Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

33 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 75

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

KeePz

Pasiulimas

Recommended Posts

ANKETA:

Jūsų slapyvardis žaidime: KeePz
Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): Serveriui ir žaidėjam.
Kuo šį idėja bus naudinga: atgaivintu projekta prie topačio ir įdėto kažko naujo
Detalus pasiūlymo aprašymas: Manau jau pats laikas dėti žingsni į prieki ir išlipti iš versijos 1.16.5    šita versija jau daugiau negu pora metu tapati įdomumo jokio block'ų pasirinkimas taipogi chujovas manau  visiem patiktu jeigu    padėtu ta žingsi ir  perkeltu į naujausia/arba į naujesne versija (taipogi paklausius administracijos nario nuomones apie versija ir pnš gavau tokia pačia nuomone   apie šita versija) , kitas dalykas su versijos pakeitimu manau ir reikėtu wipe nes kaip ir pastebėjot serveris nerenka tiek žaidėju kiek rinkdavo (prisiminkim tai kad serveryje dabar buna apie 110žaidėjų stabiliai arba mažiau  iš jų 50-60palikti afk.) , dar kitas dalykas manau kad reikėtu pridėti daugiau pasirinkimo į /shop > galimybes pvž   už tam tikra suma nusipirkt  komanda /blocks galimai  gal ir nusipirkt komanda /fix all  (aišku dėl tokio dalyko gali nukentėt  gold paslauga bet galima kaina dėt didelė ir gal išvengtu  problemos), taipogi nežinau ar butu įmanoma bet norėtusi pamatyt daugiau ir įdomesnių spawneriu prie topačio žaidėjai ir  suktu galva kaip pastatyt ferma ir kas. Manau šitie atnaujinimai padėtu  ir taipogi atgaivintu serveri  nes reliai dabar taspats per tapati prisijungi į serveri ir palieki afk max nueini pvp 30min ir viskas įdomumas baigtas nėra nieko kas  žaidėjus labai jau pritrauktu. (čia bent jau mano nuomone) nežinau gal kažkas atsižvelks ir nepatingės paskaityt iki galo 🙂 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Jei ir versija keisim, tai tik su wipe. O ir šiaip, vasaros metu, nemanau kad daug kas nori žaisti prie kompiuterio (kalbu apie dauguma). Tad, abejotina, ar wipe padėtu šiuo atvėju.
Bet kokiu atveju, esu už spawner įvairove, dar labiau esu už crops (wheat/morkos/bulves ir t.t.) farminimo iškėlimą serveryje.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Patrik rašė:

Jei ir versija keisim, tai tik su wipe. O ir šiaip, vasaros metu, nemanau kad daug kas nori žaisti prie kompiuterio (kalbu apie dauguma). Tad, abejotina, ar wipe padėtu šiuo atvėju.
Bet kokiu atveju, esu už spawner įvairove, dar labiau už esu crops (wheat/morkos/bulves ir t.t.) farminimą.

nesakau kad reikia daryt ta wipe/versijos pakeitimus va šianden ir dabar manau kad reikia jau pradėt ruoštis kad žaidėjai to lauktu ir norėtu išvysti kažką naujo gal ten po men gal po dviejų  bet kad  kažkas butu naujo ir norėtusi pasiekt kažko naujo

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Šį wipe buvo idėtas "Ghast" spawner  ir manau, kad jis labai gražiai funkciunuoja. Dabar Būtų smagu įdėt dar vieną ir aš turiu daug įdėjų butent kokius įmanoma, bet čia reik modelt sutikimą gaut.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×