Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

113 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Flossercise

[ Neunbanintas ❌ ] Flossercise

Recommended Posts

Vardas žaidime:  Flossercise
Jus užblokavo:  tiger
Priežastis:  grif res'ę ( tu dar drįsti po manęs toliau grifint ? ) https://prnt.sc/1q9yglg
Kodėl turėtum būti atblokuotas: nes ši priežastis nėra tinkama ką as daraiu: "Gryfinimo" apibrežimas yra kai žaidėjas atsisako bet kokio ketinimo laimėti žaidimą ir sutelkia dėmesį į kitų žaidėjų erzinimą, netyčia manipuliuodamas žaidimo aspektais, o ponas tiger tai supranta visai kitaip, nes mano situacijoje as neatsisakiau tikslo siekti laimėti žaidimą ir mano tinkslas nebuvo paerzinti ar kaip nors kitaip paveikti kitą žaidėją.
Užblokavimo nuotrauka (Privaloma):   427621825_2021-08-18(2).thumb.png.c19997e2e1da92a74d620733b5d72314.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

img%5D
 

  • 13. Apstatyti ar kitaip niokoti kito žaidėjo rezidenciją. (TEMP. BAN iki 5d.)



Aš hopperi'us grąžinau  ir po laiko vėl juos pavogei :DDD , sau į res'ą nusinešei. Tai teko užblokuoti kaip už "grif'ą" + atėmiau hopper'ius iš tavęs ^^

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Pirmiausia: Ir vėl tas pats - Tai teko užblokuoti kaip už "grif'ą" - kodėl yra vartojamas šis žodis kai nesuprantama jo reikšmė ir visai netinka šioje situacijoje. (Jei nesuprantate kodėl taip rašau, vėl perskaitykite ankščiau mano minėta sąvokos ir visos situacijos paaiškinimą)

Visų antra - as pripažystu šią taisyklę -  13. Apstatyti ar kitaip niokoti kito žaidėjo rezidenciją. (TEMP. BAN iki 5d.) - bet kodėl ji yra taikoma kai žaidėjas leidžia tai daryti?

Visų trečia - Jūsų nuotraukų įrodymai nėra tikslūs, nes tuo metu as ir savo rezidencijoje (/tpr sferma) grioviau Hopperius.

Visų ketvirta - toks administratoriaus impulsyvumas, neapgalvotas elgesys yra ypač būdingas ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams, todėl patarčiau apgalvoti ar esate tinkamas būti administratorių gretose. 



 

Inked7dH99bw_LI.jpg

Redaguota nario Flossercise

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 19 minutes(-ių), Flossercise rašė:

Pirmiausia: Ir vėl tas pats - Tai teko užblokuoti kaip už "grif'ą" - kodėl yra vartojamas šis žodis kai nesuprantama jo reikšmė ir visai netinka šioje situacijoje. (Jei nesuprantate kodėl taip rašau, vėl perskaitykite ankščiau mano minėta sąvokos ir visos situacijos paaiškinimą)

Visų antra - as pripažystu šią taisyklę -  13. Apstatyti ar kitaip niokoti kito žaidėjo rezidenciją. (TEMP. BAN iki 5d.) - bet kodėl ji yra taikoma kai žaidėjas leidžia tai daryti?

Visų trečia - Jūsų nuotraukų įrodymai nėra tikslūs, nes tuo metu as ir savo rezidencijoje (/tpr sferma) grioviau Hopperius.

Visų ketvirta - toks administratoriaus impulsyvumas, neapgalvotas elgesys yra ypač būdingas ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams, todėl patarčiau apgalvoti ar esate tinkamas būti administratorių gretose. 



 

Inked7dH99bw_LI.jpg

Tu, moksliuk :DDD rašyk ką nori. Taisyklė buvo pažeista, gavai ban'ą. Aiškiai viskas nurodyta ( foto / taisyklė ). Ir tu man aiškini, kad kažką blogai padariau ? :DDDD, res'as nebuvo tavo ( tik buvai pridėtas ), o visi hopper'iai ėjo pas tave ( į pv /ec ). Tai rašyk ką nori, vis tiek esi kaltas, o unbano tikrai nebus ^^ 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

(Tu, moksliuk :DDD rašyk ką nori. Taisyklė buvo pažeista, gavai ban'ą. Aiškiai viskas nurodyta ( foto / taisyklė ). Ir tu man aiškini, kad kažką blogai padariau ? :DDDD, res'as nebuvo tavo ( tik buvai pridėtas ), o visi hopper'iai ėjo pas tave ( į pv /ec ). Tai rašyk ką nori, vis tiek esi kaltas, o unbano tikrai nebus ^^ ) - Apmaudu ir keista kai tokie žodžiai sklinda iš administracijos lūpų. Jūsų kolegoms patarčiau labai apgalvoti jūsų buvimą administratoriumi. Tokie kaip Jūs - antinomiški žmonės, neturėtų priiminėti šių sprendimų, manau kad tai viena išpriežasčių, kodėl žaidėjų skaičius galėjo nukristi.

Jūs prieštaraujate pats sau - "res'as nebuvo tavo ( tik buvai pridėtas )" - taisyklėje nėra paminėta kad pridėtas žmogus prie rezidencijos negali joje ko nors pakeisti, o jus šia taisykle remetės, kaip pagrindiniu argumentu. Todėl jūsų toks pasirinkimas - "Tai rašyk ką nori, vis tiek esi kaltas, o unbano tikrai nebus ^^" - tik žemina serverio ir Jūsų įvaizdį šioje situacijoje.

download.jpg

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ar tu čia "pakalbėti" atėjai ? ar bandai įrodyti savo nekaltuma ?  😄 . Eik savo "pamokslus"  pasakoti  savo bendražygiams  - čia kaip matau ne tau vietą. Bet žinoma, kaip esi "serverio žaidėjas" neprivalau tave "įžeisti". Tai būk savo vietoje ir žaisk  tą minecraft'ą ramiai.  O kad foto numetei "Tigra panašų į kubiką" tai juokiną iš tavo pusės :DD, nors pats  esi toks asmuo. 

Žinoma, nebandyk čia provokuoti ar kitaip pažeminti mane.  NES tikrai nepavyks ^^. Esu matęs dar tokių prikolistų kurie neturi ką veikti. Bandyk nebandęs - pralaimėsi tu 🙂 . O tavo "sakiniai" nieko man nesako. Pradėsi privačiai  tererizuoti ar bandysi "susidoroti"  - pasekmės bus skaudžios 🙂 🙂 . Įspėjimą gavai - būk pašventintas.

Įrodymai yra
Unbano nėra

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×