Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
strongas
2
tituzikasltu
3
saimonas420
4
blueaye_girl
5
imback
6
wireless
7
pringles
8
flni
9
mindozapro
10
pvpcrest
11
westas
12
borona
13
edistm
14
kalanta
15
kakticijus
16
lexi
17
moziute3k
18
zemelt
19
sghyt
20
6yo_is_legal
21
bluesaiyan
22
k1rt
23
julijonas
24
profas295
25
velniukasgg
26
arnoldas
27
nojus1223
28
koldunins
29
ibo3of420
30
_dero_
31
vytulkinas
32
praaaa
33
gutz
34
stizzysss
35
xxugnius123
36
lolpomal
37
persikute
38
energetinis
39
sarkabikas
40
ganja_pukiz
41
ytachi
42
okydoky
43
gyciokas
44
alfonss
45
cnek1
46
karolinachka
47
cnek2
48
rokas332
49
doblekiller
50
erniuha
51
kristisss
52
gopnikas122
53
better_justas123
54
frqvs
55
zemel
56
ltuasasdpro
57
maroziukass
58
blue_gaming
59
arkgammerltu
60
girdi
61
kurmis1
62
doviduna2
63
dragonoska
64
andriucha
65
slapas555
66
atamane
67
lukinis69
68
frosty
69
dovidunaafk
70
visciukass
71
zet
72
amerikonas
73
dedukas154
74
mobafk
75
granatokas
76
manjakas
77
ledukas
78
arminas420
79
ghouterhautet
80
klapciukas
81
sweller26
82
z3ro
83
ugnija24
84
redbull
85
jjsploder
86
rembo
87
tzz_face
88
lumits
89
dragonoskaalt2
90
matuxas_afk
91
seneliumbass
92
velnyzas
93
eglemarija
94
zolyte
95
trollactas
96
vytkalit
97
shawtea
98
sarkys
99
burn
100
velnias
101
pvpman
102
maksimasss
103
itzbigtunna52
104
sangokas
105
erniuha1
106
grandukas
107
itzarnizz
108
air
109
mrharypotter
110
doweedas
111
effiga
112
velniasalt
113
black
114
dvd
115
white
116
wsmatasalt
117
minde159
118
jurgius314
119
jasnic12
120
black_qiunn_pvp
121
tomas123456
122
kazikas
123
betonas222
124
itartinass
125
mrjibanas
126
rainis
127
ara
128
nezylusas
129
moduxas
130
irazex
131
bmussmann
132
sangokas1
133
effigaalt
134
modern
135
karka691
136
lolpomalafk1

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

135 iš 190 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 143

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

tiger

Atranka į ChatMod'us

Recommended Posts

Prieš 1 valanda, Exotic420 rašė:
  • Jūsų vardas žaidime: Velnias
  • Jūsų tikrasis vardas: Arimidas
  • Jūsų amžius: 15
  • Jūsų  Discord (privaloma): BELEKA#1609
  • Trumpai apie save: Esu atsakingas, visada mėgstu užbaigti pradedantį darbą, lankiau futbolą kol nebuvo karantino. Kaip būna šilti orai visada įšeinu į lauką.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Na esu gan aktyvus žaidėjas tai būtų neblogai prižiūrėti chat'ą ar padėti serverio žaidėjams.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Neturiu tai būtų neblogai išbandyti.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Na esu bugų radęs, bet apie juos jau buvo pranešta, dar buvo bugas su spawner rašiau modei, bet nežinau ar sutvarkė. Žaidėjams esu tikrai daug padėjas tiek serverio klausimais kurios žinojau, tiek kažką padaryti/pastatyti.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):  Dabar tikrai daug kadangi yra karantinas.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Na kiek žaisčiau tiek stengčiausi prižiurėti ir padėti.
  • Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte: 
    A) reklamerįNa jeigu ten rašytų, kad ateitu į tokį ir tokį serverį užmutinčiau 1-2h ir kuo greičiau praneščiau administracijai kuri galėtų baninti, o jeigu ten parašytų žodį kuris susijasi su serveriu tai uždėčiau įspėjimą.
    B) flooderį: Perspėčiau, kad nefloodintu jeigu ten kelis kartus parašė, jeigu nepadėtų uždėčiau įspėjimą, o jeigu toliau floodintu užmutinčiau.
    C) nelegalią veiklą: Užmutinčiau 2h ar daugiau manau jūs laiką esat nusistatę ir kuo greičiau praneščiau administracijai kuri galėtų baninti.
    D) skundą forume: Jeigu būtų mano jėgom pvž. užmutinti tai galėčiau jį priimti, o jeigu būtų dėl kažko kito kurio aš negaliu tai praneščiau administracijai kuri gali tai priimti.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Užmutinčiau 30min. Bei pasidaryčiau įrodymus
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Problemas ar šiaip kažką spresti bendrai savo jėgom. Na kol kas su adminsitracija nesu susibendravęs tai manau paskui tikrai sugalvočiau.
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Užmutinčiau 30min už /skelbimas bei pasidaryčiau įrodymus.
  • Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mute 30min. arba kokiam kitam laikui manau jūs esate nusistatę ir pasidaryčiau įrodymus.
  • Įžeidinėja administracijos narius: Aš galėčiau tik užmutinti tai užmutinčiau ~2h arba kitam laikui kurį esatę nusistatę. ir praneščiau administracijai kuri galėtų baninti ir pasidaryčiau įrodymus.
  • Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Užmutinčiau 1-12h arba kitokiam laikui kuriam estatę nusistatatę ir praneščiau administracijai kuri galėtų baninti. ir pasidaryčiau įrodymus.
  • Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Na manau čia irgi yra kaip administracijos įžeidimai tai irgi užmutinčiau 1-12h praneščiau administracijai kuri galėtų baninti ir pasidaryčiau įrodymus.
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Buvau užmutintas per kita paskyrą už skelbimą kada norėjau rašyti skelbimą, bet apsigalvojau ir nenutryniau visos žinutęs ir palikau ! ir paskui norėjau rašyti žmogui /msg žinutę ir taip gavos, kad į skelbimą parašiau.

• Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime:RocketBoySquad
  • Jūsų tikrasis vardas:Eimantas
  • Jūsų amžius:10
  • Jūsų  Discord (privaloma):Zorexツ#3906
  • Trumpai apie save:Aš mokausi mokykloje aš žaidžiu minecraft į dieną po kelis kartus po 3valandas daugiausia.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nre čia geras klausimas bet sakyčiau nes, noreciau padeti su serveriu.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Buvau panašeme serveryje adminu ir turejau padeti su mute,ban ir daug daugiau.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.: Apie šita tai pranešes esu hackerius kurie naudoja kill aura, antikb, reach ir speed hackus su bhop.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Pražaidžiu serveryje kasdiena po 2-3 valandų priklauso ką veikiu.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:6 dienom o 1diena pasiilsėčiau bet vistiek padečiau.
    A) reklamerį:
    B) flooderį:
    C) nelegalią veiklą:
    D) skundą forume: 
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą:30 minutčiu mute jai turėčiau leidima ban tai ban būtu uz nelegalią veikla o del flooder, reklameri, skunda forume mute o skunda forume ispejima jai nepirmas kartas ban.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Sakyčiau būti labiau aktyviems ir prideti naujų update i serverį. 
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Aš padėkočiau kad paraše apie scamerį bet vistiek duočiau mute 30minučių.
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą:30 minučių mute.
  2. Įžeidinėja administracijos narius:2 valandu mute ar ban bet jai pirmas kartas ne ban.
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute 2val ar ban irgi bet jai pirmas kartas ne ban.
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Mute ir ispėjimą.
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Ban už hack naudojimus mute už ižeidinėjimą ban vel už nužudimą žmogu su lava daugiau neprisimenu atsiprasau.
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: juodaodis
  • Jūsų tikrasis vardas: Nedas
  • Jūsų amžius: 15
  • Jūsų  Discord (privaloma): Jt#1650
  • Trumpai apie save: turiu daug patirties zaidime ( chat tvarkymas , priziurejimas , ir etc.. )
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: nes turiu daug patirties , zinau kas galima ko negalima.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: buves bedrock priziuretojas senais laikas , grizau vel;D buvau priz labai ilga laika. bet su salygom turejau pasisalint is projekto savo noru.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Nelabai turejau laiko , neseniai prisjungiau i serveri ,tai jeigu pavyks patekt , matysit rezultata:) 
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 24/3 tikrai i diena+ - 
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:  24/5 + - priklauso ar galiu
    A) reklamerį: 
    B) flooderį:  gaus isp, po isp jeigu tesis gaus mute.
    C) nelegalią veiklą:  is kart reportinu adminams. 
    D) skundą forume:  nieko ten tikrai neisspresiu ,bet pataginsiu tam tikriu pareigu zmogu. 
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: mute. 30-2h
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: isp. , nesilaiko 2h mute 
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: isp, mute.
  2. Įžeidinėja administracijos narius: mute 2h
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: mute 2h
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: isp , nesilaiko mute.
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): nebuvau, nebuvo pagrindo.
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: XavierCosta
  • Jūsų tikrasis vardas: Jokūbas
  • Jūsų amžius: 16
  • Jūsų  Discord (privaloma): narkomanas#7695
  • Trumpai apie save: Taigi esu neseniai pradėjantis žaisti mc.mcslime.lt projekte,bet manau gerai sutarsim, tai esu mandagus, jeigu kažkam reikia kažkokios pagalbos tai visalaiką padėsiu, bet jeigu aš tos pagalbos negalėsiu suteikti kreipsiuosi į kolegas arba į vyresnius mcslime projekto komandos narius.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes manau jog būtų visai įdomu prižiūrėti serverį ir padėti kitiem žmonėms.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: dar kolkas nebandęs, bet su laiku tikėkimės užimsiu
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Šitam projekte žaisti pradėjau neseniai, buvau padėjęs vienam žmogui, daviau iron set'ą ir toolsus, statybinių blockų ir pnš.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 2-5h 
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Tai žiūrėčiau kiek laiko skiriu namų darbams ir kitais dalykais kuriai užsiimu.O taip panašiai turėtų užtekti laiko pildomosioms pareigoms.
    A) reklamerį: Mute + ScreenShot ir siunčiu adminstracijai, kad žaidėja užbanintų 
    B) flooderį: Mute nuo 1 valandos iki 2 valandų trukmės
    C) nelegalią veiklą: Mute + ScreenShot ir siunčiu adminstracijai kad žaidėja užbanintų.
    D) skundą forume: Jeigu skundžia, kad aš netaisyklingai uždėjau žaidėjui mute, bandyčiau išsiaiškinti su vyresniais adminstracijos nariais. O jeigu skundžiasi,kad mano kolega ne taip užmutino susisiekčiau su savo kolega ir paprašyčiau jo ScreenShot'o ir pažiūrėsim dėl kokios priežasties ši žaidėja užmutino.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute nuo 30 minučių iki 2 valandų 
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Jeigu eina kalba apie bendravimą, tai nežinau net ką ir patarti.
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:
  • Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: ScreenShot ir Mute nuo 30 minučių iki 2h
  • Įžeidinėja administracijos narius: ScreenShot ir mute nuo 1 valandos iki 2 valandų
  • Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: ScreenShot  pateikčiau vyresniam adminstratoriui ir uždėčiau mute nuo 30 minučių iki 2h.
  • Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Bandyčiau susitarti su piliečiais dėl kokios priežasties jie naudoja necenzūrinius žodžius ir paprašyčiau, kad jie taip nebedarytų, nes gali grėsti mute
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kolkas šitam projekte, nei bano nesu gavęs, nei mute
  • Patinka 3
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: Suspect
  • Jūsų tikrasis vardas: Modestas
  • Jūsų amžius: 17
  • Jūsų  Discord (privaloma): Suspect#7735
  • Trumpai apie save: Paprastas žmogus iš nedidelio miesto Prienų. Mokinuos bei dirbu. Laiko pilnai užtenka ir kompiuteriniam žaidimam, tad tikrai didžioji dalis laisvalaikio eina žaidimai ir žinoma kartais su draugais :) Su manim lengva susikalbėti, dažniausiai greitai randu bendrą kalbą ir mėgstu diskutuoti įvairiausiomis temomis su kitais žmonėmis. Žaidžiu futbolą. Žiauriai nemėgstu bananų sulčių.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Manau, kad esu pajėgus tam ir turiu laiko būti ''Chat mod'' pareigose.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Kituose projektuose buvau užėmęs ''Chat Mod'' bei ''Super chat mod'' pareigas ir šiek tiek dar buvau prižiūrėtojas. Chat mod bendrai - 168d. S. Chat mod - 80-90d. Labai daug kur nesu pretendavęs, tiesiog porą kartų patekau patiko ir užsilaikiau pareigose nes sekėsi gerai.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Po ilgos pertraukos grįžau iš naujo žaisti, tad pastaruoju metu nieko nepranešinėjau ir negalėjau niekuom padėt, kolkas tik man padėjo :) 
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Į dieną maždaug po 4-6 valandas drąsiai neatsižvelgiant į ''Netikėtus išvažiavimus ar išvykimus'', nes būna, jog reikia kažkur išlėkti arba norisi pabūti kažkur kitur ne namuose.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Visada skaitau chat'ą , tad manau pastebėčiau tuos kurie pažeidinėja, manau kiek žaisiu tiek matysiu, nes visada domina kas ką rašo, juk būna, kad kažko naudingo sau randi :) 
    A) reklamerį: Screenshotas. /clear? chatą, užmutinu ir nusiunčiu administracijai dėl draudimo žaisti.
    B) flooderį: Screenshotas. Įspėju, jeigu neklauso užtildau.
    C) nelegalią veiklą: Screenshotas su įrodymais ir siunčiu administracijai dėl draudimo žaisti.
    D) skundą forume: Bandau jį išspręsti (Priklauso nuo situacijos) Jeigu išspręsti nepavyksta kreipiuos į vyresnią administraciją.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Screenshotas ir užtildau.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Šiaip į šią pusę savo nuomonės neturiu, manau reikia ir patiems žiūrėtis, o jeigu kažką pamatai ne to arba norisi patarti žinoma patarsi. Juolabiau, manau, kad tie kurie jau yra aukštose pareigose gali ir patys save valdyti tokiais klausimais.
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Screenshotas ir įspėjimas, jeigu neklauso įspėjimo užtildau. Jeigu pažeidžia /skelbimas taisykles iškarto užtildau.
  2. Įžeidinėja administracijos narius:  Screenshot ir užtildyčiau.
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: /ignore
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Screenshot ir įspėjimas, jeigu neklauso įspėjimo užtildau.
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kažkada labai labai senai man rodos už čytinimą PvP arenoje. O pastaruoju metu ne.
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime:Riemka
  • Jūsų tikrasis vardas:Rinaldas
  • Jūsų amžius:14, liepos 19 - bus 15
  • Jūsų  Discord (privaloma):Riemka#2539
  • Trumpai apie save:Esu aštuntokas, mokinuosi gerai, gyvenu šilutes r. 
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas:Į MCslime gryžau prieš kokias geras 2-3 sav. Ir pamačiau kad atranka į chatmodus, ir visalaik svajojau but chat modu bet, aš būdavau per jaunas tai va aš gryžau ir nusprendžiau užpildyt į chatmodus.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:Esu turėjes SMP- Survival Minecraft Multiplayer pasauli, buvau savininkas kokias 2-3menėsius ir žinau koks darbas tai yra prižiūrėti serveri.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.):Taip pranešu tiek čyteriu kiek ir matau, dažnai ir ateinu i /warp pvp vien dėl to kad žiūrėti čyterius ir pranešti apie juos kas galėjo jiem padaryt pątikra.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):5-7valandų
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:Tiek kiek turėčiau laisvo laiko, o laisvo laiko aš turėčiau daug.
    A) reklamerį:Užblokuočiau.
    B) flooderį:Duočiau mute
    C) nelegalią veiklą:Užblokuočiau
    D) skundą forume: Žiūrint koks skundas.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą:mute
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Draugystes ir motyvacijos
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Užmutinčiau
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą:Užmutinčiau
  2. Įžeidinėja administracijos narius:Užblokuočiau
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse:Užblokuočiau
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:Užmutinčiau
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):Ne, nesu. Nes aš esu pavyzdingas žaidėjas.
  • Ačiū 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Kefyras 

