Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

116 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 126

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

TikslusSeep

gavau bana prieš pateikiant įrodymus kad ne cytas

Recommended Posts

prižiūrėtojasVardas žaidime: TikslusSeep
Jus užblokavo: dumtraukis
Priežastis: kad atsijungiau patikros metu nors dėl savo kuriamo texture pack dėl neteisingos skripto gavau cresha 
Kodėl turėtum būti atblokuotas: nes patikros metu mane jeva cresha išraše, nes aš gaminu texture packs mano toks pragyvenimo šaltinis ir kad sužinotum ar geri visi skriptai veikia aš turiu eiti per kelis servu ir žiūrėti ar nemeta cresh 
Užblokavimo nuotrauka (Privaloma): https://www.part.lt/img/a52efa21d9c5610391acc760f0cc2ca3819.jpg

atleiskit kad kampai visi užpašyti nes dėl savo texture pack failų saugumo taip reik nes jus man saugumo garantuoti negalit.

+jei esi senas minecraft žaidėjas tai turi žinoti kad daugiausiai dmd būna tarp lygio 15 ir -63 nors aš daugiau randu ant 15 ir -65.

ir dumtraukis dėkui nes tavo dėka radau texture pack skripto klaida prie bone block jis mane ir užcreshino.

tik i servą atėjau 3min maininau nes norėjau surasti redstone kad paziureciau ar gerai viskas su juo pist žiūriu mane apkaltino dėl xray nors man tas xray 101metas.

aš suprasčiau jei bučiau nuo dmd iki kito dmd ejes nors aš taip maninau kad redstone rasčiau.

ar jus norit pasakyti jei 3kart iš eiles rasčiau metalą tai ką aš jau xray ar čia vaikui davei čytu ieškoti 

ar jus taip iš oro prisikabinate bet svariu irodymu???

nes aš likau nesuprates ir biški pasimetes 

net norėjau būti servo rėmėjas kad servas ilgiau butu nes tikrai gan gražiai viskas padaryti nors turi kelis - bet visada juos pašalinti galina

be pamačiau kaip prižiūrėtojai čia išsipisinėja tai net mintis jau atšoko nuo tos idėjos.

tai savininke tu biški pažiurek i savo prižiūrėtojus, nes jie tavo servą i kapus nutemps už užsipolimą iš oro ir čytu išvadina nors duodu 101% jis net neturi svariu irdimu tai neturejo ka veikti ir užsipuolę mane kad čytus naudojių 

nes visi servai pamačiau praranda gale per prižiurėtojus nes matau kad jis savo darbą atlieka kaip nori o ne kaip reikia nei draugiškumo nei nieko iškart atėjo ir iškart cytu vadina nei labas o iš kart užsipolimas ar taip galima, nes pagal ideja prižiurėtojai turi elktis visada maloniai, o jis atejas vos ne l*pu išvadina, cyteriu išvadina, ir kaip noredamas pasakyti viniok n* ir pisa bana, tai sakyciau jie rodo toki gera pavizdi kitiem tai kam serve yra is ta mute komanda? 

servas baisiai geras bet kas darosi jo viduj tai nera žodiu net baisu pasidare 

nei gedos nei sarmatos.

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sveikas, patikra dariau, nes automatinės sistemos rodė jog iškasei daug deimantų. Truputi tave pastebėjau ir tik top pradėjai kastis tiesiai į deimantus. Todėl ir padariau patikra. O dėl crash'o nieko negaliu padaryt, nes atsijungei patikros metu.

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kur atsiuntei tą screenshot, tai pateik pilną nuotrauką. Mes googlėj irgi galim tokių pasiimt. Jei kažkas privataus yra tai atsiūsk man į discord Calijero#9018

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Įrodymai nepateikti - Atsiblokavimas atmestas

Tema rakinama.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×