Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

43 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
zmosgedra

Frakcijų pokyčiai

Ar sutinkate su tokiu pasiūlymu?  

42 nariai(-ų) prabalsavo

  1. 1. Ar sutinkate su tokiu pasiulymu?

    • Turėti viena draugą einant pvp, frakcijoje tilptų tik 2 žmonės ir be jokių ally (Duo)
      22
    • Kad būtų frakcijuose maximum 5 žmonės ir turėti vieną ally.
      12
    • Palikti kaip dabar yra.
      8


Recommended Posts

ANKETA:

Jūsų slapyvardis žaidime: zmosgedra
Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): Serveriui
Kuo šį idėja bus naudinga: Įdomesnis pvp
Detalus pasiūlymo aprašymas:
Sumažinti frakcijų ally (kad tik būtų galimą turėti 1 ally)
Sumažinti kieki žmonių frakcijose iki 5 žmonių, todėl nes dabartinis pvp yra 10x2 10x3 10x1.
Manau su tokiais skaičiais būtų sažiningą eiti pvp ir būtų lygiai pasiskirstę žaidėjai.

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 23 valandos(-ų), DableQ rašė:
  • Mano nuomonė - serverį visiškai padaryti "FFA" - (Free For All) arba factionų limitą padaryti kad galėtų būti 2 žmonės be jokių allies serveryje palikti "nodebuff" pvp tipą. Galėtum turėti tik vieną draugą einant pvp. Už 3vs1 jau būtų baudžiama daugiausiai galėtų sušokti (2vs1) tikrai pagyvintų pvp. (Dauguma ne LT serverių taip padarę)(Net aš sugrįščiau į servą žaist) 😆. Nereiketų galvoti vien tik apie duobes ir kaip tą žmogų įstumtį į duobę kad tą lengvą setuką pasiimti (5vs1 ar daugiau) (Žmonėm ne vien tik setai galvoje būtų). šiaip daugiau veiksmo būtų nes daugiau negu 2 factionai kovotų. Ir nedominuotų visą wipe tie patys 10 žaidėjų. (Bent kiek teisybės prieš žaidėjus kurie nenori turėti teammate'ų nes serveryje solo'int pvp šiuo metu nėra įmanoma) Kodėl? Įkrenti į webą? -> Miršti Įkrenti į duobę? -> Miršti Tuo labiau kai žaidėjas yra su axe ir su kb kardu. Siūlau bent pabandyti. Nes žinau kad daug skūndžiasi dėl tų ~10v1. (Pavizdys viršuje) 😉
                                                                                                                                                                          (Kableliai neveikia ant mano keyboard 😆)

Aš esu pilnai UŽ! . ispudingesnės idėjos nesu girdėjas.

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×