Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

70 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 74

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Parzis

Vyr. Pagalba
 • Pranešimai

  64
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  8

Parzis last won the day on Rugsėjis 22

Parzis had the most liked content!

REPUTACIJA

28 Naujokas

1 Sekėjas

Apie Parzis

 • Rankas
  Narys
 • Gimtadienis 2007.01.13

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai profilio lankytojai

1.531 profilio peržiūros
 1. Sveikas, palengvinančių programų turėjimas/naudojimas vistiek yra blokuojama. Jeigu clickeris veikia, tai eina ištrinti... Papeikimas atmestas, unban nebus, Tema Rakinama!
 2. Sveikas, tau vyko patikra, bet atsisakei dalintis ekranu, o tai lygu nurodymų nesilaikymas patikros metu/patikros atsisakymas bei tvarkyk žodyną. Papeikimas atmestas, unban nebus, Tema Rakinama
 3. Sveikas, ban tai buvo teisingas, kolegos įrodymai --> https://imgur.com/a/8C3cUCZ matėsi, jog tau patikra nerupėjo ir vistiek prisipažinai, o dėl akaunto pavogimo, jeigu nori atsigražinti pilnai, gali susisiekti su mcslime.lt savininkui per discord`ą... Unban nebus, Tema Rakinama
 4. Sveikas, čia nėra joks Banas, čia galimai dėl Nord VPN, kaip Goccu minėjo. Pasitvirtinęs captcha viskas susitvarkys. Tema rakinama!
 5. Sveikas, pagalbos nesuteiksime, jau susirašinėjome per discorda ir sakei, jog buvai užblokuotas kažkur prieš mėnesį. Kad ir kaip buvai užblokuotas, nebūsi atblokuotas. Kita kartą panašiai bėdai pildyk atsiblokavimą žymiai anksčiau. Tema rakinama.
 6. Pildyk pagal duotą šalboną tuos "Papeikimai". Tema Rakinama
 7. Konkurso laimėtojai, ačiū tiem, kurie dalyvavo! 1vt. @NoHacksBro(NoScamBro) 2vt. @hdovis 3vt. @Fronteris
 8. Event Vedėjai: Parzis, tom321 Konkurso aprašymas: Event`e vyks 1v1v1 pagal grafiką. Bus bet kur išskirsyti bet kokie žmonės, t. y. į spalvas (raudona, žalia, geltona). Pimas nukeliavęs iki finišo linios, juda į kitą etapą pagal grafiką iki kol lieka 3 asmenys ir kovotu dėl finalo (1vt. 2vt. 3vt.). Iškart primename, jog kiekvena spalva turės tam tikrą palegvinimą iš kažkurio lygio. Konkurso data: Konkursas nustatytas į šį šeštadienį 09-09 17:00, patariama rinktis 16:30 dėl tam tikrų priežasčių. Vieta: /tpr Parkuras (būtinai persiskaityti taisykles, kad nebūtų neaiškumu! Prizai: 1vt. 4,000,000$ + 64 Hopperiai, 2vt. 2,500,000$ + 16 Hopperiai, 3vt. 2,000,000$ + 16 Enchanted GP Registracija privaloma atsakydami į šią temą, su šiuo šablonu, kitaip negalėsit dalyvauti! Anketa (Šablonas) Jūsų In-Game vardas: Ar turite laiko dalyvauti šiame konkurse?
 9. Sveikas, trūksta "Įrodymai" foto dėl bano ID, bet vistiek įkelsiu įrodymus. Buvo gauti šie įrodymai iš žaidėjaus einant PVP ir matosi greičiausiai 4 block reach arba truputį daugiau, ant pačio galo taip pat ir galimas clickeris, nužudei žaidėją, bet nenustoja daužyti jį dar apie 1 sekundę. Įrodymai, data matosi chate po mirties: Photos_2023-08-27_16-13-50-1.mp4
 10. Prašau normaliai užpildyti atsiblokavimą pagal duotą šabloną ir tada atsiųsiu įrodymus.
 11. Sutinku su tavo pasiūlymų, nes visuomet tie patys asmenys kai būna užblokuoti ar užtildyti skundžiasi, rašo papeikimus ir visuomet sugaišina laiką ir pasiema unban/palaukia dėl mute po papeikimo patys, nors per tą tarpą tikrai adminams prireiktų laiko padedant kitiem.
 12. Klaida pranešta Administratoriams, ačiū už pastebėjimą. TEMA RAKINAMA
 13. Prisidedu prie jų ir tavęs, abu labai gerai atlieka darbą ir operatyviai. Mačiau situaciją ir visi prisidėjot ir sutvarkėt! ♥️
 14. Sveikas, įrodymus kaip matome neprivalau siųsti, nes jau pats tai padarei. Iš pirmo žmogus kuris filmavo sakė, jog žaidžia ant normal fov (ant paprasto, automatiškai nustatytos). Visų antrą tikrai būtų lengvai atkreipti dėmesį jeigu būtų fov nustatytas iki 120, galima pasireguliuoti bet kur, kur nori ir atkreipti dėmesį. Visų trečią tikrai pievų nerašyk į discord ir nebandyk meluoti, prifantazuoti nesąmones, jog atsimeni kiekvieno įtrenkimo atstumą numušta (įrodymai extra po viso teksto). Nuo 0:04 iki pat galo matosi reach, aptariau ir su kitom pagalbom.
×