Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
strongas
2
tituzikasltu
3
qjis
4
saimonas420
5
imback
6
wireless
7
biordenzo
8
flni
9
mindozapro
10
lopasltuu
11
pvpcrest
12
nedvazz
13
westas
14
borona
15
edistm
16
eimis6989
17
kakticijus
18
lexi
19
zemelt
20
sghyt
21
hakerislt
22
ltupamidoras
23
6yo_is_legal
24
dofkeltu
25
bluesaiyan
26
k1rt
27
julijonas
28
profas295
29
velniukasgg
30
arnoldas
31
nojus1223
32
ibo3of420
33
_dero_
34
vytulkinas
35
praaaa
36
stizzysss
37
xxugnius123
38
energetinis
39
sarkabikas
40
ytachi
41
okydoky
42
alfonss
43
cnek1
44
karolinachka
45
cnek2
46
nebepjauk
47
rokas332
48
doblekiller
49
erniuha
50
kristisss
51
gopnikas122
52
better_justas123
53
frqvs
54
zemel
55
ltuasasdpro
56
maroziukass
57
indai
58
girdi
59
kurmis1
60
sutrausaisafk
61
doviduna2
62
dragonoska
63
slapas555
64
atamane
65
runkels
66
lukinis69
67
frosty
68
dovidunaafk
69
zet
70
amerikonas
71
aukse
72
dedukas154
73
granatokas
74
manjakas
75
ledukas
76
arminas420
77
klapciukas
78
sweller26
79
adriukas_afk
80
z3ro
81
ugnija24
82
redbull
83
jjsploder
84
rembo
85
tzz_face
86
lumits
87
dragonoskaalt2
88
jkimgood
89
seneliumbass
90
velnyzas
91
djpajebatmen
92
eglemarija
93
zolyte
94
shawtea
95
sarkys
96
robotas1
97
burn
98
jasonsafk
99
maksimasss
100
sangokas
101
erniuha1
102
grandukas
103
slovikas
104
mrharypotter
105
doweedas
106
effiga
107
raigardas
108
black
109
dvd
110
white
111
wsmatasalt
112
minde159
113
jasnic12
114
black_qiunn_pvp
115
armapxd
116
paspirtukas40
117
tomas123456
118
kazikas
119
betonas222
120
taffell
121
itartinass
122
mrjibanas
123
rainis
124
ara
125
zemerok
126
nezylusas
127
transdead
128
faustas778
129
abalys
130
marciusp
131
bmussmann
132
muilasskanus
133
nyndziukas
134
sangokas1
135
effigaalt

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

135 iš 190 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 135

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

tiger

Atranka į ChatMod'us

Recommended Posts

img%5D

Sveiki, į visus duris stuksena jau  vasarą !  Mokslo metai eina į pabaigą,  o pas kažką prasidėda darbymetis. Pagal dabartinę situaciją - mūsų komanda  po truputį mažėja - priežastis  ( neaktyvumas ).  Kadangi pastebėjom, jog pradėjo trūkti žaidėjų. Skelbiame atranką į ChatMod'us, kuri padės geriau atsirinkti bei nuspręsti, kurie žaidėjai yra verti šio posto.

Primenu, paimsime 5+- žaidėjus. Viskas priklausys nuo jūsų aktyvumo bei noro padėti mums!

Pagrindiniai reikalavimai: 

• Amžius nėra svarbus faktorius, tačiau manome, pretenduojant į šias pareigas reikėtų turėti bent 14 metų.
  • Būtina būti susipažinusiam su forumo, serverio ir disco rd serverio taisyklėmis.
  • AKTYVUMAS - būtinas.
  • Atsakingumas bei padorus pareigų žinojimas.
  • Savęs bei kitų žaidėjų gerbimas.
  • Motyvacija siekti bei gerinti save, atsižvelgiant į žaidėjus ir administraciją.
  • Aktyvumas forume.

Anketos reikalavimai:

•  Rašyti lietuviškomis rašmenimis.
  •  Atsakymus rašyti suprantamai. 
  • Turėti discord paskyrą.
  •  Anketos kopijavimas - DRAUDŽIAMAS.
  •  Redaguoti anketą - DRAUDŽIAMA.

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime:
  • Jūsų tikrasis vardas:
  • Jūsų amžius:
  • Jūsų  Discord (privaloma):
  • Trumpai apie save:
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas:
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:
  • Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
    A) reklamerį:
    B) flooderį:
    C) nelegalią veiklą:
    D) skundą forume: 
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą:
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą:
  2. Įžeidinėja administracijos narius:
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse:
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):

Ačiū tiems, kurie yra suinteresuoti pildyti į šias pareigas bei prisiima visą atsakomybę. Pildyti anketas galite nuo 2021.05.13   iki 2021.05.23 + 00:00  ( tema automatiškai užsirakins).

Pagarbiai
MCSlime.LT administracija.

• Patinka 5
  • Teigiamas 3

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: TN1000
  • Jūsų tikrasis vardas: Nojus
  • Jūsų amžius: 16 
  • Jūsų  Discord (privaloma): Nojus#3261
  • Trumpai apie save: žiūriu serialą
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: daug laiko praleidžiu serveryje, tai kodėl gi neišnaudojus visų galimybių
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: neturiu
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): duodu naujokam kapeikų
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): nežinauuu, aktyvus 2h +-, afk 5h
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 5 minimum
    A) reklamerį: mute, kick, įsp ?
    B) flooderį: mute, įsp ?
    C) nelegalią veiklą: ban ?
    D) skundą forume: ban; mute jei yra reikiami įrodymai
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: padėkit parašiuką pas mane fermoj 😞
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: mute
  2. Įžeidinėja administracijos narius: mute 
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: mute
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: mute
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): taip(ban), padariau parkour, kitaip sakant "event be leidimo"
  • Ačiū 1
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. lukinis69
2. Lukas
3. 12 už men 13
4.lukinis69#8162
5. Žaidžiu mcslime visą dieną.
6. Nes jum reikia chatmodų, ir šiaip pirmą kart norėčiau pabandyt.
7. Neturiu...
8. Padedu kitiems ir šiaip dažnai pagaunu hackus kai 1v1 vaikštau.
9. Kai buvo nuotolinis tai nuo ryto žaisdavau, o dabar tai į mokyklą jau pradėjau eit.
10. Visą sav. grįžtu iš mokyklos iškart sėdžiu prie kmp ir mcslime kapoju, o sav. tai laiko yra tai galiu žaist.
11. Įsp. jei kartotų  tai mute 30min.
12. Nežinau realiai minčių duočiau ką geriau pagerinti šitam serveryje.
13. Mute 30min
14. Dabar ant šito acc baną turiu už tai kad gryfinau, bet ištikro negryfinau, o ministras gryfino. Dar dažniausiai gaudavau mute už tai kad ntc daugiau paskelbdavau nei du kart.

• Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Haha 6
  • OHO 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Kiwixos
  • Jūsų tikrasis vardas: Patricija
  • Jūsų amžius: 19, nebetoli 20.
  • Jūsų  Discord (privaloma): Kiwixos#4025
  • Trumpai apie save: Esu sąžininga, moku dirbti komandoje, komunikabili, mielai padedu žaidėjams esant šansui.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Serveryje žaidžiu jau virš 8 metų, žinoma ne ištisai, su pertraukomis. Taip pat praleidžiu daug laiko jame, taigi kodėl to laiko neišnaudoti padedant žaidėjams. Taip pat pastebėjau ChatMod trūkūmą, dažnai nebūna administarcijos kuri galėtų padėti žaidėjams.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Neteko
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Kai yra galimybė padedu žaidėjams, žinoma ne visi pasitiki ne administracijos nariu, todėl ne visada išeina.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Šiuo metu aktyviai apie 3-4h, tačiau stoviu AFK ir dažnai užmetu akį į ekraną.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Apie 4-5 jei savaitė užimta. Daugiau jei laisvensė.
    A) reklamerį: Mute arba kick iš serverio
    B) flooderį: Mute 30min
    C) nelegalią veiklą: Mute arba ban/kick, priklausomai nuo veiklos.
    D) skundą forume: Pažiūrėčiau ar turiu galimybe padėti ar skundas labiau skirtas administracijai, jei galiu padėti, tai būtinai padarysiu.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute 30min
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Manau į šį klausimą sunku atsakyti žmonėms kurie pildo anketą, kadangi mes nematome kaip vyksta bendradarbiavimas administracijos viduje. Per pastarasias dienas teko susipažinti su keliais Pagalba ir ChatMod nariais, todėl galiu pasakyti, jog jie labai malonūs žmonės ir jei būtų galimybė stengčiausi su jais bendradarbiauti.
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mute 30min.
  2. Įžeidinėja administracijos narius: Mute 1 valanda arba 30min.
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute 30min.
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Mute 30min.
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Neteko, laikausi serverio taisyklių sąžiningai, kadangi tai pagerina visų žaidimo kokybę.
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 5

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Pumeliz
  • Jūsų tikrasis vardas: Ugnius
  • Jūsų amžius: 10 greit 11
  • Jūsų  Discord (privaloma): Puma#2235
  • Trumpai apie save: esu ketvirtokas megstu zaisti kompiuterinius zaidimus. Labiausia patinka zaisti minecraft.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: nes man patinka zaisti mcslime, jums reikia komandos 😉
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: taip, buvau pries kaskur 6men serverije mod. Sauniai sekesi
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Atnesiau naudingo tai, kad padedu zaidejams ispresti klaidas, padedu su spawneriais.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): daug nezaizdavau, bet nuo siol prizadu, kad busiu aktyvus, pamokos vyksta iki 14:00 tai mazdaug 14:30-14:40 bunu serverije iki mazdaug 18:00 [ jei neatsibosta ]
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: tiksliai nezinau bet grubiai 4-5 d
    A) reklamerį: mute 
    B) flooderį: mute 15min
    C) nelegalią veiklą: pranesciau administarcijai
    D) skundą forume: butu mano pareiga kaska su zmogum daryti tai ispresciau viska.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute 30min
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: atnesti galeciau linksmybiu, kalba apie bendravima viskas okey ;).
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: mute 
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: mute
  2. Įžeidinėja administracijos narius: mute 12val
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: /ignore
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: mute uz negrazius zodzius
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): buvau uzblokuotas neatsimenu bet atrodo 2-3d uz drop. Uztildytas, nes /global daug spaminau ta pati pranesima :).

• Ačiū 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Vagis
  • Jūsų tikrasis vardas: Modestas
  • Jūsų amžius:14
  • Jūsų  Discord (privaloma): Vagis#7757
  • Trumpai apie save: Taigi man yra 14 metų ir aš esu iš Kauno rajono ir gan gerai sutariu su žmonėmis ir viskuo padedu kuo tik reikia.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nemeluoju, bet kai visi ChatMod išeina tai dažniausiai per /skelbti arba /g /global tai darosi nesamonės ir nieks jų neužtildo ir jau tikrai atsiprašant užknisa, kad visiškai nieko nebūna serveryje iš ChatMod. Tai jeigu tapčiau tai tikrai prižiurėčiau , kad taip nebūtu. 
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Patirties aš turiu esu buves ChatMod public serveryje nelabai prisimenu pavadinimo, bet mane paaukštino iki Pagalbos ir tikrai visa tvarka prižiurėjau.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Tai taip esu pranęšes apie klaida praeitame sezone, o šiame kolkas dar ne, o žaidėjams tai tikrai padedu pvz.: per /skelbti parašė, kad reikia pagalbos su resu kaip ten padaryti, kad nebūtu damage ar, kad nenužudytu gyvūnų.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Tai per diena bent jau dabar kiek galėjau tai per diena man rodos iki 3-6h gal kurias dienas mažiau, bet tikrai būnu aktyvus.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Mažiausiai skirtčiau 4 dienas, o daugiausiai tai iki 6 dienų.
    A) reklamerį: Tai jeigu pamatau, kad reklamuoja tarkim serverį kitą tai iškarto gautu Mute man rodos 30min ar panašiai (nežinau tiksliai).
    B) flooderį: Tai iškarto gautu Mute man rodos 15min (nežinau tiksliai).
    C) nelegalią veiklą: Tai kadangi aš esu tik ChatMod tai jeigu galima tai cheat patikra padaryčiau arba praneščiau i aukštesnius žmones (tai yra Pagalba/Adminai)
    D) skundą forume: Tai bandyčiau spręsti ir žiurėčiau kas atsitiko negerai.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Iškarto gautu Mute 30min. (apie šitą tikrai žinau, kad 30min duoda mute)
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Tai gal neįtema, bet galėčiau truputeli ant hosto pinigų sumokėti, o jeigu apie bendradarbiavima tai tikriausiai nelabai ką galėčiau, nes ir taip kiek matau viskas yra puikiai, bet galėčiau patarti, kad problemas spręstu aktyviau, nes aš pats laukiau beveik 30min kol kasnors atsakė į ticketa.
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Tai visu pirma gautu Mute 30min už nereikšmingus pranešimus ir jeigu vėl pasikartotu tai ir vėl mute.
  2. Įžeidinėja administracijos narius: Iškarto gautu mute 30min už Administracijos įžeidinėjimus.
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Tai aišku, kad gaus Mute nežinau tiksliai, bet gal 15min už vadinimą necenzūriniais žodžiais per /msg
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Tai pirma duočiau ispėjima ir jeigu pasikartos tai mute 10min.
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Taip esu gavęs bana, bet ne šiame sezone o praeitame esu gavęs už res'o scam. (kai mano drauge žmogus apscamino tai padėjau lava po kojomis), o užtilditas tikrai neesu nei karto kiek prisimenu.