• Jūsų tikrasis vardas: Aironas 

• Jūsų amžius: 18 metų. 

• Jūsų  Discord (privaloma): Kefyras#7929 

• Trumpai apie save: Laisvalaikių, kai  būna daugiau laiko mėginu praleisti daugiau su draugais ar merginą, kas žino mane tai esu gan šmaikštus, Mėgstu laisvalaikiu žaisti  krepšinį, ir futbolą retkarčiais, patinka keliauti, aplankęs daug šalių, daug sužinojau ir daug atradau. Esu gan geras žmogus  turiu gera širdį, esu nuširdus tiems kurie parodo pagarbą, ir pasitikėjimą. 

• Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Esu šiame projekte senas žaidėjas, ir norisi kažko naujo nei privilegijos, noriu atnešti šiam serverui gero, bei padėti kitiems. 

• Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:  Labai senai esu buvęs administratorius kitam projekte, bet tam projekte sekėsi gan gerai. Pelnyti savininkų pasitikėjimą , tas labiausiai džiugina, kai žmogus stengiasi ir nori pasiekti kažko, jis ranku nenuleidžia, ir bandys gauti ta pasitikėjimą. 

• Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Taip pranešu administracijai jei randi kažkokį bugą ir t.t. Kai žaidėjai kažko paprašo tai tikrai padedu jiems. 

• Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): šiam projekte praleidau dideli laiką, bei jei dienos norma  tai 4-5h išbūsiu, jeigu rimtai. 

• Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: manau visas 7 dienas, jei nebus užiimta dieną tai pranešiu jums, jei negalėsiu prisijungti  

A) reklamerį:  įrodymus pasidarau ir tada užtildau jį, bei pranešu administracijai ir administraciją su juo padaro ką jiems reikia 
    B) flooderį:  Pasidarau įrodymus jei floodin’ą per skelbimą ir jį užtildau 15 minučių, jei /msg negalim jo tildyt. 
    C) nelegalią veiklą: išvalau chat’ą bei jį užtildau 2h, ir tada pranešu administracijai. 
    D) skundą forume:  Jei jis man būtų tai, tai imesčiau į imgurą  tuos įrodymus ir tam žmogui atsakyčiau kuo aiškiau skundą, tam žmogui kad būtų už ką buvo padaryta klaidą. 
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Skelbimą  ar /g, tai užtildyčiau nuo 30minučių iki 2 valandų, žiūrint ką jis ten rašė.  

• Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: 

• Nežinau, nesu visais esu bendravęs, Galėčiau manau padėti kuom tik galėčiau, reikėtų žiūrėti į situaciją. o  patarti administracijai, didžiausios stiprybės !

• Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: 

1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą:  Tai čia reiktu žiūrėti į situacija kokį jis nereikšmingą pranešimą rašo, jei jis tikrai nėra reikšmingas tai dėčiau 30 minučių užtildymą. 

1. Įžeidinėja administracijos narius: Visu pirma reikia atžvelgti :  Visu pirma reikia atžvelgti  dėmėsi  į situaciją , jei bus labai riebus, tai užtildyčiau žaidėja, nuo  2 valandų iki 12 valandų.      

1. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Perspėčiau veikėja, jei jis nenustotu tai daryti, ir jį užtildyčiau  bei pranešu aukštesniems už mane. 

1. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Pasidaręs įrodymus užtildyčiau žaidėja 2-12h. 

• Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):  Tikrai buvo ne vienas Užblokavimas ir užtildymas. Buvo užblokavimas už čytinimą, ir administracijos įžeidimus, o užtildymai tai nesilaikau skelbimo, ar kažkas panašaus, arba kad kalbu nesąmonės. Labai senai kai buvo 1,8 versiją, dabar jau viskas čiki piki.

•  

1.  

• Ačiū 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: Erniuha
  • Jūsų tikrasis vardas: Ernis.
  • Jūsų amžius: 14.
  • Jūsų  Discord (privaloma): ! Erniuha#4306.
  • Trumpai apie save: Esu mandagus,  visa laika padedu kas yra įmanoma jeigu ne išsikviečiu pagalba, ir atlieku gerą darbą, laikausi serverio taisyklėmis.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes noriu padėti kitiems, bei turėti patirties šiose pareigose.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Neturiu.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Esu paskundęs žmones darant nelegalia veikla, bei esu padėjas žmoniem kaip susikurti res'a arba kaip juom naudotis.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Į dieną nors 2 valandas tikrai būnų pražaides jūsų serverį bet apie 2-14h.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 3-6h.
    A) reklamerį: Išvalyčiau chat, kad niekas tos reklamos nepamatytų. Matęs jį pirma syki reklamuojant duočiau įspėjimą ir mute, kad suprastu kad tai negalima antra syki pamates jau manau baninčiau.
    B) flooderį: Pamates duočiau 1 įspėjima, jeigu kartosis Užtildyčiau 15-50 min, pri
    klauso nuo floodinimo.
  • C) nelegalią veiklą: Baninčiau 5-7+ dienų, priklausys nuo nusižengimo. Pvž bhop ar killaura ir t.t.
    D) skundą forume: 
    Padėčiau, praneščiau administratoriams.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute, 30-60 min.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Patarčiau jeigu ko administratorius nesupranta, ar negali tuom padėti kitam žmogui, išsikviestų patyrusį administratorių ir su juom išsiaiškintu kokia problema, kad viskas ivyktų taikiai ir negaišintumėm žmonių laiko.
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Be jokių įšpėjimų 30 min mute, nes prieš pat rašant turi visa laika pasiskaityti /taisykles.
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Be jokių įšpėjimų 30 min mute.
  2. Įžeidinėja administracijos narius: 1-2h.
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: 1-2h. Kad suprastų kad tai yra bereikšminga.
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: 1-2h.
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Tikrai nesu buves užblokuotas ar užtildytas

Sėkmės visiems pildant anketas į Chat Moderatorius.

