Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

44 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

afkacc

Free ban

Recommended Posts

ANKETA:

Vardas žaidime: JKUP
Jus užblokavo: Qjis
Priežastis: Kžn palikau per naktį afk fermoj ghast, atsikeliu  gautas banas: Aura BOIIIII
Kodėl turėtum būti atblokuotas:Nes nebuvo jokios auros:D
Užblokavimo nuotrauka (Privaloma):
image.png.36d740e96edd7dd49039bd0d8c4bbabd.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

O jeigu ponas Qjis matė killaurą, tegul atsiunčia įrodymus, nes jokios auros tikrai nebuvo. 😄 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 valandos(-ų), finito666 rašė:

Nzn ka naudoji bet hitinai super greitai.

Edit. - 

Ir ar killaura nėra taip, kad tu daužai žmones/mobus kai jie yra pvz už tavo nugaros?:D Nes realiai aš daužydavau tik tada kai tu būdavai virš galvos arba mobai, šiaip manau dar būtų buvę gerai su garsu filmuoti, būtų įmanoma palyginti clickų garsą, mano ir kitų asmenų. 🙂

Na, bet kai nebuvo mobų arba tavęs po mano galva tikrai netrankiau, viską dariau pagal tą tutorialą. 😄 

Redaguota nario afkacc

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@afkacc Mažiau freepostink, tau čia ne dm'ai. Pusę tavo komentaru ištryniau, nori kažką rašyt - editink savo komentarą.

Redaguota nario Patrik
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kardą laikei dešinėj rankoj, o  autokill veikia laikant tik kairėj rankoje. 100% Autoclicker naudojimas.

Redaguota nario Calijero
  • Patinka 1
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Rankos pozicija eina pasikeisti per settings, dėl to finito666 pateikti įrodymai neįrodo, kad jis su autoclicker, kadangi nėra nei sound, nei autokill patikrinimo (Autokill kerta tik tuo metu kai entity yra ant crosshair, o autoclicker visada).

  Nepakankamai įrodymų - Atbanintas.

  Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×