Redaguota nario ModestasVaidelis
  • Ačiū 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

1. Ign: xzenoxx

2.  Vardas: Dominykas

3  Amžius: 14

4.   Discord: xzenox_x#5276

5. Esu tiesiog; žmogus. kuris mėgsta daryti tvarką, ar tai būdamas Moderatoriumi, ar tai padėdamas kitiems.

6. Visą dieną (išskyrus pamokas), žaidžiu MCSLIME Minecraft Serveryje, pretenduoju, nes; Tikiu gera MCSLIME Ateitimi.

7.  Esu buvęs moderatoriumi trumpam periodui, ant SweetMc Minecraft serverio, ChatMod. Žinau, kaip veikia taisyklės, ir kaip jų laikytis, kitus drausminti.

8.  Padedu naujiems žmonėms, su maisto atsargomis. 

9. Dažnai, per dieną praleidžiu apytiksliai; Nuo Penkių iki Septynių valandų.

10. Nuo Keturių iki Šešių dienų, jei būsiu apkrautas darbais, tada tik Keturias dienas per savaitę.

11. Reklamerį; Mute. Flooderį; Mute arba Įspėjimas. Nelegali veikla; Garantuotas ban. Skunda forume; Ban, jeigu yra šiek tiek, arba normaliai įrodymų, tada mute. Skelbimo arba Global Chat nesilaikymą; Mute, tikrai.

12.  Padėčiau kitiems žmonėms, kuriems reikia pagalbos Serveryje, arba tiesiog reiktų informacijos, kaip pradėti žaidimą serveryje. Duočiau pasiūlymų, ir pritarčiau įdėjoms, kurios yra neblogos. T.y; Pridėti kažką, kas pagerintų serverį.

13. Gautų mute už; Nereikšmingas žinutes per "skelbimą", Įžeidinėjant, pravardžiuojant kitus serverio narius, moderatorius, Racistiniai, seksistiniai ir t.t žodžius.

14. Nebuvau, nes laikausi taisyklių, nežadu jų palaužti ar nesilaikyti.

🙂

• Ačiū 1
  • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 54 minutes(-ių), tiger rašė:

img%5D

Sveiki, į visus duris stuksena jau  vasarą !  Mokslo metai eina į pabaigą,  o pas kažką prasidėda darbymetis. Pagal dabartinę situaciją - mūsų komanda  po truputį mažėja - priežastis  ( neaktyvumas ).  Kadangi pastebėjom, jog pradėjo trūkti žaidėjų. Skelbiame atranką į ChatMod'us, kuri padės geriau atsirinkti bei nuspręsti, kurie žaidėjai yra verti šio posto.

Primenu, paimsime 5+- žaidėjus. Viskas priklausys nuo jūsų aktyvumo bei noro padėti mums!

• Amžius nėra svarbus faktorius, tačiau manome, pretenduojant į šias pareigas reikėtų turėti bent 14 metų.
  • Būtina būti susipažinusiam su forumo, serverio ir disco rd serverio taisyklėmis.
  • AKTYVUMAS - būtinas.
  • Motyvacija siekti bei gerinti save, atsižvelgiant į žaidėjus ir administraciją.
  • Aktyvumas forume.

Anketos reikalavimai:

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime:
  • Jūsų tikrasis vardas:
  • Jūsų amžius:
  • Trumpai apie save:
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):
    A) reklamerį:
    B) flooderį:
    C) nelegalią veiklą:
    D) skundą forume: 
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):

Ačiū tiems, kurie yra suinteresuoti pildyti į šias pareigas bei prisiima visą atsakomybę. Pildyti anketas galite nuo 2021.05.13   iki 2021.05.23 + 00:00  ( tema automatiškai užsirakins).

Pagarbiai
MCSlime.LT administracija.

Prieš 54 minutes(-ių), tiger rašė:

img%5D

• AKTYVUMAS - būtinas.
  • Aktyvumas forume.

Anketos reikalavimai:

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime:
  • Jūsų tikrasis vardas:
  • Jūsų amžius:
  • Trumpai apie save:
    A) reklamerį:
    B) flooderį:
    C) nelegalią veiklą:
    D) skundą forume: 

Pagarbiai
MCSlime.LT administrac

Prieš 38 minutes(-ių), lukinis69 rašė:

1. lukinis69
2. Lukas
3. 12 už men 13
4.lukinis69#8162
5. Žaidžiu mcslime visą dieną.
6. Nes jum reikia chatmodų, ir šiaip pirmą kart norėčiau pabandyt.
7. Neturiu...
8. Padedu kitiems ir šiaip dažnai pagaunu hackus kai 1v1 vaikštau.
9. Kai buvo nuotolinis tai nuo ryto žaisdavau, o dabar tai į mokyklą jau pradėjau eit.
10. Visą sav. grįžtu iš mokyklos iškart sėdžiu prie kmp ir mcslime kapoju, o sav. tai laiko yra tai galiu žaist.
11. Įsp. jei kartotų  tai mute 30min.
12. Nežinau realiai minčių duočiau ką geriau pagerinti šitam serveryje.
13. Mute 30min
14. Dabar ant šito acc baną turiu už tai kad gryfinau, bet ištikro negryfinau, o ministras gryfino. Dar dažniausiai gaudavau mute už tai kad ntc daugiau paskelbdavau nei du kart.

1.Pauliuszs

2.Paulius

3. 13

4. Pauliuszs#8063

5. Mėgstu žaisti mc, sportuoju ( plaukimas).

6. Nes noriu padėti žmonėms ir kad nebūtų užterštas chatas. Ir padėčiau chata prižiūrėti kai nebūtų iš Adminu, Pagalbos, Chat modų prisijungė ( arba jie nepastebėtų)

7.Neturėjau jokių.

8. Nesu radęs būtų, bet esu parodęs cheaterį.

9.Min 1h iki 3-6 val 

10. 3-5 d.

11. A) Įspėčiau, o po kelių kartų  užtyldyčiau.

B) Užtyldyčiau.

C) Jai galima užblokuočiau ( arba pranešiau Adminams, Pagalbai)

D) Nežinau ką tokioj situacijoje daryti.

E) Užtildyčiau

12. Ką reikėtų pagal situaciją.

13.1) Įspėčiau, užtyldyčiau.

13.2) Užblokuočiau ( jai galima Chat modams).

