Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

86 iš 133 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 133

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Ganja_Pukiz

Neteisingas ban

Recommended Posts

Vardas žaidime: Ganja_Pukiz
Jus užblokavo: Bedo
Priežastis: Bedo iš oro darė man patikra, bet kadangi mano kompiuteris yra visiskai ne greitas tai užtruko daugiau negu 5min. Bet aš jam siūliau iškarta prisijungti i call ir parodyti f3. Poto nusiunčiau jam f3, bet sakė jau velu.
Kodėl turėtum būti atblokuotas: Nes iš oro darė patikra, nors greitai visko negalėjau padaryti.
Įrodymai (Privaloma):

image.png.4dcb5a45587c7d5a682d04173f74ff08.png

 

  • Haha 1
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Mums nėra taisyklės, kad mes turim daryt patikra kai esat įtartini ir pnš. Mes galime padaryti patikra kada tik norim.

Tau laikas buvo parašytas net Red fonu. Kad turi 5min. O dar pridėjau 2min kaip ir sakiau discord chatuose. O kodėl nėjau į call visi kas daro patikras kaip jie nori taip daro, vieni su call kiti su F3 ir F2 ss padaro ir įkelia foto, ko aš iš tavęs ir norėjau. Tu man įrodymus įkėliai po 8min kai aš tave užbaninau. Rašiau keliems administracijos nariams ar su teikt tau unban, sakė "Jaigu laikas pasibaigė viskas įrodymu nebepriamam". Galimą ir tiesiog neit į appdata o tiesiog paspaudęs PrtSc migtuką ir su cltr + v man į discord būtum numetes nuotrauka per F11 žaizdamas ir F3 ijungdamas. Bet dėja to irgi kiek matau dar nežinojai.

Prašau įrodymai: https://imgur.com/a/aYW1nvZ

Kitą kart kaip ir sakiau F11 tada su PrtSc migtuku ir ctlr + v ir į discord'ą galėsi daryt jaigu tavo toks pc, nereiks laukt, kad 10-15min krautu "appdatos", man tik iškilo klausiams kaip tu "Minecraft žaidi jaigu tau "appdata" Folder'io tiek ilgai daro.

Redaguota nario Bedo
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×