Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Gedukas

[ Atmesta ❌] Papeikimas

Recommended Posts

Anketa:

Tavo vardas žaidime:  Gedukas
Peikiamo asmens vardas žaidime:  Wireless
Už ką peikiate šį administracijos narį:  Free mute aš ėjau pvp ir man nejo suvalgyti op apple ir aš paklausti norėjau ir uždėjo mute..Paklausiau aš uždėjo mute ir dar atsake poto ?
Įrodymai: 
https://www.part.lt/perziura/2e32d76705ab98538ee80a49432b3e63785.png    https://www.part.lt/perziura/726771e444094c70a56f469f4d8b9830461.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sveikas, forumą lankai kaip matau, gali paskaityti Bienko idėją dėl op apple cooldown (60 sekundžių) ir nekils klausimų. 

 

Redaguota nario Wireless

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 valandos(-ų), Wireless rašė:

Sveikas, forumą lankai kaip matau, gali paskaityti Bienko idėją dėl op apple cooldown (60 sekundžių) ir nekils klausimų. 

 

Nebuvau skaites galėjai tiesiog parašyti kodel taip yra ir ispėjima duoti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Būtum normaliai paklausęs klausimo: "Kodėl neina valgyti op apple?"  viskas okay, bet dabar daugiau nereikalingo teksto, spekuliacijos ir "blemba".

Čia labai jau panašus skelbimas į "/tpr c parduotuve! Ką veikiat visi?". Platinti res'a galima, bet už kitą žinutės dalį gautum mute.

Kitą kartą rašyk skelbimą būtent su savo klausimu, o dar geriau rašyk /helpop jei turi kokių klausimų, tikrai atsakys ir paaiškins.

Nebuvo praneštas atnaujinimas, todėl ir yra patriko žinutė, paprašiau administratorių, kad bent dc patalpintu visus atnaujinimus.

 

Manau papeikima turėtų būti atmestas, žaidėjas daugiau rašė savo nuomonę, įdėjas, nei klausimą paprastą.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 valanda, Dzygius rašė:

Būtum normaliai paklausęs klausimo: "Kodėl neina valgyti op apple?"  viskas okay, bet dabar daugiau nereikalingo teksto, spekuliacijos ir "blemba".

Čia labai jau panašus skelbimas į "/tpr c parduotuve! Ką veikiat visi?". Platinti res'a galima, bet už kitą žinutės dalį gautum mute.

Kitą kartą rašyk skelbimą būtent su savo klausimu, o dar geriau rašyk /helpop jei turi kokių klausimų, tikrai atsakys ir paaiškins.

Nebuvo praneštas atnaujinimas, todėl ir yra patriko žinutė, paprašiau administratorių, kad bent dc patalpintu visus atnaujinimus.

 

Manau papeikima turėtų būti atmestas, žaidėjas daugiau rašė savo nuomonę, įdėjas, nei klausimą paprastą.

Dar karta pasiskaityk ka aš buvau parašes aš parašiau ta teksta mane užmūtino ir iškart paskelbe del atnaujinimo tiesiog manau galėjo nemutint ispėti ir paskelbti kaip ir padare kad yra atnaujinimas ?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 16 minutes(-ių), GanjaFam3 rašė:

Dar karta pasiskaityk ka aš buvau parašes aš parašiau ta teksta mane užmūtino ir iškart paskelbe del atnaujinimo tiesiog manau galėjo nemutint ispėti ir paskelbti kaip ir padare kad yra atnaujinimas ?

Galėjo, bet neprivalo įspėti. Sekmadienį buvo priimta, pagalbos neprivalo pranešti, o adminai, bet nemanau, kad buvo plačiai pranešama. O tavo parašymas, labiau "problemos ieškojimas", o ne paprastas klausimas. Kitą kartą rašyk tiesiai šviesiai klausimą, be jokių išvedžiojimų ar interpretavimų bereikalingų, kurie tik teršia chatą.

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Viską paaiškino jau.

 

Atmesta

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×