Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
amonas
2
laysches
3
narkotikas
4
deadfyou
5
xxugnius123
6
vaiduokliukas000
7
veiperis
8
drazox
9
rokis000
10
tom321
11
dosntas
12
shvabrikosas
13
finito666
14
drambliukas
15
agnius_jann
16
t420
17
mochh1
18
valkata
19
dovydas199127
20
matas2019
21
songoka
22
bedo
23
elijuselijus1125
24
arnas5111
25
lapinas12_
26
hazeki
27
finito666afk
28
aurora
29
fr0stas
30
nojka
31
autistas
32
ilyghost1
33
ciuvas
34
botez
35
dovydas13
36
domas420
37
parishoteris
38
doritosman
39
grupas
40
pokyburrito698
41
westas
42
enrikasltupro
43
folerau
44
kiunisss
45
darkas_
46
200pr_
47
dadada
48
xd_marijus
49
paprikaa
50
merlius
51
tysomuch
52
aboutyou
53
n1ghtmare
54
eimaz
55
krist
56
peristukinas
57
labasgff
58
smaukas
59
tryhardmercury
60
xxx
61
paleistuvis
62
ice_dragon_31
63
zakajusyt
64
emiliss
65
ar3x
66
meli0d
67
driftas123
68
cactus1
69
nirvana
70
justkig
71
m4k
72
elijuselijus
73
darijuxsas
74
dov1s31
75
tyzas
76
mar5501
77
kebabiokas19
78
karvelis
79
justas987
80
piotras
81
almosmama
82
bolikas_liolikas
83
mozalas
84
alcoholic
85
brooklinas
86
maybachas420
87
jordana2
88
ggsodra
89
br0ke
90
akto4526
91
kristupas22
92
kurmis1
93
surfpew
94
immortalxxet
95
aleksas159
96
aret4s
97
nokia3310
98
aidisyt
99
bigis420
100
drfx
101
sporcmenas_afk
102
shoverius
103
fr0stass
104
kinderisyt
105
surfpew_af
106
velnioadvokatas
107
persikuteafk
108
ignelisltuxd
109
khabid
110
vytkalit
111
pliksius123
112
fuxeris
113
1298
114
nobodyelse
115
eimatass
116
danguzas
117
ponascyplius
118
bebraskaipn
119
rubuilis
120
niggeris
121
benq
122
edgariux9999
123
kr1st1s
124
owner
125
naruske420
126
ukvedys
127
bebrasafk
128
bro_das

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

128 iš 180 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 135

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

M0dii

ChatMod atranka

Recommended Posts

• Jūsų vardas žaidime: Brooklinas
  • Jūsų tikrasis vardas: Augustas
  • Jūsų amžius: 14
  • Jūsų Discord:  SkyWhite#0001
  • Pražaistas laikas (/pt): 
  • https://imgur.com/a/aX2kYc9
    Trumpai apie save: Mėgstu bendrauti su žmonėm, patinka lošt minecraftą klausau muziką dažnai ir šiaip friendly esu.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Todėl, nes noriu daugiau taikos serverije, ir sugaudyti visus autoclickerius, čyterius.
  • Ar turite patirties (Jeigu taip, papasakokite plačiau): Turėjau patirties box serveryje (ip windbox.net) averagino apie 100-200 playeriu, viskas vyko puikiai iki kol prasidėjo mokykla. Tada išėjau iš adminų nes jiem būtinai reikėjo kiekvieną dieną bezaidžiančių adminų.
  • Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai: Na padėjau nemažai žmonių susigaudyti kaip žaisti šį serverį, paaiškinau ką daryti, ką nedaryti ir t.t
  • Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje: Per dieną apie 3-5h savaitgaliais apie 5-10
  • Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms: Šiom pareigom galėčiau skirti apie 35-40 valandų per savaitę, jeigu nebūčiau užsiėmes
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus:  Esu gan draugiškas bičiukas, mėgstu padėti žmonėm turiu truputį patirties ir moku išspręsti daugelį situacijų.
  • Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas: Galėčiau pasiūlyti porą patobulinimų tarp pvp ir ekonomikos.
  • Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: Esu gavęs porą mutų už netyčinius skelbimus, nes budavo, kad enter mygtukas pasispausdavo.
  • Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos: Elgčiausi draugiškai su žaidėjais ir stengčiausi būti kuo aktyvesniu.

Jūsų veiksmai, kai/jei žaidėjas:

1. Vedą renginį be administracijos leidimo: Ban iki 1d
  2. Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų:  Mute iki 1h
  3. Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: Sureguočiau į skundą kuo greičiau ir kreipčiausi į vyresnius administracijos narius.
  4. 08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus: Nereguočiau, nes nuo 0:00 iki 9:00 ryto galima rašyti nereikšmingus skelbimus, bet būtinai be patyčių ir keiksmažodžių.
  5. Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai: Kreipčiausi į vyresni administracijos narį, kad užbanintu (Jeigu yra visi įrodymai ir pagrindas) Nuo 7d iki IP BAN
  6. Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbimą: Mute iki 2 val
  7. Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą: Mute nuo 2h iki ban 2d
  8. Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją: Ban iki 7d arba IP BAN 
  9. Kviečia prisijungti prie kito discord serverio: Ignoruoti jeigu per msg, bet jeigu per skelbimą mute iki 12h
  10. Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose: Mute nuo 30 min iki 2h
  11. Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko: Mute nuo 30min iki 1h
  12. Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute nuo 2h iki BAN 2d
  13. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Ispėjimas poto mute nuo 30min iki 2h
  14. Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka: Padėti, ir stengtis paaiškinti kaip kitą kartą pačiam pasidaryti.
  15. Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: Kreiptis į versnį administracijos narį, kad jam padarytu patikra, ir jeigu kažką randą užbanintu.
  16. Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus: Pranešti serverio administratoriui, kad užšaldytų arba IP Banintu žmogų.
  17. Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros: Įsitikinti ar ten tikrai jo paskyra, ir atsiklausius kitų administratoriu nusirodyti jų patarimais.
  • Patinka 2
  • Ačiū 2
  • Neigiamas 3

Dalintis šiuo pranešimu

ANKETA

ANKETA

Jūsų vardas žaidime: EiMaZ

Jūsų tikrasis vardas Eimantas

Jūsų amžius: 13. Už keturių mėnesiu bus 14

Jūsų discord: EiMa#2790

Pražaistas laikas: 1savaite ir 4dienos.

Trumpai apie save: mėgstu fotografuoti gamtą ir praleidžiu puse savo gyvenimo prie kompo .

Kodėl pretenduojate į šias pareigas: noriu padėti serverui ir prisidėti prie gėru darbu

Ar turite patirties: neturiu.

Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai: žaidėjams badėjau bet nežinau ar skaitosi tai pakeisdavau spawnerius ir su fixisinau itemus.

Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje: 5\6 valandas.         

Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms: galiu skirsti 40 30 valandu 

Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus: mėgstu laikyti tvarką ir prisidėti prie gėro darbo

Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas:negaliu atsakyti į ši klausimą

Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: neturėjau ir nenoriu turėti

Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos: susipažinti su komandos nariais ir pristatyti save.

Vedą renginį be administracijos leidimo: priklauso nuo renginio pvz; jiegu yra kaip mišios tai nieko manau?

Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų: mute kažkur 1valanda arba ispėjima

Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: žiurit koks yra nusiskundimas o gal žmogus tiesiog daro tyčiai  tai manau kad reikėtu pašalinti ji?

08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus: galima dėti tokius skelbimus  bet be ižeidimėjimu ir keiksmažodžiu

Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai: jeigu ji nuvergino tai yra normalu bet jeigu buvo apscaminti tai kviečiausi bendruomenes narius ir išspręstumėme problema

Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbimą: mutas 2 valandoms užtektinai, kad pagalvotu kaip elgėsi

Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą:mutas 4valandom

Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją: banas 3 dienom

Kviečia prisijungti prie kito discord serverio: mutas valandai

Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose: nieko nes tai yra normalu?

Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko: mutas 4 valandom

Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: mutas 4 valandom bet jeigu aš esu prastas žaidėjas tai tiesiog ignore.

Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: nieko nes manau čia jau tampa jų  problema

Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka: prašome komanda ir vsio /res auto

Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: banas vienai savaitei

Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus: aš manau kad taip yra galima

Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros: tai viso pirma isitikinti kad tai tikrai jo ir tada pasikveisti vyresnius administracijos narius

Redaguota nario EiMaZ
  • Ačiū 1
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Sagguaro
  • Jūsų tikrasis vardas: Mano vardas yra Tautvydas.
  • Jūsų amžius: 17
  • Jūsų Discord: .Sagguaro#8157
  • Pražaistas laikas (/pt): Pražaistas Laikas
  • Trumpai apie save:  Mano vardas Tautvydas, aš esu iš Šiaulių. daug laiko praleidžiu sporto salėje, bei domiuosi daug dalykų. esu ramaus būdo, draugiškas, mėgstu bendrauti su žmonėmis, tikrai nesu konfliktinis, bet už save pastovėti moku.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes esu subrendęs ir pasitikintis savimi, todėl garantuoju serveryje draugišką atmosferą, pagalbą iš mano pusės ties dauguma klausimų, pagarbą administracijai, bei kiekvienam žaidėjui.
  • Ar turite patirties (Jeigu taip, papasakokite plačiau): Ne, neturiu.
  • Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai: Padėdavau žaidėjams, kai reikdavo pranešdavau apie žaidimo sukčius.
  • Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje: 2-5h
  • Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms: Į dieną 2-5h, dienomis 5-7d.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus: Vienos pagrindinių priežasčių būtų, mano aktyvumas, draugiškumas, noras padėti žaidėjams, palaikyti serveryje tvarką.
  • Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas: Manau serveryje tektu pabūti ilgiau, kad galėčiau pamatyti trukumų. Pokolkas serveris yra labai išdirbtas, bei dirbamas.
  • Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: Ne
  • Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos: Palaikyti serveryje tvarką, bei garantuoti patikimumą, draugiškumą, bei supratingumą.

