Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

49 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Jurchezzz

Atsiblokavimas

Recommended Posts

Vardas žaidime: Jurchezzz

Užblokavo: M416gIrL

Priežastis: Atsijungimas patikros metu

Kodėl turėčiau būti atblokuotas: Kasiausi šahtoje ir suradau skeletonų spawn vietą, ir tuo momentu atsirado žmogus ir aš negalėjau pajūdėti. Tada išėjau iš žaidimo, nes pagalvojau, kad užlagino, užeinu atgal ir po keleta sekundžiu matau, kad esu užbluokuotas. Iš kur man reikėjo žinot, kad čia buvo patikra, nieko nebuvo parašyta ir pn.( gal aš tiesiog nepamačiau)

image.png.6cfe34772c048331689f5f0b75f4d762.png

  • Teigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Labutis, baną gavai kaip ir pats minėjai už atsijungimą, tačiau chate viskas buvo matyti, viską rašiau. Bandant pajudėti iš tavo avataro eina efektai, kurie matomi yra tik tavo ekrane, tai turėjai iškarto susiprast jog nepalagino 😉 

Screenshot (24).png

Redaguota nario M416gIrL
  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 53 minutes(-ių), M416gIrL rašė:

Labutis, baną gavai kaip ir pats minėjai už atsijungimą, tačiau chate viskas buvo matyti, viską rašiau. Bandant pajudėti iš tavo avataro eina efektai, kurie matomi yra tik tavo ekrane, tai turėjai iškarto susiprast jog nepalagino 😉 

Screenshot (24).png

gali atsiusti sios vietos koordinates? 

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, M416gIrL rašė:

Labutis, baną gavai kaip ir pats minėjai už atsijungimą, tačiau chate viskas buvo matyti, viską rašiau. Bandant pajudėti iš tavo avataro eina efektai, kurie matomi yra tik tavo ekrane, tai turėjai iškarto susiprast jog nepalagino 😉 

Screenshot (24).png

Tada soriukas, kad nepamačiau, tačiau su tokia situacija susiduriau pirma kart gyvenime, kad mane tikrina kažkas todėl ir nesuriagavau iš karto, ir palivinau pagalvojas į lagą.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×