13.3) Įspėčiau 

13.4) Įspėčiau paskui užtildyčiau jai pasikartoti po įspėjimo 

14. Buvau užtyldytas prieš 1wipe ar 2 neatsimenu už ką.

• Ačiū 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Saltedas
  • Jūsų tikrasis vardas:Saimonas
  • Jūsų amžius:15
  • Jūsų  Discord (privaloma):Saimonas 1217
  • Trumpai apie save: Esu iš šilutes , draugiškas mėgtu laisvalaikiu minecrufta ir kitus veiklas veikti
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes kaškaip galvoju sugryžti po ilgu atostogų ir gauti kada nors chat moda
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Esu kitam serve užėmes kaip pagalba padėjes žmonėm kuriem reikėjo pagalbos ir panašiai
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Padėjau kai jie praše
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): dažniausiai per pamokas žaidžiu o taip tai prisijungiu nuo 10 valandos iki kokios 6-7 valandos
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: nu kaip sakiau pirma syki meginsiu gauti chat moda tai tikrai būsiu aktyvus
    A) reklamerį: isp,mute,kick
    B) flooderį:isp,mute
    C) nelegalią veiklą: ban
    D) skundą forume:mute jai turi irodimus
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute
    • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Kad nesipyktu tarpusavyje
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą:mute,isp
  2. Įžeidinėja administracijos narius: mute
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse:mute
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:mute,isp
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): buvau išvadines negražiai admin nes buvo supygdes
  • Ačiū 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: wasabis
  • Jūsų tikrasis vardas:Nedas
  • Jūsų amžius:16
  • Jūsų  Discord (privaloma):wasabis#3772
  • Trumpai apie save: Sveiki ,mano vardas Nedas, esu draugiškas , bei pareigingas asmuo, mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus, bei sportuoti. 
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Noriu atnešti serveriui daugiau aktyvumo , bei draugiškumo serveriui. Ir norėčiau patirti kažką naujo savo gyvenime.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Neturiu patirties, bet su laikų visko išmokstama.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Dažniausiai žaidėjai klausdavo serverio komandų reikšme, kadangi šiame serveryje žaidžiu nemažą laiką, šiek tiek žaidėjams patariu su fermomis. Taip pat padedu naujokams, su jų iškilusiomis problemomis.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Serveryje praleidžių labai daug laiko, nes kadangi kaip visi žinome yra karantinas, tai labai nuobodu gyventi tokiomis sąlygomis, tad tenka veikti kažka naudingo.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: nuo 4 iki 6 dienų per savaitę. 
    A) reklamerį: Duočiau įspėjimą su priežastimi "nereklamuok" Taip pat pasidaryčiau įrodymus.
    B) flooderį: Pirmiausiai duočiau įspėjimą už flood, jei tai nepadėtu mute iki 15min.Pasidaryčiau įrodymus.
    C) nelegalią veiklą: Pirmiausia pasidaryčiau įrodymus. Tada mute iki 1h, jei nebūtų prisijungusi administracija, su visais įrodymais praneščiau jiems Discord platformoje.
    D) skundą forume: Pirmiausia pažėčiau koks tai skundas , jei tai būtų susįję su /skelbimas arba /global nesilaikymu mute iki 30min.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Duočiau mute už /skelbimas arba /global nesilaikymą 30min.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Galėčiau atnešti daugiau komandinio darbo, bei draugiškumo. Bei aktyvumo.
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mute 30min del /skelbimas nesilaikymo.
  2. Įžeidinėja administracijos narius: Pasidaryčiau įrodymus , bei mute iki 1h, jeigu nebūtų administracija prisijungusi, praneščiau jiems i Discord.
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Stengčiausi tiesiog ignoruoti tai, jei tai nepadėtu pasidaryčiau įrodymus, bei mute iki 1h.
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Pasidaryčiau įrodymus, duočiau mute iki 1h su priežastimi "Žaidėju įžedinėjimai"
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):
  • Taip buvau užblokuotas, už grief, Administracijos narių įžeidinėjimus, bet jau tokiu dalykų retai pasitaiko, tai viskas pomažu keičiasi.

• Ačiū 1
  • Teigiamas 5
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: Tautvydas_LT
Jūsų tikrasis vardas: Tautvydas
Jūsų amžius: 15
Jūsų  Discord (privaloma): .Seniukas#4864
Trumpai apie save: Sveiki. Esu iš Kauno apskrities. Daug kuo domiuosi programavimu, redagavimu. Mėgstu futbolą, užsiimu sportu, kompiuteriniais žaidimais, mėgstu būti su draugais, esu ramaus būdo, rimtas, komunikabilus, savarankiškas, draugiškas. Labai mėgstu bendrauti su žmonėmis.
Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Pretenduoju į šias  pareigas tik dėl kelių priežasčių, viena iš tokių svarbesnių būtų, jog  norėčiau išbandyti save kitoje srityje, nebūnant vien su paslauga serveryje. O antroji priežastis būtų, jog esu užtikrintas savimi, kad nedaryčiau jokių bereikšmių nesąmonių su "CHATMOD" pareigomis, nes tai nėra eilinis žaisliukas su kuriuo daryčiau nesąmones. 
Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Pareigose t.y. (Chatmoduose) patirties neturiu, bet esu visiškai pasiruošęs naujiems iššūkiams, išbandyti save šitoje srityje.
Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Bugų nesu radęs. Žaidėjams esu padėjęs ne kartą ir ne du.
Kiek laiko praleidžiate serveryje?: (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 2-7h į dieną.
Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 3-6d.
Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
A) reklamerį: Mano veiksmai būtų šitoje situacijoje tokie, jog parašyčiau komandą - /reklama ( NICK )  ir išvalyčiau chat'ą su  - /valyti. Pasidaryčiau įrodymus dėl visa pikto, jeigu žmogus pateiktų "Papeikimas" forume.
B) flooderį: Mano veiksmai būtų iš pradžių skirti žaidėjui įspėjimą - /warn NICK ( priežastis ) , jeigu žmogus nereaguoja į /warn, duodamas mute ir padaromi įrodymai. 
C) nelegalią veiklą:  Mano veiksmai būtų tokie, jog  žaidėjui būtų skirtas mute nuo 1 val. iki 12val. o įrodymai būtų perduoti pagalbai ir aukščiau, kad skirtu žaidėjui ban'ą.
D) skundą forume: Mano veiksmai būtų tokie, jeigu forume skundas turėtų kažką bendro su skelbimais,  nusižengimas skelbime nedelsiant sureaguočiau ir užmutinčiau jį už skelbimo arba /g /global nesilaikymą.
E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mano veiksmai čia būtų  tokie, jog žaidėjui už bereikšmį /global /g gautų mute ir pasidaryčiau įrodymus.
Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Galbūt kažkokių naujų idėjų galėčiau įnešti arba jeigu kalba eitų apie patarimą, galbūt kažką iš savo patirties galėčiau patarti.
Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:
Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Žaidėjui skirtas mute už skelbimo nesilaikymą ir bereikšmį rašymą į jį, taipogi įrodymus pasidarau.
Įžeidinėja administracijos narius: Mute žaidėjui iki 12valandų ir perduota pagalboms, jeigu norėtų - užbanintų. Kaip visada pasidarau įrodymus.
Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Žaidėją ignoruočiau ir nesivelčiau į jokį bereikšmį konfliktą.
Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Žaidėjas būtų įspėtas,  jeigu ir toliau pratęstų savo pykčius - mute be antro perspėjimo ir įrodymai.
Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Užtildytas nebuvau, užbanintas buvau vieną kartą už negalių raktų pardavinėjima.