1. Vedą renginį be administracijos leidimo: Pranešu administracijai, bei pasidarau įrodymus.
  2. Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų:  Užtildyčiau iki 3 valandų, už prašinėjimą išmaldos.
  3. Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: Jei parašė apie mane, išsamiai atsakau į skundą su visais įrodymais. Jei administracijos narį, pranešu administracijos nariui arba patag'inu.
  4. 08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus: Nieko nedarau, nes galima iki 9 valandų laisvai bendrauti.
  5. Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai: Pasidarau įrodymus, bei pranešu administracijai.
  6. Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbimą:  Užtildau iki 2 valandų. Bei pasidarau įrodymus.
  7. Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą:  Užtildau už serverio šmeištą. Bei pasidarau įrodymus.
  8. Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją:  Užtildau, bei pasidarau įrodymus. Pranešu administracijai apie šį žaidėją.
  9. Kviečia prisijungti prie kito discord serverio: Pranešu administracijai apie žaidėją, kad kuo greičiau pašalintu jį, bei kvietimą, bei užtildau.
  10. Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose: Užtildau iki 2 valandų, bei pasidarau įrodymus.
  11. Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko: Pranešu administracijai, užtildau, bei pasidarau įrodymus.
  12. Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Užtildau už administracijos įžeidinėjimus, bei pasidarau įrodymus.
  13. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Jei vartoja privačiuose žinutėse, rekomenduoju žaidėjui panaudoti komanda /ignore (nick). O pamatęs gyvai užtildau iki 2 valandų, bei pasidarau įrodymus.
  14. Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka: Išsamiai žaidėjui paaiškinu, o jei žaidėjas nesupranta, sukūriu ir perleidžiu žaidėjui.
  15. Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: Pranešu adminstracijai arba aukštesniam už mane pareigose, bei pasidarau įrodymus.
  16. Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus: Užtildau iki 5 valandų, bei pasidarau įrodymus.
  17. Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros: Pranešu administracijai, kad patikrintu jo paskyras, bei padėtu su rezidencijomis.
  • Patinka 4
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Parzis
  • Jūsų tikrasis vardas: Marius
  • Jūsų amžius: 16
  • Jūsų Discord: Parzis#0356
  • Pražaistas laikas (/pt): Imgur: The magic of the Internet
  • 11d. 7h.
  • Trumpai apie save: Esu iš Klaipėdos. Mokausi universitetinėje gimnazijoje. Laisvalaikį mėgstų praleisti žiūrėdamas veiksmo filmus/serialus arba praleisti šiame serveryje. Mėgstu bendrauti, leisti laiką su kitais bei palaikau kiekvieną sunkiuose situacijuose. Mėgstamiausia spalva - žalia, lankau sporto būrelį, mokslai einasi gan normaliai, bet dar neturiu ateities planų...
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Norėčiau išbandyti save ir savo įgūdžius, gerai susikalbu su kitais ir suteikiu jai/jam reikiamą informaciją ar pagalbą.
  • Ar turite patirties (Jeigu taip, papasakokite plačiau): Turiu, bet nelabai daug. Esu buvęs "pagalbą" bei "builder", susipažinau su naujomis komandomis, turėjau galimybė padėti kitiems ir tai buvo tikrai nuostabu užimti tokias pareigas.
  • Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai: Buvau surengęs konkursą "Šventiniai parašai" bei padedu, suteikiu žaidėjams kylančių klausimų jeigu manęs paklausią, paprašo.
  • Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje: Darbo dienomis 2-3h, savaitgaliais 5h.
  • Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms:  Apie 24 valandas iš viso per savaitę.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus: Nebūtinai mane, bet turiu patirties bei esu susipažinęs su "CHATMOD" ir serverio taisyklemis ir gebu suteikti žaidėjams tam tikrą informaciją, pagalbą.
  • Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas: Tikrai patarčiau kaip elgtis su ekonomiką bei "/warp pvp" statymų, nes labai mažai gan vietos yra daužytis ir per daug voratinklių pridėtą.
  • Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: Geri - Suteikiu žaidėjams informaciją, pagalbą  apie fermas, statynius ir t. t. ir esu gan susirinkęs reputacijos iš žaidėjų neprašydamas jų. Blogų - neturiu tik neseniai buvau užtildytas pirmą kartą po 1-2 metų...
  • Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos: Susipažinsiu su pareigomis bei komandomis kuriomis netikėjausi, kad naudosiu jas šiame serverye ir kibsiu prie darbo - padėsiu žmonėms bei žiūrėsiu "chatą".

1. Vedą renginį be administracijos leidimo: Įspėjimas už renginio vedimą be leidimo.
  2. Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų: užtildyčiau 30 min. už "/skelbimas"  nesilaikymo.
  3. Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: Jeigu apie mane, tai apsižiūrėsiu apie ką tai yra ir  pasirūpinčiau, jeigu apie kitą, tai nelabai ką padaryčiau tik galėčiau pranešti kitam administracijos nariui.
  4. 08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus: Nieko nedaryčiau, kadangi turi laiko rašyti nesusijusius su serveriu skelbimus nuo 00:00 iki 09:00.
  5. Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai: Paprašyčiau, kad atsiųstu man įrodymus ir tai susitvarkytume, priklauso nuo bėdos.
  6. Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbimą: Jeigu įžeidinėją per skelbimą, tai užtildyčiau 30 min. už "/skelbimas" nesilaikymo. Jeigu paprastai per "chatą", tai žiūrint kaip įžeidynės, jeigu žiauriai, tai žiauriai ir užtildysiu už žaidėjų įžeidinėjimą
  7. Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą: Užtildyčiau iki 12h. arba net uždėčiau įspėjimą.
  8. Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją: Užtildyčiau 30 minučių jei per "chatą", jeigu per skelbimą, užtildyčiau 2h. ar įspėjimą įdėčiau.
  9. Kviečia prisijungti prie kito discord serverio: Įspėjimas už reklamavimą.
  10. Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose: Užtildyčiau 30-60 min. už žaidėjų įžeidinėjimus.
  11. Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko: Įspėjimas už reklamavimą.
  12. Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Užtildyčiau 6-12h. už administracijos įžeidinėjimus bei surinkčiau įrodymus su "F2" mygtuku.
  13. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Perspėčiau, jei pasikartos antrą kartą tai užtildyčiau 30-60 min, už žaidėjų įžeidinėjimus.
  14. Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: Surinkčiau įrodymus ir įkelčiau tai į forumą ir leisčiau aukštesniams pareigoms tai pabaigti jeigu dar būčiau "chatmod".
  15. Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka: Parodyčiau 2 pagrindinius būdus kaip sukurti rezidenciją bei pagrindinius nustatymus, kaip: "/res set falldamage f", "/res set damage f" ir kt.
  16. Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus: Surinkčiau įrodymus ir įspėjimą įdėčiau už paskyros pardavinėjimą už realius pinigus, daiktus ar už slimus.
  17. Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros: Nelabai administracijos nariai tuo gali užsiimti, nes žaidėjams reikia jau būtinai turėti antrą paskyrą ant serverio, kad galėtų turėti daugiau rezidencijų bei persikelinėti rezidencijas.
  • Patinka 2
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Sigis
  • Jūsų tikrasis vardas: Jokūbas
  • Jūsų amžius: 16
  • Jūsų Discord: Baudėjas#2738
  • Pražaistas laikas (/pt): 2d 18h 36m.
  • Trumpai apie save: Paprastas žmogus, kuris praleidžia laika žaisdamas žaidimus, šiaip esu draugiškas, darbštus, kantrus ir manau manęs serveryje reikia, visom pusėm.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Turiu daug laisvo laiko, manau esu pasiruošęs.
  • Ar turite patirties (Jeigu taip, papasakokite plačiau): Turiu patirties ties žaidimu mcslime projekte ir administracijos pareigose, esu turėjas savo servery, esu cheat pvp serveryje pretendavęs cm pareigas :D.
  • Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai: Žaidėjams manau daug ką padarės gero, ir dauguma gali pritarti, o serveriu tai nemanau...
  • Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje: Dabar retkarčiais ateinu, bet savaitgaliais pažaidžiu 3-8h, jeigu patekčiau į adminstraciją tai kaip mat padidėtų aktyvumas.
  • Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms: 5dienas.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus: Nes, manau  esu vienas iš geresnių kandidatu.
  • Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas: Vat kai jau būsiu admistracijoje tada jau prasidės mastymai, bet jei rimčiau tai turiu pora pasiūlimu.
  • Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: Senai senai buvau nusižengęs pora kartų.
  • Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos: Pasigirti kitiems, ir atšvęsti beje ir atsižaisti.
  • Jūsų veiksmai, kai/jei žaidėjas:

