Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

133 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Gramas420

Gramas420

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime:  Mr_Modus
Peikiamo asmens vardas žaidime:  XxMafijozasxX 
Priežastis:  buvo taip ejau pvp su kaskokiu ciortu ans buvo su kilaura nes is belenkiek toli kerta prie jo neina preiti net as nubegau tolin i sauge zona ir ateina sitas pagalba padaro kad negaleciau vaiksioti  ir sako tipo patikra as ten  sakau koke patikra katik  su citteriu kovojau o tu mane  tikrini  poto duoda savo jis dc sakau tingiu kviesti nusiunciau savo dc sakau tau reike tu ir pakviesk mane ateinam i call ans nekalba raso nes bijo kalbeti nes vaikas cj ira  sako rodik vaizda pajungiu vaizda rodau f3  ir pradejau sokinet pist gavau kick is servo ir piso ban visam laikui tipo citeris px kad ne hack buvau 
Įrodymai:  neturiu  bet ans turi tureti tikrai 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 49 minutes(-ių), Gramas420 rašė:

Tavo vardas žaidime:  Mr_Modus
Peikiamo asmens vardas žaidime:  XxMafijozasxX 
Priežastis:  buvo taip ejau pvp su kaskokiu ciortu ans buvo su kilaura nes is belenkiek toli kerta prie jo neina preiti net as nubegau tolin i sauge zona ir ateina sitas pagalba padaro kad negaleciau vaiksioti  ir sako tipo patikra as ten  sakau koke patikra katik  su citteriu kovojau o tu mane  tikrini  poto duoda savo jis dc sakau tingiu kviesti nusiunciau savo dc sakau tau reike tu ir pakviesk mane ateinam i call ans nekalba raso nes bijo kalbeti nes vaikas cj ira  sako rodik vaizda pajungiu vaizda rodau f3  ir pradejau sokinet pist gavau kick is servo ir piso ban visam laikui tipo citeris px kad ne hack buvau 
Įrodymai:  neturiu  bet ans turi tureti tikrai 

 

Įrodymus pateik. Kad tu gavai ban'ą nuo Mafijozo.

 

 

@xXMafiozasXx

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

https://medal.tv/games/minecraft/clips/7SfUig04tcWUu/d1337g1qbBfg?invite=cr-MSxWN0osMjE3MTU4MjQs šiame vaizdo įrašė ne viskas matėsi nes kita puse įrašo tiesiog nesimate , bet aš kaip administracijos narys tikrai nemeluočiau tai ka jis man rodė kaip skraidė stovėdamas vietoje , kas matėsi įraše jog jis tieosiog stvoėjo ir ji išmete iš serverio kai buna prisijungti iš naujo i serverį rašė auto relog. 

https://prnt.sc/26emy4v  chatai , kai dariau patikra.

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prisiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Jūs turite būti forumo narys norėdami komentuoti

Sukurti vartotoją

Prisiregistruokite mūsų bendruomenėje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau turite vartotoją? Prisijunkite.

Prisijunkite
Sign in to follow this  

×