• Ačiū 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: benuls69
  • Jūsų tikrasis vardas: Benas
  • Jūsų amžius: 13 greit 14
  • Jūsų  Discord (privaloma): Vaflius#4105
  • Trumpai apie save: Mokaus ir geiminu 😉 
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes labai svajojau turėt ant bent kokio serverio pvz chat mod 
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: neturiu bet mokinuos iš dabartinių modų
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): na nelabai, nes nerandu klaidų o žaidėjams visada galiu padėti 🙂 
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): naaa dabar grįžtu į mokyklą tai truputį mažiau prie kompiuterio prabusiu  pvz 4val arba 5val 
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: visas seprynias dienas setengčiaus  buti serveryje 
    A) reklamerį: ban
    B) flooderį: mute 30min priežastis flood
    C) nelegalią veiklą: kick o jei toliau daro mute 30min priežastis nelegali veikla
    D) skundą forume: atsakyčiau ir padėčiau
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute 30min priežastis chat taisyklių nesilaikymas
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Naaa visi matau labai stengiasi ir dirba savo darbą ir aš bandyčiau prisitaikyti prie jų 
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: mute 30min priežastis nereikšmingi pranešimai
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: mute 30min priežastis nereikšmingi pranešimai
  2. Įžeidinėja administracijos narius: mute 60min įžeidinėjimai
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: mute 30min necenzūriniai žodžiai
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: tam kuris vartoja necenžūrinius žodžius mute 30 o kitam įspėjimas                                                        Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): taip buvau 2 ar 3 kartus neberisimenu už ką 
  • Patinka 2
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime:GrandEimaLTU
  • Jūsų tikrasis vardas:Eimantas
  • Jūsų amžius:12
  • Jūsų  Discord (privaloma):KaiTuStumi#8487
  • Trumpai apie save: Tai jo aš esu žmogus netikiu nei dievu nei ateiviais megstu kebabus ir lavašus bet skaniausi koldūnai su česnakiniu padažu.:) Draugiškas, Draugu neturiu
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes nera ka veikti ir sjp manau kad serveris butu tikrai daug aktyvesnis
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Teko buti adminu keliose serveriouse
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): 20e uz paslaugas,key
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Buna ir 12/7 buna ir 2/7 Priklauso nuo nuotaikos
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Puse dienos darbui puse dienos laisvalaikiui      Darbas - serveri priziureti
    A) reklamerį: Ispejimas,Mute
    B) flooderį:Isepejimas,mute
    C) nelegalią veikla: Nufotkinciau nusiunciau vyresniem pareigom ir ban
    D) skundą forume:  Issiaiskinciau ir mute 
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Ispejimas.Mute. Surinkus 10 ispejimu atimtas Global chat,Skelbimas
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Buti aktyvesniems
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Nufotkinciau,Ispejimas,mute
  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Stizzysss
  • Jūsų tikrasis vardas: Mano vardas yra Dominykas
  • Jūsų  Discord (privaloma): .Stizzy#2747
  • Trumpai apie save: Taigi kaip ir minėjau mano vardas yra Dominykas, šiuo metu mokausi mokykloje kadangi yra karantinas tai daug laiko praleidžiu prie kompiuterio. Esu komunikabilus, sutariantis bei mandaugus nemėgstu veltis į konfliktus. Darbus atlieku laiku ir kuo geresniais rezultatais.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Pagrindinės priežastys būtų, kodėl pretenduoju į šias pareigas, tai būtų mano aukštas aktyvumas, bei be galo esu pasiryžęs padėti serverio žaidėjams įvairiausiais serverio klausimais. Taip pat, galbūt ir nepaminėjau, bet esu patikimas ir laikausi savo žodžio ir jeigu prižadėjau būti aktyvus, tą pažadą ir tesėsiu.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Minecraft serveriuose turėjau prieš metus neblogos patirties, esu buvęs daug mažų projektų, bei keliuose visai dideliuose projektuose prižiūrėtojas, ar koksai nors pagalbininkas. Mano manymų grįžti po tokios pertraukos į serverio susirašinėjimų prižiūrėjimą nebus lengva, bet kaip ir minėjau greitai mokausi, todėl su manim problemų neturėtu iškilti. Po to nusprendžiau padaryti pertrauką nuo minecraft ir pažaisti truputį kitų žaidimų kaip gta v, fivem ir panašių. Fivem projektuose esu buvęs administratorius, arba kitaip koderis.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Esu padėjęs serverio žaidėjams, kai jie manęs to paprašydavo, taipogi pranešinėdavau apie klaidas, čyterius, sukčius, susirašinėjimo pažeidėjus per helpop, arba administracijos nariams. Bei kas be ko, stengiuosi pranešti apie serverio bėdas kuo greičiau ir kad niekas to nežinotų be manęs ir administracijos.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Jūsų projekte praleidžiu nuo 3 iki 6 valandų, forume nuo 1 iki 2 valandų, kaip pasitaiko, bei discord platformoje būnu beveik visada, todėl susisiekti su manimi jokių problemų nekils
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Papildomosioms pareigoms skirčiau per savaitė apie 5 dienas, priklausys jeigu nereikės kur nors išvykti, jei taip atsitiktu, kuo greičiau informuočiau vienam iš administracijos nariui, arba vyr. chatmoderatoriui.
  1. reklamerį: Pirmą užtildyčiau visam laikui, toliau išvalyčiau visą susirašinėjimą, bei praneščiau žmogui kuris eina aukštesnes pareigas už mane.
  2. flooderį: Užtildyčiau nuo 15 minučių iki 1 valandos ir pasidaryčiau įrodymus.
  3. nelegalią veiklą: Užtildyčiau iki 2 valandų, pasidaryčiau įrodymus, bei praneščiau žmogui kuris eina aukštesnes pareigas už mane.
  4. skundą forume: Skundą persiskaityčiau ir pateikčiau įrodymus su didžiausia pagarbą ir aiškumu, kad nekiltu problemos. Įrodymus pateiksiu geriausią raišką ir suprantamais įrašais.
  5. skelbimo ar global chat nesilaikymą: Žaidėją kuris nusižengę /skelbimas ar /globalchat taisyklėmis, užtildyčiau bausme atitinkančia nusižengimą, dažniausiai būna nuo 30 minučių iki 2 valandų. Viskas priklausys nuo nusižengimo.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Patarti administracijai kol kas nieko negalėčiau, kadangi neesu pilnai susipažinęs, tačiau jei eitu kalba apie bendradarbiavimą, tada manau galėčiau įnešti malonų, bei mandagų bendradarbiavimą su kolegomis, bei su žmonėmis kurie eina aukštesnes pareigas nei mano.
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Užtildyčiau žaidėją 30 minučių laikotarpiui, už /skelbimas ar /globalchat nesilaikimą, bei pasidaryčiau įrodymus.
  2. Įžeidinėja administracijos narius: Užtildyčiau žaidėją nuo 1 valandos iki 12 valandų, už administracijos įžeidinėjimus, bei pasidaryčiau įrodymus.
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Jeigu tai būtų įžeidinėjimai, užtildyčiau žaidėją nuo 1 valandos iki 12 valandų, už administracijos įžeidinėjimus, bei pasidaryčiau įrodymus.
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Žaidėją užtildyčiau nuo 1val iki 12val, už žaidėju įžeidinėjimus, bei pasidarau įrodymus. (Jeigu ižeidineją per msg žaidejui parašau, kad panaudotų komanda /ignore nick)
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Ne, nebuvau.
  • Patinka 2
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 2
  • Haha 3
  • OHO 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime:sss
  • Jūsų tikrasis vardas:Mindaugas
  • Jūsų amžius:17
  • Jūsų  Discord (privaloma):ssssss#0217
  • Trumpai apie save: Esu iš Vilniaus, laisvalaikį leidžiu, arba su draugais lauke, arba prie kompiuterio žaizdamas įvairius žaidimus.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas:Noriu išbandyti save, ką galiu ko negaliu. Ir noriu mūtinti nenaudelius.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Neturiu.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Begant metams, esu daug klaidų, bugų
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):1-3h
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:3d
    A) reklamerį Įsp, Mute visam, Pasidarau įrodymus, pranešu administracijai
    B) flooderį:Įsp Mute 45min,
    C) nelegalią veiklą: Mute 12h, pasidarau įrodymus,pranešu administracijai.
    D) skundą forume: Atsižiūrint į kokio pobudžio nusiskundimas, jai skundžiasi dėl free mute, aš jam tiesiog numetu įrodymus, dėl ko jis gavo, tam tikrą bausme.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą:mute 30min
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Komunikacijos
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mute 30min
  2. Įžeidinėja administracijos narius:Mute 12h
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse:/ignore
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: mute 45min
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):daug kartų, bet paskutinio bano neatsimenu, liktais bugo naudojimas buvo.
  • Patinka 2
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 3