• Vedą renginį be administracijos leidimo: Įrodymai, pranešu administracijai kuri gali nubaust rimčiau , ir aišku bandau sustabdyti renginį.
  • Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų: Mutė 30min + Įrodymus pasidarau.
  • Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: Jeigu apie mane tai bandau viską išsiaiškint ir pateikt ko jis nori, o jai apie kitą asmenį nesikišu kol manęs tai neliečia.
  • 08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus: Mute 30min + Įrodymus pasidarau.
  • Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai: Pasikalbėčiau su auka, ar galiu kažkaip padėti, praneščiau žmogui kuris galėtų aukos skriaudėja nubausti.
  • Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbimą: Mute nuo 2-5h + Įrodymus pasidarau.
  • Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą: Mute nuo 2-5h + Įrodymus pasidarau.
  • Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją: Jeigu informaciją viešinama ingame chatę tai Mute 2-5h + Įrodymus pasidarau, jeigu tai kažkur kitur viešinama dėja padėti negaliu, bet galėčiau pakviesti žmogų kuris galėtu padėti.
  • Kviečia prisijungti prie kito discord serverio: Jeigu žmogus mandagus kviečia ateiti pakalėti kodėl gi ne, bet jeigu žmogus reklamuoją savo discord servery global chate (Kad ateičiau) tai reiktu nubausti, bet jeigu per /msg atsiunčia arba per discorda - pm, tai viskas gerai. 
  • Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose:
  • Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko: Mute 30min-2h +Įrodymus ir išvalau Chat'a.
  • Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Prašyčiau nusiraminti ir jeigu tai nepadeda tai Mute 1-4h + įrodymus pasidarau.
  • Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Bandau nuramint bet jeigu neklauso Mute 15-30min + įrodymus pasidarau.
  • Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka: Jeigu mandagiai paprašo bandau paaiškinti viska chate, jeigu tai nepadeda ateičiau ir sukurčiau (nebent neturėčiau laiko ir atsiūsčiau Youtube linka - Tutorial kaip susikurti rezidencija). 
  • Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: Pasidarau įrodymus + pranešu žmogui kuris galėtų nubausti jį.
  • Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus: Pasidarau įrodymus bandau užmutinti jeigu tai vyksta global chate, pranešu žmogui kuris galėtu jį nubausti.
  • Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros: /admininfo
  • Patinka 2
  • Ačiū 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: ShawMax
  • Jūsų tikrasis vardas: Aronas
  • Jūsų Discord: zed-#5505
  • Pražaistas laikas :https://imgur.com/a/bsp2Weo
  • Trumpai apie save: Esu komunikabilus , rūpestingas , ir tt.  Mėgstu sportą , niekada neatsisakau naujovių kurias galiu išmokti.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Manau esu tinkamas šioms pareigoms , žaidžiu ilgą laiką projekte. Po mokyklas yra laisvo laiko tarpas tai kodėl gi ne.
  • Ar turite patirties (Jeigu taip, papasakokite plačiau): Ne , tačiau ilgą laiką matau kitus administracijos narius.
  • Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai:  Labai abejoju , kad esu kažką gero padaręs.
  • Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje: Nuo 2 iki 8 h 
  • Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms:  Apie 10-16 h
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus: Nežinau , šeip kietas vaikinas.
  • Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas: Nežinau kas vyksta tarp jų tai šiuo momentu neturiu pasiūlymų.
  • Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: Taip
  • Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos: Pasisveikint su chebra.

1. Vedą renginį be administracijos leidimo: Mute iki 2 val.
  2. Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų: mute 30 min jei kartojas didinam bausmę pagal karotjimosį dažnį.
  3. Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: Turėčiau įrodymus , argumentus kas buvo/nebuvo .
  4. 08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus: Nieko , nebent floodina /skelbimas komandą.
  5. Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai: Būdamas chatmod nieko nepadarysiu asmeniškai , tačiau su administracijos draugais mes galime padėti nukentejusiam .
  6. Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbimą: mute 2h jei kartojasi didinam bausmę
  7. Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą: Pagal keiksmažodžių kiekį , jų aštrumą nuo 2h iki 4h
  8. Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją: Mutinčiau 2h ir pasiklausčiau administracijos draugų ka daryt toliau , kai pasidariau įrodymus.
  9. Kviečia prisijungti prie kito discord serverio:  Manau tai užskaitoma kaip reklama tai mute ir ss siunčiamas aukštesnėms instancijoms
  10. Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose: mute 2h 
  11. Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko: mute 2h
  12. Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: mute iki 4h
  13. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: tai būtų kaip ižeidinėjimas , žmogaus žeminimas mute iki 4h
  14. Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka: Atečiau sukurčiau ir išeičiau . Labai menka problema nieko tokio visada gera padėt.
  15. Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: Kreipčiausi i administracijos draugus kad ji užbanintų / patikrintų dėl palengvinančių modifikacijų.
  16. Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus: mute 5h
  17. Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros: Nežinau pasiklausčiau patyrusio administracijos nario .
  • Patinka 2
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime:  karauses
  • Jūsų tikrasis vardas:  Majus
  • Jūsų amžius: 14
  • Jūsų Discord: b2k37833
  • Pražaistas laikas (/pt): 11d 13h 50m
  • Trumpai apie save:   Mano vardas majus esu geras zmogus mekstu padeti ir bendrauti su zmonemis
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas : padeti serveruje ir noriu kad plestusi serveris ir nebutu tokiu blogu daliku ir noriu kad butu geras serveris
  • Ar turite patirties (Jeigu taip, papasakokite plačiau): Ne neturu 
  • Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai: Padedu zmonems ir noriu ir padedu admin ne karta buvau padejas
  • Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje: 3-5-6h
  • Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms ; i diena galecau daug praleisti 3-6h o savaidgaleis daugau 
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus: Galetumete mane pasirinkti nes daug aktivus daug  bucau serverija ir padecau kad jis plestusi 
  • Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas: Padeti galecau ko tik reiketu bet kaip suzinocau ko reiketu iskarto bandycau padeti ka jiems reiketu admin 
  • Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: ne
  • Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos  :Palaikyti serveri bei gerinti pasitikejim visiem zmonems

Jūsų veiksmai, kai/jei žaidėjas :

Vedą renginį be administracijos leidimo: Pranesu administracijai bet pasidaricau koke nuotrauka arba filmuota medzaga

1. Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų: mute koke 3-4valandas uz orasubejimo pinigu
  2. Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: Jei parasitu apie mane zurecau ir bandycau kaska pakeisti beipaklauscau administracijos ar kasko kas galetu padeti pagelbeti ka blogai darau ir isitaisiti 
  3. 08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus: nieko kaip ir nedaricau nes galima rasiti kiek zinau iki 9valandu rasiti bendrauti
  4. Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai: Pasidaricau kaskokiu kaip ir irodimu ir pranescau viresniems admin
  5. Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbimą:  uztildicau kokiu 2 valandas bei pasidaricau irodimus 
  6. Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą:   uztildicau uz serverio izeidinejimus pasidaricau irodimu
  7. Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją:  uztildicau bei pasidaricau irodymus pranesu admin apie si zmogu
  8. Kviečia prisijungti prie kito discord serverio:pranescau admin apie kad kuo greicau  duotu ban bei uztildicau
  9. Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose: mute iki kokes 2h ir pasidaricau irodimu
  10. Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko:pranesu administracijai uttildau keliom h iasidaricau irodimu
  11. Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: uztildicau uz administracijos negerbima izeidinejima bei pasidarau irodimiu
  12. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:  jei vartoje kaskokius zodzus zinutes rekomenduoti zaidejuj ignore komanda o pamates irodimus mute kokiem 2h ir pasidaricau irodimus
  13. Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka: Paaiskinu zaidejuj o jei zaidejas o jei nesupranta zaidejas padecau sukurcau ir jam duocau 
  14. Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: pranesu admin arba kaskam kitam uz mane aukstesniems bei pasidarau irodimus
  15. Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus: mute iki kokiu 5h bet irodimai pas mane
  16. Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros:  pranescau administracijei kad patikrinty jo paskiras beu padetu su rezidencijoms ir sutvarkicau kuo gerau

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: tom321
  • Jūsų tikrasis vardas: Tomas
  • Jūsų amžius: 15
  • Jūsų Discord: TOMAS#8705
  • Pražaistas laikas (/pt): 79d 4h 20min
  • Trumpai apie save: Esu draugiškas, mėgstu žaisti įvairius žaidimus, bendrauti su žmonėmis. Kai paprašo padedu žaidėjams, esu aktyvus žaidėjas. Patinka siaubo filmai bei klausytis muzikos.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes noriu išbandyti kažka naujo.
  • Ar turite patirties (Jeigu taip, papasakokite plačiau): Neturiu
  • Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai: Padedu žaidejams kai paprašo
  • Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje: 6-9 val
  • Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms: 
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus: Padėčiau palaikyti tvarką serveryje bei esu labai aktyvus.
  • Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas: Nežinau.
  • Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: Taip buvau 1 karta gavęs ban už cheat
  • Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos: Pradėti ChatMod darbą

