Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

7 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
iFlouZ

[ Atmesta ❌] geriausia ideja kaip sugrazint daxuja zaideju

Recommended Posts

Esu prieš, šis pasiūlymas yra keistokas, serveryje žaidžia daug žaidėjų, būna momentų, kad net į serverį prisijungti neįmanoma be paslaugos. Pasaulis juda į priekį ir mes kartu su juo. Jeigu grįžtume atgal į 1,8 reikėtų vėl priprast, o jeigu čyteriai negali pasireikšti - nečytink.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Jeigu nepastebejai, tai prie 1.16.x  versijos yra daug daugiau zaideju nei buvo prie 1.8.x ? 

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Dabar yra gan didelis skaičius cheat'eriu kaip sakant, o gražint 1.8 versija.. tai faktas, kad dar daugiau padaugėtu. P.S reikia jūdėt į prieki o nestovėk vietoi. O jai padidintu serveryje vietos būtu truputi lag'as. Rytais 190 padaryta o jau dieną padaryta kart nuo karto ir iki 220 limito. Aišku WIPE pradžia dėl to daug kas dabar žaidžia, bet po 1-2 mėn, skaičius sumažėja. PRIEŠ.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

jus nepizdelinkit ir darykit 1.8 pacytint norim ir unbanus pirkt, o ka dabar veikt? Xrayint ir netherite/diamond sellint? nera jokio tolko beveik zaist

buvo 1.8 buvo bent jau idomumas 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Cola rašė:

Uz bent atsirastu vel normalus hvh servas

kai pistumem baudu su skeet v1

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 7 minutes(-ių), iFlouZ rašė:

jus nepizdelinkit ir darykit 1.8 pacytint norim ir unbanus pirkt, o ka dabar veikt? Xrayint ir netherite/diamond sellint? nera jokio tolko beveik zaist

buvo 1.8 buvo bent jau idomumas 

Kažkas nepatinka galit nežaisti. Manau ir be cheat'ų galima rast veiklos ir ja užsiimt (Aišku legalios).

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

PRIEŠ, nereikia čyterių ir žaidėjų verkimo dėl jų.

Redaguota nario Patrik
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Jau dabar žaidėjų skaičius nuo 10 ryto iki geros 9 vakaro yra maxinis, o tu nori, kad dar daugiau verktų, kad neina į serverį įeit. Prieš

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prieš, viskas normaliai ir ant 1.16.5 versijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

kad dabar žaidėjai netelpa i servą, kur daugiau tu nori?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
kokius tu čia šūdus rašai
prieš

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kai tik padarėm versiją 1.16.4 .  ( 

 ) Kaip serverio administratorius, aš pirmą pagalvojau apie žaidėjus. Mano pirmoji mintis atėjo į galvą -  kas atsitiks su žaidėjais ? ar mes toliau būsim TOP'e ? ar jie norės toliau būti su mumis ar ne?.   Esu matęs vaizdų, kad projektai bandė šokti į 1.16 - bet deja.. Greitai užsidarė ar teko grįžti prie 1.8. Tačiau,   mūsų administratorius ( skripteris )  @M0dii - ilgą laiką dirbo prie 1.16  bandė klaidas tvarkyti bei sulietuvinti  plugin'ą - ir jam pavyko. Serverio vadovas @modelt su mielu noru priėmė iššūkį  - aš buvau PRIEŠ tokią idėją, nes man rupėjo žaidėjų gerovė. Visos įdėtos pastangos yra dėl JŪSŲ..  Šiandien suėjo lygiai 4  mėnesiai , kai esam 1.16 versijoje. Matant tokį didelį pasiekimą -  mes džiaugiamės. OO kai tokį vaizdelį kiekvieną rytą matai:img%5D  WOW 

Ką norėjau pasakyti, jog mums pavyko ir žaidėjų skaičius nesumažėjo, o atvirkščiai pakylo. O dėl cheat'ų - kovojam ir dabar  bet..... jų tikrai sumažėjo. 
Tai tavo tas "
padaryt 1.8 versija ir bus saibu ir bus zaideju
" įtakos nelabai jau padarys ;D Laikui bėgant, nebebus jau 1.8 serverių ^^ 

 

Pasiūlymas atmestas

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×