Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

96 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 128

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

tiger

Administratorius
 • Pranešimai

  6.650
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  422

tiger last won the day on Sausis 31

tiger had the most liked content!

REPUTACIJA

3.819 Žinomas forumo veidas

Apie tiger

 • Rankas
  Forumo žvaigždė
 • Gimtadienis 1999.08.24

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Privilegijos
  Administratorius
 • Mėgstamiausias užsiėmimas
  Gym+

Paskutiniai profilio lankytojai

33.250 profilio peržiūros
 1. [ Vyr.Pagalba ] @Feniksas_ komandą paliko savo noru. [ Pagalba ] @Bakterija buvo nušalintas dėl neaktyvumo. [ ChatMod ] @duckfluff_ buvo nušalintas dėl neaktyvumo. [ ChatMod ] @FunasYT buvo nušalintas dėl tam tikrų priežasčių
 2. Sveiki, Iš serverio pusės - unbano nebus. Priežastis: Pastovus įžeidimai, mes jau nebegalim kęsti šito dalyko, tai teko imtis priemonių. iš discord pusės - unbano nebus.
 3. [ Senbuvis ] @Bens buvo grąžintos pareigos @Pagalba .
 4. Sveiki visi, Pastarosiomis dienomis MCSlime komanda mate, kad žaidėjai su nekantrumu laukia WiP’o , kas pasikeitė kokie nauji dalykai atsirado ir panašiai. Bandysim suteikti kuo daugiau informacijos apie atnaujinima ( bet ne per daugiausia 🙂 ). Viską patys galėsit gyvai pamatyti. ATNAUJINIMAI # NAUJAS DIDELIS SPAWN’AS Statė mūsų builderi’s @Calijero, Fotografas @Dumtraukis Spawne sudėti NPC ADMIN ir VYR. Galimybė įsigyti fly savo res'e ./resfly res'o pavadinimas. Kaina 400.000€ ( mokestis imamas už vieną res'ą, antram res'ę teks mokėti antrą kartą. ) Pakeistos res'o dydis 50x50 -> 65x65 Nauja komanda skelbimo ./skelbti Sutvarkytos jobs browse icono's Shop'as papildytas naujais blokais ir įdėti concrete, deepslate ir looting 3 pardavime. Eilinis turės galimybė atidaryti ./pv ir iki nr2. Sugrąžintas END pasaulis: TOP PVP ARENU skelbimo lenta ( informacija bus pateikta vėliau ) _________________________________________________________ Tęsiame toliau... Atnaujinti kit'ai.✅ Panaikintas DUEL. ✅️ Pakeltas sword'o žalą.✅️ Sugrąžinti spawneriai .✅️ Atnaujintas chatcontrol. ✅ Spawneriu gavimas 60%.✅️ Pakeltas ally skaičius 3 -> 4.✅ Pridėtas cha'to cooldown'as 60 sec. ✅️ Dragon head'o gavimas padidintas 10x .✅️ Uždrausta naudoti autofish ir jų fermas.✅️ FC kūrimo kaina buvo sumažinta nuo 200.000€ iki 2024€.✅️ Atnaujinta žaidimo versija. Galimybė jungtis su 1.18.x-1.20.x✅️ Pakeistos tam tikrų daiktų kainos shop'e , neliks slime fermų.✅️ Išjungti banko mokesčiai. Pinigus bus galima išimti/įdėti free.✅️ Atblokuoti visi serverio žaidėjai, net tie kurie turėjo užšaldymus. ✅ ️Suvarkytas PvP/knockback. Perdaryta pagal 1.8 versija. Galimybė stackinti potus iki 3x✅️ Panaikintas warp vip ( shop'as ). Nepasiteisino idėją.✅ Priežastis: Apsunkina kiekvieną kartą nešti ir parduoti daiktus. _________________________________________________________ # D.U.K - Kur dingo mano rank? Po serverio restarto dingsta visi /rank. Išlieka tik privilegijos, pirktos tam tikru laikotarpiu. - Kur dingo mano daiktai, rezidencijos? Po serverio restarto dingsta viskas, išskyrus paslaugas. Išsitrina /rank, /ec, rezidencijos, daiktai ir t.t. Žaidimas prasideda iš naujo. - Ar liks mano pirkta paslauga? Taip, paslaugos pirktos paslaugų sistemoje turėtų likti. Jeigu dingo jūsų paslauga, kreipkitės į modelt discord - modelt _________________________________________________________ Prisijungti prie serverio galima bus TIK NUO 1.18.x - 1.20.x Visą likusią informaciją ir diskusijas rasite mūsų „Discord“ serveryje: https://discord.mcslime.lt/ SERVERIS BUS PALEISTAS 2023-12-22 18h LAIKAS BUS PATIKSLINTAS Pagarbiai MCSlime.lt administracija.