1. Vedą renginį be administracijos leidimo: Mute iki 4h padarau įrodymus
  2. Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų: Mute 30min bei padarau įrodymus
  3. Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: Kreipčiausi į administracija.
  4. 08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus: Mute nebutu nes galima nereikšmingus skelbimus rašyti iki 9:00 bet kad nebūtu keiksmažodžių.
  5. Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai: Ban iki 7 dienų
  6. Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbimą: Mute iki 2h bei padarau įrodymus
  7. Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą: Mute iki 3h
  8. Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją: Mute iki
  9. Kviečia prisijungti prie kito discord serverio: Mute iki 12h Bei padarau įrodymus.
  10. Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose: Mute 1h 
  11. Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko: mute iki 2h padarau įrodymus
  12. Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute iki 3h pdarau įrodymus
  13. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Mute 1h 
  14. Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka: Padedu žaidėjui susikurti rezidenciją
  15. Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: Pasakyčiau pagalbom kad jis naudoja cheat.
  16. Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus: Informuočiau administracija/pagalbas
  17. Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros: Pirma isitikinčiau ar tikrai jo paskyra tada perkelčiau rezidenciją. 
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: ABOUTYOU
  • Jūsų tikrasis vardas: Deinaras
  • Jūsų amžius: 19
  • Jūsų Discord: bagažas#6694
  • https://imgur.com/rS44JcC

• Trumpai apie save: Esu versatilus, tai reiškia kad sugebu prisitaikyti prie bet kokio tipo situacijų, be jokių trikdžių mano darbo kokybei. Sumanus, sugebu puikiai valdyti laiką, žinoma ne fiziškai: puikiai paskirstau ir priotizuoju užduotis, nuo svarbiausių iki mažiausiai svarbių ir jas atlieku laiku. Esu komandos žaidėjas, verčiau dirbu komandoje, taip siekdamas bendrų komandos tikslų, nes grupelė žmonių šimtu procentu atliks daugiau darbo per trumpesnį laiko tarpą, nei vienas žmogus, kuris darys visiškai  tą patį. Labai vertinu šią savybę, nes ji paverčia sudėtingus dalykus paprastais ir leidžia man daug lengviau atskleisti save taip, kaip ir noriu. Taip pat turiu banalių daug kieno turimų savybių kaip draugiškumas ir komunikabilumas; mėgstu susipažinti su naujais žmonėmis, su jais daug bendrauti ir diskutuoti absoliučiai bet kokias temas.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Kiekvienas darbas, nesvarbu koks, gali būti kad ir valytojo, mane išmoko kažko naujo, ypatingai, išmokstu naujų dalykų apie save, kurie man ateityje leidžia priimti daug geresnius sprendimus ir stengtis progresuoti, ir neužsilikti vietojo. Norėčiau atlikti savo darbą aukščiausia kokybe, ir padėti serveriui plėst; nesiorentuoju ties pretendavimu į aukštesnes pareigas, nes galvojimas apie tai, išbalansuos mano darbo ritmą ir nesugebėsiu normaliai atlikti ChatModo pareigos. Nenorėčiau nukrypti į nereikiamas kryptis , nes kaip ir minėjau, tada mano darbo kokybė nebebus tokio pat lygio, mėgstu susikoncentruoti ties tai ką turiu, ir iš to "pastatyti" kažką tokio, kas padės tobulėti kitiems. 
  • Ar turite patirties (Jeigu taip, papasakokite plačiau): ChatModo gretose, ar kitose pareigose dar nėra tekę pasiekti jokių rimtų pareigų.
  • Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai: Stengiuosi padėti kiek įmanydamas, tiek gaudamas žinutes, tiek ieškodamas kam galiu suteikti pagalbos. Esu pasiekęs serveryje TOP 1 pagal reputaciją; /rep ! 
  • Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje: Vidutiniškai apie 15 valandų.
  • Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms: Esu studentas, turiu laiko skirti ir mokslams, tačiau didžiąja dalį savo dienos galiu skirti pareigoms.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus: Pagrindinė priežastis kodėl, yra ta, kad man jau nebe 13-14 metų, manęs nebegazdina "viršesni" serverio žaidėjai, laisvai sugebu išreikšti savo nuomonę ir ginčytis dėl bet kokių tiesų.
  • Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas: 
  • Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: Nusižengimų serveriuose nesu turėjęs, žinau galimas nusižengimu pasekmės, tad suprantu jog taip elgtis nepatartina/net negalima. 
  • Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos: Esu komunikabilus tad visų pirmą susipažinčiau su komandos nariais, sužinočiau kiekvienos asmens veiklą šioje srityje, kokią naudą jie suteikia visai komandai, gavęs informacija savo gebėjimus taikyčiau pareigose.

1. Vedą renginį be administracijos leidimo: Pasidaręs įrodymus, pranešu Pagalbai/Administracijai, ir bandau sulaikyti renginį, užmutindamas rangovą, iki 4 valandu.
  2. Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų: Pasidaręs įrodymus, užmutinu žaidėją iki 3 valandų.
  3. Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: Pateikčiau turimus įrodymus, ir išsiaiškintume viską taikiai.
  4. 08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus: Užmutinčiau žaidėją iki 2 valandų.
  5. Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai: Nufilmavęs įrodymus, ar gavęs iš žaidėju, perduočiau Pagalbai/Administracijai, jog galėtu nubausti žaidėją.
  6. Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbimą: Užmutinčiau žaidėją iki 2 valandų.
  7. Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą: Užmutinčiau žaidėją iki 2 valandų, bei praneščiau Pagalbai/Administracijai.
  8. Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją: Pasidaryčiau įrodymus, ir perduočiau tai pagalbai.
  9. Kviečia prisijungti prie kito discord serverio: Užmutinčiau kiek galima ilgiau, ir perduočiau aukštesniu pareigų užimančias, jog galėtu užbaninti tokį žaidėją.
  10. Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose: Įspėčiau žaidėją, o jei neklausytu, mutinčiau iki 2 valandų.
  11. Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko: Užmutinčiau žaidėją begaliniam laikui.
  12. Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Įspėjus žaidėją, ir jam to nesilaikius užmutinčiau iki 2 valandų. Ir praneščiau Pagalbai.
  13. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Įspėčiau pilietį. 
  14. Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka: Padėčiau išmokti tai padaryti, jog galėtų kitą kartą pats tai pasidaryti.
  15. Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: Gavęs įrodymus, perduočiau Pagalbai ar Administracijai.
  16. Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus: Mutinčiau žaidėją, ir perduočiau Pagalbai visą turimą informaciją.
  17. Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros: Išmokinčiau naudotis, reso pardavimo komandomis.
  • Patinka 3
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 4
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: Rex3lo
  • Jūsų tikrasis vardas: Lukas
  • Jūsų amžius: 21
  • Jūsų DiscordSpleesh#3155
  • Pražaistas laikas (/pt): 2d 13h ant kito accounto daugiau..
  •  
  • Trumpai apie save: Studijuoju Vgtu, dirbu kariuomenėj. Esu gero būdo, per daug nesiveliu į konfliktus, o jei ir įsiveliu, tai iš savo pusės sprendžiu juos be pykčio ir paniekos, be keiksmažodžių, o su logika ir mąstymu. Propoguoju tvarkingą ir taisyklingą rašyseną bei leksiką. Nesu nei moliuskas nei moksliukas, todėl galiu bendraut su  visokio tipo žmonėmis ir gebu prisitaikyti tiek prie jų, tiek prie esamos aplinkos. Kartais tylus, o kartais galiu nesustot rašyt ir bendraut.:D Sunku kažką daugiau papasakot, bet mėgstu aliuką su draugų kompanija.:)
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Noriu slaimiečius išmokyti bendrauti ir rašyti. Juokauju, kadangi žaidime dažniausiai tik statau, esu pakankamai free stebėti chat'ą ir moderuoti jį, padėti žaidėjams ir atsakyti į visus rūpimus klausimus.
  • Ar turite patirties (Jeigu taip, papasakokite plačiau): Taip, turiu, nemažai metų buvau tiek prižiūrėtojo, tiek vyr. prižiūrėtojo poste, taip pat buvau builderis, bet aprūdiję skills'ai šiam momentui. 
  • Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai: Žinoma, visada padedu, kai reikia patvarkyti, paskelbti ar sukurt kokį resą, visada randu kompromisą su žaidėju. Dažnai net ir kainą nuleidžiu pardavinėdamas kažką, jog žmogus gautų tai ko nori. 
  • -Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje: Įvairiai, kadangi dirbu, tad dienomis retai sutiksi mane, nebent turiu laisvą dieną. Po darbo, t.y maždaug apie 17-18 valandą vakaro prisijungiu ir pabūnu maždaug iki 22-23 valandos. Kartais ir iki ryto pasėdžiu, nes nesinori miego dažnai.
  • Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms: Darbo dienomis 3-4 valandas, savaitgaliais daugiau. 
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus: Turiu nemažai patirties šioje srityje, esu komunikabilus ir atsakingas, jei kažkas netinka iš karto pasakau ir netempiu laiko.
  • Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas: Manau, kad reikia pabuvoti administracijos nariu, jog būtų galima pasiūlyti tam tikrus pakeitimus.
  • Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: Ne, niekada. Nei mute, nei ban. Doras pilietis
  • Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos: Susipažinčiau su komandomis, kurias galiu naudoti, laikui bėgant susipažinčiau su visu personalu. Na, ir žinoma prie darbo, stebėjimo ir moderavimo.

