Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

89 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 105

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

smile123

Narys
 • Pranešimai

  10
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

REPUTACIJA

9 Neutralus

1 Sekėjas

Apie smile123

 • Rankas
  Naujokas

Paskutiniai profilio lankytojai

Naujausi lankytojų blokas yra išjungta ir nebėra rodomas kitiems vartotojams.

 1. ANKETA: Tavo vardas žaidime: smile Giriamo asmens vardas žaidime: M416girl Priežastis: tiesa sakant, galvojau, kad ji mažai kuo gali padėti, nes yra jauna mergina, tačiau... Tačiau kiek teko į ją kreiptis pagalbos/patarimo tiek visada sulaukdavau. Pirmas įvykis buvo toks, kad iš manęs pavogė ypatinga kirvį, kreipiausi į ją ir ji aiškinosi aiškinosi ir surado mano ypatingajį kirvuką ir nubaudė vagį. Antrasis įvykis vėl gi apie vagystę. Apvogė mano resą ir aš kreipiausi į ją (nes pastaruoju metu tik ji viena būna online is pagalbos) ir ji ypač greit sureagavo į mano pagalbos prašymą, greit išsiaiškino vagį, iškarto jį nubaudė ir greitai surado pavogtus daiktus (hopper). Kiek tenka turėti su ja reikalų - visada viskas praeina sklandžiai, greitai ir maloniai. Malonu su Tavimi, M416girl, turėti reikalų!
 2. Tavo vardas žaidime: smile400 Giriamo asmens vardas žaidime: Ignelis Priežastis: paslaugus. Nors nelabai mėgstu Igneli dėl jo ypač griežto ir be jokio žmogiškumo mutinimo, tačiau kiek esu klausęs ar prašęs pagalbos tiek asmeniškai tiek per /helpop tai Ignelis visad prisistato pirmas ir jeigu pats negali padėt, tai nukreipia pas tą kas gali padėt. MLDC Ignelis
 3. Retas žaidėjas eina ir skaito visas visas taisykles iš eilės. Nėra žaidėjų, kurie prisijungę į serverį ims skaityti visas ten esančias taisykles ir po to eis dar skaityt visų taisyklių į serverio puslapį. Žaidėjas turintis skelbimo galimybę, prieš skelbdamas suves komandą /skelbimas ir ten paskaitys kas yra. Dabartinė taisyklė sako: 2 skelbimai iš eilės, 30s intervalais. Kad toliau mes nesiginčytume, aš prašau tiesiog patikslinti šią taisyklę, kuri yra serveryje suvedus /skelbimas P.s. padariau screenshot'a kaip įrodymą, kad kiekvieną dieną labai daug žmonių gauna už tai mute. Taip pat įrodymas. kad visi skelbia po 2 skelbimus iškarto. Kalbant apie kitus pasiūlymus, tai tikrai būtų smagu, kad rašytų prie žaidėjų nick, kas yra afk 🙂
 4. Šita taisyklė aiški ir dėl jos ginčų nėra. Aš kalbu apie serveryje esančią taisyklę. /skelbimas
 5. 3 taisyklė. Akivaizdu, kad ir pats esi jaunas @Justas27 yra serveryje problema tuo klausimu ir čia ne vieno ar dviejų žmonių teksto suvokimo klaida, sitoj vietoj visi VISI skelbimus rašo po du. 5 taisykle. Kiekvienas gali pastovėt afk fermoj ir susidirbt pinigų, su užduotimis prie rankup jie tiesiog būtų skatinami eit truputį pažaist, o ne tik pvp eit. Bet čia tik pasiūlymas ir tiek. 6 taisyklė. Nereik cheatint, bet yra žmonių kurie naudoja cheat ne tam kad užsidirbtų greit pinigų ar ne tam kad apgautų kitą žaideją, o naudoja tam kad jam būtų paprasčiau žaisti. Ir vėl čia tik pasiūlymas.
 6. Jūsų slapyvardis žaidime: smile400 Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): forumui ir serveriui Kuo šį idėja bus naudinga: 1) bus pataisyta klaida. 2) su šiais pasiūlymais žaidėjams bus patogiau žaisti. Idėjos nėra skirtos man asmeniškai, man patinka šitas serveris, tad noriu, kad jis būtų kuo geresnis. Detalus pasiūlymo aprašymas: 1) prie afk žaidėjo užrašyt "afk" kad žinot ar rašyt jam ar ne. (pridėjau nuotrauką kaip tai atrodo) 2) skatinant balsuot už serveri - surinkus tam tikra dienos vote skaičių - visi gauna kažkokį prizą pvz.: raktą su kuriuo kažką gali gaut. 3) skelbimo pirma taisykle sako, kad 2 skelbimai iš eilės. Čia turima omeny, kad parašius 2 skelbimus, turi kažkas kitas paskelbt skelbimą, o dabar suprantama, kad žaidėjas turi skelbt po 2 skelbimus. (dėl šios priežasties užmutinama nemažai žaidėjų) . 4) forume - pagrindinės serverio taisyklė: 15. Cheat'us galima turėti tarp .minecraft folderio. Bet jeigu cheat'ai yra įjungti tarp launcherio. (TEMP. BAN 7 d./PERM BAN). (nors taisyklė leidžia kompe turėt cheat, bet "pagalba" vis tiek banina jeigu praskanuoja pc su "echo" ir ten randa, nesvarbu ar cheat yra tuo metu pajungti ar ne. 5) rankup - rankup pakelti turėtų būti ne tik pinigų suma, bet ir užduotys pvz.: iškasti tam tikra kieki akmens ar kitų brangakmenių, pasidaryt armor ir t.t. 6) reikia pakeisti baninimo terminus (ypač ban visam laikui). Jau savaitė yra nemažai. Mano siūlymas būtų, už pirmą kartą cheatinant ir prisipažįstant (1d ban), už antrą kartą cheatinant (7d ban), trečią kartą cheatinant (ban visam). Toks siūlymas kilo dėl to, kad yra tokių žaidėjų, kurie supranta savo kaltę ir iš tikrųjų ištrina cheat, o kita priežastis, kad visi užbaninti žaidėjai renkasi i kitą serverį.
×