Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

62 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 74

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Wireless

Narys
 • Pranešimai

  97
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  6

Wireless last won the day on Vasaris 4

Wireless had the most liked content!

REPUTACIJA

92 Įgudęs

Apie Wireless

 • Rankas
  Narys
 • Gimtadienis 2001.03.25

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Mėgstamiausias užsiėmimas
  Žvejyba

Paskutiniai profilio lankytojai

8.562 profilio peržiūros
 1. Malonu sutikti senus žaidėjus kurie ne vien stovi fermose, o ir gražiai stato! Labai gražu.
 2. Aš esu už 1 ir 2 idėją, nutrynus nuo tarpus, minusus ir šauktukus, atsirastų vietos pilnam prefix pavadinimui ir išliktų tokio pačio ilgumo tekstas. Pilną prefix pavadinimą manau reiktų palikti žaidėjams su paslaugomis, kad truputį išsiskirtų iš abcėlės. Antras variantas dar elementaresnis, žaidėjų su paslaugomis prefix raides tiesiog pastorinti. Vis dėl to, paslaugų kainos yra nepakitusios, o išnaudojamų galimybių joms mažėja, tai manau turėtų bent kiek išsiskirti iš visos visumos "paflexinti" prieš draugus žaidėjai.
 3. Užpildyk papeikimą pagal anketą. ANKETA: Tavo vardas žaidime: Peikiamo asmens vardas žaidime: Priežastis: Įrodymai:
 4. Trūksta TAB'o nustatyti laikui ir datai, bet pridedu papildomus įrodymus. Žaidėjas nubaustas.
 5. "Instant Health II" (mėtomų eliksyrų) Automatinės fermos pamoka Sveiki. Pastaruoju metu gaunu daug klausimų, kaip yra statoma ši automatizuota ferma, tai nusprendžiau nuosekliai viską išaiškinti ir parodyti, kad būtų galima šią fermą pasistatyti pagal šį pavyzdį visiems nemokantiems ir norintiems užsiimti nauja veikla. 1. Sudėkite norimą kiekį skrynių (Šviesiai pilki ir tamsiai pilki blokai padeda susigaudyti kokiame plotyje ir aukštyje yra statoma). 2. Statome platformą, kuri bus reikalinga visos automatinės fermos proceso komponentams dėti (Šviesiai pilki ir tamsiai pilki blokai padeda susigaudyti kokio pločio ir aukščio yra platforma). 3. Sudedame pagal pavyzdį komponentus ant platformos, jums reikės - Redstone Repeater, Redstone, Redstone Torch. 4. Montuojame likusius komponentus į platformą pagal pavyzdį, jums reikės - Hopper, Brewing Stand, Chest. Piltuvo kreipiančioji nuo viršutinės skrynios turi žiūrėti į eliksyrų stendą ir taip, kaip pavaizduota, statoma pakopomis link apatinių skrynių. 5. Sudedame eliksyrų komponentus. Raudona - Buteliukai su vandeniu Geltona - Žalia - Mėlyna - Rožinė - Juoda - 6. Po platforma arba šalia statome signalo perdavimo laikrodį, jums reikės - Sticky Piston, Piston, Redstone Comparator, Redstone Repeater, Hopper, Redstone Torch, Redstone, Redstone Block. Į vieną hoperį įdėkite 50 blokų, kad laikrodis veiktų, pvz: dirt. Tikiuosi šiek tiek padėjau jums su šią pamoka. Jeigu kažką praleidau ar trūksta, lauksiu komentarų. Šią automatinę fermą statau pirmą kartą pats mažai suprasdamas visą mechanizmą, bet jūs galite visada ją tobulinti. Lauksiu jūsų klausimų ir rezultatų! Sėkmės žaidime ir naujos veiklos paieškose!
 6. tesiog šaunuolis Vyr. Chest Mod!
 7. Dėl ChestSell lentelės spalvos pasikeitimo nepritariu, nes nėra būtina ir taip jau labai lengva ištuštinti full chest vienu paspaudimu. Dėl specifinio hoperio kuris rinktų tam tikrą daiktą irgi nepritariu, nebent būtų nemaža kaina, viskas subalansuota arba pvz kaip ir su mbox, taip ir hopperius eitų keisti už tam tikrą sumą į norimą daiktą, bet nežinia ar toks dalykas yra įmanomas ir kiek laiko tai užtruktų įskiepinti į serverį be klaidų.
×