1. Vedą renginį be administracijos leidimo: Veikėjas gauna 4h poilsį pirštams, pasidarau įrodymus, nusiunčiu juos pagalboms/adminams. Vienu žodžiu, užbulkutinu renginį.
  2. Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų: Mutinu iki 3h valandžiukų, dėl visa ko pasidarau įrodymus.
  3. Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: Išsitraukiu tuos įrodymus, kuriuos dėl visa ko ir pasidariau, pateikiu juos kaip gynybą prieš skundą. Kalbamės, diskutuojame kas ir kaip įvyko, jei būsiu kaltas - atsiprašysiu. 
  4. 08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus: Skelbimu, bendraujant, naudotis galima iki 09:00, tad atsižvelgiu į rašomas žinutes, jei žmonės tiesiog bendrauja ir kalbasi gražiai apie dalykus, kurie nesusiję su serveriu, leidžiu jiems kalbėtis. Jeigu turim neadekvatų asmenį, kuris visą naktį pylė ir atėjo pašokinėt ant kitų žaidėjų naudodamas savo neturtingą leksikoną, keiksmus, tai pritildau pagal nuožiūrą, manau iki 2-3h. 
  5. Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai: Priklauso nuo situacijos, jei žaidėjas A norėjo susitvarkyti daiktus pas žaidėją B, o tuo tarpu žaidėjas B buvo nusiteikęs pasiimt tą pickaxe'ą, tai nuskriaustasis A lieka pats kaltas, nes neatsakingai davė savo įrankį taisyti blogai nusiteikusiam žaidėjui. Jeigu vyksta koks nors masinis žaidėjų apgaudinėjimas per /msg ar kažkaip panašiai, kai žaidėjai praranda pinigus, daiktus, padarau įrodymus ir nusiunčiu juos aukščiau, kad apgaudinėjimas būtų pilnai sustabdytas, o žaidėją mutinu iki 3h.
  6. Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbimą: Mute hammer iki 2h, bei padaryti įrodymai.
  7. Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą: Mute iki 2h, faktas, kad padaryti įrodymai bus nusiųsti aukščiau.
  8. Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją: Šitas labai blogas, šiaip dėčiau labai ilgą mute, kad nepasikartotų iki kol Pagalba/Adminai neperims viso įvykio. Nu, bet iki kokių 5h priklausomai nuo paskelbtos info, manau, kad nusipelno. Žinoma, proofs, kuo įmanoma daugiau ir detaliau. 
  9. Kviečia prisijungti prie kito discord serverio: Irgi, ilgas mute su padarytais įrodymais ir nusiųstais aukščiau, kad įkaltų bananą. 
  10. Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose: Įspėju, kad valdytų savo žodyną, nes kitaip lauks pasėkmės. Jeigu nesupranta ir toliau taip pačiai egliasi, dedu mute iki 2 valandžiukų, pasidarau įrodymus,. 
  11. Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko: Įspėju, kad serveris ne skelbimų portalas ir savo kanalą gali eiti reklamuoti kitur. Jei nesupranta, gauna patylėt, o įrodymai keliauja aukščiau, iš kur ir gaus savo bausmę.
  12. Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Pabendraučiau dar, gal žmogui sunki diena, gal reikia išsiliet ir išsikalbėt, tai maloniai be keiksmų, įžeidinėjimų pabendraučiau, po to gražiai paprašyčiau nusiraminti, o jei nepavyktų, tai užtildau porai valandų. Jeigu po poros valandų istorija kartojasi, tai perduodu įrodymus aukščiau, o ten jau banananana.
  13. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Žodinis įspėjimas, kad nusiramintų, jeigu nepavyksta, tai mutinu iki 2h
  14. Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka: Atsiteleportuoju pas žaidėją, padedu ir išmokau susikurti res'ą tiek automatiškai, tiek ir rankiniu būdu. Na, o jeigu vis tiek nepavyksta, tai tiesiog sukursiu ir atiduosiu.. 
  15. Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: Pasidarau įrodymus ir įrodymus sunčiu pagalboms/adminams.
  16. Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus: Ojojoj, greitai darau įrodymus, užmutinu jeigu spėju iki kol apsikeis išoriniais duomenimis, o tada viską siunčiu administracijai.
  17. Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros: Ateinu, pirmiausiai išsiaiškinu kam ir kodėl nori perkelti rezidenciją, kai viskas aišku, tai vėl gi padedu, pamokau kaip elgtis su rezidencijomis.
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: WexGaming
  • Jūsų tikrasis vardas: Dovydas
  • Jūsų amžius: 14
  • Jūsų DiscordWex#6925
  • Pražaistas laikas (/pt): Beveik 2d + kyla kiekviena diena
  •  
  • Trumpai apie save: Esu eilinis 14metis norintis padėti kitems. Einu į mokyklą, muzikos mokyklą, o laisvalaikiu kai yra laiko darau namų darbus, groju, žaidžiu kompiuterinius žaidimus. Šiuo metu iš kompiuterinių žaidimų daugiausia žaidžiu minecraft, mcslime serverį. 
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Aš labai noriu padėti žmonėms, moderuoti chatą, ir visaip kitaip padėti serverio administracijai. Mano pavyzdys yra M4girl, finnito ir amonas. Pabandysiu būti kaip jie, tik savaip.
  • Ar turite patirties (Jeigu taip, papasakokite plačiau): Taip turiu patirties, esu turėjęs savo serverių, moderuoti moku, turėjęs discord serverių tai manau ir susikalbėt ir moderuot ir pnš sugebėsiu.
  • Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai: Davęs pinigų žmonėms, vertingų daiktų ir pnš. Neesu padaręs perdaugiausia nes pradėjau žaisti neseniai šį wipe, bet esu žaidęs praituose wipe.
  • -Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje: Aš serveryje darbo dienomis dažniausia pradedu žaist nuo 18-19 valandos ir žaidžiu iki kokios 21 valandos. O savaitgaliais būna nuo 12h iki 24h, biški mėgstu pabūt serveryje, įtraukia.
  • Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms: Darbo dienomis 2-4 valandas, o savaitgaliais kad ir 10 valandų
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus: Turiu kažkiek patirties, greitai mokausi, moku jaukiai susirašinėti jei reikia, pokalbį galiu padaryti  įtraukiantį rašinėtis ir galiu atrodyt profesonaliai.
  • Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas: Nelabai žinau, norėčiau pakeisti vienų žmonių nuomones, kad administracijos klausytų, nebijotų, ir panašiai. 
  • Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: Taip esu turėjęs mute du kartus, ir suprantu savo klaidą, pirmą kartą pasapaminau Feniksui į msg, nes nesupratau ką darau, tik norėjau gaut greitos pagalbos, užmiršau apie PAGALBA ranką. O antras kartas buvo kai skelbimu  netyčia pasinaudojau rašyti kaip ir draugams.
  • Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos: Susipažinčiau su administracija ir iškart pradėčiau darbus

• Vedą renginį be administracijos leidimo: Sustabdau renginį, užmutinu žmogų iki 4h
  • Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų: Pasidarau įrodymus ir mutinu žaidėją iki 3 valandų
  • Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: Nusiūsiu jam įrodymus, jeigu aš tikrai kaltas atsiprašysiu
  • 08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus: Jeigu gražiai rašinėja viskas gerai, pagal taisykles mutinti nereikia. O jeigu žmogus keikias, ir panašiai tik vieną skelbimą tai 30min mute o jei du skelbimus tokius padarė ar visą naktį juos dėjo gautų 3-4h mute
  • Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai: Gavęs įrodymus. pasitaręs su administracija duočiau nusikaltėliui baudą. man manymu iki 7d ban.
  • Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbimą: Padaryčiau įrodymus ir mutinčiau iki 2h
  • Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą: Padaryčiau įrodymus ir duočiau 3h mute tikrai
  • Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją: Clearinčiau iškart chatą, mutinčiau kokias 3h ir praneščiau administracijai, paklausčiau ką daryti toliau
  • Kviečia prisijungti prie kito discord serverio: Aišku padaryčiau įrodymus kaip visada ir mutinčiau 5h
  • Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose: Įspėčiau, jei pasikartotų mutinčiau gal 30min
  • Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko: Padaryčiau įrodymus, pradžiai mutinčiau 30min, jei pasikartotų 1h mute
  • Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Įspėju, pasiūlau išgerti raminančios arbatytės, jei pasikartoja mute 1h
  • Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Ispėju jei neklauso 1h mute
  • Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka: Atsiteleportuoju pas jį ir jam pasakau, kad greitai ir lengvai sukurti resą galima /res auto
  • Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: Baninu jei galima jį gal 2h ir siunčiu įrodymus administracijai, kad spręstų ką daryti toliau
  • Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus: Darau įrodymus, mutinu kokias 2h ir siunčiu įrodymus administracijai, kad spręstų ką daryti
  • Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros: Paklausiu kodėl nori perkelt ir pamokau kaip perkelti.
  • PASTABA: JEI KĄ NEGALIU PRISIJUNGT PRIE JŪSŲ DISCORD SERVERIO, DĖL VIENO MANO DISCORD BUGO, WexGaming#9214 ŠITA DISCORD PASKYRA YRA ANTRINĖ TAI SU JA BŪSIU IR ESU JŪSŲ DISCORD SERVERYJE, BET RAŠYKIT DĖL PRIIMIMO JEI GALIT MAN Į TĄ DISCORDĄ KURĮ RAŠIAU ANKETOJE, AČIŪ
  • Patinka 2
  • Ačiū 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: NotYourWaffles
  • Jūsų tikrasis vardas: Kristupas
  • Jūsų Discord: Waffles#2650
  • Pražaistas laikas (/pt): 1d 11h 45m 20s
  •  
  • Trumpai apie save: Esu pareigingas, šaltų nervų, bei suprantingas žmogus.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Norėčiau prisidėti prie komandos,  prie serverio kilimo  bei serverio community
  • Ar turite patirties (Jeigu taip, papasakokite plačiau): Taip esu buvęs keleta serverių Support bei Chatmod pvz : Kaimux.lt bei Block.mc.lt taigi žinau kaip elgtis su žmonėmis.
  • Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai: Tikrai taip būčiau pavidzys naujiems bei senesniems MCslime serverio žaidėjams ir raginčiau juos taipat laikytis taisykliu, kad užaugintume striprią serverio visuomenę.
  • Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje: Na darbo dienomis apie 4valandas, o laisvalaikiu apie 6valandas.
  • Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms: Na maždaug 28 valandas tai tikrai.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus: Nes aš esu suprantingas bei tikrai gerai moku atlikti savo pareigas serveriui.
  • Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas: Taigi kaip ir sakiau norėčiau užauginti stipresnę MCslime visuomenę.
  • Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: Tikrai ne, esu pavyzdingas žaidėjas.
  • Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos: Taigi, susipažinčiau su komanda na ir  pradėčiau savo pareigas.

