Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

106 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 128

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Saule652

Narys
 • Pranešimai

  5
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

REPUTACIJA

0 Neutralus

Apie Saule652

 • Rankas
  Naujokas

Paskutiniai profilio lankytojai

575 profilio peržiūros
 1. Pasiūlymas būtų tiems kurie rašo atsiblokavimus arba papeikimus (nors yra įrodymai kad jie naudojo neleistinas programas praeityje arba nesenai) prailginti bausmę. Jeigu žmogaus užblokavimų istorijoje yra ne vienas atvejis dėl neleistinų programų naudojimo arba administracijos narių įžeidinėjomų - tokio vartotojo pasiūlymai turėtų būtų prilyginti nuliui. Jeigu asmuo ir toliau keltų bangas forume ir trukdytu administracijai su savo bereikšmiais straipsniais jis turėtų būtį užblokuotas tiek serveryje tiek forume. Užuojauta administracijai kad jums tenka susidurti su tokiais lodoriais kaip viršuje.
 2. Dėl smulkių komandų net ir jas įdėjus tikrai žmonės nenustos pirkti paslaugų. Perka tikrai ne dėl ingot craftinimo ar šiukšlių trynimo, o dėl kits , fix , mbox ir kitokių naudingų komandų. Dėl bloku craftinimo komandos nusipirkimo serverio ekonomika tikrai nesugrius, tu ir tavo paslauginiai draugeliai legendos galit buti ramus.
 3. O kai sufreezina raso kazka ar tiesiog neleidzia judeti? Nes as pvz bandyciau restart prisijungti i srw ka manau jisai ir dare
 4. Suprantu kad nesmagu netekti daiktų tačiau jeigu jau būtu toks tų voratinklių abuse manau daugiau žaidėjų kurtų panašias temas ir su ta bėda būtu seniausiai susitvarkyta juolab kad žaidimo pokalbyję gan dažnai auto-minimas forumas. Siūlau tiesiog ieškoti kitokių arenų arba gal pačiam pastatyti tokia be voratinklių. O jeigu daug kas pradės naudoti piston visokioms kliūtims, arba lava ar magmos blokus? Linkiu sėkmės tau su tavo pasiūlyme ir tikiuosi administracija gerai viska apgalvos!
 5. Gal geriau eik tenais kovoti kur tų voratinklių nėra...?
×