Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

šiuo metu serverio informacijos neimanoma pasiekt..

Bens

Vyr. Pagalba
 • Pranešimai

  30
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  2

Bens last won the day on Kovas 14

Bens had the most liked content!

REPUTACIJA

41 Naujokas

4 Sekėjų

Apie Bens

 • Rankas
  Naujokas

Paskutiniai profilio lankytojai

Naujausi lankytojų blokas yra išjungta ir nebėra rodomas kitiems vartotojams.

 1. Ban yra teisingas. -UNBAN NEBUS-
 2. Tau patikros metu buvo administracijos narys pasakęs jog neišjungti echo, o tu vistiek išjungiai kaip čia suprast ? Ir net vaizdo medžiagos pabaigoje pats pasisakei, kad "galiu parodyti, bet tu mane paleidi iš patikros" -UNBAN NEBUS- -Tema rakinama-
 3. Sprendžiamos techninės problemos, teks luktelėti.
 4. Ban'as teisingas. Palengvinančių programų naudojimas = ban'as TEMA RAKINAMA
 5. Administratoriaus nario @Dumtraukis pateikti įrod. nera aiškūs, jog garantuotu žaidėjo užblokavimą. Su komandos nariu bus kalbama. Žaidejas atblokuotas. Tema rakinama.
 6. Bens

  M57

  Įrodymai geri. Unban nebus TEMA RAKINAMA
 7. Bendradarbiavimas su Xray'eriu = Ban'as abiems žaidėjams Ban Teisingas, unban'o nebus. Tema rakinama.
 8. Kaip ir minėjau, galiu dar kartą tą sakinį pacituoti " kad jei tu turi laisvo laiko tuo momentu, tai nereiškia, kad kitas irgi turi laisvo laiko tuo pačiu metu." Geros likusios nakties.
 9. Sveikas, @Judesys malonu, kad stebi mūsų darbą, bet, kad jei tu turi laisvo laiko tuo momentu, tai nereiškia, kad kitas irgi turi laisvo laiko tuo pačiu metu. Pagalboms, nėra privaloma daryti patikras, tik, kad koks žmogus parašė ./report, iškarto pulti eiti tikrinti žmogų. Dar vienas dalykas, jog matai žaidėją kuris naudoja palengvinančias programas, tai gali ir tu pagelbėti mums, nufilmuodamas jo veiksmus, jei matosi koks "Bhop", "KillAura" t.t. Norėtūsi daugiau įrodymu peikiamam žmogui "AMONAS" jei būtų galima ♥. Dc: Bensas10#0625 Ačiū už supratingumą. Bens10 Lauksim kitų administracijos narių atsakymų kodėl negalėjo atlikti tavo peikiamam žaidėjui *Patikros*.
 10. Yuzi

  nori citrinos į akis?

 11. https://prnt.sc/YO5jlqHCrPaM https://prnt.sc/KdVPLaOhfzT9 https://streamable.com/udl0fc Man atrodo įrodymų pakankamai ♥
 12. Problema, greitu metu turėtų būti sutvarkyta ♥, Dėkoju už pastebėjimą
×