Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

58 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 80

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

AugeBandiuga

Unban AugeBandiuga

Recommended Posts

Vardas žaidime:  AugeBandiug
Jus užblokavo: Bens
Priežastis: Pvp Abuse
Kodėl turėtum būti atblokuotas: Turėčiau būti atblokuotas, nes gavau ban už įlindimą į boxą, kuriam kovojo 2 žmonės, tarp jų nebuvo jokio susitarimo kad 1v1. Boxas buvo labai blogai padarytas ir atsidarinejo kas 2sec ir dėl to ilindau. Bei buvo nesažininga kova, th pries be th.

Užblokavimo nuotrauka (Privaloma): 

AugeBandiuga.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

https://streamable.com/609tzz
Mano manymu box'ai yra skirti 1v1, t.t  kadangi čia dėl dvejų žmonių pakilimo dėl kb atsidarė (durys) į box'ą Tu įėjai ir tai nebėra lygios jėgos, o dėl "susitarimo nebuvo  1v1", turite patys susiprasti kad box'as kad į jį negali įeiti ir išeiti pvp metu. O dėl, kad th žmogus manau pats galėjo pasižiūrėti /invsee ir pamatyti ką jis turi inventoriuje.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 19 minutes(-ių), AugeBandiuga rašė:

Iš pradžių buvo susitarimas, kad jie eis Be th, o jis juos pasiime. Čia jau gaunasi nelygios jegos, bei 1v1 susitarimo nebuvo. 

Irodymu turi, kad taip sutaret?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Aš tuo momentu nebuvau, o draugo labai prastas kompas tai del to neijunges filmavimo , insta replay'aus

Redaguota nario AugeBandiuga

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 valandos(-ų), AugeBandiuga rašė:

Aš tuo momentu nebuvau, o draugo labai prastas kompas tai del to neijunges filmavimo , insta replay'aus

Irodymu kaip matau neturi, del susitarimo, matau tik, kaip abusindamas ilendi i pvp arena, nes jus abu team'meitai.. Tas arenas darosi zmones, kad 1x1 eitu ir niekas nemaisytu, xujovai padaryta, ar lagina, galejai ir nesikist, "nevergaut kaip jus ten sakot"..

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×