Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Lietuvis370

administracija nesilaiko taisikliu ir free banina

Recommended Posts

Vardas zaidime : JablonskiAFK1

nusiskundimas : buvau pvp arenoj pradejo daryt patikra ir dar mane zude ir neleido iseiti  Bedo ir tada dar po keliu minuciu banas 2d tai galit kazkas paaiskint prasau ghrazint setus ir unbanint ir i diena uzkniso darot patikras man besustojimo kas 10min ir nerandat tai gal atstosit blet uzpisot 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Anketa:

Tavo vardas žaidime: 
Peikiamo asmens vardas žaidime: 
Už ką peikiate šį administracijos narį: 
Įrodymai: 

Antra tema sukurei, ta pati rasau. Pildyk pagal anketa

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

https://prnt.sc/12kzcr6

[18:30:53] [Async Chat Thread - #174/INFO]: ***Bapkes ***Bapkes [Serzantas] JablonskiAFK1 Ā» bedo

[18:30:56] [Async Chat Thread - #174/INFO]: ***Bapkes ***Bapkes [Serzantas] JablonskiAFK1 Ā» esi daunas

[18:30:54] [Async Chat Thread - #174/INFO]: ***Bapkes ***Bapkes [Serzantas] JablonskiAFK1 Ā» krw

[18:30:57] [Async Chat Thread - #174/INFO]: ***Bapkes ***Bapkes [Serzantas] JablonskiAFK1 Ā» esi daunas
[18:30:57] [Async Chat Thread - #174/INFO]: ***Bapkes ***Bapkes [Serzantas] JablonskiAFK1 Ā» esi daunas

[18:31:04] [Async Chat Thread - #174/INFO]: ***Bapkes ***Bapkes [Serzantas] JablonskiAFK1 Ā» nx patikras

[18:31:09] [Async Chat Thread - #174/INFO]: ***Bapkes ***Bapkes [Serzantas] JablonskiAFK1 Ā» nx

Ir taip toliau su milijonu keiksmazodziu. Nera ko toliau diskutuoti apie sia situacija.

 

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×