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: HackerisLT
  • Jūsų tikrasis vardas:Šarunas
  • Jūsų amžius:16
  • Jūsų  Discord (privaloma):Zixify#8407
  • Trumpai apie save:Esu gana atsakingas asmuo ir dažnai žaidžiu MCslime
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas:Kad padėti serveriui plėstis, Sumažinti cheaterių, Ir apmažinti scamu :)
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Esu savininkas viename serverije, esu buves V-Pagalba, Chatmod (Ne MCslime)
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):Idėju ir žaidėjų :D
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Žaidžiu MCslime tikrai dažnai bent 3-5 val į dieną
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Visą savaitę 
    A) reklamerį: Ban
    B) flooderį: Mute 30val
    C) nelegalią veiklą:Ban
    D) skundą forume: Jai tema atitiktu ir butu aiškūs yrodimai visu pirma praneščiau kitai administracijai, o poto ban
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute 30min
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Nlb žinau ;D
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Mute 30min
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mute 30Min
  2. Įžeidinėja administracijos narius:Ban 7d
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute 1val
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:Mute 30min
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Taip ne vieną karta yra buvę visokiu priežasčių kaip Cheat ir t.t, Bet nebecheatinu ;)
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Acho
  • Jūsų tikrasis vardas:  Danielius
  • Jūsų  Discord (privaloma): Tony_Green#9649
  • Trumpai apie save: Sveiki, Danielius esu iš Kauno, mokausi labai gerai, esu gabus kalbom, moku 3 (be lietuvių) kalbas. Laisvalaikiu būnu prie kompiuterio (bet ne be gyvenimo žmogus) kuriame žaidžiu ši man malonų serverį. Mane daug kas pažįsta. Vieni pažįsta mane kaip draugišką, malonų žmogų, bet yra ir tokių kuriems nepatinku, nes gal per griežtas ar dar kokio velnio, bet tų žmonių nesmerkiu nes jie turi savo nuomonę ir turi teisę ją pasakyti. Bet dabar grįžkime truputi prie serverio: serveryje mėgstu padėti žmonėm kurie prašo pagalbos, pavyzdžiui kuriam reikėjo pagalbos, aš jam padėjau ne dėl to, kad liepė o todėl, kad viską galiu padaryti dėl šito serverio, visa širdimi ir viską darau iki galo.  pamatyti šiame serveryje. Dirbu atsakingai, nuoširdžiai ir tikrai būnu griežtas ir nesvarbu ar draugas turi kažka ar dar ką ar ne, bet viską darau kaip reikia, nes tai mano darbas, mano pareiga už kurį esu atsakingas, o jei nebūčiau atsakingas ar griežtas tikrai manau jau nebedirbčiau šiame darbe. Esu turėjas patirties ir chat moderaotių gretose, bet valdžia buvo tikrai buvai per daug griežta. Nepykstu, bet mane išmetė už neaktyvumą, buvau pradirbęs su chat moderatoriu darbu kelis mėnesius, bet nieko nesakau, reikia susitaikyti su savo likimu. Dabar esu aktyvus, gerų bruožų žmogus žinantis ką daro ir ką sako, kaip ir kiekvienas turim atskirą nuomonę apie save, vieni blogai, kiti kitaip. Turiu didelį patirtį vadovavime, žinoma ne su šituo vartotojų, su kitu, bei kituose serveriuose. Esu žmogus su tikslu, bei tas kuris žino ką daro. Turiu pradžią ir pabaigą. Esu žaidėjas, kuris turi užsitarnavęs gerą patirtį tiek žaidime, tiek įvairiuose forumuose. Siūlausi tam, jog manau turiu didelį šansą vadovauti, bei įrodyti ir siekti savo tikslų
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Kalbant apie patirtį, taip jos turiu tikrai nemažai. Šį žaidimą žaidžiu, jau nuo senų, senų laikų galėčiau drąsiai teigti, kad daugiau nei aštuonerius ar devynerius metus. O projektų aš praėjęs tiek daug, kiek manau daugelis iš jūsų net nėra matęs. Todėl galiu su didele šypsena pasakyti, kad patirties bagažas pas mane didelis. ChatModeratoriu, bei administratoriu esu turėjęs daugelyje projektų. Žinau, kaip vadovauti, ką daryti atitinkamoje situacijoje ir panašiai. Ko šiam projektui, o konkrečiai šiam serveriui tikrai trūksta, aplamai šis darbas būtent šiame serveryje nėra turėjęs tikro vyro rankos, tiksliau gero chatmoderatoriaus kuris būtų išbuvęs šiose pareigose ilgiau, nei kelis metus.  Na, o aš iš šalies stebėjau ir surinkęs šiek tiek informacijos galiu pasakyti, kad padarytas klaidas šiame poste galėčiau ištaisyti ir pagerinti šį darbą šimtu procentų.  Kodėl kandidatuoju ? Na aukščiau, kaip ir išvardijau keletą dalykų dėl, ko bet pakartosiu dar kartą, jog geriau įsimintumėte. Tai: pirmiausia noriu prisijungti į atitinkamai gerą kolektyvą, kuriems nebus nusispjauti ant šio darbo, bei viso serverio. Juk vis dėlto chatmoderatoriai yra angelai sargai mūsų projektui. Antra, norėčiau parodyti kiekvienam iš jūsų koks turi būti tikras chatmoderatorius ir kaip jis turi atlikti pareigas, . Na ir trečia; su laiku aišku norėčiau ir tapti šios chatmoderatoriu kompanijos  galva, Be to nesvarbu koks chatmoderatorius aš bebūčiau, savo nuomonę turiu ir idėjas įgyvendinti sugebėčiau, nesvarbu chatmoderatorių turėtų ar ne. Kalbant apie šį serverį, kaip man sekėsi užimti panašaus pobūdžio pareigas juokinga situacija, na sekėsi neblogai kokius aš čia postus turėjau, Žodžiu esmė, pasimokiau iš savo klaidų, na ir tokių klaidų daugiau nebedaryčiau.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Na iki šiol dar nieko nepastebėjau ar kažka  bet jeigu kažka pastebėsiu būtinai pranešiu.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Na žinote pasakysiu esu dirbantis  asmuo  vokietijoje, ir nėra to laiko tiek ir daug nu į diena gal porą valandėliu tikrai skirčiau nu jeigu tiksliai sakant tai kokia 3 o serveryje praleidžiu aš apie 2 valandas žiūrint kaip  su laiko užimtumu
  • A) reklamerį:  Pirmą užtildyčiau visam laikui, toliau išvalyčiau visą susirašinėjimą, bei praneščiau žmogui kuris eina aukštesnes pareigas už mane.
    B) flooderį: Užtildyčiau nuo 15 minučių iki 1 valandos ir pasidaryčiau įrodymus.
    C) nelegalią veiklą: Užtildyčiau iki 2 valandų, pasidaryčiau įrodymus, bei praneščiau žmogui kuris eina aukštesnes pareigas už mane.
    D) skundą forume: Skundą persiskaityčiau įdėmiai ir pateikčiau įrodymus su didžiausiu aiškumu, kad nekiltu problemos. Įrodymus pateiksiu kaip galėsiu su didžiausiu  paaiškinimu. 
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Žaidėją kuris nusižengę /skelbimas taisyklėmis, užtildyčiau dažniausiai nuo 30 minučių iki 2 valandų. Viskas priklausys nuo padaryto žaidėjo nusižengimo.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Nu apie administracija dar negaliu pasakyti nes nesu dar normaliai su jais susibendravęs bet susibendrausiu greitu metu nu nežinau kažkaip ir nieko netrūksta manau jeigu  kažko truks tai tikrai būtinai pranešiu.
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Žaidėjui bus skiriamas mute už skelbimo nesilaikymą ir bereikšmį rašymą į jį, taipogi įrodymus pasidarau ir nusiunčiu administratoriui kuris galėtu apriboti žaidėjui skelbimą.
  2. Įžeidinėja administracijos narius: Užtildyčiau žaidėją nuo 1 valandos iki 8 valandų, už administracijos įžeidinėjimus, bei pasidaryčiau įrodymus.
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Jeigu tai būtų įžeidinėjimai, užtildyčiau žaidėją nuo 1 valandos iki 8 valandų, už administracijos įžeidinėjimus, bei pasidaryčiau įrodymus.
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Žaidėją užtildyčiau nuo 30 iki 2 valandų ir parašyčiau komandą kuria įrašyti kad žaidėjas jam negalėtu daugiau nieko rašyti tai būtu /ignore <vardas>
