Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

71 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

YHoHY

Narys
 • Pranešimai

  25
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  2

Viskas, ką paskelbėYHoHY

 1. Tavo vardas žaidime: YesHacksBro Peikiamo asmens vardas žaidime: Wireless Priežastis: Mute be įspėjimo Įrodymai:
 2. Jūsų In-Game vardas: YesHacksBro Ar turite laiko dalyvauti šiame konkurse? Yessir
 3. Tavo vardas žaidime: YHoHY Giriamo asmens vardas žaidime: Bulvius Priežastis: Labai geras paslaugus žmogus, daugiau tokių. Myliu bučiuoju ❤️
 4. Jūsų In-Game nickname - Dymonaz Jūsų Discord - yessiras Ar turite paslaugą šiuo metu? - ne
 5. Anketa: Slapyvardis žaidime: YHoHY Ar tikrai dalyvausite?: taip
 6. Tavo vardas žaidime: YHoHY Peikiamo asmens vardas žaidime: M416gIrL Priežastis: Rasti cheattai patikros metu ( Man sako , kad aš turiu cheat pavadinimu impacts ir jis runnina db mano mc, sėdžiu ant salwyr modu, sako įmanoma gal kažkaip impactus į salwyr įisikelt ir užbanino. Prie nieko kito neprisikniso tik prie to. Įrodymai:
 7. Tu man gali paaiškinti kaip jis gali pas mane runninti, kai aš tau aiškiai rodžiau, kad esu ant modu pavadinimu salwyr. Ir tu man sakai nesiterlioju su tokiais ir dar sakai , kad aš į juos gal galiu įsikelti tuos impactus, tai kur proofai, kad aš juos įsikėles kažkokiais bl būdais?
 8. Jūsų vardas žaidime: YHoHY Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: rutkius, libukas , Westas_ , _Dark_SoUL_ , pumpit , Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Nesilaiko skelbimas taisyklių. Data: 10/29/2020 16:32~ Įrodymai:
×