Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

83 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

ModukasPVP

Narys
 • Pranešimai

  11
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  1

ModukasPVP last won the day on Sausis 1 2023

ModukasPVP had the most liked content!

REPUTACIJA

15 Naujokas

Apie ModukasPVP

 • Rankas
  Naujokas

Paskutiniai profilio lankytojai

Naujausi lankytojų blokas yra išjungta ir nebėra rodomas kitiems vartotojams.

 1. Tavo vardas žaidime: IceShadow420 Peikiamo asmens vardas žaidime: Bulvius Priežastis: Už nieką deda mute dėl skelbimo Įrodymai: ss
 2. Jūsų In-Game nickname - IceShadow420 Jūsų Discord - modukas Ar turite paslaugą šiuo metu? - Neturiu
 3. Jūsų slapyvardis žaidime: tysomuch Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): Serveriu Kuo šį idėja bus naudinga: kad žmones nužudžius kitus žaidejus susirinkti loot'a ir kai buna mase tai ateina naked'ai ir surenka ir taip žmonėms trugdo / ir susirenka loot'a Detalus pasiūlymo aprašymas: Grąžinkite Laiko Taimerį 20-30sec
 4. Jūsų slapyvardis žaidime: tysomuch. Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): serveriu. Kuo šį idėja bus naudinga: Jaigu būna daug žaidejų ir vidurį warp pvp nužudai tai būtų greičiau ir patogiau neprarasti setų ir t.t. Detalus pasiūlymo aprašymas: Tai ,kad būtų galima greičiau pasidėti daiktus ,kad kiti nepaimtu.
 5. Jūsų slapyvardis žaidime: tysomuch. Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): serveriu. Kuo šį idėja bus naudinga: Jaigu būna daug žaidejų ir vidurį warp pvp nužudai tai būtų greičiau ir patogiau neprarasti setų ir t.t. Detalus pasiūlymo aprašymas: Tai ,kad būtų galima greičiau pasidėti daiktus ,kad kiti nepaimtu.
×