Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

127 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
valdas

skundziu DoviiLTU

Recommended Posts

tj va buvo taip seniukas naparukom unregistino acc as pasiemiau ir ka buvau pridetas i resa pasiemiau hoperius  ir ka uz ta baninti negalima koks dar grief jei buvau pridetas i resa as nesuprantu rinkit normalia komanda kuri ismanytu ka daro  parase vagyste is reso uz ta ir uzbanino kas cia per savivaliavimas nesuprantu uz ta negalima baninti buvau pridetas i resa jis man nieko padaryti negalejo o vat ir praleido bano mokinkit zmones kontroliuoti serva .

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, valdas said:

tj va buvo taip seniukas naparukom unregistino acc as pasiemiau ir ka buvau pridetas i resa pasiemiau hoperius  ir ka uz ta baninti negalima koks dar grief jei buvau pridetas i resa as nesuprantu rinkit normalia komanda kuri ismanytu ka daro  parase vagyste is reso uz ta ir uzbanino kas cia per savivaliavimas nesuprantu uz ta negalima baninti buvau pridetas i resa jis man nieko padaryti negalejo o vat ir praleido bano mokinkit zmones kontroliuoti serva .

Seni aš draugiškai padariau, bet ne taip kad giefint kito res, aš tave išmečiau iš reso, tik nebuvau į jį užėjęs.

nieko, dar ir acc atsigrąžinsiu už tokius zapadlo, pasilik tu tuos 30 hopper ir susikišk į ten kur netelpa, 4M žmogus turi ir dar reputacija gadinasi del 30 hopper -rep Dievelis

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, valdas said:

tj va buvo taip seniukas naparukom unregistino acc as pasiemiau ir ka buvau pridetas i resa pasiemiau hoperius  ir ka uz ta baninti negalima koks dar grief jei buvau pridetas i resa as nesuprantu rinkit normalia komanda kuri ismanytu ka daro  parase vagyste is reso uz ta ir uzbanino kas cia per savivaliavimas nesuprantu uz ta negalima baninti buvau pridetas i resa jis man nieko padaryti negalejo o vat ir praleido bano mokinkit zmones kontroliuoti serva .

ir tu čia ant DoviiLTU gali nerašyt ppk , nes pats kaltas, kad giefinai :D ir turbut žinai kad Greif = ban 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ahhh kaip gera matyt vėl papeikimą man. Dėkui tau :)

Visu pirma pildom anketą pagal šabloną :)

Tavo vardas žaidime: 
Peikiamo asmens vardas žaidime: 
Už ką peikiate šį administracijos narį: 
Įrodymai: 

Aj bleha ne administracijos papeikimai čia, vėl ne taip padarei, mldc krč.

Dėl hopperiu mielas drauge imk ss https://imgur.com/a/Flvofzu Toliau gal pats susiprasi

AIGHT PEACE

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×