1. Vedą renginį be administracijos leidimo: Nukeliaučiau pas žmogų bei pasidarįčiau įrodymus, komandai ir duočiau žmogui pailsėti nutildyme 4valandas.
  2. Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų: Žmogus gauna užtildymą 30 minučiu už skelbimą be priežasties ir chato teršimą.
  3. Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: Taigi įsitikinčiau ar skundas yra tikras , nesuklastotas ir jai skundas yra tikras paklausčiau komandos ka reikėtų daryti, bet jai skundas yra suklastotas žmogus gautų užtildymą.
  4. 08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus: Žmogus gauna užtildymą , nes leistinas laikas daryti skelbimus yra 9:00 valanda ryto.
  5. Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai: Taigi prašyčiau įrodymų ir juos gavęs nuraminčiau žmogų bei atiduočiau jam priklausančius daigtus, o apgavikas gautų Užtildymą 3 valandom, o apgavikas, kad gautų ko nusipelnė paprašyčiau viršesnio rango žmogaus.
  6. Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbimą: Užtildymas keletai valandų su įrodymais dėl visa ko.
  7. Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą: Tikai būtų žmogus užtildytas 5valandoms su įrodymais.
  8. Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją: Kreipčiausi aukščiau, bei padaryčiau įrodymus, o žaidėjas būtų užtildytas 3valandoms, kad negalėtų toliau viešinti ASMENINĖS INFORMACIJOS.
  9. Kviečia prisijungti prie kito discord serverio: 10 valandų užtildymas su įrodymais uz reklamavimą, bei viskas būtų nusiūsta komandai.
  10. Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose: Tesiog žmogus gautų mute už viešus įžeidinėjimus.
  11. Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko: Taipat žmogus gauna tildymą porai valandų už neteisėtą reklamavimą.
  12. Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Tildymas 3 valandoms už nepagarbą serverio komandai.
  13. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Tildymas 1 valandai  už nepagarbą bei keiksmus.
  14. Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka: Aš žaidėją pamokinčiau kaip ją susikurti bei duočiau patarimų ko nedaryti, kad neprarasti savo rezidencijos.
  15. Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: Kreipimasis į Aukštesnius rangus su įrodymais . "BAN 21D"
  16. Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus: Taipat kreičiausi į Serverio komandą pagalbos si įrodymai, kad žmogus pardavinęją Serverio valiutą už tikrus pinigus
  17. Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros: Taigi tikrai jam padėčiau tai padaryti, tesiog pamokindamas komandas kurios priklauso rezidencijos redagavimui PvZ: komanda /res parodo kokias privilegijas turi žmogus prie savo rezidencijos.
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 2
  • Supykęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: IsmokPvP
  • Jūsų tikrasis vardas: Paulius
  • Jūsų Discord: Paulexas#5829
  • Trumpai apie save: Esu mandagus jei nesunervuoja. Mėgstu minecraft žaisti. Padedu jei tik reikia 🙂
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes padėčiau serverio Administracijos nariams susitvarkyti su chatu
  • Ar turite patirties (Jeigu taip, papasakokite plačiau): Esu pildes anketa i Box serva ir patekau. Be to turėjau savo Box serverį. Tai nusimanau apie šias pareigas 
  • Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai: Esu padėjas žmonėms su Ig fermomis ir potion fermomis.
  • Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje:  Į diena apie 3h-5h
  • Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms: Apie 3h +-
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus: Nes esu jau nusimanęs apie šias pareigas ir manau būčiau geras pavyzdys i ChatMod Komanda.
  • Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas: Dar vis nežinau ką galėčiau padėti bet jei patekčiau bandyčiau sugalvoti kaip būtu lengviau tvarkyti chat 🙂
  • Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: Esu turėjas bana už Clickeri nes rado. Bet manau viską galima atleisti 🙂
  • Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos: Imčiausi darbo padėčiau serverio Administracijai 🙂 susitvarkyti su chat'u

1. Vedą renginį be administracijos leidimo: Užmutinčiau ši žaidėja 4valandom. Nusiusčiau  įrodymus administracijai kad šį žmogų galėtu nubausti greičiau 
  2. Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų: Užmutinčiau 30minučiu Už taisyklių nesilaikymo 
  3. Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: jei turiu įrodymu kad taip reikėjo padaryti nusiunčiu jam ir Administracijai 🙂
  4. 08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus:  Užmutinčiau - 30minučiu 
  5. Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai:  Jei kalba eina apie  B. ChatMod tai tuomet, pasidarau visus įrodymus nusiunčiu , prisijungusiai administracijai, kad peržvelgtu bei nubaustu - BAN iki 7 d. arba IP-BAN
  6. Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbimą: Užmutinu 30 minučiu ir pasidarau įrodymus 🙂
  7. Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą: Užmutinu 4h ir pasidarau įrodymus 
  8. Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją: Bandau susitvarkyti kartu su kitais serverio Administracija ir nubaudžiam BAN iki 5dienu arba Ip-Ban
  9. Kviečia prisijungti prie kito discord serverio: Ispėjimas jei nesiliauja MUT- 30minučių
  10. Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose:  Ispėjimas, Jei nesiliauja MUTE-1h Žaidėju ižeidinėjimai 
  11. Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko: Įspėjimas, o paskui MUTE- nuo 2h iki 4h 
  12. Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Įspėji jei nesiliauja MUTE- nuo 1h iki 2h 
  13. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: ispėjimas ir paskui MUTE - 1h Jei nesiliauja 
  14. Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka:  Paaiškini kaip reikia susikurti  Pvz.-  Prašyk i chata ./res auto (Nick)
  15. Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: Pasidarau įrodymus ir siunčiu kuo greičiau administracijai. BAN-14Dienu jei prisipažysta. Jei randi BAN-21diena 
  16. Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus:  pasidarau kuo greičiau įrodymus ir siunčiu administracijai kuri yra Online 
  17. Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros: Jei žmogus yra BAN tai tada ne. bet jei  yra būtina pasitariu su kitais serverio Administracijai ir tik tada kažka darau su rezidenciją 🙂

MANOLAIKAS.png

Redaguota nario IsmokPvP
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• sų vardas žaidime: N0jka.
  • Jūsų tikrasis vardas: Nojus.
  • Jūsų amžius: 15.
  •  Jūsų Discord:! Nojus#1112
  • Pražaistas laikas (/pt): https://imgur.com/a/vdqtENH
  • Trumpai apie save: Esu Nojus, esu paprastas draugiškas, pozityvus, Visada stengiuosi padėti draugaums, serverio žaidėjams. Kadangi esu komunikabilus, greitai randantis bendrą kalbą susikalbėti man nėra sunku. Nemaža laiko dalį praleidžiu lauke, važinėdamasis, žvejojantis, žaisdamas krepšinį ir t.t.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas:  Pretenduoju nes noriu žmonėm kažkom padėti, taip pat ir administracijai. Ir tikrai norėčiau savę išbandyti, bei gauti daugiau patirties ties šitą sritimi.
  • Ar turite patirties (Jeigu taip, papasakokite plačiau): Patirties šiektiek turių, ties projekto valdymu, bei prižiurėjimu.
  • Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai: Padėjau keletai žaidėju.
  • Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje: 6-12h
  • Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms: 18-20h.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus: Pradėkime nuo to kad turiu griežta, sažiningą charakteri, tad man susitvarkyti serveryje tikrai nebutu sunku, visada padėdu jei prireikia pagalbos serverio žaidėjams.
  • Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas: Mano įnašas butu, visapusiška pagalbą žaidėjams, bei kolegoms.
  • Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: Esu kelis kartus buvęs užblokuotas ir užtildytas už skelbimus.
  • Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos: susipažinčiau su administracijos komandą. Prisijungęs iškart kibčiau i darbus, moderiuočiau chatą, padėčiau serverio žaidėjams, kolegoms. Jei man kiltų klausimų klausčiau aukštesnio rango administratorių.

