Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

62 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 105

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Feniksas_

xXMafiozasXx

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime:  @Feniksas_
Peikiamo asmens vardas žaidime:  @xXMafiozasXx
Priežastis: Taigi, labas vakaras Gerb. Chat Mod'e xXmafiozasXx peikiu tave mano nuomone nelogiška užtildymo bausme ir norėčiau platesnio paaiškino ir tavo nuomonės šiais klausimais:

1 klausimas: Kurią konkrečiai taisyklę aš pažeidžiau atsakydamas į žmogaus klausimą ir tokiu būdu galimai leisdamas susivokti kitiems asmenims kurie irgi turi paslaugas bei atsijungtų nors tai vienai minutei iš serverio kad galėtų prisijungti neturintys paslaugų (Skelbimo taisyklės: čia). Taigi truputėlį plačiau apie mano nuomonę šioje situacijoje ir skelbimo taisykles, kadangi nesusirašinėjau su niekuo ar tuo labiau skelbimas nebuvo nesamonė ar kt. kas paminėta taisyklėse kokiu pagrindu man buvo skirta užtildymas?.

2 klausimas: Man logiškai paaiškink dabartės kokiu dar kitu būdu man gali pasiūlyti atsakyti į šiuo atveju svarbią temą jog tai matytų kiti žaidėjai nesinaudojant skelbimo funkcija?
Įrodymai: 

Spoiler

bfd0433fed4bf441947c9efc5ac61405388.png

P.S Atsiprašau už galimas rašybos, skyrybos bei minčių dėstymo klaidas kadangi tikrai skubėjau rašant ir dėstant mintis.

Redaguota nario Feniksas_
  • Neigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Mano nuomonę, tai pažeidei 04 punktą, skelbimo taisyklės.

Atsakydamas : zinoma, galėjai užmegzti susirašinėjimą per skelbimą. Nematau, kad kažkas draustu parašyti į /msg žaidėjui:) 

Redaguota nario Ignelis

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 11 minutes(-ių), Ignelis rašė:

Mano nuomonę, tai pažeidei 04 punktą, skelbimo taisyklės.

Atsakydamas : zinoma, galėjai užmegzti susirašinėjimą per skelbimą. Nematau, kad kažkas draustu parašyti į /msg žaidėjui:) 

Tačiau čia nebuvo susirašinėjimas, bendrai situaciją visą aptariau ,,Discord'' pokalbių kanale su šiuo komandos nariu. 

Prašau užrakinti temą.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×