Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

5 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 9

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Rokase123

ismokpvpbotas vergina su sethome

Recommended Posts

nelabai suprantu ka tu tuom nori irodyti nes už verginima nebanina o aš ji savo arenoj užmovinau už verginima:)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

noriu priminti, kad už sukčiavimus su pvp arena jau esi gavęs baudų ir netgi buvo atimta arena. Savo factiono nariams galimai esi padaręs tp true kito varianto kaip jis galėjo ateiti ten aš neturiu + ne karta mačiau kaip yra atsitelinama ir verginama.:)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

rk123 as suprantu kad pas tave proto nera daug ..... sucks to suck bet jei parasai res info vs matai kad visiem yra padaryta tp f ir nei vienam nera padaryta tp t delto negali ten atsijiunkt ir prisijiunkt o buvo atimta uz tai kad buvau su pvP off bet atidave ir klaidu nekartoju o uz verginima nieks nebainna o as tiesiog dedu move f ka ir padariau

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

:DDDD neturiu žodžiu.. ir kas ,kad tu jam mova dėjai? jis taviškis uždėjai dėl vaizdo tą patį daryčiau. paskui nuimsi ir atsakyk kokiu budu jis ten pateko?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

uzmovinau o pas mane yra taisykles 50k sumoki atmoovinu visos taisykles gyvuoja visiem tiek saviem tiek kitiem o kaip jis pateko tai cia ne jum zinot gali rasyt pagalbom as nebvuau kam nujemes tp jis tiesiog ten kaskaip atsirado niekados niekam nenujimo ten tp  nebent einam 2x2 tada buna isimtis bet po pvp vel uzdedu ne tavo mazam protui suprast

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

tiesiog kazkaip atsirado????:DDD aš sakau ,kad dėl vaizdo uždėjai jam mova:Dd

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

:DDDDDD negalvojau kad esi toks kvailas move uzdejau uz  vergavima jis man atsiunte 50k as atmovinau suprantama??

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Palieku šį klausimą spręsti pagalbai , nes prasidėda bereikšmis diskutavimas.

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×