 5. @Administratorius @M416gIrL komanda paliko savo noru. Esame dėkingi už ilgametį bendradarbiavimą!!
 6. [ Vyr.Pagalba ] @Parzisbuvo paaukštintas į Administratorius [ Pagalba ] @Bulviuss buvo paaukštintas į Vyr.Pagalba
 7. [ Narė ] @Kira_ prisijungė prie B-ChatMod’ų. [ Narys ] @Goccu prisijungė prie B-ChatMod’ų. [ Narys ] @Bakterija prisijungė prie B-ChatMod’ų. [ Narys ] @Folexe1 prisijungė prie B-ChatMod’ų. [ Narys ] @Keptaduona69 prisijungė prie B-ChatMod’ų. [ Narys ] @NoScamBro prisijungė prie B-ChatMod’ų.
 8. @ChatMod @jkimgood buvo nušalintas, dėl neaktyvumo.
 9. [ChatMod] @Donsevas buvo grąžintos pareigos Pagalba.
 10. @Pagalba @SoucePean komandą paliko savo noru . [ Narys ] @Bedo buvo grąžintos pareigos ChatMod’ų.
 11. Sveiki visi, Pastarosiomis dienomis MCSlime komanda mate, kad žaidėjai su nekantrumu laukia WiP’o , kas pasikeitė kokie nauji dalykai atsirado ir panašiai. Bandysim suteikti kuo daugiau informacijos apie atnaujinima ( bet ne per daugiausia 🙂 ). Viską patys galėsit gyvai pamatyti. VAŽIUOJAM!! ATNAUJINIMAI # NAUJAS DIDELIS SPAWN’AS ( pirmą kartą pastatytas void'e, dėl ko turėtų būti aukštesnis FPS nei įprastai ) : State mūsų administratorius/builderi’s @Calijero Įdėtas,,treeassist" pluginas. Nukirtus vieną medžio dalį - nusikerta visas medis. Medieną automatiškai įdedama į jūsų inventoriu ( cooldown'as 3 sec. ) . Galimybė įsigyti Bronze, Silver tarp /shop už serverio valiuta. CropHopper - įmanoma gauti tik per DiamondCrate. Kito įsigijimo būdo NĖRA. Naujos DUEL arenos ir jų kiekis 8. Iš viršaus galima žiūrėti į apačia ( permatoma ) arena. -👇 Toliau.... Visi užšaldyti žaidėjai nebus atblokuoti šį WiPe. ✅ Seni ir neaktyvus akauntai nebus išregistruoti. ✅ Išvalyti pasenę/nenaudingi plugin'ai. Panaikinti spawneriai netheryje ir pasaulyje.✅ Panaikintas ,,end" pasaulis . Dėl mažo naudingumo arba nepastovios naudos..✅ Kadangi nebėra "end" pasaulio. Žvejodami galit gauti dragon head kartu su elytra. Išjungta naujokų apsauga.✅ Sutvarkyta rename paslauga tarp /shop. Nuo šiol nusipirkus galėsit daiktus pervardinti spalvotai.✅ Kol wipe pradžia lootbox piniginiai prizai sumažinti 2x.✅ Spawneriu gavimas pakeltas iš 70% iki 100%. Privaloma kasti su ,,silktouch". Kitaip spawnerio negausit. Kasimas nuo GOLD✅. Įdėti res'ai į pardavima ./warp res✅. Visiems paslaugos, rangai bus nuimti. Dėl paslaugų grąžinimo kreiptis pas: modelt#3685 i discord'a nuo ketvirtadienio ______________________________________________________________________________________ # D.U.K - Kur dingo mano rank? Po serverio restarto dingsta visi /rank. Išlieka tik privilegijos, pirktos tam tikru laikotarpiu. - Kur dingo mano daiktai, rezidencijos? Po serverio restarto dingsta viskas, išskyrus paslaugas. Išsitrina /rank, /ec, rezidencijos, daiktai ir t.t. Žaidimas prasideda iš naujo. - Ar liks mano pirkta paslauga? Taip, paslaugos pirktos paslaugų sistemoje turėtų likti. Jeigu dingo jūsų paslauga, kreipkitės į modelt discord - modelt#3685. ______________________________________________________________________________________ Prisijungti prie serverio galima bus TIK NUO 1.19 - 1.19.4. Visą likusią informaciją ir diskusijas rasite mūsų „Discord“ serveryje: https://discord.mcslime.lt/ SERVERIS BUS PALEISTAS 2023-09-29 LAIKAS BUS PATIKSLINTAS
 12. @Pagalba @Vyciookskomandą paliko savo noru .
 13. @Pagalba @Mornusi komandą paliko savo noru
 14. @Pagalba @Donsevas buvo perkeltas į @ChatMod savo noru.
×