Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

1 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 3

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
,01111111111

Administratoriaus papeikimas - Qjis

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: 
Peikiamo asmens vardas žaidime: Qjis
Už ką peikiate šį administracijos narį: Paprašiau šito administratoriaus 30,000 eurų ir vietoj to ,kad atsakytų galbūt
                                         · /info.
                                                                                                               ·  Administratoriai nedaliną žaidėjams pinigų.
                                                                               ·  Prašome neprašyti pinigų!
                                                 · Neduosiu!

 
šis pagrasino tokia citata "draugiškai galiu mute pasiūlyt". Tai aš ir atsišoviau ,kaip ir kiekvienas save gerbiantis online žaidėjas darytų, bet pasirūpinau ,kad neižeiščiau neįtraukčiau į atsakymą jokių "dūchas,pydaras,gėjus,lavonas,grybas,pitūhas,daunas,dalbajobas" ir šis jaunuolis ,man dar drįso dėti užtildymą už "Administracijos įžeid."
ĮRODYMAI

  • Patinka 1
  • Teigiamas 1
  • Neigiamas 3
  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

šjp tai tu su juo irgi nemandagiai pradėjai rašinėtis tai yo..

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Na papeikimas beprasmis. Pats pradedi viska tai jis jog nebūtu dydesnio konflikto užmutino tave ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Just now, Swift said:

šjp tai tu su juo irgi nemandagiai pradėjai rašinėtis tai yo..

"tai yo" Čia lietuviškas projektas prašome ir kalbėti lietuviškai ,ką noriu pasakyti tai ,kad šis jaunuolis pirmas pradėjo grąsinti visokiais užtildymais,bet pasikartoju galėjo greitai ir paprastai viską pasakyti iš mano nurodytų punktų,bet jis lyg ir kviete mane į 1v1 bazaro įšūkį tokia agresyvia citata kuria palikau viršuj arba galimą pasižiūrėt įrodymuose per pačią nuotrauką. Ir prašyčiau nekomentuoti bereikalo,nes atsakytį į administratorių nusiskundimus turi tik aukštesnės grandies administratoriai (Savininkas, Pgr.Administratorius) Arba pats nusikaltęs administratorius ,šiuo metu Chat Mod. pasiaiškinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Just now, Yakuza said:

ž

Ar jus tuom tikrai isitikines esate, rekomenduoju dar kartą perskaityti mano visą anketą gerasis Giedriau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), ,01111111111 rašė:

Ar jus tuom tikrai isitikines esate, rekomenduoju dar kartą perskaityti mano visą anketą gerasis Giedriau. :)

Koks tolkas man skaityti pirmas dalykas atėjes į serverį privalai susipažinti su serverio taisyklėmis ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Just now, Yakuza said:

Koks tolkas man skaityti pirmas dalykas atėjes į serverį privalai susipažinti su serverio taisyklėmis ;)

Dėja gerb. Giedriau aš jau susipažinęs su taisyklėmis nuo 2014'ų metų kai pirmą kart įžengiau į šį serverį )) amaterasu

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Mano manymu yra kaltės ir iš @Qjis pusės , bet kam taip provokuoti ir prikibti aš nesuprantu , ir kai ne tik tu pinigų gi prašai , visi čia stengiasi kažką patys gaut , o dalinti ypač tokias sumas nelabai sąžininga ;)

  • Supykęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 valandos(-ų), ,01111111111 rašė:

Tavo vardas žaidime: 
Peikiamo asmens vardas žaidime: Qjis
Už ką peikiate šį administracijos narį: Paprašiau šito administratoriaus 30,000 eurų ir vietoj to ,kad atsakytų galbūt
                                         · /info.
                                                                                                               ·  Administratoriai nedaliną žaidėjams pinigų.
                                                                               ·  Prašome neprašyti pinigų!
                                                 · Neduosiu!

 
šis pagrasino tokia citata "draugiškai galiu mute pasiūlyt". Tai aš ir atsišoviau ,kaip ir kiekvienas save gerbiantis online žaidėjas darytų, bet pasirūpinau ,kad neižeiščiau neįtraukčiau į atsakymą jokių "dūchas,pydaras,gėjus,lavonas,grybas,pitūhas,daunas,dalbajobas" ir šis jaunuolis ,man dar drįso dėti užtildymą už "Administracijos įžeid."
ĮRODYMAI

Tu durnas pats pradejai pats gavai ko norejau atlepausi mazas. Negali prasyti pinigu taip, kad pisk nxj is cia verkiantis sude. Kaip as nekenciu tokiu kaip tu tipo pats lenda sudus daro dar skundziasi.

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Gucci gang gang said:

Tu durnas pats pradejai pats gavai ko norejau atlepausi mazas. Negali prasyti pinigu taip, kad pisk nxj is cia verkiantis sude. Kaip as nekenciu tokiu kaip tu tipo pats lenda sudus daro dar skundziasi.

Gerb. šių laikų (2020, 21a.) fortnite žaidžiantis atmata, geriau eik užsisakyti su savo mamos VISA kreditine kortele v-bucksų, bene komentavęs čia nuveik kažko gero ir gauk nuo tėvų pizdi, ačiū už dėmėsi ir nefreepostinam ,kaip ir minėjau čia atsakyti gali tik administratoriai.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

 

Atsakymas bus pateiktais už 10/20min ( nebent norės pasakyti @Qjis , @Mooa)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Jeigu esi susipažinęs su serverio taisyklėmis, kodėl jos yra pažeidinėjamos? Draugiškai paklausei, draugiškai ir atsakė, nematau čia problemos, o naujokams kažkokių palengvintų sąlygų netaikome. Visi pradeda nuo nulio. Siūlyčiau dar kartą persiskaityti taisykles, nes akivaizdžiai esi primiršęs. 'Gerbiantis online žaidėjas' neprašytų jokių pinigų arba daiktų, o už įžeidinėjimus yra baudžiama.

 

 

  • Patinka 1
  • Teigiamas 4
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, ,01111111111 said:

Tavo vardas žaidime: 
Peikiamo asmens vardas žaidime: Qjis
Už ką peikiate šį administracijos narį: Paprašiau šito administratoriaus 30,000 eurų ir vietoj to ,kad atsakytų galbūt
                                         · /info.
                                                                                                               ·  Administratoriai nedaliną žaidėjams pinigų.
                                                                               ·  Prašome neprašyti pinigų!
                                                 · Neduosiu!

 
šis pagrasino tokia citata "draugiškai galiu mute pasiūlyt". Tai aš ir atsišoviau ,kaip ir kiekvienas save gerbiantis online žaidėjas darytų, bet pasirūpinau ,kad neižeiščiau neįtraukčiau į atsakymą jokių "dūchas,pydaras,gėjus,lavonas,grybas,pitūhas,daunas,dalbajobas" ir šis jaunuolis ,man dar drįso dėti užtildymą už "Administracijos įžeid."
ĮRODYMAI

Gerbiamasis, šiame serveryje, kaip ir pats minėjote, žaidžiate nuo 2014 metų, ir vis dar nežinote taisyklių? Manau turėtų jums būti aišku, ką galime sužinoti paraše /info?! Aikivaizdus taisyklių pažeidimas. Atsakiau draugiškai nieko neįžeidžiant, bet žinoma pradėjot “šakotis” , tai ir gavot tai ko buvote nusipelnęs:)

  • Teigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×