Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

52 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 86

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Recommended Posts

ANKETA:

Vardas žaidime: JKUP
Jus užblokavo: Feniksas_ 😂
Priežastis: Patikros vilkinimas ir (ar) atsisakymas.
Kodėl turėtum būti atblokuotas: Nes nebuvo priežasties mane užblokuoti, iš pradžių aš jam pasakiau, kad nemoku uždėti grotelių, jis mane pridėjo i Discord ir aš jo negirdėjau, todėl pasakiau, kad palauktų kol surasiu ausines, jis sutiko palaukti, tada aš prieinu prie kompiuterio ir parašau jam, kad  ką reikia įjungti? Jis kažką palinksėjo ten su savo galva ir mane užblokavo :D Nors jis buvo sutikęs palaukti. Ir tik tada kai aš jau parašiau mane užblokavo, manau, kad jis turi turėti filmuotą patikros medžiagą. :D 
1544635057_Ekranokopija_20230227_221735.thumb.png.df5dad2cbda19e6502dd5eb71eba5334.png1953946727_Ekranokopija_20230227_221533.thumb.png.d37332ab0136e00a21410b738c89ca54.png
Užblokavimo nuotrauka (Privaloma):

image.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Taip pat jis vakar buvo mane užblokavęs už tai, kad stovėjau ir daužiau tiesiai į žmones kurie prieš mane stovėjo. Priežastis - KillAura... 😄

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

+ Jis man patikrą pradėjo daryti kai aš buvau afk, gerai, kad neilgam nes grįžęs pajundėjau, jis paklausė turbūt savęs 😄, kodėl neužsifreezino? Ir tada man vėl pradėjo daryti patikrą jau nebebūnant afk. 😄 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 10 valandos(-ų), JKUP rašė:

ANKETA:

Vardas žaidime: JKUP
Jus užblokavo: Feniksas_ 😂
Priežastis: Patikros vilkinimas ir (ar) atsisakymas.
Kodėl turėtum būti atblokuotas: Nes nebuvo priežasties mane užblokuoti, iš pradžių aš jam pasakiau, kad nemoku uždėti grotelių, jis mane pridėjo i Discord ir aš jo negirdėjau, todėl pasakiau, kad palauktų kol surasiu ausines, jis sutiko palaukti, tada aš prieinu prie kompiuterio ir parašau jam, kad  ką reikia įjungti? Jis kažką palinksėjo ten su savo galva ir mane užblokavo 😄 Nors jis buvo sutikęs palaukti. Ir tik tada kai aš jau parašiau mane užblokavo, manau, kad jis turi turėti filmuotą patikros medžiagą. 😄
1544635057_Ekranokopija_20230227_221735.thumb.png.df5dad2cbda19e6502dd5eb71eba5334.png1953946727_Ekranokopija_20230227_221533.thumb.png.d37332ab0136e00a21410b738c89ca54.png
Užblokavimo nuotrauka (Privaloma):

image.png

Laba diena Gerb. @JKUP, dėkoju už papeikimą bei temos teršimą su šia situacija nesusijusia temą į kurąi buvo atsakyta.

Pereikime prie mano atsakymo:

Dali situacijos parašėte pats tai nematau esmės kartoti ta patį, tačiau norėčiau pridurti jog tau kilus problemoms su garsu buvau parašęs jog įjungtum ekrano vaizdą ir patikrą tesime raštu, kadangi nei įjungei vaizdą nei atrašei. Nesu ekstrasensas jog žinoti ką tu ten veiki ar trini galimus cheat, ar velnias žino ką. Prisegtoje nuotraukoje matosi jog nuo mano prąšymo įjungti ekrano vaizdą bei pasakymo jog patikrą tęsime raštu iki blokavimo praėjo ~4min per kurias iš tavo pusės nebuvo jokių veiksmų tai traktavau kaip patikros vilkinimą ir (ar) atsisakymą.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@JKUP Kadangi pats vilkinai laika patikros,buvai nubaustas teisingai ne tau vienam reike padaryti patikra ar padeti. 🙂 Bausme buvo teisinga UNBAN nebus. 😉 Tema rakinama... 🙂 

  • Patinka 1
  • Teigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×