• Vedą renginį be administracijos leidimo: Pasidaryčiau įrodymus žaidėja užmutinčiau iki 4val. įrodymus nusiusčiau pagalbom/administratoriam, kad ši žmogų nubaustu griežčiau.
  • Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų: Pasidaryčiau įrodymus ir žaidėja užtildyčiau iki 3val.
  • Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: Jei skundas apie manę, nusiusčiau visus pasidarytus įrodymus ir papasakočiau visa situacija jei tai butu mano klaidą žaidėjo atsiprašyčiau del savo klaidos., jei peikia kita administracijos narį pranesčiau jam discord žinute arba INGAME žinute.
  • 08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus: "Nuo 00:00 iki 09:00 galite laisvai bendrauti su serverio žaidėjais" jeigus žmogus įžeidinėja flood'ina ar pastovus keiksmai ir pan. Nėra toleruojami.
  • Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai: Pasiklausiu ar asmuo turi įrodymus, jei juos turi pranėšu pagalbos/administracijos rango administratoriam, kad asmeni nubaustu BAN 7d. arba IP BAN.
  • Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbimą: Pasidarau įrodymus žaidėja užtildau iki 2val.
  • Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą: Pasidarau įrodymus ir žaidėja užtildau iki 2val.
  • Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją: Pasidaryčiau įrodymus ir pranėščiau didesnio rango administratoriam.
  • Kviečia prisijungti prie kito discord serverio: Pasidarau įrodymus žaidėja užtildau, ir pranešu didesnio rango administratoriams.
  • Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose: Asmeni ispėju pasidarau įrodymus jei asmuo toliau Trashtalk'ina ir užtildau iki 2val.
  • Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko: Jei asmuo neturi YT ranko ji perspėju jei tai pasikartos užtildau asmeni iki 1-2val.
  • Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Žaidėja perspėju kad nustotu jei žaidėjas neklauso pasidarau įrodymus ir užtildau iki 2-3val.
  • Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Perspėju abu žaidėjus kad nustotu vartoti necenzūrinius žodžius jei žaidėja neklauso abu žaidėjus užtildau iki 2val.
  • Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka: Atejas parodyčiau kur galima tai padaryti ir parodyčiau jam 2 budus susikurti res'a 1. /res auto komanda 2. REZIDENCIJOS-IRANKIS parodyčiau kaip juo naudotis, ir jei jam dar iškiltu klausimų mielai i juos atsakyčiau.
  • Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: Pasidarau įrodymus, pranešu didesnio rango administratoriam kad šitas žmogu nubaustu.
  • Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus: Pasidarau įrodymus ir kuo greičiau pranešu administracijai.
  • Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros: Atsiteleportuočiau pas žaidėja ir paklausčiau kodel jam reik perkelti rezidencija ant kitos paskyros, jei viskas all good padečiau žaidėjui persikelti rezidencija ant kitos paskyros.
Redaguota nario N0jka
Susibugines imgur linkas turėjau pakeisti.
  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime:tysomuch

Jūsų tikrasis vardas:Kristupas

Jūsų amžius:14

Jūsų Discord: L-E-G-E-N-D-A#0095

Pražaistas laikas (/pt):26d 21h

Trumpai apie save Aš esu Kristupas mėgstu csgo ir mc 

Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Noriu apmažinti čyterius ir mutinti nepagarba rašantiems žaidejams

Ar turite patirties (Jeigu taip, papasakokite plačiau):Patirties neturiu ,bet visai gerai žinau sita serverį ir daug komandu chatmod'ui/Pagalbai

Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai: Pranešiau apie kelis bug's ir pagelbėjau kietiems žaidėjams 

Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje:2-4h

Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms: Apie 18h

Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus: Esu geranoriškas ir mėgstu padėti kitiems žmonėms arba net ir pagalbai 

Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas: Nemanau kad reikėtų nes ir taip labai viskas gerai

Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: esu gaves kelis mute/banus 

Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos: norėčiau išbandyti kelias komandas

Vedą renginį be administracijos leidimo:5D ban 

Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų: mute 60min

Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: Kreiptis pas administracijos narius arba labaiau išsiaiškinti problemą 

08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus:nieko nedarau nes nuo 00:00 iki 09:00 gali rašyti nereikšmingus skelbimus 

Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai: stengtis grąžinti žaidėjams daiktus ir paprašyti pagalbos jaigu nesuprasiu kažko 

Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbimą: 1h mute teršimas per skelbima 

Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą: ban 1d 

Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją: 7d 

Kviečia prisijungti prie kito discord serverio: pirma duociau įspėjimą ir tada mute jaigu dar parašytų

Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose: 1 įspėjimas kad nusiramintų ir jaigu nenustos tai mute 30-1h 

Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko: Ban 5d 

Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: 3val mute

Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: pradžiai įspėjimą ir tada mute jaigu dar nenustos 

Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka: Sukūrčiau ir atiduočiau jam 

Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: Jaigu prisipažino 14d jaigu dar negražiai apšnekinetų mane arba administracija +2d jaigu neprisipažino tai 21d ir jaigu keikiasi nat administracijos + 2d

Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus: ban 7d 

Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros: įsitikinus ar tikrai jo ten tada perkelčiau jam 

• Ačiū 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

• Jūsų vardas žaidime: xxUgnius123
  • Jūsų tikrasis vardas: Ugnius
  • Jūsų amžius: 13
  • Jūsų Discord: xxUgnius123#1157
  • Pražaistas laikas (/pt): 1d ir 16h
    (Pavyzdys)
     img%5D
  • Trumpai apie save: Esu draugiškas ir malonus mėgstantis prižiurėti žmones
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Nes esu ir kituose serveriuose buves adminas nebutinai minecrafte bet ir fivem platformoje
  • Ar turite patirties (Jeigu taip, papasakokite plačiau): Taip turiu esu buves daugelyje serveriuose minecraft, fivem adminas arba vyr adminas zinau kaip stebeti ir itarti zmones kurie cheatina
  • Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai: Esu naudojes tik autoclicker ir gaves bana
  • Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje: Beveik visa diena
  • Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms: Darbo dienomis nuo 15h-iki 20:30h
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus: Nes gebu prižiureti save ir kitus.
  • Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas: Kai freeze komanda padarai kai atsijungi kad auto banas butu
  • Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: Taip
  • Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos: Iskarto eiti stebeti zmones arba chata

1. Vedą renginį be administracijos leidimo: Paklausiu ar jum leido vesti rengini jei ne gautu ispejima arba ban
  2. Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų: Gautu mute
  3. Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: Isitikinciau ar tikrai tas pilietis apie ta zmogu raso ir ar jis tikrai nusizenge
  4. 08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus: Pasiziureciau logus ir gautu mute arba ban
  5. Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai: paklausti ar gali atiduoti atgal jei ne jis gautu bana uz scam
  6. Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbimą: Uzmutinciau
  7. Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą: Uzmutinciau
  8. Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją: Duociau bana
  9. Kviečia prisijungti prie kito discord serverio: Duociau bana uz reklama
  10. Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose: Isitikinciau ar tikrai ir duociau mute
  11. Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko: Mute + ban
  12. Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute
  13. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Mutinciau
  14. Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka: Parasyciau komanda kaip sukurti
  15. Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: padaryciau patikra jai rasciau=ban
  16. Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus: Ban 
  17. Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros: Pasakyciau kaip arba nekreipciau demesio
  • Ačiū 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

ANKETA

• Jūsų vardas žaidime: wasabis
  • Jūsų tikrasis vardas: Nedas
  • Jūsų Discordwasabis#6687
    (Pavyzdys)

• Trumpai apie save: Taigi mano vardas Nedas, man 17, mokausi mokykloje, taip pat leidžiu laiką su draugais, bei žaidžiu žaidimus. Esu draugiškas, komunikabilus, turintis kantrybės jaunuolis.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Į šias pareigas pretenduoju, nes norėčiau padėti plėtoti projektą ateičiai, taip pat palaikyti tvarką serverio aplinkoje, bei patirti naujų įspūdžių.
  • Ar turite patirties (Jeigu taip, papasakokite plačiau): Patirties neturiu, bet kaip sakoma viskam būna pirmas kartas.
  • Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai: Taip tikrai atnešiau, kadangi žaidžiu serveryje nemaža laiką, tai per ta laika yra tekę naujokams padėti su rezidencijomis, bei jų komandomis.
  • Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje: Per diena nuo 2h ir į viršų.
  • Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms: Pareigoms galėčiau skirti nuo 15h ir daugiau .
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus: Esu komunikabilus.  ekstrovertas,  greitai viską suprantu, bei išmokstu, šaltų nervų.
  • Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas: Galėčiau pasiūlyti naujų idėjų, daugiau komandiškumo, bei atsakingumo, draugiškumo, teisingumo.
  • Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: Taip.
  • Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos: Pirmi žingsniai butu tokie, kad pirmiausia susipazinciau su komandos nariais, tada įsidemėčiau kaip veikia chatmod.

