Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

71 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 80

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Axel_Toupane

[ Neunbanintas ❌ ] Axel_Toupane

Recommended Posts

ANKETA:

Vardas žaidime:  Axel_Toupane
Jus užblokavo:  Bens
Priežastis: ,,Res'ų apstatinėjims".
Kodėl turėtum būti atblokuotas: Argumentai:

1) Buvo išlaikyta tam tikra distancija nuo rezidencijos, nebuvo taip, kad stačiau už bloko nuo rezidencijos arba kažkokią specialią sieną su tikslu apstatyti res'ą. Jeigu tokie dalykai skaičiuojami, kaip resų apstatinėjimai, manau pusė žaidėjų serveryje turėtų būti užbaninti. (Galiu patikti gyvų pavyzdžių su rezidencijom).

2) Bendras pastatytų blokų kiekis vargu ar būtų lygus bent 30, tai koks čia apstatinėjimas? Už tokius dalykus 4 dienų banai ? :DDD

3) Pats žaidėjas tai naudojo kaip ginklą mane pasikvesti į kovą, į private message rašė ,,ateik, laukiu vėl pvp", administracija gali patikrinti chat logus, laikas: 2022-05-21 18:14:00 - 2022-05-21 18:15:23 šitame intervale. Žaidėjo nickname: mantislt.

4) Pirmą kartą nusižengiu šitame wipe, neturėjau būti įspėtas ar paprašytas susirinkti blokus, ar kažką tokio? (Kaip ir minėjau, blokų pastatyta buvo mažai, jie nei aukšti, nei trukdantys, viso labo - diamond bockai).

5) Gal ne argumentas, bet noriu pabrėžti didelę nelygybę, kas iš ties labai pykdo: esant sukčiavimo atvejams ar panašies atvejams kaip šis, kiekvieną kartą, kai aš kreipiuosi į pagalbą, jokių skubotų veiksmų nėbūna imtasi, žaidėjas visuomet būna prašomas gražiuoju susitvarkyti, kad būtų išvengta ban, kodėl tokios galimybės neturėjau aš? Todėl,kad admin privilegijas turinčiam žmogui buvo bloga diena? Kame replės?


Užblokavimo nuotrauka (Privaloma): https://imgur.com/a/hWqpoYw

 

Redaguota nario Axel_Toupane

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Įrodymo nuotrauka:https://prnt.sc/9nUo9udfnk9Dhttps://prnt.sc/R4sbg0FCb9mf

1) Visų pirmą, jog "buvo išlaikyta tam tikra distancija nuo rezidencijos yra klaidinga", nes nuo žmogaus rezidencijos turi būti mažiausiai 25 block'ai nebent žaidėjas, kuris susikūręs rezidenciją sutinka su tokiomis salygomis, bet dabar buvo parašytas skundas.

2) Man atrodo, jog taisyklė aiški res'o apstatinėjimas yra savaime aiškus dalykas, jog tai draudžiama.

3) Jai ir kvietė eiti pvp tai nereiškia, kad reikia apstatyti

4) Still res'o apstatymas.

 

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Deja, argumentai nepagelbėjo šį kartą.
nuo res'o nėra 25 block atstumas ir be res'o savininko neturi leidimo apstatinėti, statyti, kurtis res'ą ar panšiai.

Atsiblokavimas atmestas.
Tema rakinama.

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×