Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

0 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 5

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
TikriausiasKidosas

Ignelis free mute'as ne karta pasikartojantis (ATSIBODO)

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: centai
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Ignelis
Priežastis: Free mute'as ne karta yra pasikartojantis šudas užkniso 🙂
Data:2022-08-24 15:00
Įrodymai: 
Paveikslėlis

  • Neigiamas 1
  • OHO 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Ignelis rašė:

Sveikas, tu buvai užtildytas už 08 skelbimo taisykle.

https://imgur.com/a/eRqVaou

UH??? ką tai paiiškina už mute'a? aiškiau galima nieko neįmanoma suprast ką aš blogai parašiau ?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), TikriausiasKidosas rašė:

UH??? ką tai paiiškina už mute'a? aiškiau galima nieko neįmanoma suprast ką aš blogai parašiau ?

 

08 Taisyklė - neplėsti skelbimo nereikalingais tekstais ar simboliais. Tu jį plėtei tekstu : #CentaiOnTop Tai gali patvirtinti pats kofeynas.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Ignelis rašė:

08 Taisyklė - neplėsti skelbimo nereikalingais tekstais ar simboliais. Tu jį plėtei tekstu : #CentaiOnTop Tai gali patvirtinti pats kofeynas.

Uh? ;DDD o tai kodėl manes pastarasias 18valandų nemūtino? kažkas? įskirus tu? už 08 taisykle ;D zmogau čia nėra plėtimas čia pasakymas kad aš noriu eiti pvp 🙂 

Kitaip serverio pvp'eriu pasakymas #NickasOnTop. kaip pasakymas ateikit kažkas su manim pasimušti :DD

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, TikriausiasKidosas rašė:

Uh? ;DDD o tai kodėl manes pastarasias 18valandų nemūtino? kažkas? įskirus tu? už 08 taisykle ;D zmogau čia nėra plėtimas čia pasakymas kad aš noriu eiti pvp 🙂 

Kitaip serverio pvp'eriu pasakymas #NickasOnTop. kaip pasakymas ateikit kažkas su manim pasimušti :DD

 

 

O taisyklės tą #CentaiOnTop dalyką palaiko plėtimu, tai va. Palieku spręst @Kofeynas

Redaguota nario Ignelis

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Pats einu pvp bet niekada nesu mates kas parašes #"nickontop" prašo eit su juo pvp.. Parašei tpr gpvp mase ir to užtenka?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Rikardas_uwu rašė:

Pats einu pvp bet niekada nesu mates kas parašes #"nickontop" prašo eit su juo pvp.. Parašei tpr gpvp mase ir to užtenka?

Dėja kai žmonės bijo manęs reikia kažkaip pasakyti kad tu esi prastesnis už juos ;DD kodėl tu šitoi temoi ? nebuvo kartais parašyta kad pašaliniams draudžiama cituoti bei atsakyti į kitas temas? so.... ir tu pvp neini reliai 1karta į 2savaites taves niekada nesu mates pvp so.... idk man serverį taip pat nebūni yra žmoniu kurie tikrai ta rašo ''#CentaiOnTop.'' so idk kids..

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), Ignelis rašė:

O taisyklės tą #CentaiOnTop dalyką palaiko plėtimu, tai va. Palieku spręst @Kofeynas

ig, laukiam @Kofeynas xDDD                      #CentaiOnTop.

 

  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, TikriausiasKidosas rašė:

 ir tu pvp neini reliai 1karta į 2savaites taves niekada nesu mates pvp so.... i

 

Nesukritai prieš 10-20min? 🤣. Aš savas. Nepašalinis

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), Rikardas_uwu rašė:

Nesukritai prieš 10-20min? 🤣. Aš savas. Nepašalinis

Rikardas_uwu tokio nick'o nesu girdėjas visa savo serverį pražaidusį laika (3metai) ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×