Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

134 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
SuperGoldas

Aktualu kas lošia CSGO

Recommended Posts

Sveiki, parduodu Knife - ★ Bowie Knife | Tiger Tooth ( Vertė steam shope nuo 170-200e, ~ 185e. Už 60% parduočiau. 
Kitas dalykas  site turiu - 134e.
Tai yra, jog šiame site jūs galite išsirinkti skiną, kurį aš jum nuperku ir po 15 dienų jį pagiftinu jums
Atsiskaitymas -  Bankas ( Atsiskaitant banku reikia užmokėti tik 90% nuo skino sumos.
Daugelis klaus - koks tolkas man parduot. Tai atsakau.
134 laimėtą sumą galiu atsiimti tik rugsėjo 2, kadangi tingiu lauk, todėl už skinus imu tik 90%. 

Redaguota nario SuperGold

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, SuperGold said:

Sveiki, parduodu Knife - ★ Bowie Knife | Tiger Tooth ( Vertė steam shope nuo 170-200e, ~ 185e. Už 60% parduočiau. 
Kitas dalykas  site turiu - 134e.
Tai yra, jog šiame site jūs galite išsirinkti skiną, kurį aš jum nuperku ir po 15 dienų jį pagiftinu jums
Atsiskaitymas - MCslime valiuta, Bankas ( Atsiskaitant banku reikia užmokėti tik 90% nuo skino sumos.
Daugelis klaus - koks tolkas man parduot. Tai atsakau.
134 laimėtą sumą galiu atsiimti tik rugsėjo 2, kadangi tingiu lauk, todėl už skinus imu tik 90%. 

Airidai, duok discordą, padealinsim kažką.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

LOLOLOLO PER MC TREIDINT BANDO PEILIUS CESO OLOLLOL CIA GI MAX TURI VIENAS ELITE BUILD AK LOLOLOL STEAM FEISBUKO GRUPES TAM SUKURTOS O NE MC FORUMAS OLOLOLOLO

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 6 valandos(-ų), HellPvp rašė:

LOLOLOLO PER MC TREIDINT BANDO PEILIUS CESO OLOLLOL CIA GI MAX TURI VIENAS ELITE BUILD AK LOLOLOL STEAM FEISBUKO GRUPES TAM SUKURTOS O NE MC FORUMAS OLOLOLOLO

Sveikas Dariau aka Phorkyz

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 6 valandos(-ų), HellPvp rašė:

LOLOLOLO PER MC TREIDINT BANDO PEILIUS CESO OLOLLOL CIA GI MAX TURI VIENAS ELITE BUILD AK LOLOLOL STEAM FEISBUKO GRUPES TAM SUKURTOS O NE MC FORUMAS OLOLOLOLO

o ką žinau, gal yra tokių, kurie turi tuos 200e ir paims tą peilį.. Kitas dalykas, gi parašiau, turiu 130e Bitskin platformoje, kurioje galiu ir už 1e skiną paimti, o gal tereiks tik 90% už skiną sumokėt.. tai jeigu paimtu skiną už 1e, jis moką man tik 90ct..

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
32 minutes ago, ?DonSimon said:

Sveikas Dariau aka Phorkyz

Sveikas drauge Saimonai aka DonSimon <4-1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 valandos(-ų), HellPvp rašė:

f A c E b O o K

tu tai pusk nahuj, nei tu matęs tokius pinigus, nei ką

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, SuperGold said:

tu tai pusk nahuj, nei tu matęs tokius pinigus, nei ką

pas mane pc bbz brangesnis nei tavo metu ismoka senyzai nesinervuok jei nenori tavo slykstaus peilio imt kas :P btw flip blue steel gal kam reik 90eur pigiai statrak

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 14 minutes(-ių), HellPvp rašė:

pas mane pc bbz brangesnis nei tavo metu ismoka senyzai nesinervuok jei nenori tavo slykstaus peilio imt kas :P btw flip blue steel gal kam reik 90eur pigiai statrak

Tu net to peilio neturi, gali nesigirti, youtubėj pasižiūrėjai pavadinimą ir parašei random :P 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, R1jundris said:

Tu net to peilio neturi, gali nesigirti, youtubėj pasižiūrėjai pavadinimą ir parašei random :P 

nenerk airidui k:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Supratau, čia jau keiksmažodžiai prasidėjo.
Kol kas
įspėjimas, jeigu vėl tas pats  -TEMA RAKINAMA.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Peiliukas parduotas už ~200 eurų, Tema galima rakinti. 

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tema rakinama

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×