1. Vedą renginį be administracijos leidimo: Pirmiausia pasidarau įrodymus, nusiunčiu aukštesnias pareigas turintiems komandos nariams.
  2. Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų: Mute iki 3h
  3. Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: Stengčiausi kuo greičiau išspręsti problema pateikiant visus įrodymus, praneščiau skunda gavusiam komandos nariui, kad išspręstu iškilusias problemas.
  4. 08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus: Mute 30min
  5. Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai: Paprašyčiau iš žaidejo įrodymų ir tada kreipčiausi į aukštesnius.
  6. Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbimą: Pirmiausia įspėčiau žaidėją, jei tai nepadeda mute 10-15min.
  7. Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą: Pirmiausia įspėčiau žaidėją, jei tai nepadeda mute 10-15min.
  8. Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją: Ban iki 7d arba ipban.
  9. Kviečia prisijungti prie kito discord serverio: Mute žaidėja, praneščiau aukštesnias pareigas turintiems komandos nariams, kurie galėtu užblokuoti asmenį.
  10. Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose: Mute 30min
  11. Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko: Mute žaidėja, praneščiau aukštesnias pareigas turintiems komandos nariams, kurie galėtu užblokuoti asmenį.
  12. Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Reaguočiau labai ramiai, paprašyčiau žaidėjo aprimti, jei tai nepadėtu mute iki 12h (viskas priklauso nuo situacijos)
  13. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju:  Mute žaidėja iki 1h (viskas priklauso nuo situacijos)
  14. Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka: Paaiškinčiau žaidėjui kokias komandas reikia naudoti norint sukurti rezidencija.
  15. Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: Nufilmuočiau jei tai akivaizdžiai matosi ir nusiusčiau kitiems komandos nariams.
  16. Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus: Pasidarau įrodymus, dedu mute ir su visais įrodymais pas aukštesnes privilegijas turinčius komandos narius.
  17. Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros: Nieko nedaryčiau tiesiog pasakyčiau, kad tai ne mano darbas.

Ekrano nuotrauka 2023-01-29 182906.png

• Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu

ANKETA

• Jūsų vardas žaidime: newyorkas
  • Jūsų tikrasis vardas: Dominykas
  • Jūsų amžius: 18
  • Jūsų Discordtixlei#0289
     bcecaffec1df61e32c9a444ab1a7917b168.png
  • Trumpai apie save: Laisvalaikį leidžiu dirbant ir/ar žaidžiant žaidimus prie kompiuterio arba su draugais, šeima. Esu ramus, pareigingas žmogus, nemėgstu galvoti tik apie save, o kaip tik atvirkščiai - mėgstu padėti kitiems.
  • Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Dėl papildomos veiklos serveryje, noro padėti administracijai palaikyti tvarką chat'e. Taip pat, šiose pareigose buvau, patiko, todėl noriu vėl grįžti.
  • Ar turite patirties (Jeigu taip, papasakokite plačiau): Taip, turiu. Prieš gerus metus, jei nedaugiau, buvau šiose pareigose, sekėsi ganėtinai gerai, tačiau dėl asmeninių priežasčių turėjau palikti komandą.
  • Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai: Kolkas ne.
  • Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje: 3-5 val.
  • Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms: Visada žaidime būsiu pasiruošęs padėti, todėl tiek, kiek žaisiu, tiek ir skirsiu pareigoms.
  • Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus: Dėl mano didelio užsidegimo prisijungti į komandą ir noro padėti administracijai tvarkyti chat'ą, taip pat dėl mano turimos patirties šiose pareigose.
  • Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas: Pasiūlysiu papildomą pagalbos ranką palaikant tvarką žaidime, ypatingai chate.
  • Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: Ne.
  • Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos: Prisiminti, kaip veikia šios pareigos.

1. Vedą renginį be administracijos leidimo: Įrodymai, užtildymas iki 4 valandų, įrodymus nusiunčiu administracijai, kad priimtų rimtesnį sprendimą ir tinkamai nubaustų.
  2. Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų: Įrodymai, užtildymas iki 3 valandų.
  3. Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: Pateiksiu įrodymus, o į kitų skundus nesikišiu.
  4. 08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus: Nedarysiu nieko.
  5. Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai: Pasiūlysiu kreiptis į forumą ir/ar administraciją su visais turimais įrodymais, jog būtų priimtas teisingas sprendimas.
  6. Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbimą: Įrodymai, užtildymas iki 2 valandų.
  7. Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą: Įrodymai, užtildymas iki 12 valandų.
  8. Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją: Įrodymai, užtildysiu, kuo ilgiau, išvalysiu chat'ą, įrodymus nusiunčiu administracijai, kad užblokuotų.
  9. Kviečia prisijungti prie kito discord serverio: Įrodymai, užtildysiu, kuo ilgiau, išvalysiu chat'ą, įrodymus nusiunčiu administracijai, kad užblokuotų.
  10. Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose: Įrodymai, užtildymas iki 2 valandų.
  11. Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko:  Įrodymai, užtildysiu, kuo ilgiau, išvalysiu chat'ą, įrodymus nusiunčiu administracijai, kad užblokuotų.
  12. Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Įrodymai, užtildymas iki 12 valandų.
  13. Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Įrodymai, užtildymas iki 12 valandų.
  14. Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka: Paaiškinsiu kaip ją susikurti.
  15. Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: Pranešiu administracijai, kad tinkamai nubaustų.
  16. Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus: Įrodymai, užtildysiu, kuo ilgiau, išvalysiu chat'ą, įrodymus nusiunčiu administracijai, kad užblokuotų.
  17. Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros: Padėsiu persikelti.
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu

Jūsų vardas žaidime: Aurora
Jūsų tikrasis vardas: Erika
Jūsų amžius: 17
Jūsų Discord: Ziduela#6476
Pražaistas laikas (/pt):

Trumpai apie save: Esu atsakinga, teisinga, kantri, rimta, darbšti.
Kodėl pretenduojate į šias pareigas: Serveryje patinka tvarka, ir gražus elgesys.
Ar turite patirties (Jeigu taip, papasakokite plačiau): Ne.
Ar iki šiol serveryje padarėte ką nors naudingo žaidėjams ir/ar projekto naudai: Taip, žaidėjams padėjau.
Kiek laiko (vidutiniškai) praleidžiate serveryje: 1 - 4h
Kiek laiko per savaitę (vidutiniškai) galėtumėte skirti pareigoms: Kiekvieną dieną
Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus: Nes galiu padėti ir išklausyti kitus žaidėjus, patinka tvarka serveryje.
Ką galėtumėte pasiūlyti arba pakeisti atėjus į administracijos gretas: Šiuo metu neturiu pasiūlymų.
Ar esate turėjęs kokių nors nusižengimų serverio aplinkoje: Ne.
Kokie jūsų pirmi žingsniai, prisijungus prie komandos: Įgauti patirties, prižiūrėti chata, padėti žaidėjams.

Vedą renginį be administracijos leidimo: Pasidaryti įrodymus, nusiusti iš pagalbos + rango žmogui, mano veiksmai - užmutinti.
Skelbime prašinėja pinigų, daiktų, reputacijos ar investicijų: Mute 30 min.
Parašė skundą forume apie Jus arba apie kitą administracijos narį: Pataginti jį temoje
08:30 laiku rašo nereikšmingus, su serveriu nesusijusius skelbimus: Nieko nedaryti
Buvo apgautas kito žaidėjo ir iš jo buvo pavogti daiktai: Turint irodymus, tuomet užbaninti žaideją, kuris apgavo.
Įžeidinėja kitus žaidėjus skelbime: Mute 30 min.
Įžeidinėja administracija/serverį per skelbimą: Mute nuo 2-12h
Viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją: Banas su visu
Kviečia prisijungti prie kito discord serverio: Banas
Įžeidinėja kitus žaidėjus paprastuose pokalbiuose: Mute 30min
Reklamuoja YouTube kanalą, be tam skirto ranko: Mute 30min
Vadina Jus necenzūriniais žodžiais privačiose žinutėse: Mute nuo 1-12h
Vartoja necenzūrinius žodžius nesutariant su kitu žaidėju: Ispėti kad pagarbiau bendrautu, jei neklauso tada mute 10-30min
Prašo Jūsų sukurti Jam rezidenciją, nes nemoka: Padėčiau sukurti rezidenzija 
Naudoja žaidimą palengvinančias modifikacijas: Banas 21d.
Pardavinėja žaidimo paskyrą, pinigus, daiktus, už realius pinigus: IP banas ir turto konfiskavimas arba pagalbos neteikimas.
Prašo jūsų perkelti rezidenciją ant kitos paskyros: Negalima perkelti rezidencijos ant kito žaidėjo paskyros, todėl nepadėčiau.

Pražaistas laikas.png

• Patinka 2
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu

@ABOUTYOU, @Grupas, @Hkci, @Parzis, susisiekite per discord bilietų sistemą, tam turite 24 val.

Visiems kitiems, kurie nepateko, ačiū už dalyvavimą.

Nepatekti galėjote dėl keletos priežasčių:
• Neatitinkate pagrindinių reikalavimų;
• Neatitinkate anketos reikalavimų;
• Jūsų žaidimo paskyra neatitinka mūsų keliamų lūkesčių;

Visiems kitiems, kurie turi pretenzijų, dėl išrinktų asmenų - tą galite pasilaikyti patys sau.
Ačiū ir gražios dienos.

• Patinka 6
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.