Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Acho

[ Atmesta ❌ ] Peikiu Velnias

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: Acho
Peikiamo asmens vardas žaidime: Velnias
Už ką peikiate šį administracijos narį: Man buvo rašyti patogiau rusiškai nes yra serveryje žaidėju kurie supranta rusiškai na ir as parašiau kas galėtu patarti kaip man gražiau persivadinti daiktus o jis mane užmutino  

 

Čia tekstas kuris  buvo parašytas mano:  Посоветуйте мне, как красивее переименовать имеющиеся у меня инструменты, заранее благодарный я тот, кто вам посоветует лучше всего.
Įrodymai:  https://imgur.com/a/nuvkWQ7
 

  • Neigiamas 1
  • Haha 10

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kiek tikiuosi supranti - serveris lietuviškas, todėl manau reiktų rašyti kalba ,kurią visi supranta ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 6 minutes(-ių), Kiwixos rašė:

Kiek tikiuosi supranti - serveris lietuviškas, todėl manau reiktų rašyti kalba ,kurią visi supranta ? 

O jeigu tu norėtum suprasti papeikimas, ne tau skirtas prašyčiau nekišt savo ilgos nosies ačiū.  ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Serveris yra sukurtas Lietuviams, o ne rusams. Todėl visi žaidėjai yra lietuviai, skelbimas yra matomas visiems žaidėjams todėl turi rašyti visiems suprantama kalba.

Įrodymai matosi tavo pačio nuotraukoje.

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 10 minutes(-ių), Acho rašė:

O jeigu tu norėtum suprasti papeikimas, ne tau skirtas prašyčiau nekišt savo ilgos nosies ačiū.  ? 

LT serveris, ne rusų, mano atžvilgiu mute yra teisingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Acho rašė:

O jeigu tu norėtum suprasti papeikimas, ne tau skirtas prašyčiau nekišt savo ilgos nosies ačiū?

Esu administracijos komandos narė, todėl niekas žodžio laisvės, dėja ,bet neatims iš manęs ? (netgi ir tu ? ). Reikia papraščiausio supratimo, jog serveryje reiktų rašyti skelbimus ta kalba, kuria jis yra sukurtas žaisti, kadangi matau tai tau sunku suprasti, noriu padėti išsiaikinti. Nesąmones darai per /skelbimas ne pirmą kartą, tačiau kiekvienam kas mutina nelabai išeis papeikimus parašyti ?. Manau mute teisingas. Gero vakaro

  • Patinka 8
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Veikėjas žinomas, nepateko į CM pasireiškė neapykantą ant visų. Prasidėjo ppk ir t.t. Ilgai nieko nepasakosiu, tai labai trumpai.

 

  • Serveris LT, užsienis realiai yra blokuojamas, nebent paprašo, tada prideda.
  • Žargonas kitų kalbų yra visvien leidžiamas(turėkit ribas).
  • Tavo rusiškų sakinių, 99.98% nesupranta, todėl jų nereikia.
  • Su tokiais beprasmiškais papeikimais tikiuosi greitai būsi užblokuotas.
  • Bandai kabintis už kiekvieno šiaudo ir kažką nuversti, nepavyks.

Mano nuomonė papeikimas turėtų būti atmestas.

@tiger

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites



P.S tavo rusų kalbos įgūdžiai  silpni - t.y toks jausmas,  kad rašei su Google vertėJU :DD 
Tokia mini analizė padariau:

  1. Čia turėtų būti taškas  ( pažymėjau raudonai ). Nes automatiškai sakinis neskamba gražiai.
    img%5D
  2. "заранее благодарный я тот," - благодарный  ( rusų kalbos žodinė - jo nėra t.y niekas jų nenaudoja ( apart jaunimas, iš filmų prisižiūrėję. ). Pagal Geografija  "благодарный" - čia yra Blagodarnas - Miestas Rusijoje ? . Reikėjo geriau taip rašyti: благодарен + " я тот " ? prie ko šitas  ? Dabar jeigu versti tavo šita "identiška kalba " Blagodarnas - Miestas Rusijoje  aš vienas" . :DDD. Galėjai tiesiog parašyti заранее спасибо ir viskas. 
     
  3. " кто вам посоветует лучше всего.":DDD, geras šitas. visiškai ne į tema. "кто вам" - kas jums. Čia mes jau MATOM, kad naudojai Google vertėja, nes esu matęs/žinau kaip jis verčia.. susimovei čia tikrai.. Daugiau nerašysiu, nes... baisų realiai.


Yo, kaip bandai  daryti iš savęs - ruselių, juokinga darosi :DDD, ir realiai turėtų būti gėda tau ir  ( tavo draugams ,rusams ). Nemoki kalbėti/rašyti - geriau to nedaryk.. nes ateityje bus patyčios...  
P.S.S bandei skelbima padaryti rusiška, bet išėjo gražus pokalbis su vertėjų + serverio žaidėjai nekalba rusiškai ^^t.y
apart n#, bl#$, idi n@, p#zda , s@si ir t.t. Kalbėti - taisyklingai, ne.
Aš ne mokytojas, pamokslų/pamokų nevesiu - nes pats darau klaidas rašydamas bei kalbant...  


Ir dar..... BAIK mergaitės įžeidinėti.. o tai paprašysių žmonių, kad galėtų tau "spaudimo" užmesti.... 

 

 

  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Skelbimas atimtas
Papeikimas atmestas.

Tema rakinama.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×