Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

2 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 3

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

motis379

Neaiskus baiden haloween eventas

Recommended Posts

Laba diena, siandien (10 - 31 ) mano nick zaidime motis379. 9,12 prasidejo heloween parkour eventas vedamas zaidejo baiden. viskas buvo gerai buvau uzsiregistraves, ir viska sutvarkes. Prieš eventa ruošiausi ir treniravausi. Bet perejus iki tam tikros vietos jis sustojo niekam nepranese kdl ir lauke admin mes nglejome praeiti toliau nes kitam rese buvo move. Ir tada laukem kokias 1.30min kol likau as motis379 ir Mrvaflis ir jo. Tai ka db daryt idk nes laukem 1.30h as tre avaus ruosiaus ir bam baiges event . O baiden (ar beiden nezinau tiksliai) atsijunge ir viskas. tikiuos bus viskas ispresta ir duoti prizai.

irodimu ntr bet viska zino qjis

Redaguota nario motis379
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

manau reikia uzblokuoti baidena

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Kornelija13536

galiu uzmest haha ant znutes jei nori

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

haha deez ballz in yo mouth

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 13 valandos(-ų), motis379 rašė:

Laba diena, siandien (10 - 31 ) mano nick zaidime motis379. 9,12 prasidejo heloween parkour eventas vedamas zaidejo baiden. viskas buvo gerai buvau uzsiregistraves, ir viska sutvarkes. Prieš eventa ruošiausi ir treniravausi. Bet perejus iki tam tikros vietos jis sustojo niekam nepranese kdl ir lauke admin mes nglejome praeiti toliau nes kitam rese buvo move. Ir tada laukem kokias 1.30min kol likau as motis379 ir Mrvaflis ir jo. Tai ka db daryt idk nes laukem 1.30h as tre avaus ruosiaus ir bam baiges event . O baiden (ar beiden nezinau tiksliai) atsijunge ir viskas. tikiuos bus viskas ispresta ir duoti prizai.

irodimu ntr bet viska zino qjis

Viską  vakar paaiškinau.

 

Tema rakinama

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×