Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

3 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 3

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

afkacc

Free ban

Recommended Posts

ANKETA:

Jūsų vardas žaidime:  JKUP
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime:  Dumtraukis
Priežastis: parejo is niekur vidurnakti kai jau valanda laiko nei pvp buvau ejas nei ka, parasiau ten fc nariam ate varau miegot tevai atejo tas prisistato patikra, sakau niekaip negaliu sorry, tada po mintues sakau duok kazka be dc ir skype nes dc neleidzia prisijungt uzsalde cj 😄 jis sako tik dc pas mus galima, tada po keletos min sakau tj parasau calijero ir kai paspaudziau esc pasispaude disconect netycia ir zrj realiai greit prisijungiau.  Bet kodel jam tik dc tiko as nezinau... Isejo taip kad be rugsejo pirmosios dar vienas blogas dalykas nutiko, neveltui mokslo ir ziniu diena 😄 @Dumtraukis @Calijero
Data:09-01
Įrodymai: 

image.thumb.png.de0bc1e4fc39447e1331ab2496f4c816.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sveikas, dariau patikra nes ėjai PvP ir  gavai report. Kadangi po PvP stovėjai afk prie tavęs nelindau. Vėliau kai grįžai iš afk pradėjau tau daryti patikrą, o tu kaip ir minėjai pradėjai sakyti jog negali ir t.t., bet ban gavai už tai jog atsijungei patikros metu.
1 - https://prnt.sc/YI7yg5bUvile
2 - https://prnt.sc/xUNRfgi1slMn

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Bet as siuliau per kazkur kitur daryt, jeigu butum sutikes gal nebuciau netycia paspaudes disconect? 😄 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ir visi mano uzblokavimai kur tau raso buvo uz cps, gal 1-2 buvo uz cheatus ar ten auto. 😄 Bet jau senesnis ivykis.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Dumtraukis rašė:

Tu netyčia disconect paspaudei, kiti netyčia macro download paspaudžia😐

tu raminkis gerai?   čia visi slaimičiai paspaude ta miktuka

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Va koko bet macro kiek atsimenu tikrai slime per visus wipe nebuvau pajunges, o jei ir buvau tai ant zinuciu nes nemokejau padaryti, bandziau kitame serveryje pajungt, bet nemoku 😄

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

kaip sakant visiem buna pirmas kartas 😄

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ban'as Teisyngas! 

Tema Rakinama

- Administracijos Narys KeePz

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

tu dar drysti rašyt? po mano temos uždarymo?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, KeePz rašė:

tu dar drysti rašyt? po mano temos uždarymo?

 

Atsiprašau,  Administracijos narį Keepz...

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Ignelis rašė:

Manau jau ir taip aišku, kad tavo kaltė, jog atsijungei iš serverio 😉 

- @Calijero 

Bet as net nebuciau atsijunges, jis pats nesutiko daryti patikros betkokioje kitoje platformoje 😄 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

esmė, paprasta  palengvinančias programas turėjai ir tiek , dėl to ir rr dariai, jeigu nieko neturėtum jokio rr nebutum dares,  tesiog  butum šnekėjas    dėl  kitos platformos naudojimo 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, KeePz rašė:

esmė, paprasta  palengvinančias programas turėjai ir tiek , dėl to ir rr dariai, jeigu nieko neturėtum jokio rr nebutum dares,  tesiog  butum šnekėjas    dėl  kitos platformos naudojimo 

esmė kaip ir rasiau as jam siuliau gal 2-3min pereit  i kita platforma padaryt patikra, jam netiko sakau tuoj parasau patrikui paziurejau forume buvo online ten kitas kazkoks einu i serveri ir netycia papaudziau disconect

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

jeigu as buciau kazka turejas buciau prisipazines, nes man nebutu tolko meluot 😄 ir siulyt ilgiausia padaryt kitur patikra.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Reikėjo tėvus papirkt, o dėl to kad netyčia esc ir disconnect paspaudei tai čia jau tikrai ne mūsų problemos :D. Skype naudojom 2015 metais, jei neturi discord tai vėl gali kaltint tik save. Kas juokingiausia, kad tavo atmazai nesueina, sako atėjo tėvai , bet leisk eit patikra per kitur, o ne discord.

  Atmesta. Tema rakinama.

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×