Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

šiuo metu serverio informacijos neimanoma pasiekt..

Dzygius

Narys
 • Pranešimai

  330
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  5

Dzygius last won the day on Vasaris 5 2022

Dzygius had the most liked content!

REPUTACIJA

117 Įgudęs

1 Sekėjas

Apie Dzygius

 • Rankas
  Forumo senbuvis

Paskutiniai profilio lankytojai

6.390 profilio peržiūros
 1. Mute teisingas. Apie taisyklę manau viską paaiškino
 2. Mėsos pridėtos, o žuvis ir taip galima ganėtai brangiai parduoti. Tačiau pridėta visų rūšių žuvys. Pridėta. Pridėta.
 3. Dėl oska matau, kad perspėjo. O dėl kito žaidėjo 3 žinutės tik, nėra spamas. Aš pats nemutinu ir neįspėju už tokius. Sprite1 viską padarė ką reikėjo.
 4. Įspėjimo neuždėjau, kad neprarastum skelbimo. O taisykles reikia pasiskaityti.
 5. Tavo skelbimas "ah op apple" suprask jį kaip nori, kaip nusivilimą, kaip žargoną, kaip pardavinėjimą. Tavo skelbimas yra neaiškus. Už tai ir gavai mute. Taisyklė aiškiai sako: Būtina rašyti suprantamą skelbimą viesiems. Pastovūs žaidėjai supranta vartojamą žargoną, tačiau nauji žaidėjai sunkiai gaudosi. Todėl rašykite skelbimą kaip galima suprantamiau. Taisykles gali rasti čia:
 6. Pilnai pritariu Beqnoi, taip pat pridursiu, kad padarius skelbimo galimybę naujokams atsirastų daugiau visokiausių nesamonių rašytojų, kurie kursis naujas paskyras tik tam, kad parašyti nesąmones. Taip pat ir dėl reklamų. O dėl CM darbo. Tai jie nebudi 24/7. Trumpai tariant, būtų labai didelis chaosas.
 7. Papeikimas priimtas. Kefyras bus įspėtas žodiniu įsp. Sekantį kartą patariu privačiai parašyti, kad nerašytų tokių skelbimų. Ir taip kaikuriems tai gali būti kaip įžeidimas. Bet pirmiau reikia pasikalbėti per PM o situacijai pasikartojus galima bausti.
 8. Nelabai yra ką ir bepridurti. Mute teisingas.
 9. Viskas okay, paprasčiau būtų nukopijuoti linka į šią temą ir daryti skelbimą /skelbti prabalsuojam už geresnį ir gražesnį chatą [link] Ir viskas, tik nesu tikras ar galėsi daryti skelbimą su linku xD
 10. Taip, forumas nėra ant tiek aktyvus, kiek norėtūsi. Tačiau visad gali žaidime per skelbimą skatinti žaidėjus balsuoti. Aišku nepažeidžiant skelbimo taisyklių.
×