• Ačiū 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: 420Bych
  • Jūsų tikrasis vardas: Emilis
  • Jūsų amžius: 19
  • Jūsų  Discord (privaloma): Mafez#2395
  • Trumpai apie save: Esu 19 metis iš vilniaus na neturiu ka jau apie ir daug papasakoti žodžiu kaip supratot esu intelegentas dirbų išsilaikau ir taip gyvenų.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Neslėpsiu McSlime turėdamas patirti tai kodėl nepabandžius patekti į chatmod pareigas. Kaip sakoma nepabandysi nesužinosi.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Esu užėmes daug pareigų prižiūrėtojų ir karta adminu.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Pasistengsiu kad žaidėjai nebūtu liūdni mano charaktikoje vyktu Eventai klausymanija parkour ir kažkas panašaus.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Nu kaip čia pasakius dabar artėja vasarą vis gerėja orai irgi aišku norisi pabūti lauke, tai 4h -5h
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?:5 Dienas tikrai.
    A) reklamerį: Pasidarysiu irodymus kad turėčiau irodyti kad jis taip darė užmutinčiau 2valandoms ir viskas nes kaip man atrodo jog pratekias į chatmod pareigas ban dar negalima 
    B) flooderį: Irodymai ir ispėjimas
    C) nelegalią veiklą: Irodymai ir mute.
    D) skundą forume: Bandyčiau išsiaiškinti kas jam nepatiko galbūt aš susimaišiau jug pasitaiko nevisada viskas teisingai gi būna.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Irodymai mute
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Dabar kaip nepatekias į pareigas negaliu šituo klausimu jau tiesiai šviesiai pasakyti man reikėtu laiką tesiog viska peržvelgti o galiausiai atėjus tam laikus suformalavus ir viska galėčiau išdėstiti.
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Irodymai ir mute.
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Irodymai mute 30min
  2. Įžeidinėja administracijos narius: Irodymai mute 2h
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Irodymai 30min
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Duočiau ispėjima jeigų pasikartotu irodymai ir mute.
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):
  • Na jug visi padarome klaidų taigi ir iš ju mokames esu užmutintas už bereikšmi skelbimą esu užbanintas už drop ir  taip toliau.
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

On 2021-05-13 at 09:55, tiger rašė:

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: Granoxas_
  • Jūsų tikrasis vardas: Matas
  • Jūsų amžius: 14
  • Jūsų  Discord (privaloma): Granoxas_#4608
  • Trumpai apie save: Mėgstu žaisti minecraft .
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: nes labai noriu tapti chat mod .
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Neturiu patirties dar.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Pranešiau apie čyterius.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 2 metus.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Labai daug laiko skirčiau.
    A) reklamerį: 
    Įspėjimas arba kick arba mute.
    B) flooderį: Įspėjimas arba kick arba mute.
    C) nelegalią veiklą: ban.
    D) skundą forume:  Išspresčiau skunda ir kaip jis iškilo.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą:  
    Įspėjimas arba kick arba mute.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Skatinčiau visus būti mandagiems.
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Įspėjimas arba kick arba mute.
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Įspėjimas arba kick arba mute.
  2. Įžeidinėja administracijos narius: mute arba ban.
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: mute arba ban.
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Įspėjimas arba kick arba mute.
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Buvau užmutintas ilgam laikui ,nes spaminau ,kad vienas žaidejas skemeris ir čyteris .