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Ne nebuvau  dar nei karto užblokuotas ar užtildytas.
  • Patinka 4
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Gedukas
  • Jūsų tikrasis vardas: Deividas
  • Jūsų amžius: 19
  • Jūsų  Discord (privaloma): Jeigu pateksiu pateiksiu :)
  • Trumpai apie save:  Sveiki esu Deividas iš Klaipėdos man yra 19 metu einu į 12 klase sportuoju bei žaidžiu futbolą aš esu ambicingas žmogus komunikabilus paprastas bei linksmas ir  fainas vaikinukas
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Manau butu puiki galimybe išbandyti save pareigose kurios reikalauja atsakomybes o man kaip buvus ir esamam paprastam  serverio žaidėjui yra didelis noras prie jo ir prisidėti atlikti tvarkingai bei kruopščiai savo pareigas na o tada jeigu viskas sektus gerai keltis sau tikslus kilti i aukštesnes pareigas ir prižiūrėti serverio tvarka dar labiau
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Ne patirties neturiu bet greitai mokausi bei stengiuosi kuo kruopščiau atlikti savo pareigas be nesklandumu
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Serverio klaidu niekada nesu pastebėjęs esu ankščiau kaip žaidžiau 2-3 metai atgal  gaudes cheatus  O žaidėjams taip padedu su mielu noru  kaip tik paprašo aš galvoju kad  nėra sunku padėti žmogui kuris paprašo pagalbos nes gali ir pačiam koki karta tekti paprašyti tad mes visi lygus
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Nuo 3 iki 7 valandų
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kiekvieną diena prisijungčiau nebent yra tam rimta priežastis
    A) reklamerį: F2 užtildau žaidėja visam laikui bei pranešu žmogui kuris gali /ban
    B) flooderį: F2 užtildau nuo 15 min iki 1val
    C) nelegalią veiklą: F2 užtildau nuo valandos iki dvejų bei pranešu žmogui kuris gali /ban
    D) skundą forume: Paaiškinu situacija pateikiu įrodymus ir laukiu aukštesnes pareigas užimančiu žmonių verdikto
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: F2  Pirma karta įspėjimas nesilaikius toliau įspėjimo užtildau nuo 30min iki 2 valandų
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Aktyvu sąžininga kruopščiai savo darbą atliekanti žmogų.Administracijai tiesiog patarimas vienas daugiau praleisti laiko prie nelegaliu programų naudotoju
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: pirma F2 kitas veiksmas /mute Meduza 30min - 2 valandų priklauso kas per skelbimas
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Žiūrėčiau situacija kas per skelbimas pirma kart galbūt įspėčiau antra karta /mute
  2. Įžeidinėja administracijos narius:F2 /mute bei siunčiu aukštesnėse pareigose esančiam žmogui kad /ban už administracijos įžeidinėjimą
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: F2 /mute bei siunčiu aukštesnėse pareigose esančiam žmogui kad /ban už administracijos įžeidinėjama
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Gauna viena įspėjima jo nesilaikius /mute
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Taip ankščiau 2-3-4 metai buvau užblokuotas už palengvinančių programų naudojimą bei nesenai buvau gavės /mute
  • Sekmės visiems pildantiems pagarbiai Gedukas <3
  • Patinka 3
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Incomnit
  • Jūsų tikrasis vardas: Mantas
  • Jūsų  Discord (privaloma): Katinas Leopoldas#7857
  • Trumpai apie save: Esu linksmas, pareigingas ir padedantis
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Dėl to nes manau, kad as galiu i serveri vėl atnešti tvarką.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip turiu keliuose privaciuose mc projektuose buvau adminas.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Padėjau keliems žaidėjams, taip pat pranešiau apie cheat naudojimą.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 2-4h per diena
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 6dienas
    A) reklamerį: mute 6h nereklamuok
    B) flooderį: mute 2h flood
    C) nelegalią veiklą: mute 6h nelegali veikla
    D) skundą forume: atsizvelgdamas i turinį bausčiau pagal taisykles.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute 30min /globalinfo arba /skelbimas
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Galeciau padeti suefektyvinti cheat patikras, nes dauguma zmoniu praslysta, taip pat esu puikus padėjėjas.
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: mute 30min /skelbimas
  2. Įžeidinėja administracijos narius: mute 6h administracijos izeidinejimas
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: mute 2h
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: įspėjimas
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Siame wipe man atrodo nebuvau o aname buvau kelis kartus uz /globalinfo.
  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: G_Gooz
  • Jūsų tikrasis vardas:Giedrius
  • Jūsų  Discord (privaloma):G_Gooz#0670
  • Trumpai apie save:Mėgstu žaisti, minecraft ir t.t.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas:Nes noriu padėti Administracijai.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Neturiu.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):Padėjau zaidejams.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Šita wipe kazkur 3-2 Savaites.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:4
    A) reklamerį:Mute 30min
    B) flooderį:Mute 30min
    C) nelegalią veiklą:Screenshot+mute+Screenšhota atsiusti adminui-pagalbai.
    D) skundą forume: Mute 30min.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą:Mute 30min
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Nežinau? :D
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Mute 30min
  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Cnek
  • Jūsų tikrasis vardas: Ernestas
  • Jūsų amžius: 19
  • Jūsų  Discord: Cnek#5556
  • Trumpai apie save: Užsiemu futbolu,laisvu laiku žaidžiu tinklinį,nemažai laiko leidžiu su draugais. Esu atsakingas,atidus,linksmas,kartais galiu agresuoti. 
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Noriu pasistengti į šį serverį atnešti kažką naujo - naudingo.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Patirties neturiu, bet daug ką išmanau šitam serveryje
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Padedu žaidėjams ir informuoju administraciją (pagalbą) del nelegalios veiklos.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Nuo 4 iki 8 valandų į dieną.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Po 2-3 valandas į dieną 
    A) reklamerį: Įspėjimas jeigu toliau reklamuoja mute
    B) flooderį: Mute (Flood)
    C) nelegalią veiklą: Praneščiau administracijai už nelegalią veiklą
    D) skundą forume: Padečiau jeigu tai nebūtų mano jėgose, praneščiau administracijai
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute ( 30min priežastis /Skelbimas arba /GlobalChat )
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Jeigu kyltu kokia nors problema mes visi ją išspręstume.
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mute
  2. Įžeidinėja administracijos narius: Mute už administacijos ižeidinėjimą
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute 
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: ispečiau jeigu nenusiramintu mute
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? Buvau užblockuotas už administracijos ižeidinėjimus ir užtildytas del GlobalChat nesilaikimo.
  • Ačiū 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 7

