Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

102 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 128

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Parzis

Pagalba
 • Pranešimai

  95
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  14

Parzis last won the day on Gruodis 6 2023

Parzis had the most liked content!

REPUTACIJA

45 Naujokas

1 Sekėjas

Apie Parzis

 • Rankas
  Narys
 • Gimtadienis 2007.01.13

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai profilio lankytojai

8.298 profilio peržiūros
 1. Sveikas, permabanu tave blokavau, nes taip įsakė administratorius tai padaryti, nes tu VISAM serveriui pasakei, kad jie yra (n žodis) ir tuo metu buvo apie 130 žaidėjų, o čia žmogus parašė evente kai buvo 20 žaidėjų, bet abu jūs buvote nubausti. Kaip iš senbuvio ne kokį įspūdį rodai kitiems žaidėjams. Jau ne pirmas kartas kai toks dalykas buvo. Norėčiau, kad susiimtum 💓 Įrodymų neprašai kaip matau, bet tik komentaro nori. Kitą kartą ir užtektu parašyti į discord`ą😁
 2. Sveikas, spawneriu tikrai per daug radai kaip "Legit'ui", jei tiksliai, tai radai apie 15 +/- spawneriu per kokia vieną ar dvi valandas, bet tau kasė žmogus visus spawnerius, mano manymu jis bendradarbiavo su tavimi, bet esmės nekeičia, kad kaseisi nuo vieno iki kito spawnerio. Tikrai daug nuotraukų galima prikelti į įrodymus, bet ikelsiu kelias. Įrodymai (kelios nuotraukos iš dešimčių):
 3. ChatMod @MultiviS buvo paaukštintas į Pagalba ChatMod @D3Nnc buvo paaukštintas į Pagalba
 4. B-ChatMod @Danqibuvo nušalintas dėl taisyklių pažeidinėjimo
 5. Manau jeigu gryšta flatas, tai ir reikia stackinima panaikinti. Geriau sugražinti pilna PvP kaip būdavo,
 6. ✯ @Pagalba @Vyciooks komandą paliko savo noru ✯
 7. Jeigu buvai užblokuotas, tam buvo ir priežastis. Jau kaip pamenu ne pirmą kartą jau pildai discord atsiblokavimą. Patariu nebent susikurti atskira discord mcslimui. Unban nebus.
 8. Wipe darymo siūlymas nieko nepakeis. Bus tada kai praneš. Jeigu turi tikrų pasiūlymų kitam wipe, gali normaliai pasiūlymą užpildyti ir galbūt įdėsime, pakeisime tai.
 9. Vyr. ChatMod @Dumtraukis buvo paaukštintas į Administratorius Pagalba @Wireless buvo paaukštintas į Vyr. ChatMod`us
 10. Administratorius @Calijero komanda paliko savo noru. Esame dėkingi už ilgametį bendradarbiavimą!!
 11. Vardas žaidime: Parzis Konkurso aprašymas: įlipus į valtį, reikės nuvažiuoti per ledą iki finišo linijos greičiau negu kitas, bet bus tram tikrų kliūčių. Event`as vyks pagal grafiką. Grafiką pamatysite kas eis su kuom prieš evento pradžia (~1h prieš event pradžia). Konkurso data: 2023-11-15 20:00 Startas, registraciją baigiasi 19:00 Vieta: /warp ledas Prizai: 1vt. Legend paslauga 14d, 2vt. Platinum paslauga, 3vt. Gold paslauga! Registracijos anketa (užsidaro šiandien 19:00) Anketos taisyklės, reikalavimai: Jeigu būsite užblokuotas serveryje prisiregistravę evente iš anksto, būsite nubraukti iš event. Anketa turi būti užpildytą normaliai pagal duotą anketą! Galima tik dalyvauti su 1 akauntu (t. y. 1 akauntas per žaidėja, IP) Anketa (privaloma) Vardas žaidime: Ar šiuo metu turite paslaugą (Jeigu taip, kiek laiko liko?):
 12. @Pagalba @tom321T komandą paliko savo noru .
 13. @Pagalba @Bedo komandą paliko savo noru .
 14. Sveikas, administratorius tave užblokavo teisingai bei reikėjo anksčiau pildyti atsiblokavimą, t. y. praėjo virš 24h ir tada parašei (po 24h administratorius gali išsitrinti įrodymus). Apgriovei ir apstatei dirt kai kur, juokingi nusižengimai neegzistuoja, yra tam tikros taisyklės ir ją pažeidei. Unban nebus.
×