Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

6 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
kinzas

Atsiblokavimas

Recommended Posts

 Atsiblokavimo anketa:

Vardas žaidime: kinzaz
Jus užblokavo: MultiviS
Priežastis: xray ir vel
Kodėl turėtum būti atblokuotas: nes nu kiek galima dėl žmogaus turiu discorda siųstis čia išvis jau virš visko ?
Įrodymai (Privaloma):  
Imgur: The magic of the Internet va jokių čytų nėra kas čia per patikrinimai nesuprantu aš nieko :DDD  normaliai pažaisti negalima @MultiviS

Redaguota nario kinzas

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Labas, Kinzai. Aš su tavimi sedėjau apie 6min ir prašiau, ir laukiau, kad tu atsisiųstum discordą, bet tu sakei, kad nenaudoji discordo, o per pamokas iš viso pasakei, kad naudoji "TeamSpeak" programą. Štai mano įrodymai, kad atsisakai patikros vien iš to galėjau tave banint:

Spoiler

R98cTej.png

Bet aš įtarimą turėjau pamatęs tavo tunelį nuo vieno spawnerio iki kito todėl ir pamaniau, kad reikia patikrinti tave :

Spoiler

IT04tXk.png

Dėl šiek tiek daugiau informacijos administracija gali susisiekti su manimi pateiksiu dėl ko turėjau įtarimų, o čia manau užtenka įrodymų. Pateikiau kodėl turėjau įtarimą, pateikiau kodėl tu buvai užblokuotas. Sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Įrodymus galėjai kaip norėjai atsiųst, kai kurie žmonės ir be discord'o sugeba atsiųsti.

Įrodymai kuriuos tu įkėliai nieko nepasako, kad tu be hack buvai, nes screenshot'as padarytas po 14min kai buvai užbanintas

MultiviS įrodymus pateikė.

Užbanintas teisingai.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×