Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 5

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Jeff

[ Atmesta ❌ ] Peikiu Bedo

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: Jeff
Peikiamo asmens vardas žaidime: Bedo
Už ką peikiate šį administracijos narį: Kasiau sau ramiai gold ores nes turejau užsilikes inventoriuje ir žiūriu po kiek laiko  išmetė be jokio įspėjimo.
Peikiu jį todel, nes Išmeta iš serverio neperspėjas arba banina už ale "įžeidinėjimus".  Nors nuo kada "mink nx" įžeidimas? + dar pats to nežinojau, kad kai mainini gold ore galima flood'inti, bent galėjo kaip žmogus paaiškinti per ./msg  😄 . Btw Kai išmetė nebuvo parašyta "neflood'ink"   iškarto prie reikalo  "dar kartas ban'as" Aš biškį confused buvau. To "mink nx" nenorejau sakyt, bet atsiteleportavo pas mane ir pradėjo aiškinti, kad kažko nesupratau... visko pasitaiko nenumirsi gi 😕 sunervina iš niekur nieko.

Įrodymai:  įrodymų gerų neturiu, nes iškur jeigu taip viskas netikėtai įvyko , išmete be perspėjimo,o antras kartas banas .... nu ,tai krc 😄 Draugas padare ss, nors ir taip matyt, kad tam adminstracijos nariui ir taip nusispjauti.  https://www95.zippyshare.com/v/LPr2x7oT/file.html . https://www63.zippyshare.com/v/g7hpEJOH/file.html .  https://www20.zippyshare.com/v/soDpeGoV/file.html  . Unbano neprašau, bet vistiek nesamonės kažkokios 😄  AČIŪ !!!

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Įrodymus įkels adminas nes aš ne namuose. Ir nebūsiu kelias dienas, kai išmečiau tau paaiškinau, kad už Gold orea kasima buvai išmestas, ir tu dar rašai čia jau mūsų problemos, kad tu tyčia floodini.

Redaguota nario Bedo
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 valandos(-ų), Jeff rašė:

Tu man paaiškinai, kai išmetei? tau viskas gerai?

Kai išmečiau tu pradėjai šakotis, ir tada paaiškinau, bet tu nesiliovė, ir pradėjai nepagarbiai bendraut + įžeidinėti.

https://imgur.com/a/hJEZRvo

Redaguota nario Bedo
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Labukas, prašau tavęs atsiūsti kur tave įžeidžiau. 🙂 O, kad mininau ores galėjai pekentėti nenumirsi juk ane? + ./msg pranešk  kita karta. @Bedo

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 6 valandos(-ų), Jeff rašė:

Labukas, prašau tavęs atsiūsti kur tave įžeidžiau. 🙂 O, kad mininau ores galėjai pekentėti nenumirsi juk ane? + ./msg pranešk  kita karta. @Bedo

Persižiūrėk foto, ir pamatysi apie nepagarbu bendravimas, pakentėti, kad tu tyčia tai darei 😀😀 Žmogau atsigauk, pailsėti pora dienų ir ramu, jai ne reiks ir dar pratęsim.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Žmogau, ar tau viskas gerai ? aš tavęs dar trečia karta prašau atsiūsti kur tave įžeidžiau 🙂 nepagarbus bendravimas už tai, kad be įspįjimu išmeti ar kažkas pnš. Ar tu to pripažinti nenori? Niekur aš taves neįžeidžiau 🙂. Tu prie manęs prisikabinai dabar noriu tiesios . Ir nebandyk to paties sakyti, pažiūrėk foto, ir pamatysi apie nepagarbu bendravimas 😄 + tyčia ar netyčia tau reikia suaugti seni, ir gana tempti guma. @Bedo

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
On 2021-08-21 at 11:25, Jeff rašė:

Žmogau, ar tau viskas gerai ? aš tavęs dar trečia karta prašau atsiūsti kur tave įžeidžiau 🙂 nepagarbus bendravimas už tai, kad be įspįjimu išmeti ar kažkas pnš. Ar tu to pripažinti nenori? Niekur aš taves neįžeidžiau 🙂. Tu prie manęs prisikabinai dabar noriu tiesios . Ir nebandyk to paties sakyti, pažiūrėk foto, ir pamatysi apie nepagarbu bendravimas 😄 + tyčia ar netyčia tau reikia suaugti seni, ir gana tempti guma. @Bedo

Kaži kam čia suaugti reiktu, apie gumos tempima kalbos net nėra, nu va pabuvai jau 2 dienas bane gali toliau žaist. 😀😀

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tavo žinutės komandos nariui:

Jeff: pashol nx
Jeff: krc sakau mink nx

6. Įžeidinėti ar kitaip pažeminti administracija bei komandos narius. (MUTE iki 12 val./BAN iki 2 d./IPBAN)
Šiuo atveju įvyko komandos nario pažeminimas - už tai ir buvai nubaustas.

 

Papeikimas atmestas!

Tema rakinama.

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×