Redaguota nario granoxas
  • Ačiū 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: undine
  • Jūsų tikrasis vardas: Andrius
  • Jūsų amžius: 18
  • Jūsų  Discord (privaloma): Fasanas#2124
  • Trumpai apie save: Sveiki mano vardas Andrius, mėgstu piešti, žvejoti, žaisti krepšinį, tinklinį bei futbolą. Karantino metu kaip ir daugelis didžiąją savo laiko dalį praleidžiu žaizdamas įvairius kompiuterinius žaidimus: mc, cs, osu!, HOI4. Esu draugiškas, kruopštus bei pareigingas.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Siekiu įgyti naujos patirties tokio tipo pareigose.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Kol kas tokios patirties neturėjau, tačiau visada siekiu tobulėti bei įgauti naujos patirties.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Aktyviai dalivauju renginiuose, kuriais galėčiau prisidėti prie serverio estetinio įvaizdžio. Stengiuosi padėti žaidėjams bei atsakyti į jų klausimus apie serverio komandas ir t.t.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kiekvieną wipe stengiuosi daryti kokį nors nemaža projektą, todėl serverije praleidžiu nemažai laiko apie 3-6 h per dieną.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Nuo 4 iki 5 dienų, nes panašiai tiek laiko praleidžiu serverije.
    A) reklamerį: Mute, ištrinu chatą. Įrodymus siunčiu galintiems užbaninti.
    B) flooderį: Pasidarau įrodymus. Mute 30 min. + įspėjimas.
    C) nelegalią veiklą: Mute. Įrodymus siunčiu galintiems užbaninti.
    D) skundą forume: Jei skundas susiėjes su mano neteisingu sprendimu užmutinti bandau tai išspresti su pačiu žaidėju, jei ne pranešu galintiems išspresti skundą.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute 30 min. + įspėjimas. Pasikartojantis global chat pažeidimai mute 2h.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Kiekviena puiki komanda, mano manymų, turi būti paremta kiekvieno nario pasitikėjimu bei laisvu komandos narių naujų įdėjų reiškimu, todėl tai ir norėčiau atnešti.
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Pasidarau įrodymus. Mute 30 min. + įspėjimas.
  2. Įžeidinėja administracijos narius: Mute 2h, jei įžeidinėjimai pasikartojantys praneščiau galintiems šią problemą išspresti.
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute 2h, jei įžeidinėjimai pasikartojantys praneščiau galintiems tai išspresti.
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Įspėjimas.
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Užtildimų esu turėjas tikrai nemažai, tačiau per pastaruosius kelis  mėnesius ju skaičius drastiškai sumažėjo. Užtildimus dažniausiai gaudavau už nereikšmingus pranešimus global chat. Gaila, bet užblokavimų nepavyko išvengti dėl reklamavimo, tačiau tuo metu specialiai siekiau gauti baną.
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: TituzikasLTU
  • Jūsų tikrasis vardas: Titas
  • Jūsų amžius: 14
  • Jūsų  Discord (privaloma): Tytas#0630
  • Trumpai apie save: Esu tikras maincrafteris,
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: daug laiko praleidžiu serveryje, tai kodėl gi neišnaudojus visų galimybių
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: neturiu
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Esu radės pora bugų:) padedu kartais bomžiukams
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Praleidžiu pakankamai daug (Bet daugiaau afk)
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 5 minimum
    A) reklamerį: mute, įsp(praneščiau kas galėtų ban)
    B) flooderį: mute, įsp ?
    C) nelegalią veiklą: ban ?
    D) skundą forume: ban, mute jei yra reikiami įrodymai
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Nežinau
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Mute 
  • Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mute
  • Įžeidinėja administracijos narius: Mute(įsp?)
  • Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute
  • Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Mute
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Buvau užblokuotas ne kartą 1.8Versijoj(cheat's)
  • Ačiū 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Prieš 9 valandos(-ų), TituzikasLTU rašė:
  • Jūsų vardas žaidime: TituzikasLTU
  • Jūsų tikrasis vardas: Titas
  • Jūsų amžius: 14
  • Jūsų  Discord (privaloma): Tytas#0630
  • Trumpai apie save: Esu tikras maincrafteris,
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: daug laiko praleidžiu serveryje, tai kodėl gi neišnaudojus visų galimybių
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: neturiu
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Esu radės pora bugų:) padedu kartais bomžiukams
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Praleidžiu pakankamai daug5/7 žiurint ka veikt yra (Bet daugiaau afk)
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 5 minimum
    A) reklamerį: mute, įsp(praneščiau kas galėtų ban)
    B) flooderį: mute, įsp ?
    C) nelegalią veiklą: ban ?
    D) skundą forume: ban, mute jei yra reikiami įrodymai
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mute
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:Nežinau
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:Mute 
  • Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Mute
  • Įžeidinėja administracijos narius: Mute(įsp?)
  • Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute
  • Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Mute
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Buvau užblokuotas ne kartą 1.8Versijoj(cheat's) 

On 2021-05-13 at 21:26, Tautvydas_LT rašė:

Jūsų vardas žaidime: Tautvydas_LT
Jūsų tikrasis vardas: Tautvydas
Jūsų amžius: 15
Jūsų  Discord (privaloma): .Seniukas#4864
Trumpai apie save: Sveiki. Esu iš Kauno apskrities. Daug kuo domiuosi programavimu, redagavimu. Mėgstu futbolą, užsiimu sportu, kompiuteriniais žaidimais, mėgstu būti su draugais, esu ramaus būdo, rimtas, komunikabilus, savarankiškas, draugiškas. Labai mėgstu bendrauti su žmonėmis.
Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Pretenduoju į šias  pareigas tik dėl kelių priežasčių, viena iš tokių svarbesnių būtų, jog  norėčiau išbandyti save kitoje srityje, nebūnant vien su paslauga serveryje. O antroji priežastis būtų, jog esu užtikrintas savimi, kad nedaryčiau jokių bereikšmių nesąmonių su "CHATMOD" pareigomis, nes tai nėra eilinis žaisliukas su kuriuo daryčiau nesąmones. 
Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Pareigose t.y. (Chatmoduose) patirties neturiu, bet esu visiškai pasiruošęs naujiems iššūkiams, išbandyti save šitoje srityje.
Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Bugų nesu radęs. Žaidėjams esu padėjęs ne kartą ir ne du.
Kiek laiko praleidžiate serveryje?: (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): 2-7h į dieną.
Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 3-6d.
Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
A) reklamerį: Mano veiksmai būtų šitoje situacijoje tokie, jog parašyčiau komandą - /reklama ( NICK )  ir išvalyčiau chat'ą su  - /valyti. Pasidaryčiau įrodymus dėl visa pikto, jeigu žmogus pateiktų "Papeikimas" forume.
B) flooderį: Mano veiksmai būtų iš pradžių skirti žaidėjui įspėjimą - /warn NICK ( priežastis ) , jeigu žmogus nereaguoja į /warn, duodamas mute ir padaromi įrodymai. 
C) nelegalią veiklą:  Mano veiksmai būtų tokie, jog  žaidėjui būtų skirtas mute nuo 1 val. iki 12val. o įrodymai būtų perduoti pagalbai ir aukščiau, kad skirtu žaidėjui ban'ą.
D) skundą forume: Mano veiksmai būtų tokie, jeigu forume skundas turėtų kažką bendro su skelbimais,  nusižengimas skelbime nedelsiant sureaguočiau ir užmutinčiau jį už skelbimo arba /g /global nesilaikymą.
E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Mano veiksmai čia būtų  tokie, jog žaidėjui už bereikšmį /global /g gautų mute ir pasidaryčiau įrodymus.
Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Galbūt kažkokių naujų idėjų galėčiau įnešti arba jeigu kalba eitų apie patarimą, galbūt kažką iš savo patirties galėčiau patarti.
Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:
Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Žaidėjui skirtas mute už skelbimo nesilaikymą ir bereikšmį rašymą į jį, taipogi įrodymus pasidarau.
Įžeidinėja administracijos narius: Mute žaidėjui iki 12valandų ir perduota pagalboms, jeigu norėtų - užbanintų. Kaip visada pasidarau įrodymus.
Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Žaidėją ignoruočiau ir nesivelčiau į jokį bereikšmį konfliktą.
Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Žaidėjas būtų įspėtas,  jeigu ir toliau pratęstų savo pykčius - mute be antro perspėjimo ir įrodymai.
Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Užtildytas nebuvau, užbanintas buvau vieną kartą už negalių raktų pardavinėjima.