Dalintis šiuo pranešimu

On 2021-05-13 at 09:55, tiger rašė:
  • ūsų vardas žaidime:Rokas332
  • Jūsų tikrasis vardas:Rokas
  • Jūsų  Discord (privaloma):Rokas8664
  • Trumpai apie save:man yra 14metu as esu draugiskas uzsijemu krepsiniu,futbolu ir kartais tenisu ilgai bunu lauke su draugais esu linksmas
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas:nes noriu padeti kitiems zmonems ir seip priziureti chata
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:serveri padedu zmonems 
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):kai reikia zmonem pagalbos padedu
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):ok apie 2,3h
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:po 3-4h
  • Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:reklameri ispejimas jeigu toliau tada mute 

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Kalanta
  • Jūsų tikrasis vardas: Dovydas
  • Jūsų amžius: 17
  • Jūsų  Discord (privaloma): chevelas#9260
  • Trumpai apie save:  Esu Dovydas, beveik pilnametis, mėgstu kompiuterinius žaidimus tokius kaip: CS, MC, Rocket League. Sušilus orams daugiau laiko praleidžiu lauke, žaidžiant krepšinį ar kažką dirbant, bet surandu laiko ir kompiuteriniams žaidimams. Esu draugiškas, lengvai sukalbamas, siekiantys išsikeltų tikslų.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: MCslime žaidžiu ilgai, su pertraukomis, ir nepirmas kartas bandau į šias pareigas, bet vis nepavygdavo (visi žinom del ko) bandau įrodyt kaip taip nebėra.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Daugkartinės svarbios pareigos SA-MP serveriuose (Direktoriai, pavaduotojai, įgaliotiniai, ADMIN) ir band. priž projekte, kurio neminėsiu :))
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Nevengiu pranešt apie vykstančias  ,,Nelegalias veiklas,, ar tiesiog nusižengimus skelbimuose ar tiesiog cheat'inant. Taipogi paprašius pagalbos visada atsakau ar padedu kiek leidžia mano galimybės.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Paskutine savaitę aktyvumas buvo krites, buvo darbų kuriuos reikėjo kuo greičiau padaryt, dabar vėl gryštų i vėžias, tai 2-5h serveryje priklauso nuo dienos.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kaip kažkada sakiau, ChatModas pagrinde prižiūri chat'ą tai kažka statant manau nėra sunku paskaityti chat'us, tai kiek ON tiek ir Mutinu.
    A) reklamerį: 
    SS + užmutinu, išvalau chat'us ir siunčiu įrodymus kas gali užbaninti.
    B) flooderį:  SS +  mute 1-2h, ispėjimas. 
    C) nelegalią veiklą: SS + mute ir siunčiu įrodymus kas gali užbaninti.
    D) skundą forume: Jei skudas skirtas man (dėl mute) išsprendžiu, jei ne pranešu vyresniems. 
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: SS + mute 30min - 2h.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:  Daug ko nepatarsi ar neineši nepamatęs situacijos iš vidaus, o šiaip tai manau būti komunikabilesniems tarpusavi. 
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Jei tai vyksta diena, tai SS + mute 30min.
  2. Įžeidinėja administracijos narius: Reikėtu atkreipti dėmesį į ižeidinėjimų stipruma, jei lengva tai SS+mute 2h, jei jau labai neadekvatus, pateikčiau įrodymus vyresniems. 
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: SS+mute, ir pateikiu įrodymus vyresniems. 
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Gražiai pašnekečiau su piktybiniu asmeniu, jei nepadeda ISP
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Ankščiau 1.8 versijoje ban'ai būdavo kasdienybė, pasikeitus versijai, pasikeitė ir požiūris į žaidimą, kad ne viskas pasiekiama su cheat'ais. Tai užbanintas neprisimenu kada buvau, o užmutintas ir retai pasitaiko, ten koks nors missclick'as ar dar kažkas
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.