų.

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×