Redaguota nario TituzikasLTU
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

Įspėjimas: Ši anketa yra viso labo satyrinis kūrinys - neskirtas nieko įžeisti, tik lengvai pašiepti kitas anketas.

Jūsų vardas žaidime: SlimeShady
Jūsų tikrasis vardas: SlimJimas
Jūsų amžius: 18+
Jūsų  Discord (privaloma): SlimeShady#0420
Trumpai apie save: Esu baigės mokyklą, bet visdar nemokų rašytį Letuviškai. Mėgstu sportą ir dideli fizinį krūvį, šiuo metu užsiimu daug NBA 2k11 ir FIFA tipo sportu. Vienas įdomus dalykas apie mane: Moku iškepti labai skania šaldyta picą.
Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Mėgstu būti valdžioje ir užgaulioti vaikus, tai nusprendžiau, kad man šios pareigos kaip tik.
Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte:  Turiu patirties iš mokyklos, kai teko prižiūrėti pirmokų klasę - manau šis serveris geras palyginimas ir mano patirtis tinkamai bus pritaikyta.
Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Atnešiau nevilti ir baimę, kad greitai žaidėjų smagios dienos pasibaigs ir įvesime sovietinę tvarką su naująja CM valdžia.
Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):
Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Pradžioje galiu praleisti kiek reikia, kai nebeliks čyteriu ir visi žaidėjai bus išsiųsti Vasaros atostogų - pats pasiimsiu atostogas Ispanijoje.
Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte:
A) reklamerį: Pirmiausia išbandyčiau siūloma produktą, o tuomet Facebook'e parašyčiau bloga atsiliepimą; galbūt nustotų reklamuoti.
B) flooderį: Mute, o tada kol baigsis jo mute laikotarpis spaminčiau jo privačias žinutes, kad pamokyti.
C) nelegalią veiklą: Gaučiau tėvų numerius. Paskambines jiems pasakyčiau, kad mačiau jų Sūnų/Dukra už mokyklos dūmus daužant, kad bent savaitei PC atimtų.
D) skundą forume: Išvadinčiau triohala - tuomet niekas juo netikėtu.
E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Paskelbčiau viešai, kad šis žaidėjas mėgsta nešiot mamos limčikus, kad iš gėdos neberašytu skelbimų.
Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Geras idėjas kaip auklėti nepaklusnius žaidėjus, kad mute/banai jau yra senamadiška.
Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?:  
Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Privačiai parašyti ir mandagiai paprašyti užsičiaupti.
Įžeidinėja administracijos narius: Nusiusčiau tam administracijos nariui kuri įžeidinėja, pridėdamas keletą lol emoji.
Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Blokuoti - taip reikia elgtis su visais heiteriais.
Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Nieko nedaryti, tai tik "Banter" ir žaidėjas turi teisę išreikšti savo nuomonę.
Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Niekada, blokuoju heiterius prieš jiems mane pasiekiant.

• Ačiū 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Anketa:

• Jūsų vardas žaidime: iFuxas.
  • Jūsų tikrasis vardas: Nedas.
  • Jūsų amžius: 18m.
  • Jūsų  Discord (privaloma): GënkiDamä#6520.
  • Trumpai apie save: Esu paprastas mandagus vaikinukas, niekuom neišsiskiriantis iš kitų. Esu kilęs iš Kauno r. Mėgstu užsiimti įvairiu sportu, piešti, žaisti kompiuteriu.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Noriu tapti Administracijos dalimi, palaikyti tvarką serveryje,  susipažinti su įvairiais serverio žaidėjais bei Administracijos nariais. Esu griežtas.
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Šiame serveryje ne, kituose taip, bet tai turbūt nieko nereiškia.
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): Esu padėjas serverio žaidėjams su paprastais klausimais, smulkmenomis (Kaip įšjungti judėjimą residencijoje ir t.t.) Ir kas be ko gerą non toxic community.
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Kadangi šį sezoną esu ganėtinai naujas serveryje tai nedaug. Bet prieš 1.9+ serverio laikus, dienos ir naktys keliaudavo į McSlime'ą. Žaisdavau labai daug nuo ryto iki vakaro.
  • Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: Kadangi esu studentas gyvenime neužsiemu kažkuom daug, tai reiškia, kad serveryje praleisiu didžiąją dalį savo dienos.
    A) reklamerį: Pasidarau screenshot'ą, išvalau chat'ą ir MUTE visam laikui, iš karto siunčiu įrodymus Administracijai kuri galėtų tą žaidėja užblokuodi, kadangi jam gręsia IP-BAN.
    B) flooderį: Pasidarau screenshot'ą ir MUTE nuo 15min. iki 45min. priklausomai nuo to kiek kartų jis tai darė.
    C) nelegalią veiklą: Pasidarau screenshot'ą, išvalau chat'ą MUTE visam laikui, ir iš karto siunčiu įrodymus Administracijai kuri galėtų tą žaidėja užblokuoti, kadangi jam gręsia IP-BAN.
    D) skundą forume: Jeigu skundas susijęs su manimi, bandyčiau išspręsti problemą su asmenimi kuris parašė skundą jei nepavyktų praneščiau vyresniąjai Administracijai.
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: Pasidarau screenshot'ą ir MUTE iki 1h.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Mano įnašas į Administraciją tai būtų tikrai kruopštus ir sąžiningas darbas visais būdais bandyčiau išspresti problemą, o dėl patarimo bendradarbiavime tai manyčiau, jog reiktų drąsiai bendrauti su kitais Administracijos nariais, spręsti problemas kartu, jeigu kiltų kokių nors ir menkų neaiškumų problemoje.
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Pasidarau screenshot'ą ir MUTE 30min. (Nebent tai įvyktų 0:00 - 07:00) tada nieko nedaryčiau. 
  2. Įžeidinėja administracijos narius: Pasidarau screenshot'ą ir MUTE iki 12h. iš karto siunčiu įrodymus Administracijai kuri galėtu tą žaidėją užblokuoti, kadangi jam gręsia BAN iki 2d. / IP-BAN.
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Aš įsivaizduoju, jog chat moderatorius irgi esas Administracija tad pasidarau screenshot'ą ir MUTE iki 12h. iš karto siunčiu įrodymus Administracijai kuri galėtu tą žaidėją užblokuoti, kadangi jam gręsia BAN iki 2d. / IP-BAN.
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Pasidarau screenshot'ą ir MUTE nuo 20min iki 1h. priklausomai nuo to kiek kartų jis tai darė.
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Nea, niekada nesu.
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime:GamerBlack_
  • Jūsų tikrasis vardas:Dovydas
  • Jūsų amžius:17
  • Jūsų  Discord (privaloma):negalima#6943
  • Trumpai apie save: Nu, kaip rašiau esu Dovydas iš pa Utenos:D  pomėgiai" sporto šaka kašiuko, futbolo, rankinio sumest plotai yra privalumas baleviot visi mėgsta tai aš tas kuris party maker
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: žaidžiu šita projekta gan ilga laika 3-4-5 metai pnš tai svajojau patekti I administracija buvau tarpininkas bet ten nieko nereiškia nes po poros dienų ištrine"tarpininkas" role mielai norėčiau susibendrauti su komandos nariais ties administracija, chat moderatoriai, pagalba, ir serverio žaidėjais
  • Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: esu turėjas savo serveri susirinkdavo draugai mainly paprikolint tai žinau pagrindinės komandas kurios duodamos chat,mod
  • Ką iki šiol naudingo ar gero atnešėte serveriui (ar pranešate apie klaidas, ar padedate žaidėjams ir pan.): esu padejas savininkui "modelt" geras čiuvakas kai reikia pagalbos pasirašau klaidos kurios rastos jau išspręstos yyyu
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): priklauso ar esu laisvas ta diena bet praleidžiu gan nemažai laiko apie 3-5h I diena +-
  • Kiek dienų per savaite  skirtumėte pildomosioms pareigoms?: per savaite skyrčiau drąsiai 7 dienas per savaitę 
    A) reklamerį: Pasidarau screenshot nusiust administracijai kad uzbanintu (mute visam laikui/IP ban)
    B) flooderį: pasidarau Screenshot  (mute 15min iki 45min.
    C) nelegalią veiklą: Pasidarau Screenshot (mute 1h iki 5h.)
    D) skundą forume: bandyčiau išsiaiškinti situacija kad ivykis butu išspręstas teisingai arba jeigu skundas man turėčiau photo kopijų kad žaidėjas neteisus dėl skundo þ
    E) skelbimo ar global chat nesilaikymą: 30min mute už /eme chat nesilaikymą  žiūrint jeigu po 12h tai galima rašinetis per eme bet reikia jausti ribas 
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?:atnešti meiles nes atėjau I serveri jau buvau išvadintas visokeis žodžiais o bendradarbiauti man butu malonu;)
  • Žaidėjas  "Meduza" rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Žaidėjas gautų 30min mute už /skelbimas arba už ižeidinejimus 
  1. Nereikšmingus pranešimus per skelbimą: Pasidarau Screenshot ir  30min mute
  2. Įžeidinėja administracijos narius:  Screenshot,  mute nuo 1h iki 6h
  3. Vadina jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse:  Screenshot, mute iki 1h
  4. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: bandyčiau nuraminti piliečius jeigu po poros ispejimu nenurimtu, muted
  • Ar kadanors buvote užblokuotas ar užtildytas žaidime, jei taip, kodėl? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo):esu užblokuotas dėl third party software (hacks) bet mano manymų esu pasikeitęs ir nebėnaudoju palengvinančias programas
    -Dofke 🖤 Tikiuosi Patekti i Komandos Narius,  Sekmes visiem!
Redaguota nario GamerBlack_
  • Ačiū 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.