Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

48 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 86

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
SmOGasS

Nelegalu WTF ?

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: Smogas
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Ciga
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Nuo kada nelegalu pasidaryti cigos name. parase man jis,msg apsimetinejimas administracija netgi mes su draugu zvengem per dc ant bairio dejaus as jo nick ir delto visalaika ban turejau gaut ? Nieko nesuprantu ir dar aiskiai prie nick mano parasyta platinum. Oprie cigos ADMIN. BAN.
Įrodymai: 

Screenshot (2).png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

 

Prieš 46 minutes(-ių), modelt rašė:

Kam isvis taip daryti? Mano skin detis, mano nick detis, supranti, kad paskui zaidejai galvoja, kad as per kita acc zaidziu.. Jau ir priestai dejaisi nick'a, kitu administracijos nariu.. Apsimetinejai tuo kuo neesas, uz tai bana ir gavai..

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ai dar is draugo skinas nick M3sk1niukas tai ten tipo tavo skinas ? Jisai vaiksciojo su tokiu skinu.vIr as uzsidejau as daug skinu keiciau per si laika.Su draugu bazarinom per dc.Dejaus ant prikolo skinus visokius ir nick Ciga_ taip persivadinau ant prikolo ir turejau gaut visalaika ban ? Gaut ir dar ne ip cia banas.

Redaguota nario SmOGasS

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 valandos(-ų), SmOGasS rašė:

Ai dar is draugo skinas nick M3sk1niukas tai ten tipo tavo skinas ? Jisai vaiksciojo su tokiu skinu.vIr as uzsidejau as daug skinu keiciau per si laika.Su draugu bazarinom per dc.Dejaus ant prikolo skinus visokius ir nick Ciga_ taip persivadinau ant prikolo ir turejau gaut visalaika ban ? Gaut ir dar ne ip cia banas.

Ar tu durnas ar kas tau? Tau aiškiai pasakė " supranti, kad paskui zaidejai galvoja, kad as per kita acc zaidziu.. ".. 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@SuperGoldTu pats pagalvok krw pildytum anketa ir sakytum ta pati. Ar reikia det visam laikui BAN. Del kito acc pritariu bet ar netgi negalima det panasaus NICK ? HMM

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@SmOGasS
Tai aišku, kad perma, kas čia vpš per prikolai apsimetinėti savininkais? Kiti nors kažkiek protingi, prieš baną spėja apipisti puse servo ir paskui su admin nickais scamminti žaidėjus.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 valandos(-ų), SmOGasS rašė:

@SuperGoldTu pats pagalvok krw pildytum anketa ir sakytum ta pati. Ar reikia det visam laikui BAN. Del kito acc pritariu bet ar netgi negalima det panasaus NICK ? HMM

Nesu toks debilas, jog dėtis komandos narių skin ar nick..

Redaguota nario SuperGold

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 valandos(-ų), SmOGasS rašė:

@tort926 Man net tokia mintis nekilo i galva.

kilo nekilo, is kur mums zinot, ka tu norejai cia padaryt apsimesdamas manimi ? Tegu sprendzia @modelt Tema rakinu, kad nebeshitpostintumet.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Suteikiu antra sansa. ;) p.s susisiek skype: mcslime.lt arba dc: Bomzas#3685

  • Neigiamas 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×